Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 26. April 2011, kl 14.03

(klikake lingile) siin siis meie uus tabel. Ootame veel veitsa järskyu keegi veel lisab oma numbreid ja siis kustutame liigsed read ära. vabandust, et nii hiljaks jäi see seekord, lihtsalt liiga palju tööd viimastel päevadel eye rolling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Kairka 26.04.2011 14.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 26. April 2011, kl 14.11

LINK (klikake sellele lingile, vabandust, suht koba paistan kiiruga olevat)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Hope
Kuupäev: 27. April 2011, kl 09.11

Torethumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Hope
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.16

Tänane kaal on 65 kg. Mõõdud- reis 59, puus 98, rind 89 ja vöö 68. Nüüd aga lähen reisile järgmise reedeni ning kardan, et seal ei suuda tubli olla ning saabun lisakilodega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. April 2011, kl 14.31

Minu tänahommikune kaal oli 81,0. astusin veel mitu korda kaalule ja proovisin, et kas on ikka õige ja iga kord näitas sama. Peab siinkohal mainima, et ei ole sellist nr näinud enne kaalul smiling smiley Mis on muidugi positiivne aga nüüd just sai degusteeritud meie uus terrassi menüü ja uued hääd joogid ja tunne on nii nagu hakkaks kohe lõhki minema aga toidud ja joogid said super head ja õhtusöögi asemel lähen solaariumisse ja jooksma grinning smiley Ilusat volbrit kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Kuupäev: 30. April 2011, kl 03.56

Minu kaal oli 61,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Gerri
Kuupäev: 30. April 2011, kl 16.26

Mina 75,2 endiselt. Rind 106, vöö 96,5, puus 104, reis 58


(krt ma ei mäleta, mis rinnahoidja mul seljas oli, erinevatega erinev ju....väiksemad pigistavad rohkem kokku tongue sticking out smiley smiling smiley )



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Gerri 30.04.2011 16.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. May 2011, kl 15.24

LINK!!!! nii siin siis selle nädala graafik. Paistab, et osad on meie seltskonnast lahkunud ja võtsin ka nende nimed ära, lihtsam meil jälgida.
Kas teie mõõdate rinnaümbermõõtu kõik koos rinnahoidjaga? Mina mõõtsin ilma eye rolling smiley Eks nende mõõtmistega on ka nagu on, et vahest tunne rohkem paistes kui teistel päevadel. Minul kaalumisega ka selline asi, et kaal võib ikka päevade lõikes väga suuri muudatusi teha. Hetkel üritangi teda reedeks vähemalt samasse numbrisse saada kui oli eelmisel reedel moody smiley Raske kuidagi.... sest otsustasin spordisaali kaardist suveks loobuda ja jooksmas, rattaga sõitmas ja rullitamas ja ujumas käia. Probleem on selles, et kord juba peale tööpäeva koju jõudes on väga raske ennast jälle kodust välja vedada( eks nii see kaal ju algselt juurde saigi) Aga elame näeme....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Gerri
Kuupäev: 03. May 2011, kl 19.37

Mul ka plaan mõneks ajaks spordiklubiga suhted lõpetada. Raha vaja mujale paigutada ja ilusate ilmadega lastega väljas olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.46

Jälle reede käes nagu lupsti. Kaalu sain 80,0 kg peale. Mõõdud 104,82,107,63. Kohe lähen ja võrdlen eelmise korraga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Hope
Kuupäev: 06. May 2011, kl 12.38

No nii, kaal 66,4. Karta oli muidugi sad smiley järgmine reede olen jälle ära, nii et uue kaalu saan saata esmaspäeval. Nüüd siis ruttu trenni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Kuupäev: 06. May 2011, kl 14.32

Minu kaal 61 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Gerri
Kuupäev: 07. May 2011, kl 20.48

Minul 75,5 (+300g)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Hope
Kuupäev: 09. May 2011, kl 07.40

Õnneks olid täna hommikuks kõik reisil lisandunud kilod ja grammid kadunud thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 09. May 2011, kl 10.00

Minul täna hommikul 1,9 kg juures sad smiley vaatame kas saan reedeks jälle samasse kaalu ennast. Nädalavahetus oli väga raske söömiste mõttes ja eks see igakuine külaline ka tulemata ju jätta ei või.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 09. May 2011, kl 10.08

Uus link- TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Hope
Kuupäev: 11. May 2011, kl 00.57

Kui sul kaal juurde tuli, kas mõõdud jäid samaks või tuli juurde? Mul jäid samaks ning need kilod kadusid sama kiiresti kui tulidsmiling smiley äkki lohutab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. May 2011, kl 10.08

