Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2010, kl 10.32

Algkaalud siis:
Siku: 93,2 kg
foxlife: 90,6 kg

Eesmärk -5kg. Kaalumine reedeti.

Mina kaalun ennast reeglina hommikuti peale wc-s käimist ja enne sööki. Nn tühikaal.

Aga edu meile! Kogemusi jagades ja teineteisele moraalselt toeks olles - me saame sellega hakkama!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 21. April 2010, kl 10.35

Ma tõesti loodan..
Mis sinu lootus on, et kaua läheb 5 kilo kaotusega smiling smiley
Mis ajaga oled 90,6 peale jõudnud ja millal alustasid üldse

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2010, kl 10.46

Mina alustasin tegelikult tõsisemalt jubaeiteamitmendatkorda asjaga eelmise aasta mais, kaal oli siis 97,9. Alla sain -13 kg poole aastaga. Siis tuli aga peale talv, see külm ja pime aeg, mida ma vihkan ning andsin alla. Ja nüüd siis jälle uue hoogawinking smiley
5-e kilo allasaamiseks pole mul mingit lootust ajaliselt seatud. Pigem toimetan põhimõttel "less is more" ehk siis kiiret kuskile pole. Ülekaalu siiski piisavalt palju ja lotendav nahk on kah kole.
Praegu olin siis alustades 92,1 alates 26-ndast märtsist.

Kuidas Sul endal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: ViKe
Kuupäev: 21. April 2010, kl 11.13

Soovin edu molemale ja las parim voitku siis! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 21. April 2010, kl 11.39

Mina ei ole ausalt niimoodi jälgides üritanudki, Vahepeal hakkasin uurima seda Gi meetodil toitumise jälgimist aga see läks väga keeruliseks.
Ühes oma postituses kirjutasin ka et kogunud olen seda kaalu 5 aastaga ja lahti tahaks sada poole aastaga smiling smiley
Alustasin muide korralikku kontrolli eile, kuigi toitumisharjumused ei muutu nii kiirelt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: ilied105
Kuupäev: 21. April 2010, kl 13.32

hoian pöialt mõlemale. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2010, kl 19.43

Aitähh tüdrukutele heade soovide eestsmiling smiley Tegelikult võidame me ju mõlemad, kui soovitud tulemusteni jõuamewinking smiley

Siku, lugedes tundub küll naljakas, et 5-e aastaga kogutust tahaks lahti saada poole aastaga. Samas, kui ikka tõsiselt asi käsile võtta ning asjasse pühenduda, pole miski võimatu. Mina nt. jälgin seda ameeriklaste The Biggest Loserit ja võib öelda, et nemad saavutavadki seal oma meeletud kaalulangused poole aastaga. Saavutatud on see väga-väga suure tööga aga minu arust veel suurem ja raskem töö on selle saavutatu säilitamine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Katz
Kuupäev: 21. April 2010, kl 21.33

Samas on see hea motivatsioon! Hakkab meil siin Kaaluabis nn oma Biggest Loser smiling smiley
Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 21. April 2010, kl 22.29

Ma arvan et see ei ole võimatu.. oleneb kaua ma jaksan.
See on tegelikult oluline ka kui palju on kehakaal kokku.
Ma ühes teises postituses selgitasin ka veidi seda 5 aasta asja. Üks aasta sellest möödus suitsetamisest loobumisega (kilosid tuli nagu koliseb- ma enam ei usu seda juttu et siis ei tule kilosid juurde.) Jälgisin küll täpselt et ei söö midagi üleliigset.
Suure põntsu pani mulle ka see et hekkesin korrapäraselt sööma... ma ei tea miks see halvasti mõjus.
10 kg on jäänud kokku 28st mille võtsin juurde last oodates (18 sain lahti 9 kuuga rinnaga toites ja jalutades)
Viimased kilod on tegelikult sellest et minu elus oli selline keeruline aasta kus muresid ja jamasid palju ning ma ei suutnud leida kuskilt jõudu endaga tegelemiseks enam. See aga muutus kategooriliselt u kuu tagasi. sellest hetkest olen 1 kilo alla saanud ilma jälgimata mis toidud sisaldavad. Püüan lihtsalt süüa korraga vähem ning kergemaid asju ning ainult siis kui kõht tühi. Ning nagu mulle treener ütles et pigem on hea süüa asju, millega umbes tunni pärast hakkab tunduma et kõht läheb uuesti tühjaks.
Olen kuu käinud väga mitteaktiivselt trennis ka aga kuna vahepeale tuli haigus siis polnud sellest eriti kasu.

