Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.27

Olen kuulnud, et paljud üldse trenni kirja ei panegi, sest siis läheb kalorinorm automaatselt suuremaks. Ja minul ei ole ka veel asjad tasakaalus, sest kui üritan süsikaid täis süüa, lähevad rasvad, kcal ja valgud kohe üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.49

Kui oma eesmärki paika panete (päeviku all paremas nurgas) siis küsib, mitu trenni nädalas teed. Panin alguses nii, nagu on, aga siis tõusis kalorinorm jube suureks. Ma ei teaha nii. Siis hakkan arvama, et võingi süüa. Panin nii, nagu ma ei teeks üldse trenni. Hetkel siis päevane norm u 1300 mul.
Eks igaüks tunneb ise, kuidas tal parem on. Ma olen teinud nii, et panen trenni kirja ja nii, et ei pane. Ja loogiline on, et alla läheb siis, kui trenni kirja ei pane ja liiga palju üle ei söö smiling smiley Aga see ju sõltub. Palju liigutada. Peaasi, et liiga vähe ei söö, siis on kõik vinks vonks.
Need näidismenüüd on jah sellised nagu on. Mina ei leidnud sealt endale midagi. Mõnele ilmselt sobib. Jällegi, inimesed on erinevad.
Ma söön kõike seda, mida varemgi. Magusat olen vähemaks tõmmanud ja õhtuseid söömisi pärssinud. Muidu on põhimõtteliselt kõik sama smiling smiley Tegelikult ei peagi millestki loobuma. Rütm tuleb lihtsalt kätte saada.
Ja paar kommi või väikse koogitüki luban endale põhimõtteliselt iga päev. Panen ausalt kirja ka ja pärast kirun. Aga patustama peab. Pidev keelamine ajab minu meelest hulluks.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 13. April 2011, kl 12.29

ahh nii! ma olen kõik ausalt üles tähendanud, ja nüüd siis piinlensmiling smiley peab ka oma eesmärgid ära muutma, mul on 1800 kcal, ja seda tundub justkui liiga palju olevat. Kunagi ma panin, et teen trenni 3-5 korda nädalas, aga reaalsus on siiski 2x. ja siis on neid 1800 raske täis süüa. No eks see kcal hulk loomulikult ka kaalus kinni, kui see läheb väiksemaks, siis kaloraaz ka alaneb

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Kuupäev: 13. April 2011, kl 14.27

Mina panen endal trennid ja üldse kogu päevase liigutamise (k.a töö) kirja, aga jätan need miinuskalorid n.ö boonuseks ja jälgin GDA %, et teada millal kalorid täis saavad või arvutan toidukordade järgi summa kokku. Nii on hea silma peal hoida, et palju tuleb ja palju läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 13. April 2011, kl 14.47

ma just muutsin oma eesmärgi all kalori kogused ära ja ohh öudust, tuleb välja, et ma olen nädalakese (nii pikalt ma seda toidupäevikut pean) iga päeva ca 300 kcal üle söönud. seepärast ma imestasingi ,et miks ma ei jõudnud kõike ära süüasmiling bouncing smiley no ja ega kaal ka suurt ei ole liikunud
nüüd on vähemalt enne duelli algust tõde teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 13. April 2011, kl 19.02

Täna siis ostsin endale mõõdulindi ka ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 06.13

Tubli! Minul on see asi alles ees. Täna tulen ära teha.
Kuigi ma ei ole enese mõõtmisega kunagi tegelenud ja ei kujuta ette, et kas ja mis tolku sellest on smiling smiley aga ega enne ei tea,kui ei proovi.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 06.13

Kas alustame pärast homseid numbreid uue teemaga? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 14. April 2011, kl 11.27

Kas algsed numbrid tulevad siis siia kirja või tuleb kellelegi kusagile saata?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 12.07

Eelmises duellis tegime me nii, et esimesed numbrid kirjutasime siia ja tabeli koostaja pani need kokku ning alustas uut teemat tabeliga. Näiteks.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 14. April 2011, kl 13.47

Oi jah, olen täna tõeline patukott olnud-hommikusöögiks pizza ja lõunaks tortilla jne.
Maitsen veel seda jama enne kui numbrid kirja saab, sest homsest loodetavasti suudan suure kaarega hesburgerist ja muudest sellistest kohtadest kaarega mööda käia smiling smiley
Nädalavahetusel saan juba end kohe proovile panna, sest lapsel sünnipäevsmiling smiley

Mõõdulint on valmis pandud ning ootan hirmsasti homset hommikutsmiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 13.59

Naudi siis veel täna winking smiley varsti ei taha sa hesburgerist enam kuuldagi grinning smiley vähemalt minul on küll nii.
Aga tortillat söön tihti õhtul. Leht tortillat, 0,2% exquisa toorjuust, kana, ananassitükid, natuke maisi, killuke jalapenot ja tsipa magusat tšillikastet. Täitsa mõistlik õhtusöök. Kõhu saab täis ja superhea on! Asja põhimõte ongi ju see, et loobuma otseselt ei pea millestki. Lihtsalt kõike saab valmistada tervislikumalt winking smiley

Mina ostsin ka mõõdulindi ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 16.41

Unustasin jääsalati tortillast. Just in case, kui kellelgi huvi tekkis ja proovida tahab

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 14. April 2011, kl 19.56

Ümbermõõtude kohta veel nii palju, et kas puusaümbermõõt on õige sealt mõõta, kus pmst kann on kõige suurem ja vööümbermõõt sealt, kus naba on?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Kuupäev: 14. April 2011, kl 20.30

