Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. May 2010, kl 19.49

Ma ei tea nüüd Siku arvamust aga.... Tupsu, vaatasin Duellide teemast, et seal päris mitu duellist huvitatud. Äkki proovid seal õnne? Meil päris mitu kaalumist juba olnud ja poleks Sinu ega ka meie suhtes võibolla kõige õiglasem, seda enam, kui Sa päris 90 kilo ringis kah pole. Pealegi oleks tore näha siin rohkem duelle, kui ainult minu ja Siku oma. Loodan, et Sa ei pahanda mu otsekohest arvamusteye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: savikass
Kuupäev: 02. May 2010, kl 20.55

Hoian mõlemale pöialt, mõlemad ju võidavad.
Aga tegelikult mulle eriti võistlusmoment ei meeldi, kui võistelda, siis ainult iseendaga. Teiste võistlust aga võin jälgida küll. Jõudu ja edu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 02. May 2010, kl 21.30

Ei pahanda. Tegelikult duell ju ongi kahele, mitte kolmele, siis ei oleks see ju enam duell. drinking smiley
Aga edu teile igaljuhul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. May 2010, kl 12.31

Siku, auuuuuu, kuhu oled kadunud?hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. May 2010, kl 15.34

Minu duellikaaslane täitsa ära kadunudconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 06. May 2010, kl 14.03

su duelli kaaslane on ilmselt niipalju maha võtnud, et on nähtamatuks muutunud smiling smiley küll ta homme tagasi ilmub, siis ju kaalumine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. May 2010, kl 08.27

Ma väga loodan, et see oleks põhjuseks. Muidu natuke nadi küll, lükkasin duellitamise laine liikvele ja ise jään ilmaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. May 2010, kl 18.09

Jätkan igastahes tabeli uuendamisega vaatamata sellele, et Siku andmed puuduvad. Võibolla väga mõjuv põhjus tema eemalolemisele. Loodan vaid, et ei midagi tõsisemat.

...................Siku...Foxlife
21.04.10.....93,2......90,6
24.04.10.....91,8......90,5
30.04.10.....92,0......93,2
07.05.10.......X.........91,3
Kokku........-1,2.......+0,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 08. May 2010, kl 08.51

Ma ei saa aru minu postitused ei tule siia!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 08. May 2010, kl 08.52

Olen nädala jooksul kolm korda kirjutanud ja lõpuks loobunud. Kirjutasin ka oma päeva andmed kõik ning need jäid ka sinna toitumispäevikusse lisamata.
Minu kaal oli eile hommikul 91,0
Loodan et täna ei kirjuta ma niisama, et teised ka seda näevad mitte ainult mina.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 08. May 2010, kl 08.55

Paistab et nüüd jäävad postid siia. Siis võin ka pikemalt kirjutada.
See nädal oli väga raske, vahetasin töökohta ning uues kohas pikad päevad. Samas nädala jooksul oli siis tööl selline suurem sünnipäev ning mu enda pojal eile sünnipäev nii et normid on väga üle!
Samas aga kaal läks normaalseks tagasi, kuigi ma arvan et see on seepärast et vahepeal kaal seisis haiguse tõttu.
Igatahes foxlife nüüd peame hakkama sinu toitu üle vaatama et sina ka miinuse siia lõppu saaksid smiling smileysmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. May 2010, kl 09.22

Hei Siku! Väga tore, et ikka alles oledsmiling smiley Äkki peaksid Kaaluabile oma probleemist kirjutama?
Minu toitu pole midagi üle vaadata, sain ju sel nädalal väga kõva miinusewinking smiley Lihtsalt see eelmise nädala tõus oli nii kõva, sellepärast olen ka ikka veel plussis aga usun, et tuleval nädalal seljatan ka selle. Sina oled aga jätkuvalt väga tubli vaatamata raskele nädalalethumbs up
Värskendan siis ka tabelit:

