Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 29. April 2011, kl 21.14

nädal	kuup	       omena 	 keits 	niirt	leeni
ALGUS	21.01.11	73,4	72,8	76,4	71,0
1	15.04.11	72,0	71,5	71,5	  x
2	22.04.11	70,5	72,0	71,7	  x
3	29.04.11	71,6	   ?	71,0	68,0
4	06.05.11				
5	13.05.11				
6	20.05.11				
7	27.05.11				
8	03.06.11				
9	10.06.11				
10	17.06.11				
11	24.06.11				
	kokku	       -1,8	-0,8	-5,4	-3,0
	unistus	       65,0	65,0	65,0	65,0
tee unistuseni smiling smiley      -6,6     -7,0	-6,0	-3,0



Toimetatud 1 kord(a). Viimati omena 29.04.2011 21.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 29. April 2011, kl 21.23

Nii, tabel peaks nüüd õige olema. Eks täiendab, kui keits enda kaalu lisab ja kui see nädal ei lisa, siis järgmine kindlasti!

Nii kadedaks teeb see leeni 68, endal hakkab lausa vastik sad smiley mul jaanuarist alates miinus 1,8 ainult, no ei oleks nagu võimalik!!! aga on... smiling smiley

-800 g nädalas ja kolm paksu /ei mingit solvangut, see on 1 lasteraamatsmiling smiley/ on jälle kõhnad... 6-ga algavad numbrid ei kuulu automaatselt paksude loetellu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 29. April 2011, kl 21.25

deem, ma olen ennast ise tabelis jämedamaks teinud, aga las praegu olla - parandan pühap õhtul, ehk on siis keitsi kaal ka lisandunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 02. May 2011, kl 11.40

uuu, Keits, kus oled?

ise olen kah suht madalat profiili hoidnud, kuna nädalavahetuse toitumine kõike muud, kui kiitlemist kannatab.
ausalt öeldes sai reedel mul sellest "paksude kaalukategoorias" tiksumisest nii villand, et viskasin nurka kõik trummid ja pulgad.. sest vahet ju pole ikka! söö või ära söö, treeni või ära treeni, ikka on kaal 71!!! angry smiley

no ja siis lasin hea maitsta kõigel, mille järele isutas.
tegin kana-sinihallitusjuustu muffineid ja caesari salatit, sõin mõõdutundeta viinamarju ning kodust pähklileiba.

tagantjärgi toite sisestades avastasin eneselegi üllatuseks, et ega ma tohutult ülemäära kaloreid tarbinudki... keskmiselt 135% päevanormist. ilmselgelt pole magu enam suurte kogustega harjunud ning üsna kiirelt tekkis ebameeldiv täiskõhutunne.

täna hommikul kaalule ei läinud.
kõndima kah ei viitsinud minna, kuna õues ilgelt külm.

homme ehk..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: 123keits
Kuupäev: 02. May 2011, kl 14.11

Tere!

Väga vabandan, et ei ole kirjutanud ja asjaga kaasas käinud.Tööl on väga pingelised ajad ja olen iga päev hiljani tööl olnud, niiet lihtsalt väsinud muude asjadega tegelemast.See nädal tuleb samasugune, niiet edu mulle smiling smiley Kaalul käisin siiski laupäeva hommikul ära ja see näitas 71 kg. Loodan, et asi nii jääb või tuleb reedeks natukenegi alla ka, sest laupäeval kukkus jälle aastake juurde mu õlgadele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 03. May 2011, kl 09.48

Tagantjärgi õnne sünnipäevaks, Keits smiling smiley

mina olen otsustanud sel nädalal teha väikese eksperimendi oma liikumistega.
nimelt taandan need kolm korda nädalas trennidele ning igapäevased 4-tunnised kõndimised jätan ära. vaatab, mis kaal selle peale kostab..
nimelt on mul juba mõnda aega tunne, et mu kaal jäi seisma siis, kui järsult oma füüsilist aktiivsust tõstsin, jättes sööginormid samaks.
kui reedel miskit erilist progressi pole ning rõõmustan teid taas 71 + millegagi, siis ilmselt selle kivi all põhjus peidus polnud.
siis hakkan tagasi aktiivseks ja lohutan end vähemasti sellega, et füüsiline vorm on hea.

