Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.52

Hommikust, naised! Minu parameetrid siis siin:

Kaal: 105,5, miinust on 700
RÜ: 121, enne vist oli 124 = -3
T: 93, enne oli vist 96 = -3
PÜ: 121, enne oli 124 = -3
RÜ: 73, enne oli 75 = -2

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 13. May 2011, kl 10.00

Hei!
Mina olen üks õnnetus kuubis: tänane kaal mul 93,3kg. Kaalun tõsiselt duellist loobumist.
Kuigi pole ma nädal otsa mitte midagi päevikusse sisestanud ja ka patustanud ei oleks tohtinud ma nii palju juurde võtta. Ebaloogiline- ma isegi ei patustanud 2 kg ulatuses. Ja arvestades et käin regulaarselt üle päeva trennis on minu kaalujälgimine/mittelangemine totaalne müstika.

Olen väga nõutu.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 15. May 2011, kl 19.12

Tere!

Jõudsin ka lõpuks arvuti taha.
Ka mina liigun täiesti vales suunas-reedel oli kaal 93,5 sad smiley
Meeletult kiire nädal on olnud, pole aega saanud siia midagi kirjutadagi. Tööl hullumaja ja siis kodus ka. Teisi mõõte mul kahjuks pole, kuna koju tulid töömehed ja pidin kogu oma elamise kokku pakkima ja ma ei suuda enam midagi üles leida, sh oma mõõdulinti. Aga kuna kaal tõuseb, siis ega väga ei kipu mõõtma ka smiling smiley
Ka mina mõtlesin, et äkki peaks loobuma, aga täna on jälle selline tunne, et katsun ikka uuesti proovida ja toidupäevikut täitma hakata.
Trenni tegijat pole minust kunagi olnud. 4 aastat oli mul kodus grosstrainer, mis 99% ajast seisis niisama ja kogus tolmu ning nüüd, kus pidin korraks välja kolima ja asjad kokku pakkima, siis müüsin selle maha smiling smiley Ma loodan, et mul on iseloomu hakata rulluiskudega sõitma. Igatahes otsisin uisud juba välja, nüüd vaja veel jalga panna smiling smiley

Ilusat edukamat uut nädalat meile kõigile! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 16. May 2011, kl 09.12

Hei!
Hetkel ma veel loobunud pole, vaatan mis reede toob.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: poolalek
Kuupäev: 16. May 2011, kl 12.22

Pean tunnistama, et olen ka kogu asjale käega löömise äärel...Toidupäevikut pole täitnud ma ei tea kui kaua ja kaalunud pole ka ennast juba päevi. Ka reedel ei kaalunud ja ei mõõtnud ennast sad smiley Ilmselt on asi "nendes päevades", sest mul on hundiisu ja tahaks ainult magusat kogu aeg...tunnen kohe, kuidas grammid lisanduvad.

Luban ennast kätte võtta ja hakkan täna jälle toidupäevikut täitma ja homme kaalun ennast üle pika aja. Vahest on nii raske end kokku võtta, aga kui ma mõtlen, kui uhke ma enda üle oleksin, kui ma saaksin eesmärgi täidetud, siis see annab jõudu juurde.

Et siis alates tänasest jälle uue hooga ja positiivsemate mõtetega! Naised - ärgem andkem alla!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 16. May 2011, kl 15.18

No proovime veel pingutada smiling smiley
Nii väga tahaks kilokese või paar lähinädalatel alla võtta ja kui see saavutatud siis järgmine siht silme ette võttasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 18. May 2011, kl 13.05

Hallo naised!! Kus te olete? Nii vaikseks on siin jäänud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 18. May 2011, kl 13.55

Minul see nädal juba asi natukene edeneb. Olen 3 päeva suutnud päevikut täita-missest, et natuke üle söön-vähemalt on toidud jälle kirjassmiling smiley
Vee joomisega endiselt kehvasti. Kui ilmad soojaks lähevad, siis ehk kulub vett rohkemsmiling smiley
Kui meeles seisab, siis lähen ostan endale uue mõõdulindi ka, et vähemalt see nädal mõõdud kirja saaks.
Väljas tundub täna täitsa mõnus ilm olevat-vaatan välja ja mõtlen, et peaks täna muru niitma hakkama-trenn seegi. Saab natuke liikuda ja söök pole käe ulatuses smiling smiley
Andke nõu, kuidas end trenni tegema motiveerida?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 18. May 2011, kl 14.19

