Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. May 2011, kl 05.43

Tere hommikust musid!Võtsin hoogu täna päris pikalt ja koomiliselt et kaalule astuda aga siis ta on minu pattudega pooleks nr76,5smiling smiley oh,jumal tänatud, liikuma sain alla poole ja oh seda rõõmu jälle.Kui vähe ikka on õnneks vaja!!!Mul täna veel pool maad niita,muidugi kui ilm lubab ja väsimus jalust ei niida.Rohimisega olen täiega maas graafikustsad smileyOootan elevusega teie uudiseid ja toetan igal juhul,tulgu sealt,mis tuleb.Täna tulevad meile jälle elektrikud,vaatame mis saab,saan ehk mõne posti saata aga küll ma tasa teen!Kallistan ja kaunist päeva kullakesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.50

Tere hommikust,

Minu kaal 61,8kg e.langus ainult 200g grinning smiley
See on minu kõige väiksem langus selle langetamise ajaloos smiling smiley Aga ma pole üldse kurb ega motivatsiooni kaotanud... Sest ümbermõõt on väiksem ning meel on hästi rõõmus...
Iga langus on langus ja peaasi, et mitte pluss...
Aga öösel ma täna korralikult magada ei saanud, sest keegi pani akende all asfalfaldit... Oi kui kuri ma olin ja magama jäin vist alles kell 3 öösel ilusti...
Aga tean, et täna tuleb kindlasti parem uni grinning smiley

Ja sina Karuke oled ka ikka väga tubli olnud... Ning saad veel täna hulgim seda niidukit lükata... Ning kalorid sulavad iga sammuga...
Mul on hea meel sinu pärast kohe, et sa rõõmsat meelt säilitad ja meid siin toetad alati smiling smiley


Soovin kõigile ilusat reede algust...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.15

Tere!

Kaal 75,5, juhuuwinking smiley ja umbe kiire on. Ämma poole minek ja järgmine nädal Rootsis. Seetõttu vabandan ette et reedeks ma oma kaalu avaldada ei saa. Näidu saan arvatavasti alles järgmise nädala pühapäeval anda, kui koju tagasi jõuan.
Ilusat nädalat teile ja käige siis Türi lillelaadal kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.17

Kuramus, nüüd läks küll kaalu nr natuke vussi, mul varem pikka aega kaal oli 7-ga ning nüüd alateadvusest veel alustan selle numbrigasmiling smiley Kaal ikka ÕNNEKS 67,5smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.15

tsaueye rolling smiley

minu kaal 84.6

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 20. May 2011, kl 14.31

Tere pole kaua siin käinudsad smiley..miskit toredat hetkel pole ja kaal ka väga kehv 74,500sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 20. May 2011, kl 17.42

minul kaal sama mis eelmine reede - 69,6kg. Ei saa kuidagi sellest 69 nüüd lahti. Täna sai ka päev otsa autoga sõidetud, homme ka midagi head ei ole oodata. No vähemalt ühe tarkusehamba võrra olen küll kergemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 21. May 2011, kl 07.08

Tere hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Täna hommiku vaatasin oma eesmärgi üle ja panin oma töö treeninguna kirja ja sellega tuli mulle 300 kcal juurde,eks näis mis siis kaal järgmine reede näitabeye rolling smiley
Tahaks loota,et sellest muudatusest on ka kasu,muidu tekib juba tõesti lootusetu olukord(olen paksukeeks loodud)sad smiley
Karuke on jätkuvalt väga tubli,muidugi ikka teised ka,pole vahet,kas see kord kaal langes .seisab,või pisut tõusis-tublid ikkagismiling bouncing smiley
Lähen täna rändama,soomemaa kevadet avastama-ilm on ilus ja loodan ,et nii ka jääbgrinning smiley
Teile ka ilusat päikselist päevamoody smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 21. May 2011, kl 08.08

Hommikust mu kallid, ma ka nüüd Pohjanmaa avarustest õnnelikult tagasismiling smiley Tundsin teist puudust! Arvutisse ei saanud, aga kirjutasin kõik ausalt märkmikku üles, ka näiteks öösel kell 12 restoranis söödud baklazaanivormi ja lugeisn täpselt šampuseklaasid üle. Täna ma kaaluda ei saanud, aga sisestasin oma päevamenüüsid siia ja kaloreid üle ei olegi eriti läinud, samuti on enamus tasakaalus smiling smiley Nii tore, see näitab, et hakkan juba õiges suunas ära harjuma. Aga eks kaal siis homme näitab, praegu olen küll jube paistes, sest veetsin kokku üle 10 h rongides-laevas jne ja koguaeg oli jube janu, jõin eile 2 pooleteistliitrist vett ära, teed veel lisaks.

