Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
duell?
Saatis: kiudu
Kuupäev: 08. April 2011, kl 10.48

Tere kas keegi soovib duelli astuda? Olen siin uus ja üritan kogu süsteemist aru saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 09. April 2011, kl 07.17

tere!

mina olen ka uus ja olen ka teiste duellide kohta tagant järgi lugenud, aga igale poole liitumisega hiljaks jäänud.
Mina tahaksin küll Sinu duelliga liituda!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: triino
Kuupäev: 09. April 2011, kl 11.33

tere!

kas kolmanda ka duelli võtate?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 09. April 2011, kl 12.41

Hei!

kindlasti oleks tore mitmekesi! ma ootaks ära, kuidas Kiudu reageerib, äkki on ta ennast juba kuhugi mujale duelli pannud.tema ju selle üleskutse saatis. Siis on teada, et kui palju meid on. Mina tahaksin kindlasti duelliga alustada!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 10. April 2011, kl 13.03

Tere!

Mina ka siin uus ja ühineks samuti teiega duelliga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: kiudu
Kuupäev: 10. April 2011, kl 16.34

Hei heismiling smiley

Sain jah juba duelli astutud aga teie andke minnawinking smiley palju edusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 11. April 2011, kl 09.28

hei!

kuigi Kiudu on juba teise duelliga liitunud, siis ka teie - Nupi123 ja Triino, olete duelliga kaasa tulemas? oleks küll tore, mul on endal justkui kõik teada, mida tuleks teha, et ilusaks saadawinking smiley, aga motivatsioon kipub alt vedama. Seega oleks tore, kui saaks seda kellegagi koos teha, siis ei anna ehk alla, kui teised kõrval, piinlik ju kui endal pole ainukesena tulemusi ette näidata

Seega, kas hakkame selle nädala reedest peale?!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 11. April 2011, kl 10.22

Hei!

Mina löön igal juhul kampa. Tundes ennast, tean juba, et üksinda ma kaugele ei jõua. Seltsis ikka segasemsmiling smiley
Reede sobib alustamiseks väga hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 11. April 2011, kl 11.30

tore!

nagu ma siinsest süsteemist aru saan, tuleb tekitada uue pealkirjaga sõnumitejada, kus duellitajate nimed sees. ma teen selle kolmapäeva õhtul ära. Ja et seda pealkirja ei saa siis hiljem muuta, Kaaluabi teeb nendest tabelitest ka kokkuvõtted (aga kus ta need avaldab, mina ei ole aru saanud).
Ja reede hommikul anname oma numbrid: kaal, pikkus, soovkaal. Mida veel? teiste peal olen vaadanud, et peale iganädalase kaalumise nad ka mõõdavad end kord kuus (mis mõõdud?) Ja kas selle lepime ka kokku, et mis ajaks oma eesmärgini soovime jõuda? see vist peab meil kõigil ühesugune olema?

Mina võin tabelit pidama hakata. Päris reede hommikul ei jõua seda tabelit kokku panna, mul on reedeti alati koosolekud vm kiired asjad tööl, aga laupäeva hommikuks hiljemalt saab see mul koos olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 11. April 2011, kl 14.29

Mina sooviksin ka duelliga ehk liituda! Jätan pilgu peale siia teemale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 12. April 2011, kl 07.30

Laurita, tore et ühined! ma annan kolmapäeval teada, kes on duellis sees ja siis teen sellise eraldi teema ka. Ja reedel numbrid kirja!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 12. April 2011, kl 08.18

Hommik!

Peale kaalu ja pikkuse võiks veel mõõta rinna-, vöö-, puusa- ja reieümbermõõtu?
Mis ajaks eesmärgini jõuda tahame sõltub sellest palju keegi alla võtta tahab. Minul soovitab kaaluabi leht nt 22kg 5 kuuga. Aga kui mõnel vähem ja teisel rohkem alla vaja võtta, siis võib nt teha mingi vahe-eesmärgi. Nt jaanipäevaks mingi x kilo?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: poolalek
Kuupäev: 12. April 2011, kl 10.12

Tere, kaaskannatajad smiling smiley

Kas saab veel liituda? Tahaks ära proovida duellitamise, motiveerib ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 12. April 2011, kl 11.09

jaa, saab veel liituda!

