Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 14. April 2011, kl 20.39

Nii, uus duell on loodud smiling smiley
Et siis homsest alates igal reedel kaalumine ja õhtul hiljemalt kella 18ks näidud kirja.

Ja et saaks jaanipäevaks kambaga kõhnaks tongue sticking out smiley

Edu meile ja homseni!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati niirt 14.04.2011 20.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 14. April 2011, kl 21.36

leidsin üles, tubli oled! ja kobin homme porisemata kaalule.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.45

Hommikust,

Uue duelli esimene kaal on kaalutud smiling smiley
Eilsele näidule on sada grammi lisandunud ehk siis 71,5 kg.

Aga sobib seegi winking smiley

Ilusat kevadist reedet ja usinat kaalumist, hääd kaasvõitlejad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.16

Edukat algust või õigupoolest jätkamist! Kah kaalul käidud. natuke pettumust ehk - 72,0. kuigi kirjutasin, kaalusin, ei ületanud päevakogust. kuigi jah, liikunud ei ole. sad smiley

Tänased kaalud jäävad siis algkaaludeks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: 123keits
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.19

Hommik hommik, leidsin ka uue duelli üles ja olen õnnelik, et ka omena liitus meiega....eks see puuvilja korv ikka motiveerib jah smiling smiley

Minu kaal siis täna hommikul 71,5
Eesmärk 65 jaanipäevaks

Pikkuseks on mul muide 171 cm.
Tegelikult võiks kõik endast natuke lähemalt kirjutada, millega tegeleb,kust pärit,natuke huvidest jne. Teeb duelli natuke isiklikumaks ja veidi ka põnevamaks. Mis arvate? Tekitab natuke teemasid ka mida siin arutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: 123keits
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.21

Algkaaludeks jah!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.30

                       omena 		keits		niirt
15.04.11		72,0		71,5		71,5


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.43

1 tabel valma. hoiatan - uues tabelis ma enne koma 1-sid näha enam ei taha smiling smiley olen kah motiveeriva puuviljakorvi poolt, päris hää mõte.

muidu istun titega kodus, see teebki teises toas üksildlase piisoni häält. piisoni pärast ma siin istungi, võtsin raseduse lõpus mõnuga juurde ja alla muidugi enam ei läinud. imetamise ajal kah mitte, räägitakse mis tahes. ok, vanust kah juba omajagu, 38.

1, 2 lapsega oli samamoodi. kummagagi lisandus 5 kg ja kuna vahe oli väga väike, siis olingi 23-selt 75 kilone tädi valmis. ise ma sellest enne aru ei saanud, kui vaatasin mingeid pilte - kas SEE MÄGI olen tõesti mina?!?! ja läksin salaja kaalujälgijatesse. sain kaalu korda, hakkasin trennis käima ja olin siiani endaga päris rahul. trennides olengi käinud ca 14 aastat, enamjaolt sheipingus mis oli kunagi ülipopulaarne ning on mulle mõjunud tohutult hästi. tulemused on suht kiiresti käega katsuda. pean pidevalt jälgima, mida söön, liigne küpsis on kohe reiel tunda smiling smiley

mis veel - jumaldan veini, olen 174 pikk ja ei kasuta lauses suuri algustähti (aga ma TEAN, kus need käivad) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 15. April 2011, kl 20.41

Tabel sai täitsa tore smiling smiley
Ja ma lihtsalt pean saama järgmisel nädalal sellest neetud 71 ringist välja.
Küll saan ka.

Mina naudin kah vahelduseks kodust elu ja veedan aega oma peagi aastaseks saava lapsega.
Ja muide tõepoolest naudin praegust elu - tõeline sanatoorium.
Laps on esimene. Ehk see seletab ka seda, miks töövaba kodune elu nii lill tundub smiling smiley

Ise olen 32 ja suhteliselt kogu oma elu tiksunud kaaluvahemikus 70-75. Sekka ka aastaid, mil kaalunäit lubamatult 80-ni küündis, aga õnneks ei ole neid aegu olnud palju.
Kaalumiinimum olnud 63-64 (gümnaasiumi lõpus) ja maksimum täpselt aasta aega tagasi, olles igirasedana 105 kg.