hääd jätkuvat niisket-rõsket-külma teisipäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: 123keits
Kuupäev: 03. May 2011, kl 14.32

Aga meil sadas täna lund smiling smiley ja aitäh õnnesoovide eest!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.12

70,9 ehk siis -100 grammi.

ja seda peale nädalat, mil ainult kahel päeval suutsin püsida etteantud kalorinormi piires.
ülejäänud päevadel sõin üsna jõhkralt üle.
ei, ma ei ole langenud miski sisemise õgimistungi ohvriks, vaid lihtsalt klassikaline PMS, mis minu puhul kätkeb lisaks emotsionaalsele labiilsusele ka pidevat kõhutühjust. ja seda tunnet täita on suht võimatu.. nagu tõestas eile veel une-eelselt manustatud kopsakas 200-grammine shokolaadi-martsipani-pähkli kringel tongue sticking out smiley
see selleks.
aga sain lõpuks välja sellest 71 nõiaringist ja dai pohh, kui järgmine nädal seda neetud ühte seitsme järel veel näen moody smiley

ahjaa, füüsiliselt olen olnud kah täiesti passiivne, kuna kaks pilatest ja üks kahetunnine käruga tiksumine ei lähe nagu üldse arvesse senise liikumisrutiini kõrvalt.

see omakorda tekitas mõtte, et ehk mu kaal seisiski ikkagi sellest, et liikusin palju ja sõin selleks liiga vähe. järgmisel nädalal tõstan oma liikumisnormi ja saan tõenäoliselt selle arvelt ka lisakaloreid. eks näis, mis mõju see avaldab.

liiatigi lisandub tänasest minu päevaplaani ravivõimlemine, kuna minu selg avastati olevat kõver!

vot nii.

mõnusat reedet, kallid kaasvõitlejad!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 06. May 2011, kl 18.47

nüüd olen mina pidur, ei suutnud enne 6 arvutisse saada, ei saand kojugi smiling smiley ja kaal oli 71,4 ehk tagasiminek. nüüd lähen maale ja võin pärast tabeli teha - aga põhap õhtul siis. nägudeni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: Leeni
Kuupäev: 06. May 2011, kl 22.50

67,5 - iseenesest meeldiv, et olen taas 67e peale saanud. Kuid see nädal ei tulnud välja midagi korralikest söögikordade vahest, mitu päeva tuli terve päev toiduta läbi ajada, spordiklubisse õnenstus vaid korra jõuda peale haiguse perioodi ja tuli ikka koormust korralikult vähendada ka, NIi, et ei prognoosi lähiajal normaalset kaalulangust, kui ma niimoodi jätkan. Seega tuleb ikka hambad risti üritada vaatamata kõigele, mis takistab taas elu normaalsesse rütmi saada.

Ärge kadestage minu kaalunumbritsmiling smiley ja ärge muretsege, et teie oma püsib paigal mingi aeg - küll ta liikuma hakkab kui ikka veidi pingutada, mul iga number püsis 4-5 nädalat samana, enne kui järgmise numbrini õnnestus saada.

Füüsiline koormus ja tavaline kalorite norm võivad küll põhjustada kaalu püsimise, olen seda ise ka tundnud, et suurendada koormust aga ei midagi, kuid mingi aja tagant hakakb see jällegi järsku mõjuma - vähemalt mulle jäi selline mulje, et tuleb kannatust varuda ja muidugi üritada mitte jätta organismile tunnet, et ta peab säästma hakkama, kuna kalorid kulutatakse ära.

