Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Inees
Kuupäev: 01. April 2011, kl 20.28

Nii siis meie kaalulangetus algab. smiling smiley kaalume reede hommikul tühja kõhuga ja kuskil laupäeva jooksul teen tabeli.

Tabel siis niisugune

Osaleja katssss... Anx82 ... Malle ...Inees ...Marfatar
Pikkus 166 cm....172 cm ....173 cm....168 cm....176 cm

01. aprill 67 kg......64 kg......74 kg......69kg ......76 kg
08. aprill
15. aprill
22. aprill
29. aprill



Soovkaal ... kg......61 kg.......70 kg........64 kg......70 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Inees
Kuupäev: 03. April 2011, kl 08.10

Uus tabel siis

Osaleja katssss... Anx82 ... Malle ...Inees ...Marfatar... Katre1982....Kotofei...Marju12001
Pikkus 166 cm....172 cm ....173 cm....168 cm....176 cm......158 cm.....168 cm.......173 cm

01. aprill 67 kg......64 kg......74 kg.......69kg .......76 kg.......62,2 kg......70 kg.........77 kg
08. aprill
15. aprill
22. aprill
29. aprill



Soovkaal .... kg.....61 kg.......70 kg........64 kg........70 kg.......56 kg.......64kg.....70 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Inees
Kuupäev: 03. April 2011, kl 08.11

Ja siis reedel oma kaalud ning jõudu meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Kuupäev: 03. April 2011, kl 16.11

Oi ma loodan, et suveks oleme kõik saledadsmiling smiley

Katre1982 Kaaluabissmiling smiley Kõik, mis Sa teed, teed iseendalewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 03. April 2011, kl 20.08

Tilluke tähelepanek minu poolt. Mul on pikkust 170 cm, mitte 176 cm. Ole armas, Inees, paranda uues tabelis õigeks. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Kuupäev: 03. April 2011, kl 23.35

Võtke mind ka kampa:
177cm, reedene 1.04 kaal 66,8kg, eesmärk on 62kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: kyllito
Kuupäev: 04. April 2011, kl 08.51

Tere

Kas teie tabel on lõplik või mahuksin ka mina sinna? Liitusin täna hommikul Kaaluabiga ja tegin ka kaalumise. Kaal reedel, 1aprillil, oli ja on endiselt 73kg, pikkus 174 ja soovitud kaal oleks 66kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Inees
Kuupäev: 05. April 2011, kl 07.07

kyllito ja AnnOnüümne teid ka lisan veel ja siis on tabel täis. Ootame siis reedet, et oma kaalunumbrit öelda. Muidugi võite kirjutada siia kuidas kaalulangetus läheb ja kas või kui palju trenni teete.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Inees
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.20

Tervitus!

Kuidas teil kõigil siis nädal möödunud on??

Paistab,et olen esimene oma kaalu ütlemas, mis seekord on uskumatult 67,5( -1,5kg). Ega eelmise reede kaal ka väga täpne ei pruukind olla ma tunde järgi panin, kuid alla olen võtnud kindlasti smiling smiley

Kuid rääkige ka kuidas või mis nippidega te kaalu alandada proovite.
Mina mingeid imedieete ei tee, olen mõelnud, et võiks -kuid kuidagi liig tundub nädal aega kapsasuppi süüa spinning smiley sticking its tongue out
Mina isiklikult üritan 3 korda päevas korralikult süüa ja lisaks veel 1-2 vahepala. Trennides otseselt ei käi. Ma käin palju kõndimas(kiirkõnd või ma ei teagi kuidas seda nimetada).Ma olen pea iga päev hommikupoole suht kiire tempoga 8km kõndinud. Nüüd kui teed ka paremad, siis paaril õhtul selle 8km-se ringi ka õhtul rattaga sõitnud.
Mõtlesingi, et varsti kui teed veel kuivemad hakkan õhtuti vaheldumisi rulluiskude ja rattaga sõitma ning siis kodus mõned jõuharjutused ka, kuid mitte iga õhtu. Muidu tekib vast tüdimus peale.

Ootan siis tänaseid kaalunumbreid, vast homme õhtu poole lisan uue tabeli.

