Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 21. November 2011, kl 20.58

Tere!

Minu kaal 125 kg (+200g). On tõeliselt kiire elutempo olnud. Pole saanud päevikut pidada. Tean, et see aitab mul kaalu langetada.

Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 25. November 2011, kl 08.57

Ja jälle Reede! smiling smiley

Trenni pole jõudnud. Söönud olen suhteliselt nagu jumal juhatab. Tuju on kehva olnud ja erinevaid tablette olen saanud süüa migreeni hoo tõttu, mis mind tabas. Üle üldiselt üks sant nädal oli. Täna juba parem enesetunne ja mõttedki juba positiivsemad taas.

Kogu eelmise reede kaalutõusu maha ei õnnestunud võtta, aga täna näitas kaal mulle 114,2, mis teeb siis -800 g. Olen sellegagi rahul arvestades siis seda nädalat.

Järgmine nädal loodan siiski juba paar korda taas ka trenni jõuda ja toitumisest paremini kinni pidada ja ehk näen ikkagi enne aasta lõppu numbrit 108. Unistada ju võib. Miks see minu jaoks nii oluline on? Selle pärast, et ma selle aasta alguses kaalusin nii palju. Aastaga kogusin rõõmsasti 8 kg juurde, tahaks ikkagi aasta lõpetada vähemalt nullis sest enam ei ole vabandusi.

Päikest
Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 30. November 2011, kl 09.32

Tere!

Mina olemas, kuid kaal muutusteta. Ei ole saanud korralikult päevikut täita ja ka liikuda.
Kiire, kiire ...

Rahulikku ootuse aega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. December 2011, kl 08.45

Tere hommikust!

Kike, loodetavasti toob advendiaeg ikkagi lõpuks natuke rahulikumat aega ja leidub võimalus ka iseendaga tegeleda!

Minu kaal see reede siis 114.3 ehk siis +100g. Ma ei oska väga ütelda, milles asi on. Trenniski käisin veel 2 korral, aga no toitumisega on väheke raske olnud, aga parem juba, kui eelmine nädal. Motivatsioon on õnneks veel alles ja järgmisel nädalal loodan ikkagi mingeidki tulemusi juba näha.

Tervitades
Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 03. December 2011, kl 22.19

Tere!

Minul kaal 126 juures +1kg. See on kui päevikut ei täida. Tänasest võtsin asja taas käsile ja homme toob mees ratta ka tuppa. Siis saan hakata end ka liigutama iga päev.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. December 2011, kl 08.26

Tere!

Kike, super kuulda, et üritad päevikuga taas sõbraks saada ja rattagi ära kodustada smiling smiley

Mul oli üks veider nädalavahetus ja no eks see mõjus kaalulegi kehvasti, aga mis siin ikka, püüan nädalaga ikkagi asjad jälle joone peale saada, aga keeruline saab see detsember olema, sest erinevad üritused kummitavad nädalast nädalasse ja enamik neist sisaldavad söömist confused smiley
Püüan aga vastu panna ja hakkama saada smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. December 2011, kl 08.35

Tekitaks mingi tabeli moodi asja ka spinning smiley sticking its tongue out


Kuupäev_________Porthita__________Kike
18.11.2011______115,0 (+1,6 kg)___125,0 (+0,2 kg)
25.11.2011______114,2 (-0,8 kg)___125,0 (+-0 kg)
02.12.2011______114,3 (+0,1 kg)___126,0 (+1 kg)

Esialgu ei näe see tabel küll väga kaunis välja, aga ma olen veendunud, et see pilt muutub väga väga varsti hot smiley

Porthita!



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Porthita 05.12.2011 08.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.46

Tere!

Minu kaal sama. Olen rahu. Päeviku täitmine ja velotrenazööril rassimine on mõlemad täies hoos. Olen enda üles uhke, et taas raja peale püüan saada.

Rahulikku jõuluaega Sulle soovides!
Kike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.42

Tere!

Minu kaal näitas plussi. Kaalunumbriks tuli 114,8 kg ja nädala peale plussi siis 0,5 kg. Lihtsalt väga raske nädal on olnud ja söömine on täielik kaos - üks päev söön kõik ära, mis silma alla satub ja veel peale ka ja järgmine päev piirdun hommikusöögi ja päeva peale kolme võileivaga. No sellise jo-jo söömisega pole ime, kui summaarselt tuleb nädala peale ikkagi kaalu juurde.
Tervis on ka jukerdanud kõvasti ja seegi on motivatsiooni alla viinud.
Igatahes proovin vaikselt ikkagi jõulude pidustustega mitte kaalu juurde võtta vaid pigem säilitada ja uueks aastaks motivatsiooni üles leida, et uus suvi tuleks juba kergemana.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.43

Ja siit ka tabel!