Edu teile kõigile, soojad ilmad on tulemas!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 10. May 2011, kl 23.01

nädal	kuup	        omena 	 keits 	niirt	leeni
ALGUS	21.01.11	73,4	72,8	76,4	71,0
1	15.04.11	72,0	71,5	71,5	x
2	22.04.11	70,5	72,0	71,7	x
3	29.04.11	70,6	72,0	71,0	68,0
4	06.05.11	71,4	72,0	70,9	67,5
5	13.05.11				
6	20.05.11				
7	27.05.11				
8	03.06.11				
9	10.06.11				
10	17.06.11				
11	24.06.11				
	kokku	        2,0	0,8	5,5	3,5
	unistus	      65,0     65,0    65,0    65,0
tee unistuseni smiling smiley	6,4	7,0	5,9	2,5



Toimetatud 1 kord(a). Viimati omena 10.05.2011 23.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 10. May 2011, kl 23.05

nonii. eelmise nädala auhind läheb leenile, niirt saab auhinna saba nuusutada ja mina pean kõigest suu puhtaks pühkima - nii aust kui ka toidust ilmselt smiling smiley

hei keits?! ära loobu, LOOBUMISEL ple mõtet, ausõna!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 11. May 2011, kl 11.57

neetud 5,9 kg!
ma tõega ei suuda välja nuputada, mil moel need oma seni veel matsakalt ihult maha saada..
karta on, et mingil kaunil valgel pööripäeva eelsel ööl kaabin siin foorumis teie ust alandliku ettepanekuga nihutada veidi salenemise deadline'i ja muuta jaanipäev näiteks 1. septembriks, jõululaupäevaks või sõbrapäevaks eye rolling smiley

ei, see ei tähenda loobumist!
ja kindlasti pole ka Keits loobunud, sest loobumine on nõrkadele winking smiley

aga hetkel ei suuda ma lihtsalt välja mõelda, mis nipiga oma kaal kukkuma saada!

reedeni on aga veel aega ja ehk on mingi progress just lähipäevil saabumas tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 11. May 2011, kl 22.12

ma ka siin nuputan, kuidas maa teistpidi pöörlema panna ja jõed oma sängis teistpidi pöörata... aga ükskõik, mis ma välja ei mõtle, maakera irvitab näkku ja ytleb - söö vähem, küll siis pöörlen smiling smiley

aga teen ettepaneku MITTE muuta seda tähtpäeva, eks siis on näha, mida me matame, kas oma kaotatud kaalu või au smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: 123keits
Kuupäev: 12. May 2011, kl 13.13

Tere tere!

Ei taha teid hüljata, aga aina rohkem näeb välja sedamoodi. Tööl on 2 nädalat nii kiire olnud, et jala pealt pikali kukkunud ja nüüd lähen kaheks nädalaks USA-sse puhkama (ei jõua ära oodata). Aga teate...panen homme kaalu kirja ja siis jälle 01.06, kuna puhkusel eriti kaalu peale mõelda ei taha ja kardan, et seal pole võimalik see nagunii smiling smiley Kõik head asjad mida filmides näinud olen, proovin ära.....ja ei kritiseeri siin midagi, teeksite minu asemel sama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 13. May 2011, kl 00.00

heihei, aga teegi nii. ja LOOMULIKULT kritiseerime - puhtast kadedusest, ära pane tähele smiling smiley head puhkust ja proovi kohalikku burgerit (vähemalt ma teeks nii, huvi pärast!!).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.13

Suurepärast puhkust sulle, Keits!!
ja proovi burgerit ja milkshake'i ja american apple pie'd ja kõike muud, mis selle (toidu)kultuuriga kaasneb.
spinning smiley sticking its tongue out

minu tänane suurepärane uudis on kaalunäit 70,4!
nii kui hakkasin rohkem sööma - hetkel 1900 kalorit päevas + reeglina pisut pealegi - hakkas kaal kukkuma grinning smiley

ja muide, see minu jutt tähtaja nihutamisest ei olnud mõeldud kuigi tõsiselt võtmiseks.. pigem selline hüpoteetiline ving winking smiley

eile sai üle pika aja avalikkuse ette astutud ning märkusi salenemise teemal laekus paremalt ja vasakult. omamoodi tore oli, aga samas pani mõtlema, et kas ma enne olin tõesti NII paks, et nüüd silmad üllatusest tõllarattaks aetakse..

aga see selleks.