Rõõm lugeda, et teil valdavalt aina positiivsed uudised! Karuke, mul kohe nii suur rõõm su pärast!
Londiste, 200 g on korralik langus, eriti nii väikses kaalus nagu sa oled! Arvesta, et mida allapoole, seda pisemaks langus jääbki, ja sa peadki kehale andma aega harjuda. Ma oleks preagu isegi siis õnnelik, kui plussi polekssmiling smiley

Karmee, see on ikka nii, et kui ühel nädalal langeb rohkem, siis teisel seisab. Sellised saavutusnumbrid võtavadki kehal aega harjuda. Ja muide, mul on tekkinud nüüd enda langustabelit vadates selline teooria, et parim langus on sel nädalal, mis järgneb vanakuule - sest nii on mul kogu enda Kaaluabi ajaloo jooksul olnud - seega loodame järgmise nädala peale smiling smiley

Eks ma siis ka pean pöialt, et homme hommikul mingi väga õudne üllatus mulle kaalult vastu ei vaataks - sest niimoodi öösel söönud nagu seal pole ma vist juba pool aastat, ja lukshotelli hommikusöök on ikka ka katsumus..ja eks peale kontserti sai ikka šampust ka rõõmuga libistatud, õnneks siiski ohtra vee saatelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 21. May 2011, kl 21.21

Minu kaal seisab 61 kg peal ei siia ega sinna..

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 21. May 2011, kl 22.06

Vabandused, kaaluda jõudsin reede hommikul - 67,3
arvuti taha sain alles täna, ehk saab ikkagi tabelisse märkida kuidagi... palun andeks.
Kusjuures täna kaalusin, 68,5 :-( kogu aeg kõigub nii tobedalt. Lisandun sinna klubisse, kelle kaal numbrist lahti lasta ei taha, mul siis 68 see, mille juurde ikka ja jälle tagasi satun.

Kallistused kõigile saledatele suvetüdrukutele! :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 22. May 2011, kl 07.50

Tereeye rolling smiley

Olen nii kurb,et kole kohe....hommiku olin raskem 300gr võrra reedestsad smiley
Jätta või kõik sinna paika ja ela pontsakana edasi....mulle ei meeldi viriseda ja alla anda,kuid see jama on nii pikale veninud,et teeb kurvakssad smiley
Kaunist päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 22. May 2011, kl 08.58

Tere ilusat hommikut,

eile ma kahjuks siia ei jõudnud... Kohe nagu midagi oleks päevast puudu jäänud...
Aga mul tuli reede öösel idee, et läheks Laupäeval Türile sõpradele külla... Mõeldud-tehtud...
Aga toitumine oli väga kaootiline aga mitte kaloreid ületav smiling smiley Ja nagu nahaalselt minu kaal seisab nagu alati peale reedet… Aga samas pole ka juurde tulnud… Seega on reedeks mul ikkagi lootust saada jälle miinus grinning smiley Sest grillimine võtab aega, kaalu ei ole ja vee joomine on ka kuidas on... Ja mis kõige naljakam siis Lillede laadale ma ei jõudnud üldse grinning smiley Ma kohe oskan nii tegutseda, et olles Laadast poole kilomeetri kaugusel, ma sinna kuidagi ei jõua…
Õnneks ma tean ise, et miks mu kaal seisab ja mida on vaja teha, et ta liikuma panna... Süüa õigetel kelladel, juua palju vett ja teha trenni… Nii kerge see ongi grinning smiley

Sain siis eile endale hulgim uusi riideid ka smiling smiley Ma ei teadnud kohe, et millistega õhtul välja minna … Küll on suht saledana hea riideid valida, sest kõik muudavad sind veelgi saledamaks ja enesekindlamaks….
Sain ka eile palju päikest võtta … Nüüd jume jälle värskem ja puhanum smiling smiley

