Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. May 2011, kl 15.42

spinning smiley sticking its tongue outMul on ka rõõmus meel meie kõigi ülegrinning smiley
Karuke on kuskile kadunud täna,eye rolling smiley
Muidugi mulle ka meeldivad ,need pikad jutud,lugeda kohe huvitavsmiling bouncing smiley
Täna oligi juba soojem ilm ,nii mõnusgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 06. May 2011, kl 16.12

Tere õhtust,minu kaal 74.200

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 06. May 2011, kl 16.35

Aivi- Väga tubli tulemus, mul nii rõõmus meel kohe, et sa -800grammi oled endalt maha raputanud...

Pärnu sõit jääb minul kahjuks seekord ära... Minust mitte olenevatel põhjustel... Meel on küll suht kurb aga elame üle grinning smiley Eks siis leian Tallinnas tegevust ja teen oma plaanid ümber... Vähemalt saan juua palju vett ning kodus oma toidu ära kaaluda... Igas asjas peab leidma midagi positiivset...

Karuke, uuu... Loodan, et kõik on ikka tal korras ja tuleb annab endast ikka märku...

Ise tegin hommikul crosstraineril trenni ja jalutasin ka 1,5h smiling smiley Meel läks kohe palju rõõmamaks... Aga soojemaks võiks veel minna... Ikka suht jahe on meil veel see kliima... Tahaks juba seeliku ja pluusikesega käia, mitte paksu pusa ja pikkade pükstega...

Ilusat ning päikeselist reedet tibu cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 06. May 2011, kl 17.53

Tsauki! Nii tore on vaadata teie ilusaid numbreid. Te olete kõik sajaseitsemega kaalulanguse ära teeninud, sest nii tublid!
Mina selle reede jätan siis vahele, kuna mul lihtsalt kaalu ei ole. Õudselt ootan, et saaks juba terveks ja linna tagasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. May 2011, kl 05.18

TERE homikust mu linnupojakesed!Te ei kujuta ette kuidas ma teist puudust tundsinsad smileyMeil nimelt oli terve ööpäev vool ära,tiirlesin küll nagu duracelli jänes ümber arvuti kuid voolu andmiseks jäi minu tempost ikkagi puuduhot smileyUskumatu kui võrd ma olen niiiiiiiiiiii teie küljes kinni er nutuni viis kohe see jama,elektrik oma korda oli nii uimane nagu ise toibuks peale elektrišokki,no nii uimane,oi ma vandusinyawning smileyPingi ära sõitma enne kui ta asja korda tegi,mul ju tuli eile mu silmarõõm koju ja pidin linna talle järgi minemasmiling bouncing smileyma nii igatsesin teda jubaeye rolling smileyAga mis ma nüüd pläran,räägime asjast minu kaal viis eile mu pilvede alla 77hot smileyAga NÜÜD KÕIGE TÄHTSAMAST te olete mul kõik super,super tublid!smileys with beerLiisa küll mul on sinust kahju,parane kullake ilusti!smiling smileyKüll on kahju Londiste et su plaanid nurjusid aga vahest ju nii juhtub ja tean et oled nii hakkaja et tõid Pärnu päikese omale linna ja tegid midagi ilusat,oled väga armas tüdruk!tongue sticking out smileyMemm sinu pärast hüppasin kohe õhku ja seda siiralthot smileyolen jube emotsionaalne ja elan täiega kaasa,no küll hea tulemus!seal vist abiks ka sinu Roki kes ka ju rõõmu rull ja paneb ka sinu päeva päikseliseks oled maru!tongue sticking out smileyAivi sul nii ilus nr. ees kõll ma olen rõõmus koos sinuga,edu kullapai!spinning smiley sticking its tongue outAretha sa panid mind kohe perseli sõna otseses mõttes,mega tulemusgrinning smileymul on kohe sõnadest puudus et väljendada uhkust su üle aga ühte ma tean et oli aeg kus ma enam mitte õks Ja üle üldsegramm ei tahtnud alla võtta ja siis kaal nagu kiuste langes ja langes,et ikka ongi nii kui eesmärgi unustad ja keskendu ta peale enam nii pakiliselt,otsustab tema erti tempot õles kruvida ja tormab alla.Sa oled mega tüdruk ja hõiskan koos sinuga!spinning smiley sticking its tongue outJa üle üldse ma olen meie kõigi üle jube uhke alates tabeli algus nimest kuni lõpu nimeni väljasmiling bouncing smileyIkkagi oleme meie olukorra peremehed!ÕUDSALT KAUNIST PÄEVA JA MA KALLISTAN TEID KÕVASTI,KÕVASTI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 07. May 2011, kl 06.46