hetkeks on kogunenud selline kena ring: Poolalek, Nupi123, Laurita, Triino (?), Saskia - hetkel kokku 5. Triino ei ole mõni aeg kirjutanud, teda veel ei tea.

ja sellised kokkulepped võiksime teha:
1. igal reede hommikul kaalumine ja siis numbrid mulle. Esimene kaalumine 15.04 + pikkus
2. igas kuus ka mõõdud (rinna-, vöö-, puusa- ja reieümbermõõdud, nagu Nupi 123 pakkus) - esimene kord mõõdud ka 15.04
3. soovkaal ka saata 15.04
4. eesmärk - see on igaühel isesugune, aga paneme ka selle 15.04 paika. ja et duellitada, siis võiks kokku leppida, et esimene vaheetapp oleks jaanipäev, ja kui seada eesmägiks 1 nädal = 1 kaotatud kg, siis oleks jaanipäeva eesmärk - 10 kg.
appikene, tundub ulme, kas sellega saab hakkama?


5. teema pealkiri tuleb: "Duell: Poolalek, Nupi123, Laurita, Triino, Saskia". Triino lisandub siis, kui ta selle kohta midagi ütleb (loodetavasti enne reede hommikut)

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 12. April 2011, kl 12.02

Mul on nende ümbermõõtudega veits jama, sest mul ei ole hetkel mõõdulinti. Või õigemini ei leia neda oma kuskilt üles. Igatahes katsun siis enne reedet midagi leida.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 12. April 2011, kl 12.11

Ja kas keegi oskab öelda, kuidas ma saan jälgida siinsete duellitajate blogisid kah? Äkki saab veel mingeid nippe ja värke?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 12. April 2011, kl 13.23

mina ei pea siin hetkel blogi. seega ei oska öelda selle kohta midagi. aga kui enda blogisse midagi lisada, siis äkki tuleb see kõigile nähtavale? mingeid blogisid ma olen lugenud küll

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Kuupäev: 12. April 2011, kl 14.14

ma küll olen ka kahe teise duelliga liitunud aga kas võtate minu ka kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 12. April 2011, kl 20.01

Helikesekene, paneme sinu ka kirja!
aga miks sa mitmes duellis oled? lihtsalt uudishimust küsin - kas nii läheb libedamalt? või tuleb rohkem kogemusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: poolalek
Kuupäev: 12. April 2011, kl 21.17

Juhhuu! Ei jõua ära oodata juba reedet! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Kuupäev: 13. April 2011, kl 06.22

Tere!
Olen kaaluabis uus ja oleks ka soov duellitada. Kas mind ka kampa võtate?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. April 2011, kl 07.18

Hommik!

Ma juba pikemat aega vaatan siin teie algavat duelli ja mõtlen, et ehk lööks kampa, kui saab veel. Osalen tegelikult ka ühes teises duellis, aga kuna seal on pooles ära vajunud ja põhimõtteliselt 1-2 aktiivsemat nägu jäänud, siis kuidagi ei saa sealt seda enam, mida alguses.
Võib-olla on siin ühel eelkõnelejal sama probleem, ei tea. Mind motiveerib see tohutult, kui saab kirjutada ja arutada. Kord nädalas numbri kirjapanek seda aga ei tee.
Ja kuna ma selles eelmises duellis ei jõudnud väga miskit alla saada, siis võiks vabalt n-ö uuesti alustada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 13. April 2011, kl 07.39

tere Krissmary ja Bubbles, ma panen teid ka kirja!

hetkel on meil siis järgmised duellitajad: Bubbles, Krissmary, Poolalek, Helikesekene, Laurita, Nupi123, Saskia (7). Triino jätan välja hetkel, kuna ta pole enam ammu kirjutanud.

Teema pealkiri tuleb ka: Duell: Bubbles, Krissmary, Poolalek, Helikesekene, Laurita, Nupi123, Saskia

Teema panen sel neljapäeva õhtul (või reede hommikul) üles, ja reede, 15.04 hommikul siis ka anname kõik numbrid! Kui keegi enne seda veel liitub, siis muudan teema selliselt ära, et ka tema nimi oleks pealkirjas sees. Tabeli teen ka loodetavasti reedese päeva jooksul

Lisaks, kui keegi veel kommenteeriks, kas nädalaga -1 kg on reaalne? ma selles natuke ise kahtlen, et kas ma tõesti suudaksin juba jaanipäevaks 10 kg kergem olla, see oleks ju super!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. April 2011, kl 07.50

Hei, Saskia! Tore. Püüan väga meeles hoida, et siis reede hommikul end mõõta. Enne seda oleks kasulik ilmselt mõõdulint osta, kuna joonlauaga läheb asi vist keeruliseks.