...................Siku...Foxlife
21.04.10.....93,2......90,6
24.04.10.....91,8......90,5
30.04.10.....92,0......93,2
07.05.10.....91,0......91,3
Kokku........-2,2.......+0,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 08. May 2010, kl 12.29

Sorry, hommikul unisena unustasin su eelmise plussi ära.
Minu postitused jäävad alles siis kui kasutan kirjutamiseks mehe läpakat, kui lauaarvutist teen siis ei jää alles. Kirjutan hiljem kaaluabile sellest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 08. May 2010, kl 15.10

Tublid olete, Foxlife´il küll vahepeal kaalutõusu olnud, kuid ikkagi tulbid. Kaal kipub tõusma kuradi kergelt, kui ikka ühel päeval maiustad, siis kohe kõpsti 2-3 kg juures, aga katsu see sama kiirelt maha saada, vot seda ei ole.
Aga edu teile - te olete nii tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. May 2010, kl 11.43

Heheee, nädala kaalulangetaja, päris lahehot smiley
Nüüd tuleb ikka eriti tubli olla, kõik jälgivad. Pärast veel silmad häbi täis kui hakkama ei saaeye rolling smiley Teades oma tõuse ja mõõnasid, siis kõik võib juhtuda muidugi, aga loodan, et juhtub ikkagi parim.
Siku, kuidas Sul emadepäev möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. May 2010, kl 19.47

Siku, kas me veel jätkame ikka?
Minu reedene näit oli 91,1, nädalaga siis -0,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 16. May 2010, kl 16.05

Jah jätkame sõitsin neljap tallinnast ära ja nüüd tagasi.
Minul see nädal plussis, ja Reede hommikul oli kaal 92 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 16. May 2010, kl 16.21

Vabanda et ei ole eriti aega olnud, nüüd läheb rahulikumaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. May 2010, kl 20.05

Tore, et ikka olemas oledthumbs up Ja ära heida meelt plussi üle. Vahel ikka juhtub. Nagu näed, mina ei lase ennast küll oma suurest plussist heidutada, kuigi sellest lahti saada on oodatust raskem. Aga jonni ei jäta ja ei tohi seda ka Sina jättawinking smiley Oleme teineteisele toeks ja anname mõlemad endast parima, eksjuonjuspinning smiley sticking its tongue out


...................Siku...Foxlife
21.04.10.....93,2......90,6
24.04.10.....91,8......90,5
30.04.10.....92,0......93,2
07.05.10.....91,0......91,3
14.05.10.....92,0......91,1
Kokku........-1,2.......+0,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 22. May 2010, kl 09.27

Minu kaal on j'tkuvalt 92 kg
midagi muutunud ei ole. Kuna see nädal oli üks planeerimata restoranisk'ik siis eks sealt se seis tuli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. May 2010, kl 10.04

Hei Siku! Tore, et endast märku andsid ikkathumbs up Minul pole kah hea nädal olnud, paar istumist töö juures koos kookide ja tortidega tegid oma töö. Jäin küll kaloraažis piiridesse aga asjad väga valed, mida suhu sai topitud. Nüüd jälle siis uue hooga edasiwinking smiley

...................Siku...Foxlife
21.04.10.....93,2......90,6
24.04.10.....91,8......90,5
30.04.10.....92,0......93,2
07.05.10.....91,0......91,3
14.05.10.....92,0......91,1
21.05.10.....92,0......92,1
Kokku........-1,2.......+1,5

Me küll ühes kaalus aga mina räigelt ikka plussis arvestades duelli algkaalugrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 24. May 2010, kl 09.59

Mul on täiesti õudsad need töö üritused, ja se enädal on lapse lasteaia lõpetamine kus ma ise tegelesin toitlustuse kokku saamisega ning ma tean et seal tulevad väga head asjad söögiks.
Ma ei tea, pean enne üritusele minekut vist jooma vett hästi palju et kõht tühi poleks.
Õnneks hakkas mu mees ka nüüd oma kaloraasi jälgima nii et mul kergem smiling smiley
toidukaalu ostsin ka.
Vahe on ikka tohutu kui panńa siin viiludega jne asju kui panna grammides.