hüva reedet teile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: Leeni
Kuupäev: 14. May 2011, kl 11.30

Minu selle nädala number 67,5 ehk sama, mis eelmsel. Kuid seegi hea tulemus, arvestades möödunud nädala 'harjumusi', mitmed töölähetused ebaregulaarne toitumine st enamasti ilma lõunata, tööstress, ainult üks trenn on see väga hea tulemus. Tuleb järgmisel nädalal asjad kontrolli alla võtta, aga ees samuti üks tööreis UKsse, just järgmine reede olen seal, tagasi laupäeval, seega saan kaalunumbri esitada mitte varem kui laupäeva hilisõhtul või kui reedel seda ei õnnestu saada siis number ka pühapäeva hommikuse seisuga või siis jääb nädal vahele kui karmilt me sellest ajast kinni peame.
Alla ei anna ja loodan, et ka teie jätkate, kokkuvõtes teil ju väga head tulemused juba ees ja küll need numbrid hakavad alla tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 16. May 2011, kl 21.48

Hei

keits kadus ameerikasse ja ma olen niisama logard, sest mul õnnestub nädalavahetusel maale minna, siis seda ma ka teen ja olen teinud ka 3 viimast nädalat. see tähendab seda, et lapsega naisel hakkab nädalavahetus vahel juba neljapäeval ning maa on sõna otseses mõttes MAA - ainuke märk tsivilisatsioonist on elekter. samas tekib värskest õhust ja vaiksest toimetamisest/logelemisest selline energialaks, et kahju on seda arvutis istumise vastu vahetada. titt magab ka õuetingimustes nagu kulda... aga eks eneseõigustusi leiaks muidugi muid ka smiling smiley

mõtlesin natuke niirti kaloritekruttimise üle. võibolla on sul õigus. mind natuke segab see grammides arvutamine ja iga suutäie järel arvutisse logimine, kunagine kaalujälgijate punkti(loe: tüki)süsteem oli lihtsam ja lihtsam asi tundub kuidagi arukam. see 10 g leiba ja pool kruusi piima siia/sinna on ajuxxx! sad smiley

aga allpool on meie hetkeseis:

nädal	kuup	       omena 	keits 	niirt	leeni
ALGUS	21.01.11	73,4	72,8	76,4	71,0
1	15.04.11	72,0	71,5	71,5	x
2	22.04.11	70,5	72,0	71,7	x
3	29.04.11	70,6	72,0	71,0	68,0
4	06.05.11	71,4	72,0	70,9	67,5
5	13.05.11	71,4	72,0	70,4	67,5
6	20.05.11				
7	27.05.11				
8	03.06.11				
9	10.06.11				
10	17.06.11				
11	24.06.11				
	kokku	        -2,0	-0,8	-6,0	-3,5
	unistus	        65,0	65,0	65,0	65,0
tee unistuseni smiling smiley	 6,4	 7,0	 5,4	 2,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 16. May 2011, kl 21.49

ps. kui reedest nr ei saa, siis jäägu sama nr kui eelmisel nädalal. siis on selge sott, olgu see ajavoog siis lihtsalt pikem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 16. May 2011, kl 21.50

pps. krt tahaks ise ka juba taas 67 olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 17. May 2011, kl 17.43

mulle piisaks hetkel 69 nägemisestki..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 21. May 2011, kl 06.10

Nii, nädal taas möödas.
Üks selline vähese motivatsiooniga nädalake..
Jah, igapäevaselt on küll võimeldud ning kõnnitudki, ent söögiga pole suurt piiri suutnud pidada.
tulemuseks see, et kaalunäit sama, mis eelmisel nädalal - 70,4.
pole paha, aga võiks olla parem.