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out
Karuke tore,et tagasi oled,mina lausa ööse m¨tlesi sinu peale,et kus oled ja mis juhtunud on.eye rolling smiley
Tore,et kõïk korras ja et see oli elekter,kes hoidis sind eemalesmiling bouncing smiley
Ei oska öelda,kas kaalulanguses nüüd roki ,käpäke mängus ,kuid jah mul jätkub tema jaoks nii vähe aega pean tunnistama.sad smileyLootsin ikka ,et teen temaga koos ikka pikad matkad,kuid seda pole mul õnnestunudsad smiley
Hea,kui päevas tunnikese saan pühendada temalemoody smiley
Tööd nii palju,et kõik ,mis söön kulutan ka ära ja õhtuks olen nii vässa,kui vana koer,nii,et jõua vee kogust täis juua.
Kuid ,see on ka hea,sest õhtu jõua siis ka ülearust näksidagrinning smiley
Täna paistab,et tuleb kena ilm ja mina lähen ka peagi tööle,kiirteele prügi koristamaeye rolling smiley
Mul on tütar ka momendil soomes,käib ka omale taskuraha teenimas,tema arvas,et tema,küll enam autost prügi välja ei viska,....grinning smiley
eks ta üks tänamatu töö ole,kuid keegi pea ,ka seda tegemagrinning smiley
kuid teile rõõmsat päevaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. May 2011, kl 06.59

Tegid ja tegite mu südame nii härdaks kui lugedes tajusin teie muret minu pärast,see on nii soe tunne!Memm ma tagelikult mõtlesin sinu pingutusismiling bouncing smileyainult et sul veel toeks nii armas olevus!Enda kohta võin öelda et pole kunagi midagi välja visanud ja seda ka õpetanud lastele,vihkan inimesi kes seda ei oska märgata mitte teha tuppa ju ei viska jäänuseid laua alla,sigadusel pole rahvust ja hindan kõrgelt sinu tööd!thumbs upJa tore et tütreke ka sul seal nii raha teenimas kui ka silma ja hinge rõõmuks!Ilusat päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.19

Tere hommikust...

Rõõm Karuke, et sa meiega tagasi oled... Igasugused mõtted hakkasid pähe tulema, et muidu nii vara kohal ja eile ei kippu-ega kõppu... Aga tore, et elekter tagasi on...
Ja milline ilus langus sul jälle on... -2,4kg smiling smiley Wow-wow smiling smiley

Kuhu su kaalul nüüd nii kiire hakkas smiling smiley Tore, et said ilusti ree peale ja tead, et kuidas see kaalu langetamine ikka käib... Ole sama tubli edasi...

Plaksutan ja kummardan...


Aretha- Kas sa ikka jääd meiega ka siin aktiivseks... Ma lugesin, et liitusid veel ühe duelliga... Ei tahaks sind kuidagi kaotada, sest oled nii tubli ja aktiivne ja kalliks saanud oled ka grinning smiley Sa süstid meisse nii palju positiivsust ning palju head energiat annad ka...
Aga edu igal rindel sulle grinning smiley

Katre- Kuidas uued rohud mõjuvad, kas oled mingit muutust täheldanud... Ja kuidas üldiselt tervis on ja kuidas sa vastu pead? Loodan, et need uuer rohud aitavad sind... Ole tugev...

Memm- Mina ei ole kunagi autost sodi välja visanud ja ei luba seda ka teistel teha... Ning ega ma üldiselt mingit sodi maha ei viska... Ei kannata sellist asja...
Ma küsin rahvalt alati: Kas me tahame hoida kodumaa puhta- või mustana?
Paneb neid mõtlema küll... Olen ka tänaval täiesti võõrale inimesele öelnud paar "karvast" sõna ja kuri olnud...

Liisa- Sina ravi end ja ära eriti patusta... Ja, kui reedel kaalud end siis loodan, et kaal on heldeid numbreid sulle näitamas grinning smiley Siis oleme kõik tublid grinning smiley

Aga päikest teile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.33

Oi tüdrukud ,ma ei tahtnud kellegile näpuga näidataeye rolling smiley
Kuid pean tunnistama,et eestis käigul ,avastasin,et eestimaa on puhtam ,kui soomeeye rolling smiley
Pean lausa kummarduse tegema eestlaste eest ja muidugi see kampaania(eestimaa puhtaks),oli vist nii,on väga tulus ettevõtminespinning smiley sticking its tongue out
Olen isegi sellest 3 aastat osa võtnud,kui veel eestis olingrinning smiley
Aretha ja Londiste oma kaalu langusega ,annavad tõesti jõudu juurde,et edasi pürgida.grinning smiley
Olen nende üle siiralt rõõmus,et nad meitega duellitavad,loodan,et nad ikka püsivad meitega duelli lõpuni,kuigi hakkavad peagi oma kaalu säiltama,või kinnitama,ei oska õieti sõnastadagrinning smileygrinning smileygrinning smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.35