Ma ei mõõtnud nii täpselt aga arvan, et jäid samaks, kuigi enesetunne oli küll selline nagu oleks 10kg juurde tulnud smiling smiley. Nüüdseks olen enamuse uuesti maha saanud, viimased 500 g peaksid homme hommikuks minu arvestuste kohaselt kadunud olema ja võibolla kui veab saan 100 g alla kaheksakümnegi. Selle üle oleksin vist üüüüüliõnnelik sest uue kümnendiku ette tulemine on ikkagi pidustusi väärt. Kuu lõpus lähen Bulgaariasse nädalaks ja siis tahaks end ikka printsessina tunda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.41

Jama lugu... ei läinuid nii nagu plaanitud ja kaal seekord 80,7 . Viimastel öödel pole korralikult puhata saanud ja ise panen kaalu mitte langemise selle arvele. Olen tähele pannud, et kui korralikult öösel magada saan (8h) siis langeb kaal ka paremini. Ootan huviga kuidas teil läks thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Kuupäev: 15. May 2011, kl 10.29

Minu kaal 60,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Hope
Kuupäev: 16. May 2011, kl 09.22

Tere! Õnnestus kaaluda end neljapäeval, mitte reedel ning kaal oli 64,5. Peale reisi aga oli täna hommikune kaal 66,5.Magamatus mõjub ka mulle halvasti ja ega pizzad ja veinid head teinud. Itaalias on väga raske kaloreid lugeda muidugi ka. Loodan et see ruttu maha läheb jälle hot smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 17. May 2011, kl 08.56

Kus kandis Itaalias liigud? Kui ma veal seal mail seilasin siis sai seda kaalu isegi kogutud päris ilusti. Minu lemmikuks oli Buffalo Caprece salat ja Napolis muidugi pizzad. Selle pärast mulle õnneks Eestis tehtud pizzad enam ei meeldigi kuna need on sada kümme korda teistsugused kui õiged Napoli pizzad. Kuidas muidu Itaalia meeldib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Hope
Kuupäev: 17. May 2011, kl 22.33

Seekord olin Milaanos, kuid muidu terve Itaalia läbi kolatud. Mul kohalike pizzade vastu nõrkus ning sooja ilmaga oli ka hea külma valget veini juua. Selle vastu lihtsalt ei suuda. Kohalikud jäätised on ka muidugi väga maitsvad ja sealsed kokteilibaarid, kus snäkid tasuta - on klass omaette. Tunnen juba kuidas kirjutades nälg hakkab näpistama, kuid ca 500grammi veel reisikilosid tuleb maha saada ning nüüd vaja tublilt jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 18. May 2011, kl 12.52

TABEL -Meie uus tabel. Eelmine nädal ei läinud päris ootuste kohaselt ja ega mul seegi nädal ei paista parem tulevat aga loodetavasti saab üle eelmise reede tasemele tagasi. Mul paistabki niimodi minevat, et peale väikest langust pean kohapeal mitu nädalat passima ja harjuma uue kaaluga. Kuigi sporti saab ikka päris tihti tehtud, siis asi lihtne ei ole. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Hope
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.42

64,4 on tänane kaal. 1,6kg veel eesmärginithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.19

79,8 minul hot smiley 3,8 veel eesmärgini



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 20.05.2011 08.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Kuupäev: 21. May 2011, kl 21.16

minu kaal seisab - 61 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. May 2011, kl 13.12

Tabel -wau, tubli Hope -2,1 kg nädalaga, kui samas rütmis jätkad siis muutud varsti nähtamatuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Kairka
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.44

tänane kaal siis 79,4, ise olen suht õnnelik oma kaalu üle grinning smiley Vaatasin vanu pilte ja avastasin, et ma näen nüüd- 30sena kenam välja kui ma nägin 25sena, mis pole sugugi paha....aga siis olid muud prioriteedid ja ei saa nagu öelda ka, et kaalu tõttu oleks mu elu kunagi halvem olnud. Ise ei põdenud ja välismaal nagu ei panda sellele nii suurt rõhku ka kui eestis. Pidu ja pillerkaar käis kogu aeg. Ootan huviga teiste nädala tulemusi!
Ahjaa, mu maijooksu tulemus oli 41 min, mille üle olin ka väga uhke ja veel õnnelikum olin selle üle, et suutsin kogu maa maha joosta ilma peatumata. Järgmine on SEB sügisjooksu 10km- teen juba trenni selle jaoks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Kairka,Annabellee,Jumpsik,Gerli,PreiliOja,Katre1982,Hope
Saatis: Hope
Kuupäev: 30. May 2011, kl 20.01

Reedene kaal oli jälle 64,4. Nähtamatuks ei muutu, grilliaeg käes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.