Ja veel me peaks ka mingi lõpptähtaja panema, või siis vaheeesmärgi. Mõtlesin,et paneks 13 mai ja üritame siis kõik selleks ajaks umbes 3 kilo( 6 nädalaga) alla saada. Kuid võite ka ise midagi sobivamat teie jaoks välja pakkuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.36

Tere hommikut! smiling smiley
Minu kaal hüppab üles-alla nagu närvihaige! smiling smiley Kui alles eile oli ta 75,4kg siis üleöö võtsin juurde 600g, kuigi eilne söök jäi mõistuse piiridesse. Ei saa aru...
Tänahommikune kaal siis täpselt 76 kg, seega kilo maas. Eks peaks ju rõõmustama, kuid ootasin ausalt öeldes enamat.
Trennis ma ei käi, sest mul on kodus kaks kraakat - kolmene ja ühene, kes mind piisavalt tegevuses hoiavad. smiling smiley Siiski iga päev liigutan ennast küll toas, küll aias.
Vahe-eesmärgiks olen endale võtnud, et 3.mai olen 5 kg kergem algkaalust (mul siis sünnipäev). Üldjoontes oleks väga rahul, kui jaanipäevaks saaks kokku alla 7-8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.41

appi, ma peksan segast juba. smiling smiley Tänane kaal ikka 75 kg ja ühe ööga juures 600 gr.. Ei tea, kas keha hoiab vett kinni?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.59

Tere ka minu poolt!

Minu tulemuseks sellel korral on -1kg (täna hommikune seis 76 kg). Nädal on olnbud emotsionaalselt raske ja liikumist on olnud minimaalselt. Seega on ainsaks nipiks olnud söömise jälgimine. Kuna liitusin kaaluabiga samal päeval kui Teie duelliga, siis on toiduainete märkimisest olnud suur kasu. Motiveerib küllsmiling smiley.
Eesmärgiks oleks 7 nädalaga kuskil 5-6 kilo maha saada.

Päikseliste tervitustega,
Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Anx82
Kuupäev: 08. April 2011, kl 10.24

Tere
Minu kaal täna hommikul 63,7, ehk siis -300 g.

Päikest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Kotofei
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.26

Tere
Minaei tahtnud esimene kord öelda, et tegelikult kaalusin sellel hommikul 71,2. See oli minu jaoks lihtsalt liig. Mul on pikalt püsinud 69 peal ja sellepärast ei tahtnud. Aga täna hommikul oli 69,8. Et selle järgi 1,4 kilo. Ei midagi erilist, sest see mu tavaline kaal. Aga liitusin ka samal päeval, kui duelli alustasin, et ka suurt ei oska. Algul ei osanud portsu täis süüa, aga sellega harjub ruttu. Praegu mind veel ei häiri, et pean igat ampsu meelde jätma. Minu jaoks alles nüüd kaalu langetamine algab, oma igapäevasest kaalust alla poole.
Muide minu väiksemal tüdrukul 3. mai sünnipäev. Kui olen 67 peal, siis alles hakkan midagi aru saama (eelmiste dieetide tarkus). Aga jaanipäevaks võik eesmärk olla saavutatud. Kuigi 13.mai ja 3 kg on ka tore vahepeatus.
Jaksu meile

Et minu eelmine kaalumine siis 71,2
tänane 8.04 kaalumine 69,8 (-1,4)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: kyllito
Kuupäev: 08. April 2011, kl 17.20

Tere kõigile!

Mina ostsin omale pärast Kaaluabiga liitumist spetsiaalselt selle jaoks kaalu, eelmise suutis mu 2 aastane poja imekombel katki teha smiling smileyIgatahes minu tänahommikune kaal oli 72,8, seega ainult -200g. Peab tunnistama, et esimesd päevad pärast liitumist jälgisin ma väga korralikult, mida söön ja panin kirja, nädala lõpu poole tuli ka patustamisi koogi ja küpsiste näol. Järgmine nädal luban tublim olla winking smiley
Mulle valmistab natuke raskusi toidukoguste määramine. Kuidas teie teete, kas panete umbes silma järgi kogused kirja või on kõigil kodus spets kaalud?
Ja valke, rasvu ja süsivesikuid ei ole ka veel selle nädalaga paika saanud. Süsivesikuid on liiga palju. Kui rangelt sellest kinni peab pidama? Selles mõttes, et kui mul rasvu puudu on, ega ma ju ei pea hakkama õhtul lusikaga võid juurde sööma või pean? Sest spetsiaalselt väherasvaseid toite ma ei söö, aga millegipärast on enamasti pool rasvakogusest ikka puudu. Ei tea, peab veel nuputama seda tabelit.
Igatahes teie kõik sel nädalal ikka ülitublid.-1kg ja rohkemgi. Pean eeskujuks võtma.
Mina muidu üritan veidi trennis ka käia, siiani on õnnestunud iga nädal vaid korra käia, sest mehel praegu tööl nii kiire ja pole oma väikseid pärdusid kellegagi jätta. Mul poja on 2,7aastane ja plika 5kuune. Eks nendega ka sebimist jätkub ja peaks kaloreid kaduma, aga peab vist rohkem sebima. Igatahes jõudu ja jaksu meile edasiseks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Malle
Kuupäev: 08. April 2011, kl 17.24