Aitäh sulle kullake,aga jah kaal on lolliks läinud natuke pabistan äkki jääb ikka lõpuks toppama!eye popping smiley
oi jumal kuidas ma küll sain mainimata jätta et tõesti kuidas sul Katrekene läheb!Soovin sulle ikka head paranemist!Oootan ka väga meie Karmee üliandekalt tehtud tabelit,ma imetlen sinu oskusi olen jube loll mis puutub arvutitessemoody smileySuur,suur RESPEKT!Oootan väga ka teisi eetrisse!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.57

Karukeee, sa oled super! Nii tore susut kuulda ja no täitsa lõpp kui hea meel mul oli lugeda, et sul nii äge langus! Küllap meil kõigil varsti eesmärgid käes! Ja ei kao ma kuhugi siit, mul makstud septembri alguseni, aga võibolla pikendan ka, sest seltskond on lihtsalt nii super ja pealegi soovin ma normkaalu jääda kogu eluks!

Londiste, küll jõuad veel Pärnu minna, suvi eessmiling smiley Nii ilus nädalavahetus niigi, sa oled sellin ettevõtlik, nagunii leiad ka siin midagi väga ägedat tegevust.

Memm, a hakkan ka praegu prügi koristama, aga alles oma maja ümbrusest..õues siiani kevadkoristus tegemata - laste katkised mänguasjad jm sodi. kahjuks siin Suurupis, kus mina elan on veel siiani päris palju inimesi, kel pole prügilepingut ja neil on kombeks visata oma prügikotid lihtsalt autost välja. Igakord niimoodi vihastavad need hunnikud teepervel, et ausalt, ma läheks vist kätega kallale, kui tabaks mõne selle tegevuse pealt! oleme siin nii palju käinud metsa koristamas naabritega, nii talgute korras kui niisama ja siis jälle on sinna mingi katkine mööbel või vana külmkapp veetud..kuigi läheduses on jäätmejaam, kuhu saab sümboolse raha eest isegi elektroonika viia!

Liisakesele palju paranemisjõudu! Ära muretse ja püüa puhata.
Katre, kuidas sul läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 07. May 2011, kl 09.31

No nii kullakesed, me oleme ikka väga tublid olnud. 3 nädalaga oleme kõik kokku kaotanud 17,5kg. Päris hea kogus, või mis? See nädal oleme kõik kaotajad - st. kaalukaotajadtongue sticking out smiley. Kõigil on miinus see nädal.

Möödunud nädalane kokkuvõte on selline:



Järgmine kaalumine 13.05.

Suuri tegusid uueks nädalaks.
Rõõm kuulda, et aretha jääb siiski meie sekka.
Karuke on meil küll asja tõsiselt ette võtnud, kaal langeb nagu kivi vee põhja. Head langust ka edaspidiseks kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 07. May 2011, kl 15.43

Karuke, sa oled ikka nii tubli! Kas sa aga ei karda, et kui sellises tempos alla võtad, siis võib see kõik väga ruttu jälle tagasi tulla, nagu tavalise dieedi puhul?
Teistel muidugi ka superilusad numbrid - meil on niivähe punast tabelis, valdavalt ikka koguaeg kõigil miinus (Y)

Ma ise arvan, et ma söön praegu hoopis liiga vähe. Lihtsalt isu pole. Vaikselt ikka hullustun siin juba, ma ikka väga-väga vajan oma kaalu smiling smiley

Ma lähen ka alati väga närvi kui inimesed prügi maha viskavad. Minu käsi selleks lihtsalt ei tõuse, see on minu meelest kohe loomuvastane.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. May 2011, kl 17.08

selles asi ongi et kardan,ma ei pea ühtki dieeti aga kuidas ta nii lennuga läheb on mulle ka müstika aga õnneks Londiste rahustas mu maha ja ütles et pole vajadust midagi muutma hakata.usaldan väga nende kogemusi,hirm on kaalu seiskumise pärast kuid loogika ütleb et küllap ta praegu võtab usinalt ja küll ta taltub.ei piira ennast millegagi olen lihtsalt hakanud hommikul 600 ja enam sööma,lõuna on 400 ja õhtul 300 nii enam vähem iga päev.ilusat õhtut kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 07. May 2011, kl 17.23

Tere,kuulge aidake mind,mul ainult süsivesikud möllavadki,kuidas ise hommik lõuna toitute ja mida tavaliselt sööte?Imestan,et mul üldse kaal langeb,aga hea et langebkigrinning smiley Täna väike shampanja emagawinking smileyHomme emadepäeva kookwinking smiley siis nädal aega kõvat trennigrinning smiley Kena õhtut kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 07. May 2011, kl 20.39

Õnneks meil on aretha, kes juba ideaalkaalus ja londiste, kes kohe-kohe sinna jõuab. Saame teie peal näha, kui raske see kaalu säilitamine veel on smiling smiley
Ma ise kardan küll, et kui ideaalkaal käes, siis kõik pidurid kaovad ära grinning smiley

Minul ei ole süsivesikutega probleeme - ma pole väga suur kartulisööja ja pastat suhteliselt harva. Lisaks ei leia minu kodust kunagi leiba ega saia, kui siis ainult näkileiba. Mulle väga meeldib nii, et kui lõunaks söön liha, siis sinna juurde ainult meeletu kogus salati, ei mingit kartulit-riisi. Õhtul ei söö ma süsivesikuid peaaegu üldse. Pigem alati valgud 200%, sest kuigi ma suur lihasööja ei ole, siis piimatooted lähevad superhästi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 07. May 2011, kl 23.28

Karuke sa ikka nii tubli, et nii sööd! Mul ka sageli hommikul suurim söök.