Kaisa- Ma just mõtlesin, et kuidas sa peaagu 10kilo oled juurde võtnud aga hea, et väikese näpuka tegid smiling smiley Nalja on ka vaja ju teha grinning smiley

Memm- sa oled ju väga tubli, et -400grammi oled alla võtnud… Terve pakk margariini kaotasid sa… See juba näitab midagi, et nii ilusti su kaal langeb…
Ja see eesmärgi muutmise +300kalorit on päris suur kogus aga sa liigutad end ka palju… Loodame parimat, et nüüd hakkab kaal ludinal sulama… Kuidas soomemaa kevade avastamine kulges? Kas pidasite mehega ja kutskesega piknikut ka?
Ja ära jäta kohe kindlasti seda kaalu langetamist.. see on normaalne, et kui sa normi tõstad siis ka kaal harjub mõned päevad, et saab nüüd rohkem kütust ja ei pea enam nii palju säästma… Ma tean, et mul on seda kerge rääkida aga palun ära katki jäta seda kõike… Su keha võib nii stressi minna… Hinga rahulikult ja mõtle positiivelt… Palju kallistusi sinu poole teele saadetud grinning smiley

Aivi- +300g ei ole veel väga hull… Võtad end nüüd ilusti käsile ja saad reedeks ilusa miinuse peale plussi… Ma tean, et sa suudad seda… Ole tubli ja pikk pai grinning smiley

Karmee- No vähemalt me teame, et sa oskad oma kaalu säilitada… See on juba ka oskus ju … Proovi natukene oma toitumist muuta ja vaata, et kas hakkab kaal ilusti liikuma… Ja vb keha lake korraks stressi, et ühe hamba võrra nüüd vaesem on smiling smiley Ole positiivne ikka edasi…

Aretha- Tere kullake, room, et tagasi oled grinning smiley
Mina tundisn sinust ka puudust ikka… Päris hea saavutus, et kõik ülesse märkisid ja suutsid ka peaaegu oma normist kinni pidada… Minul oleks see vist hetkel suht keeruline… Ei ole seda tunnet veel käes, et oskasin ka ilma arvutita kenasti süüa ja mitte normi ületavalt… Ja tasakaalu ei saa ma ka koos arvutiga mitte…. Sügav kummardus sinu ees… aga ma vähemalt püüdlen sinnani grinning smiley
Ja, kui ongi pluss siis tea, et see on sellest reisimisest… Mul oli ju sama asi selle Lätis käimisega… Paari päevaga peaks normi minema jälle…

Katre- Tubli naine oled… Oskad ka vähemalt säilitada kaalu… See on omaette ooper juba… Mis viga langetada, kui sa pead oskama ka säilitada kuidagi smiling smiley Jõudu ja jaksu sulle grinning smiley

Doucier- Wow milline nädalane langus – 2.2kg… Kuidas sa sellise miinuse välja võlusid? Ja kuna sa järgmisel päeval olid peaagu kilo raskem siis oled sa ikka ju ülitubli miinuse läbi teinud… Ootan juba reedet, et sinu uut numbrit kuulda… Ja kui sa sellest 68-st nii halvasti ei mõtle siis küll kaal sellest ka kohe rõõmuga lahti laseb… Loodan, et kirjutad meile tihedale, et mida sööd/jood ning hoiad oma tegemistega meid kursis…

Väga ilusat ja rõõmsat päeva teile kullakesed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. May 2011, kl 10.01

