Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duellid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. April 2010, kl 15.35

Et kaalulangetamine ei muutuks vastumeelseks kohustuseks ning natuke vürtsi kah asjal juures oleks, mis arvate kaalulangetamise duellidest?
Et määratakse mingi aeg ja eesmärk, kaalutakse kindlal päeval/päevadel väikese võistluse pidamise eesmärgil. Loomulikult on ka auhinnad lubatud. Need siis juba võistlejad omavahel lepivad kokku, et mida ja kuswinking smiley
Siia teemasse võikski siis teha nt duellipäringuid, otsida kaaslasi ning kui kaaslane leitud, siis tehakse täitsa oma duelliteema.
Mis arvate asjast?

Ise olen valmis duellitama kellegagi, kes oleks enam-vähem samade mõõtudega (pikkus 170, kaal 90).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: Siku
Kuupäev: 20. April 2010, kl 15.52

Kas 161 ja 93 on sinust liiga erinevad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. April 2010, kl 17.21

Siku, täitsa sobivwinking smiley Kas teen meie duelliteema siis ära? Pakun esimeseks eesmärgiks -5kg. Ja kaalumise nt. reedeti? Algkaaluks siis tänane kaal. Minul see 90,6. Ks Sul täpselt 93? Kui Sul veel mõni ettepanek, anna teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: Siku
Kuupäev: 21. April 2010, kl 08.30

Eesmärk sobib.
Kaalumise teeks reedeti aga millal sa tavaliselt end kaalud (olen alles algaja smiling smiley)
Ise mõtlesin et teen seda õhtul.
Minu algkaal oli täna hommikul (küll peale sööki- kui seda sai söögiks nimetada smiling smiley) 93,2

Ma vist ei oskagi praegu midagi küsida...
Lähen siis täna trenni et saaks kiiremini alla smiling smiley tahaks suve keskel juba näha tulemust, olulist tulemust hot smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2010, kl 10.33

Tore, tegin teema ärawinking smiley
Ja teised kah - julgelt duellitama!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Kuupäev: 25. April 2010, kl 16.31

Tahax ka kellegiga duellitada grinning smiley
On soovijaid .. võiks ka enamvähem samas kaalus olla kui mina ...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: K111
Kuupäev: 26. April 2010, kl 13.33

Mul kaalu 70,5 ja pikkust 164cm, tahaks -10 kg alla saada, kes tahab minuga duelli pidada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Kuupäev: 26. April 2010, kl 19.58

peaks küll aga meie kaalud ei sobi 106 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: krista
Kuupäev: 28. April 2010, kl 12.40

mina sobiksin arvatavasti mukinaatoriga duellitama , kaal 103,5 ja 164cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 01. May 2010, kl 12.25

Hei Narerulind.

Kui ei ole endale duellipartnerit leidnud, siis ma ehk võin hakata.

Kaalu 72,4kg ja pikkus 159 - eesmärk on ka veel 60 peale saada. Aga võib ka vahekaalu panna - 5 või nii?

Või mis grinning smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Kuupäev: 02. May 2010, kl 17.16

Tere tere, mle sobib, võiks panna 5 kilo jh esialgu smiling smiley Me sobime duellitama küll, ma 163cm pikk ja kaal hetkel 67kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Kuupäev: 02. May 2010, kl 17.50

K111, võin sinuga ka Duelli pidada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 03. May 2010, kl 08.45

Tagasi siin siis ntx reede ja hommikuse tühikaaluvõrdlusega (s.t. mis me siis nädala jooksul maha suutsima raputada)?. Mis arvad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. May 2010, kl 09.01

Ka kolmekesi võib ju duellitada, siis lihtsalt tuleks seda trielliks nimetadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Kuupäev: 03. May 2010, kl 10.13

mina ka duellitaks, pikkus siis 174 ja kaal 106kg.
Kohe kuidagi alla ei lähe, võibolla duellitades läheks.confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 03. May 2010, kl 11.03

Muidugi, kõik kes tahavad võivad. Anname siis ikka märku ka kuidas läheb grinning smiley.
Minul näiteks on hommikusöögiga üle 50% päevanormist täidetud. Nii kuidagi kontrolli alt väljas see tänane hommik sad smiley. Eile lasin mehel oma jalgratta taha kinnitada tandemkäru, mille kunagi ammu ostsin, et kunagi lähen oma lastega sõitma. Nemad kenasti seal taga ja mina vihun rattaga sõita. Kõik kohad on täna haiged, lisaks tegin ka uljat aiatööd eile. Äkki seetõttu on selline kuri tahtmine miskit põske pista sad smiley - KOGU AEG!!!. Sellise suhtumisega, ma duellil ilmselt laineid ei löö sad smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. May 2010, kl 12.31