Hihii tüdrukud, mul juba selline tunne, et sel nädalal läheb kaal käest äragrinning smiley et sain eesmärgi saavutamist paar päeva nautida ja siis jälle tagasismiling smiley aga vahet pole, kui ka nii juhtub, teie abiga saan asja jälle korda! Kuigi jah 2 päeva olen söönud nagu loll, eile 1900 ja täna 1700, ja veel kui ebatervislikult! Olen küll palju liikunud ka, eile zumba ja mitu tundi kõndi, täna jälle mitu tundi kõndi, riisumine, sulgpall, jooks.

Minul ka enam süsikatega liiga palju probleeme pole. Minu tüüpiline päevamenüü on selline - hommikuks sidrunimahl+mesi ja puder pähklivõi vms rasvase asjaga, või siis kama rasvasest maitsestamata jogurtist, millele lisan suhkru asemel kuivatatud puuvilju, igasugu seemneid, pähkleid, vahel müslit. Enne lõunat võtan sageli veel mõne puuvilja, joon musta kohvi. Lõunaks sageli supp, teraleib, ja salat rohke oliivõliga (iga päev söön erinevaid salateid). Vahepala sageli latte , juurde peotäis pähkleid või tükk mõrusokolaadi, väike võileib kanasingi ja lehtsalatiga. Õhtuks näiteks pannkook hautatud juurviljade ja oliivõliga, või caesari salat, või tabulleh feta juustuga (couscousi salat) või taas mõni supp - sõltuvalt kas söön kodus või väljas. sageli enne magamaminekut ampsan veel pähkleid või pähklivõid, et kalorid täis saada, või kui nälg, siis närin porgandit või kaalikat, juurde võtan oliivõli. Tegelikult ma söön enamvähem kõike, ainult kartulit ma väga ei armasta ja võileibu söön ka vähem kui tahaks, samuti mul alati näkileivad kodus. Minu põhiviga oligi vanasti liiga palju süsivesikuid, ja seda just puuviljade-marjade arvelt, need maitsevad nii väga mulle! Teine asi - vanasti kartsin pannkooke, nüüd söön neid julgelt. Minu jaoks on pannkook parem valik kui leib. Pealegi teen neid ise, erinevatest jahudest, lisan sageli porgandit või spinatit ja tervislikku taimeõli. Kõikides asjades on küsimus ainult kogustes. Ma ei keela tavaliselt endale midagi, lihtsalt võtan kõike natukesmiling smiley ja keha on juba harjunud, nt täna hakkas mul poole jäätise pealt paha. Esimest korda elus mu keha annab mulle märku, mis on õige. Varem võisin pool kilo jäätist ka ilma probleemita nahka panna, polnud üldse mingit probleemi. Preagu olen võimeline vahet tegema, millal on nälg ja millal söömine lõpetada, (Täna ma küll jäätist ära ei visanud - kodust kaasa saadud õpetus, aga see oli viga - nüüd mul seedimine veidi kinni, ilmselt liiga suurest toidukogusest. Eks vähemalt teine kord olen targemsmiling smiley ja olge teie ka targad, eksolesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 08. May 2011, kl 05.04

Hommikustspinning smiley sticking its tongue outKaunist emadepäeva teile emmekesedhot smiley
Lugesin oma blogi komme ja tekis tësti huvi,kui palju siis minu marjatarretis kcal annabeye rolling smiley
Aitäh Londiste,soovituse eest,minu tarretis,tõësti andis vähem kcal .
Mõtlesin siin ,e kuidas ma seda teada saan,siis ihhi mõõtsin tarretise vaagna äragrinning smiley ja jagasin portsudeks,sain 8 portsu ja siis jagasin ained selle arvugagrinning smiley
mulle meeldivad hapukad tarretised ja siis ma segangi marjad mingi mahlaga,suhkurt on nendes piisavalt ja juurde suhkurt ma ei pane,sest saab ju süüa vahukoore või jäätisega ja need on piisavalt magusad.
Kuid päev tõotab ilus tulema,meil ilmateade lubab 18 kraadi soojagrinning smiley
Ilusat päeva teilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. May 2011, kl 07.38