Minu pikkuse (175) ja proportsioonide juures on tegelikult 70 juba täitsa Ok. Seda muidugi eeldusel, et keha on trennitud ja heas füüsilises vormis.

Hetkel, muide, olen tõenäoliselt elu parimas sportlikus vormis!
Olen absoluutselt sõltuvuses sügisel avastatud pilatesest, käin igapäevaselt 3-4 tundi tempokalt kärutamas, olen hakanud mängima sulgpalli, ootan soojemaid ilmu, et metsa jooksma minna ning unistan vaikimisi sellest, et saaksin taas hakata ujumas käima.
Just ujumine on olnud minu aastakümnete pikkune hobi. Hommikuti, kell 6.30.

Nii palju siis minust.

Ahjaa, kui veel mainida asju, mis silma särama löövad, siis minu puhul on üheks suurimaks kireks toit! Vapustavad ja uued maitsekooslused ning oskuslikud toorainekäsitlused võtavad mul jalad nõrgaks. Siis ei loe ei raha ega kaloreid. Eks see ole ka üheks minu konstantse kaaluteema põhjuseks tongue sticking out smiley
Vein käis omal ajal asja juurde. Armastasin seda samaväärselt kvaliteetse toiduga. Viimasel ajal, st peale rasedust, enam keha alkoholi ei talu ning olen otsustanud sellest loobuda. Vähemasti mõneks ajaks..

Aga nüüd asun õhtuse teetseremoonia juurde smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: 123keits
Kuupäev: 16. April 2011, kl 10.10

Mina olen siis põline saarlane smiling smiley Olen kohe kohe saamas 27 ja lapsi mul veel ei ole, aga küll jõuab, arvan, et kiiret veel ei ole. Tahan veidi veel noor olla ja tegelen parem oma õe lastega, kes elavad kohe üle hoovi smiling smiley
Olen tööinimene ja ei kujuta ette, et peaks päevad läbi kodus olema, kuigi paar suve tagasi olin täpselt suvel töötu ja ausalt õeldes...parim suvi elus smiling smiley
Kevadeti meeldib ka metsas jooksmas käia (ämm ajas pisiku sisse), aga veelgi parema meelega sõidan rattaga ja rulluiskudega.
Olen väga huvitatud islami kultuurist ja sealsest elust, niiet loen üsna palju sellepõhiseid raamatuid.....jube kuids naisi seal koheldakse!
Aga jah, kaaluga olen tegelenud oma terve täiskasvanu elu ma arvan. Kõige rohken sain kunagi alla figuurisõprades, sain 65 kätte, aga siis tuli suvi jne. Kaaluabi süsteem on mugavam, kuigi range järelvaataja oleks väga vajalik-ikka kipub aeg-ajalt patustama ja kaalu vältima smiling smiley
Saarlane on hea olla- saab mandril puhkamas käia ja kisa kära kuulata, nii mõnus smiling smiley Siis muidugi jälle hea koju tagasi tulla...


Ok, mul riisipuder podiseb ja tänane esimene grillpidu vajab ettevalmistamist smiling smiley
Päikselist päeva jätku (kuigi meil vist tuleb hetkel vihma sad smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 18. April 2011, kl 10.03

Mis põrgu moodi te toitumise tasakaalu saate?? ma küll ei saa, olen igate moodi proovinud. hakka või pudelist õli manustama... tasakaalustada saab aint nn puhaste toiduainetega, so õli=rasv, suhkur, mesi, hmm... vein...smiling smiley=süsivesikud. mul on nii vähe valke, et kohvipiimast ja pudrust jooksevad täis.

kuskil olid need näidismenüüd, sõitsin saidil edasi-tagasi, aga ei leidnud kuskilt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: 123keits
Kuupäev: 18. April 2011, kl 13.42

Näidismenüüd on Uudised-Press all ja ega mina ka ei saa tasakaalu, vahest kogemata juhtub. Jälgin rohkem, et kalorid üle ei läheks ja protsendid enam-vähem sellised oleks nagu peavad, mingit täppisteadust ma küll taga ei aja.
Nädalavahetus oli raske-käisin pidutsemas ja pühapäeval lootusetu söögiisu, niiet kaalu peale veel ei ole julgenud minna-peab ikka väga tagasi ennast hoidma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 18. April 2011, kl 15.57