enese õnneks leidsin eile õhtul oma kaduma läinud motivatsiooni üles!
et sii ikka vöiduka lõpuni, kallid duellikaaslased, eks spinning smiley sticking its tongue out

ja ilmuge kah välja lähiajal cool smiley

päikeste!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 22. May 2011, kl 18.25

hei! ma tahaks ka motivatsiooni üles leida... nii palju huvitavat ruumivälist on teha, et toidu kaalumine ja kirjapanek jääb tahaplaanile, mõtestatud poeskäimisest ma ei räägigi smiling smiley väike edu on olemas, aga kaalusin täna hommikul ja arvesse ei lähe. ma vist pean ikka panema kirja neljapäevase näidu reedese pähe, päriselu takerdub muidu arvutielu taha ja nii ikka ei saa. õhtu (loe:öö) poole teen tabeli ka, praegu - sauna!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: Leeni
Kuupäev: 23. May 2011, kl 23.13

Hei! Mul pol ka reedest näitu kusagilt välja võluda. Neljapäevase ja pühapäevase kaalumise järele on oli seis isegi 67,0 (neljapäeval) kuid ärgem siis võta seda arvesse, eks siis järgmine nädal näe.
See nädal algas ühe suure ja paari väiksema stressidega eks siis näe, kuidas see reedel välja paistma hakkab.
Edu kõigile eesmärkide poole püüdlemisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 24. May 2011, kl 15.04

muide, päev vähem kui kuu on jäänud selle duelli viimase kaalumiseni..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: omena
Kuupäev: 27. May 2011, kl 13.46

REEDE 27.05

On jah vähem kui kuu on jäänud smiling smiley mulle ka selgines fakt mõni aeg tagasi - seega kaal 70,8, mi-da-gi-gi.

pange oma kaalud ära ja teen tabeli pühap õhtul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 27. May 2011, kl 17.20

70,3 ehk -100 grammi ehk siis kah mi-da-gi-gi smiling smiley
liiga aeglaselt ja liiga visalt väheneb mu mass kogu selle rahmeldamise peale, mida ma igapäevaselt teen selle nimel.
samas on see rahmeldamine omamoodi fun ja sõltuvusttekitav!
eriti nüüd, mil avasin ametlikult metsajooksu hooaja ja avastasin, et võhma on rohkem kui eales varem.
ja see on väga äge tunne, et aina jookseks ja jookseks ja jookseks.. seni kuni mõistus sekkub ja ütleb: halloooo! sa pead tagasi KA jooksma!!

ei, sport on ikka äge spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: Leeni
Kuupäev: 28. May 2011, kl 11.46

67,5 kg ehk NULL sad smiley ja seega ka mi-da-gi smiling smiley

Sai ka sporti tehtud, jala käidud, jõusaalis küidud ja nädalavahetusel isegi pikem jalgrattasõit tehtud ja samuti avastatud, et võhma piisavalt kuid nädala kokkuvõtteks ehk jäi seda siiski veidi väheks kui oleks tahnud. Ebaregulaarne söömine on see, mis kaalule oma mõju avaldab.
PEAB viimasel kuul ennast ikka korralikult käsile võtmasmiling smiley, seda ka teile soovin.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võidukalt 65-ni: 123keits, omena ja niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 28. May 2011, kl 15.08

Üks korralik shokiteraapia kulus mulle täna ära, olles terve hommikupoolse osa päevast innukalt seljankat keetnud ja seda söönud..
Shokk seisnes aga selles, et käisin ostmas trikood ja hoolimata sellest, et nii riietega kui ka riieteta oma magamistoas, ärkliakende mõnusas valguses ja suures peeglis ma enesele täitsa meeldin, vaatas mulle täna selles ilges uberikus proovikabiinis otsa ilmselgelt tüsedusele kalduv naisinimene, kel tselluliiti sedavõrd, et teistelegi jagada ning kes selga aetud trikoos nägi välja kõike muud kui hurmav sad smiley

ehh!
ma tõepoolest tundusin enesele juba sale!!

aga asja positiivne efekt seisnes ilmselgelt selles, et olles kella 12ks keskpäeval oma päevase kaloraazi täis söönud, tuli mõistus koju ja nii ei puutu ma täna enam muud kui paari õuna ja joon
ära suure kannutäie koduaia värsketest piparmüntidest teed. ja see on lubadus.

teile sama kasinat õhtupoolikut või siis lihtsalt arukamat toitumist.

winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.