Tere mu armsad!Aitäh Aretha toetuse eest!Minu viga aga oli selles et sõin nüüdse kogemuse põhjal väga vähe ja ainult õhtul,sest varem ei tahtnud üldse,siin õppisin hommikul algul vägisi sööma nüüd söön nagu karu ja kuna peale kuut ei söö mitte sellepärast et end piirata vais absull ei taha.Ilmselt seepärast et hommikul nii tugev söök aga nõõd ainult hommikul tahangi süüa,sest teised korrad söön see pärast et peab.Aga söön kõike nii et ei oska välja tuua konkreetsed sööki.Tead Aretha kullake mina arvan et sa oled täiega v'lja teeninud nüüd natuke püksi rihma lõdvemaks lasta.Tean et kui sa tunned et enam ei või nii siis sa raudselt paned end paika!Seda enam et koguaeg lippad ringi oma uue ja ilusa kehaga endale rõõmuks ja teistele vaatamiseks!Oled super!Memm saime mõlemad jälle targemaks ,ütle veel et munad ei õpeta kanu ja veel kuidas õpetavad nii et võtan mütsi maha meie tublite munakeste ees!KAUNIST EMADE PÄEVA KÕIKIDELE EMADELE JA KA TULEVASTELE EMMEDELE!Olgu teie päevad ilusat laste naeru täis ja olgu kõik siin ilmas sama kaunis kui emad lastega!Väga ilusat päeva mu kallid!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 08. May 2011, kl 08.42

Kaunist emadepäeva kõigile ka minu poolt, kullakesed! nautige seda ilusat pühapäeva ja kuulmiseni, ma nüüd põrutan maale ja olen ühe päeva internetivabasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 08. May 2011, kl 08.48

Tere hommikust,

Palju õnne meie Emmedele ning ilusat ja värvikat päeva teile spinning smiley sticking its tongue out


Nii tore on teie tegemistest lugeda...

Aretha- mina arvan ka, et võid end vabaks lasta... Aga tundub, et see mitte tervislik toit enam ei maitsegi sulle... See on ju ka tegelikult hea uudis... Ja ega nende 1900 ja 1700 päeva kalorid sulle külge ei tohiks jääda, sest sa liikusid ikkagi väga palju ju jala ning seega kulutasid hoolega kaloreid smiling smiley Tubli oled, mina võtan sinust küll eeskuju grinning smiley

Liisa- Nii, kui ma olen selle 61 kätte saanud siis nihutan piiri edasi, sest alla võtmist jagub mu kehal veel küll grinning smiley Ja säilitamine võib raskeks kujuneda aga ei tea... Kui siin nüüd ilusti kätte õpid, et mida ja kuidas siis vb on kerge grinning smiley Eks vaatab...
Kuna mul kasutus õigust siin märtsini ostetud siis saan siin komistada veel julgelt...

Aivi- Minul mõllavad valgud alati üle, süsikad on ok ja rasavd puudu...
Panen siia eilse menüü:

H:
Tass kohvi (piima ja suhkruga) tassi mahub peaagu pool liitrit jooki
5 viilu leiba- rukkipala Eesti pagar
100g viru sinki
50g Exquisa toorjuutsu (0.2%)
200g kakao kohupiimami (2,5%)
Õun

L:
500g Kurgi-tomati salat
230g kanapallid

Õ:
3-tomatit

Muidu ma kanapalle ei söö aga mõnikord võtan … Kõht oli ilusti täis, meel rõõmus ja kogused on mul meeletud smiling smiley Ja mina söön ka kõike aga ainult lubatud kalorite piires... Mõnikord on mul ka süsivesikud täiega lõhki, sest söön palju puuvilju... Aga ei lase sellest end häirida, sest minu põhiline rõhk on pööratud kaloritele smiling smiley Mina ka nagu kartuleid ei ole viimasel ajal söönud... Põhiliselt juurikad (oad/kapsad jne.). Aga minu lemmiku asjad on kohupiimad ja jogurtid... Ei möödu päevagi, kui ma neid ei sööks... Muidu söön ikka pähkleid ka + linaõli (eile lihtsalt ei söönud).

Täna olen juba vanaema juurde minekul plaaninud õhtuse toidu : Rummi-cola, sefiiri korvikese, kurgk/tomat/redis , kartulisalat/rosolje... VAnaema mulle veel eile helistas, et tema ostab sefiiriga korvikesi, et kas ma ka söön... Kuna need on mu lemminud siis ühe luban smiling smiley


Memm- ole lahke, tore, et sain abiks olla smiling smiley Ma jäingi mõtlema, et minu arvates paljud panevad tarretisse suhkrut ja sealt kaaluabi arvestaks sulle kaloreid juurde, kuigi sa neid söönud ei ole ju...