Minu tasakaalus toitumise võti on koorevõi smiling smiley
Söön seda päevas vähemalt 50 gr, sageli enamgi.
Ja kõik light piimatooted viskasin kah välja menüüst.
Kui söön, siis vähemalt 2,5-protsendilisi või suisa koorejogurteid.
Ning toitumine on juba mitu kuud suht igapäevaselt tasakaalus.
kõige probleemsem on süsivesikute täis saamine, aga selleks olen hakanud enam leiba ja puuvilju sööma.
Tunnistan, et jälgin isegi aegajalt tasakalu enam kui tarbitud kalorite koguarvu, kuna see näikse minu puhul tulemuslikumalt töötavat.

Mnjah, eelpool toodud kehtib minu u 1700-kalorilise päevanormi puhul.
Kui süüa võib oluliselt vähem, võivad mu soovitused suhteliselt iroonilised tunduda.. vähemasti väitis nii üks päevas 1200 kalorit tarbida võiv tädi.

Nädalavahetus möödus nii, et üritasin eile paaniliselt meenutada kõiki Tallinnas veedetud päevade jooksul sisse söödut. Ega see lihtne olnud.
Kaalule hommikul igaks juhuks ei astunud. Homme vist ka veel ei söanda..

Palju te kaloreid endale lubada võite igapäevaselt?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 18. April 2011, kl 20.58

"Sinu päevane kalorinorm on 1281 kalorit" - st minu siis.

huvitav, kuidas mul NII vähe on? ma ei saa kuidagi rasvu täis, neid peab olema 30% päevanormist?!? tegin endale avokaadoga salati, et natuke rasva tagant ubida, aga see hakkas nii vastu, täiesti läila vili. või oli kehv kokk smiling smiley) muidu salat oli ok - õliga praetud tomat ja suvikõrvits, salatilehed, viinamarjad, avokaado, pipar, sool. avokaadot tuli vist liiga palju. võid ma olen nüüd pudru peale pannud, aga kuhugi mujale ma seda eriti panna ei oska. ma olen aastaid "võileibu" ilma võita teinud ja koorega kohvi maitse ei meeldi mulle ka, ikka suure hulga piimaga. nii ongi valgud täis juba hommikust süües, kaerahelbed annavad suht palju valku. leiba ei saa ka süüa, just suure valgusisalduse poolest. paha-siga-mitu-viga-sündroom. aga koorejogurtit tasuks küll proovida, või kohupiimakreemi.

retseptid leidsin, tänud! tahtsin vaadata, mida nad lisavad, et rasva täis saavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 18. April 2011, kl 21.00

ps. sellepärast saabki niirt kaalu alla ja meie ei saa, et temal on toitumine taskaalus, aga meil siis, kui kogemata juhtub? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 19. April 2011, kl 08.21

MNjaa, ka mina pole suutnud avokaadot endale maitsvasse vormi võluda..
Aga proovi rasvu näiteks seemnetest või pähklitest veel saada, kuigi ka need on neetult kaloririkkad väikesed põrgulised.

Aga seda kalorinormi värki ma ei mõista, ausalt!
Miks sul, omena, neid nii näruselt vähe lubatud on??

Pikkus on meil sisuliselt sama, kaal ka.

Mina valisin liikumisaktiivsuseks 1-3 korda nädalas, kuigi reaalne koormus on 4-6 korda, ja ikkagi lubab 1691.
Aru ma ei saa, ausalt.