Mina vist ei ole selles osas eriline nõuandja, sest ma ei teegi trenni grinning smiley Katsun lihtsalt võimalikult palju jala/rattaga liikuda ja vahel kui isu on siis keerutan graatsiakettaga, hulatan või siis teen kõhulihaseid telksi vaatamise taustaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: poolalek
Kuupäev: 19. May 2011, kl 11.22

Mina üritan käia rohkem jalgsi, jalutan koeraga, kui viitsin vehin hantlitega telku ees...üldiselt väga trenni teha ei jaksa, sest õhtuks on peale tööd ja koduseid toimetusi väss peal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.10

Hei!
Minu kaal täna hommikul 91,3kg. Tuleb rahul olla!

Varsti algab mul ka jalgrattahooaeg!Jee, siis ehk tulemused kiiremini tulema hakkavadsmiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 20. May 2011, kl 09.10

Minu oma siis 104,5, nii et -1 maas.

Tubli, Helikesekenesmiling smiley

Ma ei saa ausalt öeldes aru, mis siin toimub, sest tundub, et kogu see teema on suht välja surnud. eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 20. May 2011, kl 09.25

Laurita, väga tubli! Hea kui ikka tulemusi on-kasvõi pisipisikesismiling smiley Edasi kergema elu poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: poolalek
Kuupäev: 20. May 2011, kl 09.49

Minu tänane on 69,2kg ja mõõta unustasin ennast jälle. Teen seda homme hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.13

Minu kaal näitas täna 90,4 (-3,1).
Ma olen nagu ameerika mägedel üles-alla smiling smiley
Kuigi ma olen oma graafikust pikalt maas, siis loodan, et edaspidi ikka liigub vaikselt allapoole.
Enam ei pane endale eesmärke, et kilo nädalas. Pärast stress suur, kui ei lähe nii nagu loodan.
Meil on jah siin väga vaikne. Liitusin täna teise duelliga ka-mida rohkem seda uhkem smiling smileySiis ehk ei anna nii kiiresti alla ka.

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.31

Kas keegi Saskiast teab midagi? Tema iseenesest pidi meie tabelit haldama, kuid on üldse kuskile ära kadunud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 03. June 2011, kl 11.40

Hei!

Kuna siin on juba pikka aega vaikus, siis mõtlesin, et ärataks selle duelli uuesti ellu smiling smiley
Kuna Saskia kuhugi ära kadus, siis muutsin omavoliliselt tabelit ning panin enda kaalud juba sinna tagantjärgi kirja smiling smiley
[spreadsheets.google.com]

Lingi ilusal kujul saamisega mul hetkel raskusi, aga ehk järgmine kord õnnestub paremini.

Kuidas teil siis vahepeal läinud on?
Mina endiselt kiigun üles-alla, aga pärast tänast kaalumist on jälle kuidagi motivatsioon tagasi hot smiley

Loodan, et te ka veel endiselt siin olete ja jätkame koos seda rasket teekondawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 03. June 2011, kl 12.15

Heh, enne näitas linki pikal kujul, kui sõnumi ära saatsin, läks lühemalt.
Järgmine kord siis tean kuidas see süsteem töötabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 03. June 2011, kl 14.13

Hei, minu kaalunumber täna hommikul oli 90,3. Tasapisi kergema elu poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.33

Hommmik!

Tundub, et meie kaks vaid vaikselt tiksume veel siin smiling smiley
Ma sõna otses mõtte tiksun. Kõigun kogu aeg 90 ja 93 vahel ja sealt allapoole kuidagi ei saa. See nädal jälle +1 kg (90,9). Täitsa tüütu juba.
Vahepeal juba mõtlesin, et peaks suve vabalt võtma ja sügisel uuesti hakkama.
Aga katsun end ikka käsile võtta ja uuesti päevikut täitma hakata.
Kuidas sul läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 10. June 2011, kl 10.51

Tere, mina tiksun kah, vahepeal läks asi lihtsalt nii käest ära, et häbi hakkas smiling smiley Nüüd olen ree peal tagasi ja kaaluks on 102,8. Eelmine nädal oli midagi 104ga, siia ei postitanud, kuid panin sinna tabelisse ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 13. June 2011, kl 08.19

Hei!
Mina tiksun ka siin vaikselt koos teiega. Reedene kaal oli 90,6. Suvine aeg on nii kole kiire, et mitte ei jõua kaalu üles märkima ja päevikut pidama. Ja tulemus räägib muidugi sedasama smiling smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 18. June 2011, kl 21.07

Tere jälle!