Karuke- mul oli ka kunagi see, et sõin väga palju ja korraga... Hommikuti ei söönud, lõuna oli siis, kui meelde tuli ja õhtul võisin sellise kohguse sisse lükata, et ise ka ei usukunud grinning smiley Nüüd just vastupidi, et hommikul on väga palju ja õhtul väga vähe... Ja just seda mu kehal vaja oligi, et alla võtta... kindlatel aegadel toitumist ...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 08.05.2011 08.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 08. May 2011, kl 09.34

Hommikut kõigile,tänud vastamastsmiling smileyIse söön hommikuti vähe ..tavaliselt kohvi piimaga ilma suhkruta,1 teratasku merevaiguga või aind jogurtit,vahest aind 1 banaan kuidas jõuan,hommikuti mul kiire . Ärkan vara aga ikka aega polegrinning smiley Lapsed lasteaaeda viia ja ise käin tööle kaugemale,siis aina kiire kiiregrinning smiley Lõunat söön alati ja korralikult 1 kartul kas liha või kana või maks olenevalt mis tööl menüüs on ,punapeedi porgandi salatit ja klaas mahla,supe ma ei söö,lihtsalt ei armasta neidsad smiley.. ÕhtuL peale 6 ei söö, enne vahest pelmeene praetult,ploff nu ühesõnaga õhtuti söön rohkem kui vaja ja peaksin ka kodujuustu menüüse võtma ja puuviljad,veega on kõik ok aga vot vahepalasi ma ei armasta,või töö juures kohv ja sokolaadgrinning smiley paha ja paha,tegelt olen nüüd magusaga suutnud piiri pidada või lihtsalt rohkem liikunud,sest kaal ikka langebsmiling smiley Ohooo minu kohta väga pikk juttgrinning smiley Igathahes ilusat ja kaunist emadepäeva kõigile emadele ja katsun uuest nädalast veel tublim olla,kuna eile sai patustatud ja ka täna õhtul natukene saabgrinning smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 08. May 2011, kl 11.21

Ilusat emadepäeva kõigile!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. May 2011, kl 19.43

Nii mu armsad,päev õhtus,patustanud pole üldse sest ei isutanud midagieye rolling smileykuigi olid hea road aga ei tahtnud.Loodan et teil oli igati ilus ja meelejääv emadepäev!smiling smileyhomsest jälle uus nädal,uued teod ja uued välja kutsed,läheme siis edukalt sellele vastu!KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 09. May 2011, kl 03.54

Hommikust päiksedspinning smiley sticking its tongue out

Eilne päev läks siuhti,käisime matkal,mina,mees tütar,roki ja sõime kõike mida juhtus,algul püüdsin küll end tagasi hoida ,kuid nii harva ,kui me nii koos saame päev otsa olla on väga harva ja otsustasin lihtsalt päeva nautida ja süüa seda ,grinning smileymis mees välja teeb,kuigi eks ma jagasin oma portsusid rokigagrinning smiley
Ja umbes täpselt sai päev kirja pandud,kcal üle ,mis üle ja see pole ka kindel ,et rohkem üle ei söönudeye rolling smiley
Hommiku käisin hirmuga kaalul,kaal oli sama,mis reede hommik,nii,et pole hullugrinning smileytähtis,et paigal püsiks,et mitte jälle tõuseksgrinning smiley
Matkal käik oli muidu autoga,kuid sai ka palju käija,sest käisime mitmes loodus muuseomis ja nii me roinasime küngaste vahel,kuid päev oli toregrinning smiley
Ilusat uut nädalatthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 09. May 2011, kl 05.38

Tsau linnupojad!Teate kui armsalt hommikul vara akna taga linnud laulavad,istun siin oma kohviLÄHKRIGA ja kuulan,no niiiiiiiiii ilus anna otsad!Kallis Memm mul väga hea meel et
said oma kallitega koos päeva veetasmiling bouncing smileyja ka sellepärast hea meel et suutsid end välja lülitada kaalule mõtlemisest ja nautisid täiega!Täna aga saad jälle otsast peale hakata ja edu ja jõudu sulle selles!Meie eile paigaldasime koera karjust,see on see kui keegi juhuslikult ei tea et piirad nõrga vooluga oma territooriumi,tatud traadiga ja koer saab vabalt joosta oma ala piires.No nüüd hakkab õpetamine et enam vähem aru saaks ja õpiks kuhuni ta minna võib.Eilsed esimesd õppetunnid olid väga valus vaadata(kõige pealt proovisin enda pealt kui suure elktri löögi üldse saab.Hoidsin siis ise rihmast kinni ja lähenesin piirdele,OI kui ebameeldiv tunne,valus ei ole aga üsna ebameeldiv.eye popping smileySiis hakkasin Paksuga hoiatus lippe õppima,mu kallis 70kg koer vaatas mind nii haledalt mis nüüd et ma ei saa minna,saba oli teisel kohe jalge vahel,nii kahju oli aga tulevikus talle super hea sest tema ruum laienes hektari võrra.Täna siis õpime jälla pool tundi.No nüüd vist tüütasin teid selle jutuga ära.Ja veel,kuna eile sõin pool oma 1300,ei olnud isu ja tegemist palju siis täna sain haleda laksu kaaluga kohe tõesti vastu vahtimist +800sad smileyolin tükk aega tumm ja vahtisin kaaluga tõtt.praegu juba toibusin ja analüüsisin kõik läbi ja nüüd tean nui neljaks PEAB SÖÖMA!Täna alustan ja lõpetan päeva ilusti süüestongue sticking out smileyTeile mu kallid kaunist päeva algust,kallistan teid kõvasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 09. May 2011, kl 07.23