Vot selline pikk jutt sai siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: myamari
Kuupäev: 22. April 2010, kl 08.12

Jõudu! Hakkan huviga duellitamist jälgima!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. April 2010, kl 09.34

Ma olen nüüdseks olnud aasta suitsetamata. Sellest viimasest suitsetamise mahajätmisest küll kaal tõusnud pole. Võibolla sellepärast, kuna hakkasin siis põhimõtteliselt kohe kaalu jälgima. Ja tegelikult on mul hea isu olnud ka suitsetamise ajal, nii et mina küll suitsetamise mahajätmist süüdistada ei saa.

Kuidas meil, Siku, muidu läheb? Mul on homse kaalumise suhtes päris hea tunne, aga päris kõrgele lootusi siiski ei ajaks. Peaasi, et natukenegi miinust. Tööle tulin täna spetsiaalselt sportlikumas riietuses, peale tööd küünehooldus ja sealt jala koju. Tuleb päris suur ringspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 22. April 2010, kl 10.12

Minul oli täna hommik plussis, ma ei tea kas mõjus eilne trenn halvasti (60 min pilatest, pärast 40 minutit kardioseadmel), aga samas hommikul kaalusin peale sööki kuna magasin sisse ja kaalumine tuli peale poolt tassi kohvi meelde smiling smiley
Samas eile tundsin et koht ei ole kogu aeg väga täis ning midagi puudu pole ka. Eks ma pean natuke katsetama ka et palju seda kaloraasi mul tegelt vaja on. Ma muutsin oma eesmärki ja võtsin trenni maha siis sain selle numbri mis mul on igaljuhul vaja täis süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. April 2010, kl 11.49

Kui Sa trenni maha võtsid, siis arvesta, et pead trenniga kulutatud kalorid kah ära sööma. Teine asi on see, et kui ennem trenniga ei tegelenud ja siis hakkad regulaarselt tegelema, võibki kaal tõusta. See on normaalne, nii et masendumiseks pole põhjustwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: maie
Kuupäev: 22. April 2010, kl 11.55

Elan teie omavahelisele võistlusele kaasa. Olen selle ühe korra läbi teinud töökaaslasetega ja raha peale. Kes nädalas 5oo g maha ei võta, see peab maksma 500 kr. Võttis pingutama küll. Nüüd nemad lõpetasid, aga minul veel pikk tee oma soovkaaluni minna.Aga nagu paljud meist, olen ka mina juba vähemalt kümnendat korda alustanud ja ikka jälle hakkamist täis ikka saledama inimese poole.Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 22. April 2010, kl 15.35

No eks ma homme hommikul näen,
Eile jäi kaloreid üle.
Täna läks lõuna jällegi üle soovituse smiling smiley
Kuna käin lõunal söömas sööklas vms siis on suhteliselt raske neid koguseid määrata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. April 2010, kl 08.36

Hei Siku! Ma unustasin täna hommikul ennast kaaludamoody smiley Elu on paras keeristorm hetkel kahconfused smiley Aga kaalun ennast, kui töölt koju saan ja selle numbriga pean siis leppima.
Mida Sinu kaal näitab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 23. April 2010, kl 08.51

Kaalu ennast homme hommikul parem eks, siis vähe ausam kaalthe finger smiley
Mina kaalusin see-eest ennast täna hommikul 15 korda et ikka veenduda oma kaalu õigsuses sest see näitas mulle : 92,2
Ma ei uskunud oma silmi kuna viimased kolm kuud olen ainult ühte numbrit kogu aeg näinud smiling smiley
See tähendab seda et alates meie duelli algusest on läinud 1 kgeye rolling smiley
Kui keegi loeb siis see võib tunduda imelikuna et ma nii rõõmus olen aga ma olen seda alguse kaalu nii pikalt vahtinud confused smiley

Vahepeal oli juba tunne et ma ei saagi midagi alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 23. April 2010, kl 14.41

Ma kaalun end siis ka hoopis homme hommikul veelkord smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: reevii
Kuupäev: 23. April 2010, kl 21.03

Jõudu ja edu teile mõlemale. Meil on vaga põnev seda kõrvalt jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. April 2010, kl 06.56

Teeme siis erandkorras kaalumise täna. Minul 90,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 24. April 2010, kl 09.54

Minul oli täna hommikul 91,8 hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. April 2010, kl 12.39

...................Siku...Foxlife
21.04.10.....93,2......90,6
24.04.10.....91,8......90,5
Kokku........-1,4.......-0,1

Väga tubli langus Sulthumbs up
Nagu näha, mul on natuke raskusi aga hetkel väga raske aeg kah emotsionaalselt. Ehk uuel nädalal läheb paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 24. April 2010, kl 12.48