Kes nüüd siis omavahel duellitab? Ei saagi arueye rolling smiley Tehke ikka oma duelliteema kah siis, on lihtsam jälgida ja kaasa eladawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Kuupäev: 04. May 2010, kl 05.23

Teeme nii jh, et reedel siis paneme uued andmed kirja, tegin eraldi teema meile ka, edaspidi siis jutustame seal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: Niika
Kuupäev: 05. May 2010, kl 14.46

Kuna ma olen totaalselt rivist väljas ja kaalu alandamisest ei tule viimasel ajal miskit välja, siis hakkaksin kah duellitama. Äkki mõjub kuidagi motiveerivalt. Pikkus siis 175 ja kaalu hetkel 76-77 ringis, väga ei taha ju kaalu peale astuda. sad smiley Tahaksin saada 68-69 peale, aeg ei olegi oluline, muidugi, mida varem, seda parem tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: Katz
Kuupäev: 05. May 2010, kl 18.34

Niika...pakun ennast sinuga duellitama..pikkus 175cm ja kaal 71. Tahaks kaalu saada 67, ideaalis näeksin 65 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
otsin duellitajat!
Saatis: kesteine
Kuupäev: 05. May 2010, kl 19.12

Sooviksin ka kedagi, kes oleks nõus minuga nö duelli pidama. Minu kaal on hetkel ca 84 kilo, pikkust on 176cm. Eesmärk oleks langetada kaalu 74 kiloni. Kas keegi võtab väljakutse vastu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 05. May 2010, kl 20.38

Katz, kas teeme ära? Mul on küll rohkem võtta, aga pikkuselt oleme me sama, ma ei julge 65st unistadagi, ma arvan et kaalusin 65 kilo 15 aastat tagasi, kui sedagi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. June 2010, kl 09.34

Postitan oma sõnumi siia. Väike üleskutse kõikidele duellitajatele.
Et Kaaluabil oleks võimalikult lihtsam ja kiirem teha iganädalast duellide kokkuvõtet, võiksid kõik duellitajad südamele võtta järgmist:

* märkida igal reedel oma kaal üles nii, et panete kirja kaalu ja oma nädala muutuse (siis ei pea hakkama Kaaluabi arvutama ja otsima, mis oli eelmine kaal ja palju see muutus siis on)

või

* igas duellis on 1 inimene, kes peab iga nädal kokkuvõtlikku tabelit

Ainult mõlemas suunas toimiva koostööga saame selle lehe paremaks ja et kõigil oleks vaid suur rõõm olla selle keskkonna kasutajawinking smiley
Tänan tähelepanu ja mõistva suhtumise eestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. August 2010, kl 07.00

Pööraksin veelkord omaalgatuslikult kõikide duellitajate tähelepanu paarile asjale.

1. Kõige esimene teema Duelli reeglid - seal on Kaaluabi kindlalt paika pannud reeglid, kuidas duelli pidada. Tasuks vaadata enne kui duellitama hakkate.
2. Ning otsida võiks endale duellikaaslast/kaaslasi ainult ühes teemas ja just see teema sobiks selleks kõige paremini. Ning kui sobiv punt on koos, siis teha juba see õige duelli teema, kus pealkirjas ära toodud duellitajate nimed. Muidu on siin mõttetult palju teemasid, kus otsitakse duellikaaslast, sekka peetakse ka duelli, pealkiri ei vasta reeglitele ja palju muudki segadust.

Hoiame koos kordawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. November 2010, kl 15.39

See teema nii taha jäänud, pole siis ime, et keegi seda otsida ei oska.

Hea kaaluabi, võibolla paneks selle teema kah NB! märgi alla. Ja loodaks siis, et uued duellitada soovijad selles teemas omale duellikaaslasi otsiks ning sobivate kaaslaste leidmisel siis oma duelliteema teeksid. Muidu on meil siin tegu nagu korrast ära oleva toaga. Mõtetuid teemasid väga palju, kus vaid paar postitust.

Kui Kaaluabi vajab abistavat kätepaari foorumi korrashoidmisel, ma oleks nõus oma panuse andmacool smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.