Ma ei sooda kahjuks punasest veinist loobuda kui vahest romantilist õhtusööki igasugu kalorivaesetest asjadest valmistan smiling smiley siis veiniga teen kohe selle vähesuse tasa smiling smiley

Igal juhul minul on see nädal küll väga kindlat meelt vaja. Lisaks sellele ütles minul täna hommikul kaal üles confused smiley
Pean sellega ka veel tegelema ... liga palju asju korraga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. May 2010, kl 16.33

Igasugustel sellistel üritustel on tõesti raske vastu panna heale ja paremale, millest lauad lookas on. Ega seal muud polegi, kui soovida, loota vankumatut meelt õigel teel püsida. Samas, ega ju miski pole ka keelatud. Kõige tähtsam, ja samas kõige raskem, on jääda mõistuse juurde ja võtta ainult paar kindlat asja mõistuse piires. Tegelikult pole ju alati vaja kõike ära proovida, kuidas maitseb. Tihti muidugi nii juhtub.
Mul õnneks mingeid selliseid suure söömaga üritusi ees pole. Küll aga tulemas sel nädalal 3 õhtut sõpruskonnaga, kust kindlasti ei puudu väike naps. Kui piirduda 2-3 kogusega, vast pole nii hull.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. June 2010, kl 17.05

Hei Siku! Kui juhtud siia lugema, anna teada, mis meie duellist saab? Mina olen olemas koguaeg, kuna käib ka teine duell. Aga kui annad endast mingitki märku, siis värskendaks ka meie andmeid vastavalt sellele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 31. July 2010, kl 12.52

Tere uuesti, olen jah ära olnud vahepeal. On olnud väga tõsine põhjus ka sellele, nüüd aga hakkab kogu elukorraldus stabiliseeruma ning oleksin välmis jätkama. Samas kardan et foxlife on nüüd minust oluliselt ees. Olin vahepeal ka lapsega pikalt haiglas kuid kallule sellest küll abi ei olnud. Pigem on närviline periood juurde andnud.

Foxlife anna teada kas meie kaalud enamvähem veel klapivad või alustan mõnd uut duelli. Ma nüüd 100% tagasi.
Vahepeal sai omale isegi toidukaal ostetud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 31. July 2010, kl 12.57

Aa ja kaal oli reedel 92,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 31. July 2010, kl 13.16

Hei, hei Siku! Tore, et tagasi oledhot smiley
Minu poolest võime vabalt jätkatawinking smiley Olen ka ühes teises duellis juba, aga topelt ei kärisegrinning smiley
Ja minu selle nädala kaal oli 92,4, nii et me oleme täitsa ühes kaalusspinning smiley sticking its tongue out Loodan, et Sul nüüd rasked ajad seljataga ja kaalulangetamine jätkub täies hooswinking smiley

...................Siku...................Foxlife
21.04.10.....93,2.....................90,6
24.04.10.....91,8.....................90,5
30.04.10.....92,0.....................93,2
07.05.10.....91,0.....................91,3
14.05.10.....92,0.....................91,1
21.05.10.....92,0.....................92,1
30.07.10.....92,6(+0,6)............92,4(+0,3)
Kokku.........-0,6......................+1,8

Vaatamata sellele, et olid pikalt ära, oled suutnud siiski algkaalust miinust hoida, väga tubli ju!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 31. July 2010, kl 19.10

Arvestades sellega et vahepeal olin 90,3 peal ei ole tegelikult hästi

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. August 2010, kl 11.46

No pole hulluwinking smiley Sa vaata, millega mina siin vahepeal hakkama olen saanud. Või õigemini, millega ei ole hakkama saanudgrinning smiley
Aga küll, me kunagi ikka hakkama saame, eksju onjuwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Siku ja foxlife duellitavad
Saatis: Siku
Kuupäev: 01. August 2010, kl 13.15

Minule igatahes sellest aeglasest tempost aitab... pean leidma selle tõrke mille pärast kaal seisab...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.