Kardan, et mind traumeeriks see 1200 ja nipet-näpet peale number sedavõrd, et põhimõtteliselt oleks sisemiselt nii stressis sellest, et allavõtt ei tuleks kõne allagi.

hetkel saan süüa nii, et eriti ei muretse ega mõtle sellele üldse. nt eilseks õhtusöögiks oli juustukook ja toitumine kenasti tasakaalus smiling smiley

kui sind huvitab, siis võin sulle kopida mõne oma tasakaalus toitumise päeva.
jah, kalorinorm on teine, aga mingi pildi ehk annab.

ja mis puudutab valke, siis need on minu suurimaks "lõksuks".
KA-s alustades oli ikka pidevalt valguprotsent 200-300.
siiani lähen tavaliselt just sellega lõhki.
valkude ohjeldamine ja teadlik rasvade manustamine ongi minu jaoks tasakaalu saamise võtmeks.

ja see mure, kuidas võid süüa.. well, mina panen hommikupudrule vähemalt 10-15 gr. nii, et ikka ujub tongue sticking out smiley siis võileivad on rohke võiga kõik. ja koorejogurtitest soovitan soojalt Farmi kooreseid jogurteid - kirsi ja virskiku - need minu absoluutsed lemmikud juba üle aasta.

ok, hääd päeva, ma nüüd KA lasteka vastu vahetan, kuna pisike inimene raevukalt nõuab

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 19. April 2011, kl 21.01

võiksid ühe tasakaalupäeva kopida küll, kui see raske pole.

imestasin ise ka, et suht sama pikkus/kaal aga süüa ei lubata samamoodi smiling smiley mul on kalorinorm vist seepärast väike, et liikumine on "vähene või üldse mitte". vankriga ikka jalutan, aga ka mitte iga päev ning trenni see kuu ilmselt ei jõua. käin lapsega küll ujumas ja võimlemas, aga seal kuluvad pigem tema kalorid, ma olen lihtsalt rekvisiidiks kaasas.

ps. ostsin poest VÕID ja teen homme endale ka ühe "ujuva" pudru smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 20. April 2011, kl 18.14

ilmselt olin liiga optimistlik, lubades kopida oma tasakaalupäeva, kuna toidupäeviku väljavõte kleepub siia foorumisse kujul, mis seda lugeda eriti ei võimalda confused smiley

püüan selle kallal veel veidi nokitseda ja kui õnnestub, siis õnnestub..

muide, minu hommik oli ilus.
kaalul ilutses 71,0 ja ma olen suht ootusärev lootuses näha reedel numbrit, mis algaks 70-ga.

ja omena, usu, või söömisega saab suht ruttu sõbraks ning peagi upuvad ka su võikud reaalsesse rasva tongue sticking out smiley

aga näe - kaal kukub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: 123keits
Kuupäev: 21. April 2011, kl 14.55

Näitan ka, et olen ikka olemas... tööl on hirmus kiire, iga päev 11-ni tööl niiet ei ole mahti kirjutada, aga homme sisestan kõik kaalud ikka ilusti ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.06

Hommikust!

Ei ole suurt rõõmu ehk rinda kummi ajavat uhkustunnet minus, teatades, et tänahommikune kaal on seitsekümmend üks koma neetud seitse kilo sad smiley

ja seda nädalal, mil nägin ära peaaegu 70 sabasuled!

kurjajuur on tõenäoliselt minu eileõhtune "tarkus"..
nimelt trennist tulles ja oma päeva liikumisi kirja pannes avastasin, et trenne jms maha arvates olen tarbinud vaid 16% soovitavast päevanormist. no ja seda tundus ikka väga vähe.
kõht, muide, tühi ei olnud!!!
aga meenusid KA blogidest loetud jutukesed sellest, kuidas keha säästureziimile läheb liigvähese toitumisega jne ning ma siis otsustasin olla ARUKAS ja veidi süüa. 2 tundi enne magamaminekut.

no ja nüüd on tulemus käes.

enam ma teinekord nii TARK ei ole, believe me!!
kuulan oma keha ja vilistan sellele, et olen kasvõi miinustes oma päevanormiga.

ma loodan siiralt, et teie hommikused emotsioonid on hulka positiivsemad.

ahjaa, siiski!
tõeliselt ilusa emotsiooni pakkus tänahommikune alasti peegli ees keerutamine, kuna ma olen ikka neetult heas vormis (selle näruse 71,7 kohta) winking smiley elagu trenn!
ja see tegelikult kaalub selle kaalunumbri teema sajaga üle.