Ma arvan et minul on see lihtsalt alguse asi, sina oled ju ka alla võtnud sellest hetkest kui alustasid. Mina ei ole siiani üldse grammigi alla saanud... Nii et see kaal tegi rõõmu nii eile hommikul kui ka täna smiling smiley
Õnneks mingit meeletut söögiisu ka ei ole kuna vajalikud ained söön ikka ära ja ennast näljutada ei taha kuna olen näljasena tige alati smiling smiley
Aga kirjuta mulle mailile ehk oskan sind ka muus mures aidata kuna olen oma lühikese elu jooksul suht palju keerulisi aegu läbi elanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. April 2010, kl 15.44

Tere uut nädalat!
Kuidas siis uus nädal pihta hakkas? Mina olin täna eriti tubli. Hommikul oli tööl koosolek ja alati ostetakse sinna nii soolaseid kui ka magusaid pirukaid. Ma ei võtnud ühtegi!!!! Eks nädalavahetusel sai ikka piisavalt söögiga hullatud kah, et viimane aeg oleks mõistusel pähe tullasmiling smiley
Täna kahjuks kõndima ei saa. Blogis kirjutasin põhjust. Aga töökaaslane avaldas täna huvitava tähelepaneku, et kui õhtul trenni mitte teha, siis hommikuks on kaalu langenud. Noh, eks ma siis hommikul vaatan seda asjasmiling bouncing smiley
Mis trenni Sa, Siku, ise muidu teed?

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 28. April 2010, kl 11.01

Ma ei saanud miskipärast kaks päeva ühtki foorumi postitust teha confused smiley
Minu trenn on see mida ma parajasti teha viitsiks.
Nüüd hakkasin käima ka Pilateses aga see stardi tund ei anna väga palju koormust.
Muidu olen käinud Arcticus ja sealt siis shape & crunchi ning lihtsalt ujumist ja kardioseadmetel.

See nädal on ka suhteliselt hästi läinud kaks hommikut -200, täna ei olnud vetsu ka asja kuna kiireks läks ja kaalusin siis end niisama. hetkel on 91,2 ehk siis -600 siiani võrreldes laupäevaga.

Täna on kuidagi kehv olla ja kuna tööd palju siis magada ka ei saa ning väsinud olen. Viimased 2 päeva ei saa oma toidunormi täis kuna ei ole lihtsalt isu confused smiley Pean midagi õhtuti välja mõtlema et täis saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. April 2010, kl 10.14

Täitsa kohutav, kuidas ma ei taha homme üldse kaalule astudaconfused smiley See nädal on olnud nii jube. Liikumist põhimõtteliselt pole olnudki. Eile ainult koristasin kodus kõvasti ja tõstsin mööblit ringi. Varvas enam liiga ei tee, seega kõndima nüüd jälle pääseks aga no sellise ilmaga ei saa mind vanakurt kah välja toast. Võiks siis vähemalt kodus võimeldagi aga vaevalt ma seda teen. Sellise ilmaga on hea diivanil kookonis ollatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. April 2010, kl 16.40

Hei Siku! Kas Sa jälle ei pääse siia? Oleks aeg kaalunäitu uuendadawinking smiley Kuigi minul mitte midagi ilusat polemoody smiley 93,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 01. May 2010, kl 09.02

Ei pääsenud eile ja üleeile. Lisaks sellele oli mul viimased 4 päeva mingi kõhuviirus ning seetõttu süüa ei tahtnud ning see mõjus halvasti sad smiley kaal 92 , kuigi nädala algul oli juba 91,2 sad smiley eks need smectad ja muud kõhtu kinni panevad asjad mõjusid nii, ning see ka et ei söönud ükski päev oma normi täis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. May 2010, kl 09.58

...................Siku...Foxlife
21.04.10.....93,2......90,6
24.04.10.....91,8......90,5
30.04.10.....92,0......93,2
Kokku........-1,2.......+2,6

Tabel näeb täitsa kohutav välja, minu osas siissad smiley Aga arvestades, mis nädal mul oli, siis pole see mingi ime. Kirjutasin ka blogisse, et nüüd uue jõuga edasi. Fiiling on igastahes laes.
Sinul, Siku, on siiski väga tubli tulemus. Ja loodan, et nüüd oled juba terve ja tunned ennast paremini. Laseme aga edasi!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 02. May 2010, kl 15.48

Hei, teeks kolmiku - ma ka - kuigi ma ei ole 90 kaalus, aga ikkagi - oleks endal ka rohkem motivatsiooni. häbi ju kui vahel kaal tõuseb. Enda eesmärk oleks saada mai lõpuks 75 kg peale. vähemalt tahaks, et see õnnestuks.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.