Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 05. April 2011, kl 14.30

Kurekatel (160cm) algkaal 72 kg - eesmärk 62 kg

Katre1982 (158cm) algkaal 62 kg - eesmärk 54 kg

Kaalumine toimub meil igal reedel peale ärkamist ja WC-s käimist ja näidud esitatakse tabelisse hiljemalt pühapäeva hommikul kell 12.00.

Katre1982 Kaaluabissmiling smiley Kõik, mis Sa teed, teed iseendalewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 05. April 2011, kl 15.02


Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 05. April 2011, kl 16.14

Mul suuri saladusi ja komplekse pole, mida ei julgeks avalikustada, kui on vaja mõnd erviisilist asja korraldada siis on erakirjavõimalus olemas.Lappan ikka iga päev kaaluabi läbi,vaatan, mis uut on foorumisse ja blogidesse juurde tulnud.ILm kisub nüüd ikka kevadeks ära ja kohe tuleb stardipauk aiatöödele.Kurgi ja tomatitaimed ootavad juba pikkisilmi kasvuhoonesse saamist.Kuldnokk juba laulab ja korra oli isegi nagu lõokest kuulda.

Rõõmsaid kevadhääli ja lilli Sullegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 07. April 2011, kl 09.09

Juba homme on kaaluminesmiling smiley Aga õnneks olen tubli olnudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.38

Tere hommikust!

Jälle sajab lund ja see talv ei lõppe siin iial!Hommikul avastasin, et autol parem tuli ka ei põle,aga sellest pole midagi, sest kaaluga olen rahul. Täna siis 71,5. Pool kilo nädalaga läinud ja liikumist ei ole teinud.Kui lumi ikka järgmine nädal ära läheb, siis tirin oma kõnnikepid välja.Loen blogidest, et innukas sportimine hoopis tõstab kaalu!Püüan hästi pisi-tasa alustada.
Head puhkust, palju liikumist ja mõistliku toitumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 09. April 2011, kl 10.36

Siis võib selle nädala kokkuvõtta:

9.04.

Kurekatel (160cm) algkaal 72 kg 71,5 (-500)

Katre1982 (158cm) algkaal 62 kg 61,7 (-300)

Uus duell lisab motivatsiooni ja meil läheb päris hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 11. April 2011, kl 16.17

Ma tänan Sind kokkuvõtte eestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 14. April 2011, kl 17.22

Uhuu kurekatel kuidas sul läheb? Minu elu on ikka sama kiire...Puhkus ei tähenda puhkust - ikka välitööd jne...Aga liikuda olen saanud pea iga päev ja toitumine on oksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.08

Tere kaunil kevadhommikul!

Tänane kaal 71,2.Kartsin hullemat, sest naädalasse jäi üks sünnipäev!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 15. April 2011, kl 13.23

Minu kaal 61,8 kg ehk siis pluss 0,1 kgsmiling smiley Mis tehasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 15. April 2011, kl 16.41

See nädal on üks igavene jama olnud - söömine on nagu ta on, liikumist on väga paljusmiling smiley Kuidas Sinul läinud onsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 17. April 2011, kl 07.11

Tere pühapäevahommikust!

Reedel käisin Tartus hambaarstil ja ühendasin meeldiva kasulikuga, käisin tütrega, siis Aura veekeskuses ka ära. Minu üllatuseks oli see reede õhtul kella 5-7 päris tühi! vesi oli soe ja liutorud proovisin ka ära. Kahju, et laps ei julgenud suurest torust alla lasta. Temale meeldis lastebasseini liumägi. Eile läks nii rittu,et isegi toite pole kirjas.Lõpuks on lumi hoovist läiud ja kevadised õuetöö tahavad tegemist.Katsun esmaspäevast jälle korralikuks hakata ja toidud ja kaalud kirja panna.Sul on ka vaatamata puhkusele hästi läinud see + 100 ei ole midagi masendavat! Minu puhkused on ikka + 2kg lõppenud. See nädal tuleb küll jälle katsumusterohke, sest lihavõtted ja need tohutud munakoksimised ja söömised. Ehk õnnestub õues rassimisega tasa teha.
Ilusat palmipuudepüha ja head munade värvimist järgmisel nädalal!
Vaatan, kas teised duellitajad on välja ilmund või on koos sulaveega juba elumere lainetesse voolanud!
Olen väga rõõnus, et Sa ikka kaaluabi lainel oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 18. April 2011, kl 09.39

NÄDALA KOKKUVÕTE:
.............................................................9.04..............18.04.

Kurekatel (160cm) algkaal 72 kg.... 71,5 (-500)......71,2 (-300)

Katre1982 (158cm) algkaal 62 kg.... 61,7 (-300)......61,8 (+100)

Pühapäeval sai esimest korda sel kevadel ribi grillida ja väike šampus joodud.Kaloreid jälle loendamatu hulk üle normi ja valku ei hakka mainimagi.Tänasest jälle korralik, lausa armastan argipäeva, siis on kõik paremini kontrolliall!