Nüüd aga soovin mõnusalt valgurohkeid pühasid teile, head kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 22. April 2011, kl 11.28

Tervist! ja 70,5! mis sellest järgi jääb ei tea, kuivõrd ees ootab 3 päeva külas ja lauale kanti vahvlid vahukoorega. Võin tabeli teha, aga alles pühap õhtul, siis muljetame. Olge tublid ja ÄRGE SÖÖGE! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: 123keits
Kuupäev: 22. April 2011, kl 17.13

Õhtust!Sain ka lõpuks arvuti ligi ja pean tunnistama, et isegi suure tööga ei ole ma suutnud alla võtta. Üsna stressirohke nädal on olnud ja üks on veel ees, niiet eks see annab ka söömises tunda. Kaal oli täpselt 72, niiet MITTE tubli seekord sad smiley aga järgmine nädal katsun ikka kirja paremini panna mida suhu pistan, sest eelmine nädal lihtsalt ei suutnud ja + järgmine laupäev ka saabub vanus 27, niiet eks näis....hea, et kaalumine reedel on smiling smiley Aga sellegipoolest tublit nädalat teile ja ütlen sama - ÄRGE SÖÖGE!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 25. April 2011, kl 09.10

nädal	kuup	       omena 	 keits 	niirt
ALGUS	21.01.11	73,4	72,8	76,4
1	15.04.11	72,0	71,5	71,5
2	22.04.11	70,5	72,0	71,7
3	29.04.11			
4	06.05.11			
5	13.05.11			
6	20.05.11			
7	27.05.11			
8	03.06.11			
9	10.06.11			
10	17.06.11			
11	24.06.11			
	kokku	       -2,9	-0,8	-4,7
	unistus	       65,0	65,0	65,0
tee unistuseni smiling smiley       5,5	 7,0	 6,7



Toimetatud 2 kord(a). Viimati omena 25.04.2011 09.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 25. April 2011, kl 09.26

loodan, et panin tabelisse kõik kirja. ja et tuli õige. õnneks on meid sobivalt vähe, nii et hea lihtne teha.

arvan, et minu eelmise nädala miinus oli tingitud sellest, et ma:
1. tõesti panin KÕIK kirja ja üritasin mitte üle süüa - natuke ikka läks mõnel päeval
2. ei söönud peale 8
3. sõin õhtusöögiks mingi sooja juur/köögiviljasalati, aga kalorinormi jagu
4. ei söönud liha
5. panin kirja mingi "hea" asja, mida ma tahtsin ja siis vaatasin, palju kaloreid järgi jääb smiling smiley kui õhtul oli võimalus endale midagi lubada, siis ei tekkinudki soovi meeleheidet ja isusid külmkapis maandada

et siis tegelt on see kaalunälgimine ikka päris raske, sest sõin suht samu asju, mille sisaldust ma juba tean. lihast tuli loobuda, sest juba 50g kanafileed andis nii palju valku ja ma parem ei hakka oma maitsmismeelt ärritamagi. lihaga on üldse nii, et kuigi see mulle maitseb, on pärast kõhus suht telliskivi tunne ja ajab janutama.

eks näis, mis sellel nädalal saab. vaatasin tabelit, kui ka ca 700-800 g nädalas alla läheb, siis oleme ikka graafikus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 25. April 2011, kl 15.26

Au ja kiitus, Omena!
muide see "hea asja" järgi joondumine on nutikas nipp.
muidu on nii, et kõigest maitsvast ja meelepärasest aina loobudes tekibki tunne, et see kaalujälgimine on ainult ilge rist ja viletsus.

ja liha mittesöömine..

well, mina sel nädalavahetusel sõin liha. Palju ja kohati tundub, et suht ainult liha sõingi - ahjupraena ja grillituna, kanaliha ja loomaliha ja sealiha.
Lihtsalt sedavõrd suureks oli läinud kaua vaos hoitud lihahimu.

hetkel on tunne, et ainult mitte liha! loodetavasti kestab see tunne mõnda aega.. näiteks jaanipäevani tongue sticking out smiley

mulle oli muide paras shokk, kui avastasin, et jaanipäev ei olegi enam "aastate taga".
on juba üsna käega katsuda, vaid napp kaks kuud veel.