1kg nädalas on reaalne, aga see sõltub nii inimesest. Mina ütleks, et 500g - 1kg vahemik on ideaalne. Kõik nädalad ei ole vennad. Mõni nädal läheb 1,5 kg, teine nädal 300g smiling smiley
Reedest jaanipäevani on täpselt 10 nädalat ja ma usun, et 8-10kg on täitsa reaalne saavutus. Olen ise kunagi poole aastaga 30kg alla võtnud, nii et jah! Seda enam, et mida soojemaks, seda mõnusam on väljas liikuda!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 13. April 2011, kl 07.53

Hei, Bubbles!

tänud soovituste eest! ma siis võtan sihiks -10kg jaanipäevaks, kui ka natuke vähem läheb, ka siis on ikkagi saavutused olemas. Kui Sina said poole aastaga 30 kg alla (hämmastav, sul vist ülikõva tahtejõud, super!), siis on lootust ka teistelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. April 2011, kl 08.02

Muidugi. Eesmärk tuleb püstitada see ideaalne. Läheb tiba vähem, siis läheb.

Jahh, see 30 kg läks alla juba ca 10 aastat tagasi. Käisin siis alles 9ndas klassis ja liitusin Kaalujälgijatega. Kaalusin alguses u 93 kg ja poole aasta pärast u 61. Siis paar aastat suutsin seda enam vähem hoida, kuid tasapisi hakkas ikka juurde tulema, kuna söömist ma jumaldan! grinning smiley
Ja nüüd juba 7-8 aastat maadlen. Vahepeal võtan alla, siis jälle juurde. Kogu aeg kuskil 65-72kg vahel. Kõrini on sellest, et suveks võtan alla ja sügiseks söön tagasi. Püüaks seekord püsivalt ja päriselt. Hinges olen sale grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 13. April 2011, kl 10.16

Hei!

Bubbles, sa oled väga tubli olnud! Jätkuks mul ka seda iseloomu ja püsivust, et normaalsesse kaalu jõuda smiling smiley
Aga arvan ka, et jaaniks 10kg alla saada on selline mõnus eesmärk, mille poole püüelda tongue sticking out smiley (kui muidugi on massi,mida kaotada).
Ootan juba hirmsasti reedet. Paar päeva, mil olen siin juba toidupäevikut täitnud, on nati üle 100% tulnud. Reedeks ehk saab asi nii selgeks, et üle ikka ei sööks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. April 2011, kl 10.31

Nupi123, mul ikka läheb ka üle tegelikult. Samas ma ei pane trenni kunagi kirja. Ja kalorinorm on mul meelega sätitud väiksem natuke. Kuna tean, et olen väike patustaja ja ikka läheb üle. Seega ei põe, kui 10-15% vahel üle läheb. Kui liigutada, siis on kõik vinks-vonks! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.10

Bubbles, iseenesest tahaks ma seda näha, kuidas sa ennast joonlauaga mõõtma hakkad grinning smiley Tundub päris lõbus vaatepilt grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.19

kuulge, aga kuidas te ise seda kalorinormi sätite? minul tuli see sinna kuidagi iseenesest, süsteem vist arvutas. ja kuigi mul seatud päevanorm üle ei lähe, siis valgud on iga päev üle. vaatasin kunagistest vestlustest, seal oli rahvas enda näidismenüüd toonud, kus väidetavalt kõik normis, aga lugedes tundusid need asjad imelikud - lõunaks kartul ja oliivõli ja mingid muud asjad. ja palju magusat (vist et ikka süsivesikud täis saada). Ehk minu jaoks see ei olnud hea valik, aga ise ei suuda sinnani jõuda, et selle tasakaalu paika panna

Lisaks ma panen trenni kirja, ja siis on taas päeva eesmärgist palju puudu. Kuidas saaks selle süsteemi nii sättida, et ta ei arvuta päeva kalorite normist kulutatud kaloreid maha? või peaksingi sellevõtta rohkem sööma? nagu ei jõuagitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.