Terekest ka min u poolt!
Täna hommikune kaal tuli endale ka üllatusena 72,5!
Olen olnud üldiselt nädal aega tubli kuigi üks põhjus oli, et tööl oli väga kiire - kursused. Sõin korralikult ja kõrvalt näksida polnud aega ja siit ka tulemus!
Tuli kuidas tuli aga number 72 pole mu silmad ammusest ajast näinud!
Jatkame samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Kuupäev: 09. April 2011, kl 09.38

Minu kaal 61,7 smiling smiley ehk - 0,5 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Inees
Kuupäev: 09. April 2011, kl 15.49

Ja siin siis meie tabel:

Osaleja katssss....Anx82....Malle.....Inees.....Marfatar....Katre1982...Kotofei...Marju12001...Kyllito
Pikkus..166 cm.....172cm ....173 cm....168 cm....170cm.......158cm.......168cm........173 cm..........174cm

01. aprill 67,0 kg.....64,0kg.....74,0kg.....69,0kg.....76,0kg.....62,2 kg......71,2kg.......77,0kg.........73,0kg
08. aprill 67,0 kg.....63,7kg.....72,5kg......67,5kg.....75,0kg.....61,7 kg......69,8kg......76,0kg.........72,8kg
15. aprill
22. aprill
29. aprill

Langus................. -0.3kg....... -1,5kg....... -1,5kg....... -1,0kg....... -0,5kg...... -1,4kg.... -1,0kg.... -0,2kg
Langus
kokku:


Soovkaal .... kg.....61 kg.........70 kg.........64 kg.........70 kg........56 kg........64kg........70 kg........66kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Inees
Kuupäev: 09. April 2011, kl 16.36

Natuke vildakas sai tabel aga eks järgmine kord proovin paremini smiling smiley
Aga kõik olid tublid ja langus toimus.

Ainult katssss il polnud kaalunumbrit esitatud, niiet jätsin samaks. Loodan,et sobib teile üldse see varjant,et reedesed kaalud sisestada kuni laupäevani ja laupäevaõhtul teeksin uue tabeli.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Anx82
Kuupäev: 10. April 2011, kl 09.03

Tere hommikust
Loomulikult sobib, vähemasti minule küll. Ja aitäh, et viitsid tegeleda sellega.
Esimene nädal ja kõigil miinus, super. Loodetavasti tulevad järgmised nädalad ka nii positiivsed winking smiley
Kevad lõpuks käes, päike paistab, motivatsioon laes, mida veel tahta. grinning smiley
Hoian meile pöialt. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Inees
Kuupäev: 12. April 2011, kl 07.06

Täna juba siis teisipäev, uus kaalumine varsti juba käes. Vaatan, et keegi meist eriti ei kirjuta siia oma nädalast (plussidest-miinustest).
Ma siin mõtlesin,et huvitav kui paljud meist veel peale Kyllito üldse kasutavad, seda kaaluabi programmi ehk siis sisestavad oma söömised-joomised igapäevaselt päevikusse. Ja kas jälgite ka täpselt neid päevaseid kaloreid, mis teile alguses eesmärki seades arvestati. Ja kuipalju jälgite seda rasvade, süsivesikute ning valkude suhet. Ma alguses mõnel päeval sisestasin, kuid valke oli mul alati palju. Ja mitmeid toite,mis ma sõin, ei olnudki seal nimekirjas või ma lihtsalt ei leidnud.
Aga jah oleme tublid edasi, ning reedel siis kaalumine. Tabeli teen laupäeva õhtupoole, loodetavasti jõuate kõik oma kaalud selleks ajaks kirja panna. Kes teab ,et ei jõua võiks ennem teada anda.
Päikest! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: kyllito
Kuupäev: 12. April 2011, kl 07.39