Lahjat lihavõttenädalat meile!



Toimetatud 4 kord(a). Viimati kurekatel 18.04.2011 09.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 18. April 2011, kl 18.55

Ma tean, mida sa tunnedsmiling smiley Mulle ka nädalavahetused ei meeldismiling smiley Õnneks nüüd rohkem liikumist ja tegemist ka väljassmiling smiley Seega on kõik ju päris hästismiling smiley Ilusat nädalat meilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 22. April 2011, kl 18.15

Täna siis 61,6 kgsad smiley Aga asi seegisad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 22. April 2011, kl 20.54

Täiesti metsaläinud nädal. Täna 71,4 (+200).
Püüan selle aprillilõpu vähemalt alla 72 jääda, sest järgmine nädal on kolm sünnipäeva!
Õues müttamine teeb liigagi hea söögiisu ja eriti lahjade toitude tegemiseks ka aega ei jää ja võilevad mõjuvad hukatuslikult! Seega tõsisem kaalulangetamine jääb mai alguseks.
Sulle ka jõudu joonel püsimiseks ja head munade koksimist!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 22. April 2011, kl 21.14

smiling smiley Sulle samuti ilusaid pühismiling smiley Mina ka olen koguaeg väljas olnudsmiling smiley Ja usu või ära usu aga eile hommikul kaalusin ma veel 63 kgsad smiley See oli minu esimene valve peale puhkust - stress kuubis oli mulsad smiley Õnneks täna oli taas ilusam vaadata kohe kui ikka oli see nr pisikesemsmiling smiley Loodame edukat järgmist nädalatsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 29. April 2011, kl 08.35

Tere hommikust!

Tänane kaal 71,8! Jälle kaalutõus! Üks sünnipäev on möödas ja kaks on veel ees.Need on küll rohkem teenendamise kui pidutsemise sünnipäevad, aga toit on kogu aeg silmaall ja loendamatud ampsuvõimalused tundmatu kalorihulgaga.Mai algusest saan tagasi korrapäraste toidukordade ja toidupäeviku juurde.
Kaunist kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 30. April 2011, kl 03.53

Sünnipäevad on jubedadsmiling smiley Ma tean - mul on aprillis peres 3 sünnipäevasmiling smiley Aga minu kaal oli 61,1 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 02. May 2011, kl 07.49

NÄDALA KOKKUVÕTE:
.............................................................9.04..............18.04..........30.04.

Kurekatel (160cm) algkaal 72 kg.... 71,5 (-500)......71,2 (-300).......71,8(+600)

Katre1982 (158cm) algkaal 62 kg.... 61,7 (-300)......61,8 (+100).......61,1(-700)

Armas argipäev on siis jälle tagasi. Kaks ööd sai ainult 4 tundi magada ja kogu aeg ringi sebitud.
Tänane kaal oli üllatus- 71,0. Magamata ööd põletavad hullult kaloreid! Kui peaksin öövahetustes tööl käima , siis sulaksin nagu lumi.Katsun siis reedeks veelgi paremat kaalunumbrit saada!
Kaunist kevade jätku, vaatamat, sellele, et täna hommikul sajab jälle lund!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 06. May 2011, kl 06.17

Tere hommikust!

Täna näitas kaal 70.9(-900). Kas saan siis mai lõpuks omale kuuega algava numbri. Kas ma päris 61 näengi, aga 68 peaks tulema küll! jaanipäevast kaovad kõik suvitama ja siis ei tule sellest jälgimisest midagi välja. Oktobrist hakkab jälle töö ja koolielu, siis hakkab kaal huvitama. Kasutaja olen küll 7.07.11.Katsutan siis oma makstud aja asjalikult ära kasutada.

Kuidas Sul kaalurindel edeneb!Loodetavasti teeb argipäev ka sinuga salendavat tööd!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 06. May 2011, kl 06.54

Minu kaal on täpselt 61 kg - ei rohkem ega vähemsmiling smiley Tahtsin vaid, et sa teaksid, et öövalved on üks suur komplikatsioon kaalulangetamises - ei maga, ei puhka - järgmine päev magad pool päeva maha - kui üldse magada saad. Organism on pidevalt väsinud ja vahel ei jätku enam jõudu tegeleda oluliste asjadegasad smiley Aga minu kaalu määrab juba minu hormonaalne ravi, mis iseenesest soodustab just kaalu tõususad smiley Ega ma ei teagi mis minust täpselt saabsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.10