Tere hommikust ka minu poolt!
Need nädalavahetused on minu jaoks täiesti piin, kohe nutt tuleb peale. Ma lihtsalt ei suutnud jälle kaloreid lugeda, ma ei tea mis mul küll viga on, kui ma kodus olen. Kui tööl käin, siis kõik korras jälle. Istun siin arvuti taga ja märgin ilusti kõik kalorid üles, aga nagu tuleb "ilusa kaalunumbriga" reede, nii ma lasen ennast kohe käest kaheks päevaks. Proovin täna-homme jälle kaloreid vähem tarbida, et ree peale tagasi saada.

See, et õhtune söök ära jätta või süüa minimaalselt aitab kindlasti kaasa kaalulangusele. Aga kui perele vaja süüa teha ja midagi rammusamat, siis on vaja ikka meeletut tahtejõudu, et seda sööki ise mitte süüa. Minul läheb küll raskeks. Olen proovinud küll, et söön ise ainult salatit, aga õhtust õhtusse läheb see liiga tüütuks ju.

Olge tublid ja loodan et minusse tuleb ka see tublidus ja stabiilsus tagasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 09. May 2011, kl 08.12

Hommikust,

Minul läke eile täitsa hästi... Sõin ilusti, kuigi 5% võis kaloreid üle minna... Aga võis ka mitte... Mul olin menüü teinud nii, et saakisin süüa 300g salatit aga, kui vanaemal ikka kodus kaalu ei ole siis võis see kogus ka rohkem seal taldrikul olla... Võta sa kinni grinning smiley Ja lisaks olid plaanitud caribba cola, sefiiri korvike, kurk/tomat/redis... Kõht oli ikka kurguni täis... Täna teen vähe lahjema päeva (Ma loodan) kuskil -150kcal päevas... Sest, eilne söök oli õhtul kell 20:40 , ma ju nii hilja ei söö kunagi... Ja hommikul näitas kaal 63.6 (e. reedega võrreldes +400g)... Tean, et see on sellest, et nii hilja sõin... Kõht valutas ja raske oli magama minna... Pole enam sellise toitumisega harjunud (Poleks uskunud, et rosolje ja sefiir mu kõhule enam nii hea kooslus pole).
Täna lähen rulluisutama, et oma kannikaid vormida grinning smiley Kuidagi peab ju need ilusaks saama... Loodan, et täna tuult vastu ei ole… See mulle ei meeldiks…

Memm- Nii hea meel, et said oma mehega ja kutsuga koos olla... Kindlasti oli meeldiv ja mõnus päev, mida kunagi hea meenutada... JA õige otsus oli kutsaga oma toitu jagada... Siis ei rännanud kõik sinu kõtusse grinning smiley Ja kuna liikumist oli ka mõnusalt siis osad neist kaloreist oled juba maha raputanud...

Karuke- Linnud laulavad tõesti ilusti ja oma lähkriga kuulaks neid vist isegi hommikul…
Ma nii hästi kujutan ette, et kuidas sa oma koera õpetasid… Ja sain itsitada, kui sa ise ka katsetasid, et kuidas asjad töötavad… Ma teen ka alati sellised katsed… Kunagi lapsepõlves oma maa vanaema juures olles, käisime hommikuti ikka kõik koos loomi söötamas… Ja ma isegi proovisin nii kanade sööki, lehmade oma jne. Vanaema siiani naerab, et ei tea, et kellesse sina küll oled… Kõik vaja ära proovida, et kas loomadele ikka kõlbab grinning smiley
Ja see +800g on minul küll väiksem aga ka pluss… Naöjaks päev meil kohe grinning smiley Aga me oleme tubli ja same hakkama… Ma tean seda…

Kaisa- Oskan soovitada ainult seda, et sa pead läbi mõtlema, et millal ja kuidas sööd… Mina vaatan ka tihti, kuidas mu mees vitsutab öösel kell 12 näiteks 10-võileiba grinning smiley Või teeb oma praekartuleid ja muna või seapraadi grinning smiley Ja soon oma õuna/tomait ja olen uhke… Keegi ju ei keela mind neid asju söömast aga kuna mul on plaan siis ma ka ei söö neid… Ma südamest loodan, et saad oma stabiilsuse tagasi, hoian mõlemaid pöidlaid sulle, et see õnnestuks smiling smiley