Kuupäev_________Porthita__________Kike
18.11.2011______115,0 (+1,6 kg)___125,0 (+0,2 kg)
25.11.2011______114,2 (-0,8 kg)___125,0 (+-0 kg)
02.12.2011______114,3 (+0,1 kg)___126,0 (+1 kg)
09.12.2011______114,8 (+0,5 kg)___126,0 (+-0 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. December 2011, kl 09.17

Haihopsti!

Eelmise nädalavahetuse sõprade võõrustamine lõppes tohutu kaalutõusuga, millest enamikku ei suutnud maha võtta ja nii näitaski see kaal mulle täna 115,6 kg ja juurde tulnud tervelt 800g. Eks osalt ole selles süüdi ka see, et võtsin kavva uue trenni, mille peale keha shoki sai ja kaks päeva lihaseid valutas ja agarasti vett kinni hoidis, ma lihtsalt tundsin, kuidas paistes olen. Tegelt tunnen siiani kerget turset, aga lihased täna enam ei valuta.

Tegin täna otsuse, et järgmised 2 ja võibolla veel pool nädalat kaalu ei jälgi. Püüan jälgida suhuminevat ja võibolla ka koguseid piirata nii, et ei oleks viimase piirini täis söönud, aga plaanin süüa kõike, mida pakutakse ja hing ihkab (terve see nädal on hing ihanud mulgi toitu ehk mulgikapsaid ja mulgiputru ja mõnusat särisevat liha tongue sticking out smiley). Plaanin nädalavahetusel suurema portsu seda kraami valmis teha, eks pakin portsude kaupa karpidesse ja viskan sügavkülma, et siis kui jälle isu tuleb või laiskus ja ei viitsi midagi muud süüa teha, oleks kohe võtta.

Eks ma oma kaalu panen ikka ka järgmised reeded kirja, aga ei ole enda peale kuri, kui need plusse näitavad ja rõõmustan, kui paigal püsib grinning smiley

Päikest!
Porthita hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 23. December 2011, kl 08.49

Reedet! smiling smiley

Tänane kaal siis 115,4 kg ja nädala peale siis tuli isegi -200g.
Enne jõule siis kaal fikseeritud, eks siis järgmine reede paista, millise numbriga uuele aastale vastu minnakse smiling smiley

Kauneid pühik! smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. December 2011, kl 08.52

Tere aasta viimast Reedet smiling smiley

Uuele aastale lähen vastu kaaluga 115,9 ehk siis jõulupühad tõid kaalu juurde +500g. Polegi kõige hullem ju spinning smiley sticking its tongue out
Igatahes luban, et järgmisel aastal võtan end kokku ja hakkan päästma olukorda. Liiga kaugele olen lasknud sel asjal minna. Tervise arvel maksan lõivu juba selle kopsakuse eest. Plaan on paigas juba, et kuidas seda saavutada püüan ja mis ajaks. Ega muud nippi ei olegi, kui et trenni ja liikumist ning toitumise piinlikku jälgimist.
Esialgne soov on kevadeks saada kaal 105, siis suveks 100 ja sügiseks 95, kui aasta suudaksin lõpetada kaaluga 90 olen õnnelik õnnelik väga õnnelik.

Järgmisel reedel fikseerin stardipunkti selles sõjas.

Igatahes head vana aasta lõppu ja nautige neid pidustusi!

Porthita! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 06. January 2012, kl 09.16

Tere ja Head Uut Aastat! (Täna veel võib smiling smiley )

Nii, aasta esimene kaalunäit on 115,8 kg. No eelmise nädalaga võrreldes -100g. Tegelikult ju positiivne, et suutsin peale aastavahetusel suuremat sorti mugimist end kokku võtta ja see nädal isegi 2 korda trenni jõuda ja toidud ilusti enam vähem kirja saanud. Mina olen 1. nädalaga sellest aastast igatahes rahul, pea asi, et nüüd siis järgmised nädalad ka ilusad tuleksid smiling smiley

Mõõta ma täna hommikul kahjuks ei jõudnud, aga õhtul on täidsa plaanis endast mõõdulindiga üle käia, et fikseeriks siis ka mõõtudes selle kaose ära.

Tegelikult tunnen end natuke üksikuna siin, Kike, Anka uuuuuuu???