Vaatamata toredale suvele ja suurele laiskusele suutsin see nädal nullis püsida ehk kaal 90,9. Peaasi, et juurde ei tule smiling smiley
Täna käisin ka sünnipäeval, kere head ja paremat täis. Eks nädala sees peab katsuma tublim olla, kuigi suured pühad tulemas smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 25. June 2011, kl 09.19

Ma ei tea kas mul on veel siin võitluskaaslasi aga kirjutan siiski oma kaalu siia. See oli 89,3. Päris tubli, olen endaga päris rahul, sest söögiga ma just tagasi ei hoidnud smiling smiley Kuidas Teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 27. June 2011, kl 10.57

Tere!

Mina ikka üritan siin veel vaikselt tiksuda.
Seekord jäi mul kaalumata, sest võtsin pikad pühad vastu hiiumaal ja mul polnud seal kaalu käepärast. Aga tunne on küll nagu elevandil-söödud ja joodud sai ikka kõvasticonfused smiley
Aga sina oled küll väga tubli. Jätka samas vaimus! winking smiley

Nädala pärast hakkab mul puhkus ja siis loodan, et suudan ka tublim olla, kuigi siis vist igasugune söömine veel ebaregulaarsemsmiling smiley

Mul kaalulangetamise kohapealt ikka iseloom väga nõrk. Jonnin, et kaalun palju aga midagi konkreetset ka ette ei võtaconfused smiley Loodetavasti ühel ilusal päeval ikka kaalun alla 90 kg kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 01. July 2011, kl 08.24

Nonii, pühad möödas ja kaalu usinasti kogutud-täna siis 92,7 sad smiley
Õnneks on ilm ilus, homsest hakkab puhkus ja pealegi kalendris uus kuu-igati põhjust end käsile võtta. Loodetavasti näen järgmine nädal miinust smiling smiley
Kuidas sul läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 01. July 2011, kl 12.47

Hei! Minu kaal 89,1
Ma olen olnud tegelikult suht laisk kalorilugeja. Peaks ennast käsile võtma. Üle pika aja käisin trennis ka eile aga eriti võhma ei olnud selle kuumusega.
Ja uus kuu annab meile põhjuse tublimad olla. Tuld kilodele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 01. July 2011, kl 14.15

Tegin meile uue tabeli ja võtsin need välja, keda väga ammu pole siin olnud smiling smiley

TABEL

Hellikesekene sa oled väga tubli olnud.thumbs up Ikkagi paar kilo kergem mitte raskem winking smiley

Ma üritan ka nüüd puhkuse ajal rullitamas käia ja ehk läheb see kaal ka natuke allapoole.
Kalorilugemisega mul ka probleeme, aga vähemalt pole veel loobunud siin kaaluabis olemisest smiling smiley

Teeme siis nii et juulikuus kõik on uus ehk kilodele tuld smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 11. July 2011, kl 08.44

Hei!
Mul olid süümepiinad juba, et kaalu õigel päeval sisestada polnud võimalik, aga ikkagi olen esimene.
Minu kaal 89,0. Ilma pingutusi tegemata on see tulemus mulle väga meeldiv smiling smiley
Kuidas Sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 14. July 2011, kl 21.52

Hei!

Homme juba uus reede aga mul veel eelmine näitki kirjutamata. Nädal tagasi oli siis 91,9. Arvan, et homme hommikuks on mul jälle kõik tagasi, mis eelmisega maha läks.
Puhkuse ajal ikka kõik veel raskem. Söömine väga ebakorrapärane. Grillimised ja väljas söömised jne jne. Ühesõnaga, ma pole endiselt ennast käsile võtnud. Korra juba mõtlesin, et peaks suve vaikselt ära tiksuma ja siis septembrist uuesti alustamasmiling smiley


Tavaliselt mulle oma keha pärast eriti rannas käia ei meeldi, aga see aasta suudan sellest kuidagi üle olla ja esimese puhkuse nädala veetsingi enamasti rannas.
Võibolla hakkangi leppima, et olen ja jäängi selliseks smiling smiley
Järgmine suvi loodan igatahes ca 80kg kaaluda, mitte rohkem grinning smiley

Loetud tunnid veel ja siis saab jälle kaaluda smiling smiley

Homseni!

K.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.