Kui me oleme tublid siis saame kõigega hakkama… Ja loodan, et suudame reedeks ikka ilusad miinused välja võluda…

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. May 2011, kl 10.46

Tere mu kullakesed ja ilusat algavat nädalat! Ma pole küll kaalunud, aga mul on ka kindlasti pluss, sest seedimine veidi jamab juba reedest saadik ja keha kogub vett, ja ise olen ka paras närvipundar nagu alati enne seda "toredat aega" .
Mul seekord terve nädalavahetus nii, et ei saa kuidagi end korrale kutsutudsmiling smiley Nagu eile, tõstsin endale ema juures lõunaks tükikese vorsti ja stritslit, aga ikka kiskus nagu juurde näppima siit ja sealt. Nüüd ma ei teagi, kui palju seda stritslit täpselt oli - aga õnneks tegin selle ise, täisterajahust juustustritsel oli ja muidu ka võimalikult tervisliksmiling smiley ja õnneks laps nurus mu vorstid ka endale, heameelega andsinsmiling smiley aga nagu pmsi ajal ikka kuidagi jube isu on muudkui igasugu jama süüa. Mina olin ka torditõstja - oma tehtud küpsisetort oli ja arvutasin täpslet välja et pool tükki on 100 g, aga see lagunes tõstmisel ja ikka pistsin veel ühtteist suhu - ühesõnaga tegin seda, millest juba arvasin ennast võõrdunud olevatsmiling smiley. Mul nüüd juba 3 päeva suhteliselt lõdvalt võetud. Eile ma küll kaloreid loodetavasti ei ületanud - aga mine sa tea, sest kaalu ju mul maal kaasas polnud!smiling smiley Samas ma õhtul ei söönudki midagi, sest kõht oli alles peosöökidest täis ja tegin pika jalutuskäigu enne päikeseloojangut ja tulin õnnelikult tagasi, peod nurmenukke täis smiling smiley nii et pole hullu midagi, eks PMS on ka mööduv ja pealegi, kui nüüd kaalul plussi näen, siis küllap see mind ikka distsiplineerib ja korrale kutsubsmiling smiley

Londiste, sa oled ikka nii kift et suudad koguaeg end nö ohjes hoida ja kcal mitte ületada. Mina varem sõin ka kurki kõrval, kui teised liha ja friikaid sisse ajasid alati - aga nüüd miskipärast on ka selline tunne, et tahan ka nagu tavaline inimene ollasmiling smiley

Kaisa, ära muretse, minu kogemusest võin öelda et see käib periooditi - vahel on kohe hirmus tahtmine rammusaast loobuda ja ise kõrval salatit süüa. ja sa ikka söö ka seda toitu, mis perele teed, lihtsalt sisesta siia retsept. mian küll söön alati kasvõi 50 g ja naudin täiega igat väikest suutäit, siis pole sellist tunnet, et ebaõiglanesmiling smiley isud tulevad just sellest minuarvates, kui end piirama hakata. aga jah ma tean nii hästi millest räägid, mul alati peaaegu lähevad just reedesed kalorid üle, laup ka veidi, pühapäev mõnikord juba saab natuke kontrolli alla.

Memm, sul tundus ja jube tore emadepäev olemasmiling smiley sa annad mulle julgust, et äkki võtan end kokku ja kaalun ka. preagu on küll selline hirm, mõtlesin juba et jätaks selle nädala vahele ja kaaluks alles siis, kui "punased pühad" läbismiling smiley

Karuke, ma olen kindel et see pluss on sul hetkega läinud, kui jälle korralikult sööma hakkad! ma ka täna planeerin siin hoolega menüüd, et oleks ikka kõik ained olemas ja tervislik ja tasakaalus ja ikka kcal täis söödudsmiling smiley

Aivi, minu arvates vahepalaks kohv ja sokolaad on väga OK! kui seda magusat on muidugi väike tükk, 5-15 g, mitte pool tahvlit! mina olen kogu oma kaalulangetusteekonnal alati sokolaadi söönud, välja arvatud paastuaeg. tumedas sokolaadis on nii palju kasulikke aineid, et patt oleks seda vältida! ise valin veel alati selliseid sokolaade, kus oleks vähe suhkrut ja võiamlikult palju kakaovõid, siis aitab tasakaalustada ka menüüdsmiling smiley

Palju jõudu meile ja oleme ikka positiivsed edasi, me saame hakkama, ses oleme tublid Eesti naisedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 09. May 2011, kl 19.42

Tere õhtust,kiire päev täna,söögiga suutsin piiri pidada,koogi tükist isegi keeldusin,kasvatan iseloomugrinning smiley...Nüüd lapsed magama ja ise ka varsti,homme 6 ülesse jälle,olge tublidwinking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.