Mina olen ka nüüd oma toitude sisestamisel laisk olnud, mõni päev täitsa tühjaks jäänud. Samas minu arvates natuke see programm ikka aitab asjale selgust tuua, et mida võib süüa ja mida mitte, st. mis rohkem kaloreid annab. Kuigi jah koguste määramisega on mul probleeme. Nende toitudega oli mul ka nii, et kõiki, mida mina söön, seal pole ja siis tuleb ikka enamvähem umbes panna, või siis ise sisestada, aga see eeldab juba seda, et ise kõik kalorid ja rasvad, valgud ka kirja paned, mida konkreetne toit annab.

Loodan, et see nädal tuleb minul ka veidi tulemusrikkam, eelmise nädala -200g jäi pisut kesiseks.
Aga soovin kõigile kõvasti tahtejõudu, ennast vaadates tuleb mul kindlasti rohkem end kokku võtta, nt eile õhtul oli võimatu öelda ei,kui mees tuli suure 2,5kg jäätisetünniga koju, ikka pidin natuke patustama, üritan siis täna end rohkem jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Kotofei
Kuupäev: 12. April 2011, kl 12.42

Mina panen praegu küll kõik kirja. Kalorinormi kuidagi täis ei saa. Hästi ei oska. Harjunud ikka sellega, et kui pead dieeti, siis hästi vähe ja hästi lahjat. Mõnel õhtul tundub, et veel nii palju puudu, et kui seda nüüd täis hakkan enne ööd sööma, siis pole ju kaalulangetamisest juttugi. Hakkasin natuke tublimalt ka trenni tegema. Mul pärast teise lapse sündi ratas toanurka ostetud. Vett joon korralikult ja kui nüüd trenni ka teen, siis ehk on reedel mingigi tulemus näha. Muidu pole küll kuidagi toidu piiramist tunda. See küll, et ei näksi nii vabalt. Ootan huviga reedet, sest nagu ma enne olen öelnud, et alles 67 peal hakkan tundma, et olen millegagi hakkama saanud.

Edu meile. Ühiselt jõuame ehk eesmärgini!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Inees
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.00

Nonii jälle siis reede käes ja uued kaalud oodatud.
Minu kaal täna 66,5(-1kg). Päris hea tulemus- ma arvan.
Söömist olen küll jälginud,kuid mitte väga täpselt, olin mõned päevad vanematel külas ja seal nii täpselt ma ei saanud arvestada kui palju miski sisaldab ikka umbes sai arvestatud. Ja liikumist ka sel nädalal vähem olnud.
Kohati on isegi tunda, et olen alla võtnud. Puusaümbermõõt ja vöö on natuke väiksem juba. Aga kahjuks reied ja käsivarred on need mis kuidagi väiksemaks minna ei taha. Need ongi minu probleemsed kohad olnud alati.

Kuid kas oskab keegi soovitada häid toiduaineid,kust saaks vitamiine-mineraale. Mul vist hetkel kevadine vitamiini puudus.
Ma söön küll ohtralt köögivilju ja puuvilju. Liha ja piimatooteid ka söön. Magneesiumi puuduse pärast olen hakanud lisaks mandleid sööma(neid hea vahepalaks võtta ja mulle väga meeldima hakanud), kuid ei tea mis mind vaevab.
Mõni päev olen energiat täis teinepäev kuidagi jõuetu ja loju hommikuti. Tahtsin sel nädalal ka verd andmas käia, kuid võta näpust hemoglobiin liiga madal(tervislikust seisundit arvestades oli veel normi piires, kuid vereandmiseks liiga madal). Muidu alati ikka suht kõrge olnud. Aga jah eelmise aasta aprillis oli sama jama. Siin vist mingi seos eye rolling smiley

Vitamiine lisaks pole kunagi võtnud. Kuid nädal tagasi ostsin apteegist ühe organismi puhastava taimeekstraktide segu, mida peaks 3 nädalat jooma puhastuskuurina, just kevadeti soovitav. See pidi ladestunud ained kehast välja viima. Ning kusjuures on aidanudki, ses suhtes et näonahk palju parem ja puhtam.