Puusa mõõdetakse vist jah kõige laiema koha pealt (mina vaatan vaagnaluu järgi) ja vööd nats ülevaltpoolt naba ehk siis kõige peenema koha pealt.
Mul tuleb ka katsumusterohke nv, sõidan emale sünnipäevale ja ma juba tean kuidas ta minu jaoks vaaritama hakkab, kuigi ma talle korduvalt rõhutanud olen, et ta seda ei teeks confused smiley Oeh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 14. April 2011, kl 21.19

No ma täiega naudiks kõike, mida vaaritatakse, lihtsalt pisut tagasihoidlikemas kogustes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.23

Hommik!
Minu tänane number ei ole kohe üldse see, mida lootsin. 2 päeva oli lootus 6 ära näha täiesti käegakatsutav, aga tänaseks 300g kuskilt juurde tulnud sad smiley
Mis s*tasti, see uuesti!
Et siis.
Kaal - 70,3 kg
Pikkus - 169 cm
Soovkaal - 60 kg (tegelikult küll 62-63, aga eesmärgi püstitan väikse puhvriga winking smiley)
Rind - 96 cm
Kõht - 72 cm
Puus 108 cm
Reied - vasak 62 cm ja parem 61 cm grinning smiley kuidagi ei leidnud ühist kohta, üks oli ikka cm võrra ees.
Nii, iga päev tuleb midagi uut teha. Ja omareisi mõõtsin ma täna küll elus esimest korda! grinning smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.40

Hommik!

Mina olin ka täna hommikul raskem kui lootsin, aga siis ehk tulebki esimesel nädalal ilusam miinussmiling smiley

Mõõdud siis järgmised:
Kaal- 91,9kg
Pikkus 173 cm
Soovkaal 71 kg (jaanipäevaks siis -10 kgsmiling smiley )
Rind-106 cm
Kõht-106 cm (mõõtsin naba juurest)
Puus- 120 cm
Reis 72cm ja 71 cm smiling smiley

Nagu näha, siis on mida alla võttasmiling smiley

Edukat esimest nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Kuupäev: 15. April 2011, kl 10.04

Hei!
Minu kaalunumbriks võib siis kirjutada 91,7, pikkus mul 174cm.Soovkaal oleks 71kg
(jaanipäevaks võiksin ma kaaluda ehk 83kg, seega -8kg).

Mõõdud:
Rind 108 cm
Talje 102 cm
Puus 110 cm
Reis 66 cm.
Ka minul on mida alla võtta. Enda kiituseks võin öelda, et aasta algusest siiski mul kadunud juba5,3kg.

Ja edu kõikidele uuel ja eesmärgikindlal nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 15. April 2011, kl 10.28

Oh õudu, mu algne kaalumispäev oli kolmap ja tänaseks olen sellest 0,5 kg raskem. Süüdisatn seda 3l vett, mille eile ära jõin.

Niisiis:

Kaal: 108,4
Soovkaal duellis jaanipäevani:98
Pikkus: 179
Rind: 124
Talje: 96
Puus: 124
Reis: 75



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Laurita 15.04.2011 10.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Saskia
Kuupäev: 15. April 2011, kl 16.36

tere,
hetkel on mul koos selline tabel:


Nupi123 Helikesekene Laurita Saskia
pikkus (m) 1,73 1,74 1,79 1,62
vööümbermõõt (cm) 106 104 96 95
rinnaümbermõõt (cm) 106 108 124 106
reieümbermõõt (cm) 72 66 75 62
puusaümbermõõt (cm) 120 110 124 108
kaal (kg) 91,9 91,7 108,4 83,1
soovkaal Jaaniks (kg) 81,9 83 98 73

seda tabelit on selle keskkonnas väga halb näidata, mul on excelis väga ilus ülevaade, aga noh, vast saame aru!

Puudu on veel näidud: Bubbles, Krissmary, Poolalek - saatke teie ka ruttu näidud!!

NB! ma teen nüüd uue teema: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia, kuhu panen uuesti meie 15.04 ülevaate

head pealehakkamist siis meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Kuupäev: 15. April 2011, kl 17.33

No tere smiling smiley
Jäin nüüd veits hiljaks, mul täna pikk reis Pärnust Idasse selja taga. Aga numbrid siis sellised:
Pikkus 160 cm
Kaal 60 kg
Soovkaal 50mkg
Rinna ümbermõõt 91 cm
Vöö üm 82 cm
Puus97 cm
Reie üm 58 cm

Aga see nv on nagunii libastumisele määratud, sest empsil on sünna, seega ma järgmisele kaalumisele erilisi lootuseid ei pane, aga elame näeme grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell?
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 16. April 2011, kl 11.25

Heip!

Aga ma olin ju eile esimene, kes oma arvud kirja pani grinning smiley

Uuesti siis -

Kaal - 70,3 kg
Pikkus - 169 cm
Soovkaal - 60 kg (tegelikult küll 62-63, aga eesmärgi püstitan väikse puhvriga )
Rind - 96 cm
Kõht - 72 cm
Puus 108 cm
Reied - vasak 62 cm ja parem 61 cm kuidagi ei leidnud ühist kohta, üks oli ikka cm võrra ees.

Tegelikult peaks seda tabelit saama kuidagi paremini sisestada, nagu täitsa päris tabeli kujul. Ma kahjuks ei tea, kuidas sad smiley eelmises duellis meil oli. Jube hea vaadata nii. Ehk keegi teab?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.