Porthita thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. January 2012, kl 11.47

Tere!

Jeeei, tänane kaal näitas 115,6, ehk siis nädalaga -200g. Mina olen rahul.

Kuna see nädal oli puhkus, siis sai trennikavast ilusti kinni hoitud ja 3 korral trennis käidud. Söömine oli veidike kaootiline, aga selle eest sai lisaks trennile palju poode kammitud, mul vist poole aasta norm poodlemist täis. Mõned asjad sain ka, eriti just vabaks ajaks.

Järgmisest nädalast tööl tagasi, eks siis söömine ka mõnevõrra rohkem kontrolliall. Loodetavasti suudan ka järgmisel nädalal 3 korral trenni jõuda.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.00

Jällegi tere reedet.

Ma ikka ei kaota lootust veel, et mul kaaslastest keegigi ikka naaseb smiling smiley

Tänane kaal näitas 115,6 ehk siis nädala peale seisak. Terve nädal oli seisak sõltumata sellest, et trenni tehtud ja söödud täiesti normi piires. See kaal lihtsalt seisis. Seis on muidugi parem kui tõus nii et jään ootama järgmist nädalat, loodetavasti annab ikka midagi alla smiling smiley

Palju päikest, natuke külma ja parasjagu lund!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. January 2012, kl 07.46

Tere reedet!smiling bouncing smiley

No minu kohta vist võib küll öelda, et loll, aga järjekindel grinning smiley Ikka ootan oma duellikaaslasi tagasi, väga kurb oleks, kui nad nüüd mingil põhjusel loobunud oleksid, välja arvatud muidugi positiivsete põhjuste tõttu spinning smiley sticking its tongue out

Igatahes, minu tänane kaal näitas mulle 114,8 ja eelmise nädalaga võrreldes siis -800g. Igatahes olen rahul. Nädalavahetusel sumasin selles tohutus lumes päris pikalt kõndida ja nädala sees jõudsin veel 2 korral trennigi ja tänagi plaanis trenni minna. Söömisega oli ka asi kontrolli all, kuigi õhtuti kipub ikka kolm ampsu rohkem hammaste taha kaduma, kui plaanitud ja tohiks, aga eks see trenn on selle korvanud. Mulle sobib cool smiley

Kergema suve poole hõissa hot smiley
Porthita the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. February 2012, kl 09.07

Hei Hei!

Auuuuuuuu, kus te kadunud olete? Ma ikka veel ootan teid tagasi eye rolling smiley

Kaalust - täna näitas see plate vannitoa põrandal mulle numbreid 114,7, mis teeb nädala peale -100g. Mina olen tegelt rahul. Pühapäevast tõusis üleöö kaal 1,5 kg, lihtsalt mitte millestki, ausõna ei muginud. Kahtlustan, et organism vajas vett ja siis ei tahtnud sellest loobuda, igatahes, olen selle kaalutõusu seljatanud ja suutsin isegi miinuse välja meelitada, väike küll, aga ikkagi miinus.
Söönud olen täpselt kalorite järgi ja trennipäevadel olen vaid osa kulutatud kaloritest tagasi söönud. Trenni jõudsin ka tervelt 3 korral (koos siis eelmise reede õhtuse trenniga) jälle. Eelmisel reedel tabas mind järsku füüsiline vorm grinning smiley See oli kuidagi ootamatu, kuidas tavalised koormused tundusid täiesti ilma hoiatamata kuidagi kerged ja pulss ka ei kippunud nende peale enam tõusma. No siis tuli koormuseid juurde panna, mis seals ikka spinning smiley sticking its tongue out Kuna ka sellel nädalal tundusid suuremad koormused täiesti normaalsed, siis järgmisest nädalast tõstan treeningkordade arvu 4ni. Võtan ühe rühmatrenni senisele kardiosaali seadmete treeningule lisaks. Eks näis, mida organism selle peale arvab, eks esimene nädal võib natuke ära ehmataga, aga pole hullu, küll saame ka sellest üle.

Igatahes on päevad juba pikemad, suur külm on aknast ilus vaadata ja tegelikult on ju kõik hästi hot smiley

Porthitacool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. February 2012, kl 10.08

Hommikust!

Kuna üksi hakkas siin kole igav, siis trügisin jaanilahingusse ja lasen nüüd sellel teemal ajalukku vajuda. Eks kui kunagi keegi selle teema jällegi üles soojendab, siis vast ikka naasen, aga seniks loodetavasti kõik ikka ponnistavad omaette edasi ja ei ole alla andunud ning jõudu!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.