No nüüd vast aitab minu jutust. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Kotofei
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.46

OHH! Seda oligi arvata. Ma ei saa neid kaloreid täis. Kõht ei ole tühi ka olnud. Eile lausa vahukoort sõin. Kokku tuli 1118, aga see eest oli tasakaalus. Olen liigutama ka hakanud päris korralikult. Aga nagu aru saan, just kalorid vaja täis süüa. Mul on kahe nädala jooksul ainult ühel päeval täis tulnd, kui käisin koolitusel ja õhtul oli koosolek. Et korralikku toitu ei saanud, ainult näksimine oli. Olen pettunud confused smiley

Minu kaal siis täna hommikul 69,9 (+0,1)
kokku kaotanud -1,3kg

pettunult loodan, et teistel läks paremini

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Anx82
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.14

Tere hommikust

Minu kaal sel nädalal 63,6 kg. Kaalukadu siis -100g.
Nädala alguses näitas juba 62,9 kg aga selle võib kindlalt toidumürgituse kaele veeretada. Nüüdseks olen taastunud ja enesetunne hea.
Proovige erinevaid idandeid süüa, need maitsevad superhästi erinevates salatites.
Ostsin endale spetsiaalse idandamiseks mõeldud nõu, olen juba mitu portsu teinud seal.
Vitamiine pidi ka nendes hulganisti olema, lisaks head ka smiling smiley
Ilmad on nii mõnusalt soojad juba, eile tegin lausa 3 tunnise jalutuskäigu linna peal.
Olge tublid, suvi pole enam kaugel winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Kuupäev: 15. April 2011, kl 11.07

Tere,

Mina olen sellel nädalal olnud toiduainete ülesmärkijana ikka väga laisk. Aga eelnev märkimine on andnud ikkagi mingi pildi, et kui palju ja mida võib ja peaks. Olen sellel nädalal palju-palju jalutanud, aga kuna nädala alguses sai omajagu patustatud (häbi-häbi), siis on lõplik kaalu langus ikkagi kesine -0,3g.
See on selge märk, et uuel nädalal tuleb taas pingutada topelt.

Ilusat jätkuvat kevadet,
Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Kuupäev: 15. April 2011, kl 13.22

61,8 kg ehk siis pluss 0,1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 15. April 2011, kl 15.11

Tere kõigile!
Minu nädal on kaalulangetamisest ikka väga kauge kaarega mööda käinud. sad smiley Teisipäeval tehti mulle sapikivi operatsioon ja kuigi nii enne kui ka peale seda olen olnud nn. vedelikutoidul, siis on keha nii paistes, et kaal näitab 75,8 kg. Seega 800 grammi juures. Arstid kinnitasid, et paistetus pidi umbes nädalaga alla minema, seega adekvaatseid andmeid saan ehk alles järgmisel-ülejärgmisel nädalal.
Hetkel katsun taastuda ja valust jagu saada ning söömisele nii ehk naa ülisuurt rõhku ei pane.

Kõigile aga ikka edu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL katssss; Malle; Inees; Marfatar; Anx82
Saatis: kyllito
Kuupäev: 16. April 2011, kl 10.12

Tere kõigile

Ei jõudnud eile arvutisse, aga minu eilne kaalunumber oli 72,7, nii et -0,1kg. Ei ole lihtne see kaalulangetamine smiling smiley tahtejõudu on ikka tohutult vaja.
Nüüd, kui ilm juba soe ja soppa jääb vähemaks, saab ratta keldrist välja tirida, panen poja taha istuma ja läheme vurama. Ei jõua ära oodata, millal 5 kuune plika ka nii vanaks saab, et rattatooli saab istuma, siis saaksime ka päevasel ajal sõitmas käia. Praegu oleneb minu trenniskäimine täiesti elukaaslasest, kuidas tema õhtuti mulle vaba aega leiab. Käruga jalutamine ja kodus liigutamine on muidugi peaaegu igapäevaselt kõne all, aga tahaks aktiivsemat trenni ka teha.
Ja seda ma mõtlesin ka, et ikka tuleb jõuda iga päev neid toite sisestada, mind motiveeris see küll. Ja kusjuures olen tähele pannud, et mind motiveerib korralikult sööma ka see, kui trennis käin, ehk siis nendel päevadel, kui käin trennis, söön korralikumalt.

aga liigume siis edasi kergema elu poole!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.