Ka kaalu säilitamine on märkimisväärt saavutus!Mäletan seda aega 15 aastat tagasi kui ma kaalusin 62 kg ja vennanaine kaalus 51 kg ja olime enam-vähem ühepikkused. Tundsin siis ennast kohutava paksuna.Nüüd tagantjärgi mõtlen, et küll ma siis olin rumal!Selle asemel, et kaalu vähendada oleks võinud rõõmsalt ja õnnelikult nautida kõike oma 62. kilogarammi.Vennanaisest ei tea nüüdseks midagi, sest nad lahutasid.Hormoonidega olen ka mässanud. Kilpnäärmest lõigati mingeid sõlmi välja.
Pole sel aastal kontrollinud,aga eelmine asta olid kilpnäärme hormoonid korras. Paar kilo võin ka beebipillide süüks panna. Algul tekitas nende võtmine depressiooni, nüüd vastupidi, nende võtmata jätmine viib masendusse!
Ostsin täna raamatu "Ei mingit dieeti".Sissejuhatus on paljulubav.
Loodan, et mai lõpuni, juuni alguseni ikka annad endast elumärki, isegi siis kui kaal ei lange ja kindlasti ka siis kui kaal tõuseb ja tõuseb.Mina langesin juba jaanilahingust välja. Kaks nädalat olid järjest plussid.Teine duelliseltskond lubas mul jätkata, set kuuest on ainult kolm järgi jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.21

Eelmisesse kirja ei mahtunud kogu jutt ära.
Miks nii kurvad ja hallid näod? Kas tervise või perega probleeme? Tervislik toit ja korrapärased söögikorrad tulevad alati ainult kasuks.Jääme ikka kaalusõpradeks ja toetame üksteist!

Rohkem päikeselisemaid nägusi Sinu kevadesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 08. May 2011, kl 05.06

Jah - tervisega on probleeme - ja ehk ka üleüldine väsimus mängib oma osa. Ma olen ennast siin ikka ravinud juba aasta aga ikka ei mõju mitte miski. Lootsin ise südamest, et see kaalulangetamine mõjub mulle hästi - jah ta mõjubki aga mitte minu terviselesad smiley Lugu on nii et kui ma ravi pooleli jätaks siis ma ei saaks enam kunagi lapsi ja kui ma jätkan raviga siis saaksin ehk 20 % tõenäosusega lapsi. Olen veel liiga noor, et otsustada kas ma sooviksin veel lapsi või mitte. Aga eks ma püüan ikka kuidagi sellest üle olla. Kuigi ma ei kujutaks ette meest, kes seoks ennast naisega, kellega ei ole võimalik lapsi saadasad smiley

Aga vast varsti läheb paremakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 10. May 2011, kl 09.17

Elu sunnib eesmärke ümber hindama.Mina oleksin ennemini nõus olema ülekaaluline ja lapsega, kui ideaalkaalus ja lastetu.Sa pead ikka kuidagi puhata saama!Kas võtad puhkust või mõtled üldse töökoha vahetamise peale.Kui öö ja päevavahetused on ebaregulaarsed siis see mõjub tervisele laastavalt.Kas su lähedased saaksid sind toetada? Tänapäeval on last võimalik saada ka teaduslikul teel, mingi osa maksab haigekassa, aga see on ikka äärmuslik varjant ja kui vähegi on lootust loomulikul teel saada, tuleb kõik selle heaks teha.
Alustasin seda dieediramatu lugemist, seal kirjutab,et tuleb süüa instinkti järgi. Ei maksa ennas hulluks ajada kalorite lugemisega.Ülekaal ei tule söömisest vaid kahjulikest harjumustest.Kuidas neist vabaneda ,seda pole veel jõudnud lugeda.
Tervis on kõige tähtsam, seda ei asenda töö ega raha.Vahel tuleb olla isekas ja seada enda vajadused esikohale.Meditsiinitöö on väha stressirohke ja läbipõlemise oht on suur, kui töö ja puhkus pole tasakaalus.Koguaeg tegeled teiste vajadustega, aga iseenda vajadused jäävad hooletusse.
Suhtleme siis jaanipäevani ja nii muuseas astume ka kaalule, aga kaalunumbrist eraldi stressiallikat ei tee.Ei hakka siis väevõimuga neid kilosid alla pressima, vaatame lihtsalt kuidas läheb.
Mõnusat sooja kevadilma ja ära unusta puhata!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 13. May 2011, kl 17.45

Sai nüüd siis internet jälle tööle.Hommikul jukerdas, ei andnud ühendust.Tänane kaal 70,4 langus-500g.Toitusid pole märkind ja kaloreid pole lugenud. Aiamaa ja lillepeenrad võtavad kogu päeva ja jõu. Kevad on ju külvikuu ja kõik tuleb mai jooksul istutada ja külvata. Siis tuleb juba lihtsam aeg, kus ainult rohi, niida ja kasta.
Kuidas sul Katre läheb? Loodan, et oled kas või natukenegi puhata saanud!
Päikest ja tervist!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 15. May 2011, kl 10.17

Minul on olnud üli kiire, aga õnneks ikka väike langus kasmiling smiley 60,8 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 15. May 2011, kl 10.23


Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 20. May 2011, kl 05.53

Tere Katre!

Tänane kaal 69,5. Tegid väga ilusa tabeli! Nüüd tuilevad sinna ka ilusad numbrid!
Kuidas puhkamisega lood!Loodan et oled ikka enda jaoks aega saanud!

Kaunist õiekevadet!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.