ma loodan siiralt, et jõuan selle unistuseni, mille Omena nii kenasti tabelisse maalis smiling smiley
ja et selleni tõega jõuda, proovin sel nädalal sama nippi, et püsida raudselt etteantud kalorinormi piires ja kõik ausalt kirja panna.

eks näeb, mis sellest saab, aga loodetavasti saab 70,3 näiteks cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: Leeni
Kuupäev: 26. April 2011, kl 15.58

Tere,
Vabandage, et trügin vahele, aga mulle väga meeldib teie eesmärk, sest mul on täpselt samaks ajaks ja sama kaal eesmärgiks seatud. Eelmine duell sai läbi ja kuigi oli mõte jätkata siis kaaslased siiksi kuidagi kadusid ära. Seega hakaksin otsima uusi kaaslasi ja jäite mulle silma. Ma saan aru, et olete juba alustanud ja oma kamp juba kujunenud, aga aega veel on ja ehk võtate veel kampa? Seltsis lihtsam. Minu kaal hetkel on 67kg, kasv 160, jaanuaris oli 71kg, kuna mul aastaid juba omajagu siis iga kg langetamine on võtnud 4-5 nädalat aega, seega jaanipäevaks 65kg on igati mõistlik piir ja selle nimel pean üsnagi palju vaeva nägema eelkõige jõusaalis, toiduga seda ei saavuta.

Teie otsist ootama jäädes.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 27. April 2011, kl 15.58

Tere-tere üle mõningase aja,

printsiibis minul pole selle vastu midagi, kui keegi meiega liitub smiling smiley

mina olen sel nädalal, st esmaspäevast alates olnud kohutavalt tubli. muudkui kõnnin, treenin ja toitun korrektselt, aga püsin jätkuvalt 71 lainel ja see on juba suht tülgastav, kui peale pingutatud päeva taas 71,4 vastu irvitab.

tunnistan ausalt, et ma ei saa enam aru, milles asi eye rolling smiley

samas tekitab see erilist trotsi ja tunde, et hambad ristis ja kas selle aasta jaanipäevaks või tulevaks aastaks, aga selle neetud 65 ma kätte saan!!

nüüd siis trenni.

nautige ilma!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 29. April 2011, kl 10.20

hommik. kaal näitas 70,6 ja küllap ma tean ise ka miks. oinas olen, vaat sellepärast. kui mõni amokk välja arvata, siis on liikumist ka vähe olnud. ma ei saa süüdistada ka õhtust söömist, sest kunagi kaalujälgijates võis süüa kellaajast hoolimata ja kaal langes ikka. asi oli vist selles, et tollel ajal polnud mul autot smiling smiley

minu poolt uuele üritajale tere tulemast - pange kaalud ära ja ma teen tabeli, kuhu pistan siis nii uued kui ka vanad näod.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 29. April 2011, kl 14.43

minul 71,0
langeb, aga neetult visalt!

täna pean oma beebi 1. sünnipäeva ning maja on pisikest tahvast pilgeni täis.
õnneks on tegemist sedalaadi peoga, mil söömine ilmselgelt tahaplaanile asetub smiling smiley
saab hoopis end segaseks joosta äsja iseseisvunud piduliste ohjamisel ja oma maise vara päästmisel.

aga järgmise korrani siis!

päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: Leeni
Kuupäev: 29. April 2011, kl 20.23

Tere ja tänan, et lubasite teiega ühineda.
Minu kaal täna 68, viirushaigus pole terve nädala võimaldanud spordiklubisse ja nädala teises pooles ongi number juba kohe nii palju suurenenud, ei aidanud ka söögisisu täelik puudumine. Ega siin pole midagi teha, tuleb see valus tagasilöök üle elada (üsna pikka aega sai seda 67 oodatud) ja uuesti selle eest võidelda.
Ütlen kohe, et minu kaal on sammuga 0,5kg, et minu esitatud numbrid et ei tunduks kuidagi imelikuna.

Päikest ja ilusat volbriööd!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.