Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 21. May 2011, kl 21.09

Minu kaal 61 kg ikka veelsmiling smiley

Kahjuks ei ole puhkamise lainele veel saanud - tööd on palju....

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 29. May 2011, kl 19.24

Tere!

Selle nädala seis on sama 69,5.
Paistab et ka Sul on kiire, et pole jõudnud ühtki teadet saata.
Loodan, et saad varsti mahti ka kaaluabisse pilku heita!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 29. May 2011, kl 20.56

Ka mina kahjuks seisan ühe koha peal, seega 61 peal ....Ei saa kuidagi enam languse lainele ... alati tuleb miski ette - kas ei saa korralikult süüa või sööd nii et oled poolsurnud... Masendav...Loodan homme taas paremaks inimeseks hakatagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Kuupäev: 05. June 2011, kl 19.55

Sel nädalal sai 200g veel alla pigistatud, aga edasi paistab kuis läheb. Kõik teised duellitajad on juba suurde suvve sukeldunud ja ma ise satun ka harva arvutiligi.Mis Sa suvel teed? Oled tööinimene või on ka suvepuhkus ukse ees? Mulle tuleks kasuks kui ma saaksin asjatundjale ikka aru anda, siis oleks motivatsiooni grillvorste ja jäätist mõistlikult tarbida.
Tuleks vaid ilus suvi, siis saaks palju rannas käia ja ujuda ja oleks liikumine korras.Elan siin Narva-Jõesuu lähedal. Siin on tõesti maailma parim rand!Tule proovi, kui Sa pole enne siia kanti sattunud!

Kaunist suve ja loodan et ikka jätkame saleda suvega!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smileyDUELL - KOOS SALEDAMALT SUVE POOLE" - Kurekatel ja Katre1982the finger smiley
Saatis: aivuzka
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.18

tere,mul selline küsimus katre1982 et kas sa enam meie duellis ei osale?Tean siis tabelis muudatusi tehaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.