Hommikust mu kallid! Appi-appi, teate, mul on esimest korda pluss! Nutt ja hala, ää-äää smiling smiley)) Ei noh ega see veel maailma lõpp pole, esimene pluss jaanuarist saadik, aga ikka natuke õudnesmiling smiley
et siis ükskõik mispidi ma ka ei vaadanud, ikka näitas kaal 59! ja enne sõitu olin juba 58 sad smiley
Ainuke asi, mis mind lohutab, on see, et üks põhjus on kindlasti minu reisiaegne laisk seedimine, kui rutiini pole, läheb kohe korrast ära ja siiani pole päris normaliseerunud, isegi pealt vaadates on näha, kõht punnis. Teiseks - olin ju enne reisi haige ja siiani natuke vindun, ka sel nädalal pole treeninud, ainult kogu aeg jala käinud.
Eriti masendav on see pluss muidugi just seetõttu, et ma omaarust pole normi ületanud (aga muidugi ilma toidukaaluta ei saa kunagi kindel olla), eile sõin koguni igaks juhuks veidi alla normi. Aga samas siiski olen käitunud tavapärasest erinevalt ja sain väga hea õppetunni. Esiteks - minul ei tasu süüa liiga palju leiba (isegi kui see kalorinormi mahub) - mul reedel oli rongis pakk Jassi leiba kaasas ja sellest läks ikka vist 4-5 viilu, tavaliselt söön päevas max 1-2 viilu. Olen üldse märganud, et pärmiga küpsetised tekitavad mul kõhus sellist imelikku tunnet ja kuidai nagu ei tahaks hästi seedida. Sama asi kartuliga - see maitseb mulle kohutavalt, aga peaaegu alati kui seda söön, on kõhus kuidagi halb. Tuleb ikka oma keha kuulata ja jätta need asjad söömata, mis oma oragnismile ei sobi. Teiseks, öösel restoranis käies tasuks ka leivakorv puutumata jätta. Kolmandaks - ma eile ei julgenud vett juua liiga palju, sest reedel jõin üle 3 liitri - mõtlesin et äkki jääb kehasse kinni - aga vähese veejoomise tulemusena näitas kaal täna hommikul rohkem kui eile õhtul. ja noh üldse, parim on ikka öiseid söömisi vältida, mida oligi tarvis tõestada smiling smiley Aga mis seal ikka, nagu ma juba ütlesin, siis järgmine nädal on kindlasti parem ja lähme ikka ilusti edasi! Teie kõigi tublidus annab mulle indu ja küll ma nüüd ennast kokku võtan! Planeerin endale täna just sellise korraliku päeva, et mida õhtu poole, seda väiksemad söögikorrad ja küll ta ikka jälle allapoole läheb, kus ta pääseb!

Londiste, ma tean seda tunnet, kui ei oska enam riideid valida! See on nii mõnus! ma käisin ka soomes jälle poes ja ostsin endale sellised ülikitsad teksad, appi kui hästi ma end nendes tunnen!smiling smiley

Aivi, me nüüd sinuga mõlemad plussis, aga võtame end kokku ja küll reedel näeme ilusaid numbreid!


Doucier, sa oled lausa IME! Mul tõesti super hea meelsmiling smiley

Ja Katre on ka niiii tubli, meie kõigi inglike! Ma olen nii õnnelik, et meie hulgas on inimesi, kes on valmis nii suure osa oma elust teiste heaks ohverdama ja abivajajaid aitama. See teeb südame nii soojaks.

Nii ma nüüd pisipojaga rõdule päikest võtma. Mu lapsel on sarlakite kahtlustus, sst lasteaias neil levib. tal küll täppe pole, aga juba neljapäeval tõusis väike palavik. Paras katsumus teda sellise ilmaga toas hoida. Ise ka treenima ei pääse, aga püüan siis veidi vähem süüa ja olen väga õnnelik, et saan kodus olla ja oma haiget tibukest kallistadasmiling smiley juba siin teie jutte lugeda on nii armas ja imetore! Ma olen elule tänulik, et mu ümber on nii palju imearmsaid inimesi nagu teie! Soovin südamest teile kõigile meie soovide ja unistuste täitumist! naudime elu kallid, sest see on NII väärtuslik. (ja kuigi kaalunumber on osa elust, on see siiski suhteliselt vähetähtis võrreldes väga paljude muude väärtustega) Kaunist pühapäeva, mu armsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 22. May 2011, kl 11.12

Ah ei ole see pluss sul ju päriselt pluss… Ikka see reisimise kaalu tõusmine sul hetkel smiling smiley Seega, kui oled rutiini jälle tagasi saanud ja vee joomise ka kontrolli alla siis küll see kaal reedel sul juba palju pisem on grinning smiley Ma olen selles täitsa veendunud…
Ja kõik sinu tähelepanekud on nagu minu mõtteist kirjutatud… Va. See leiva söömine grinning smiley Mina soon leiba palju ja kehale see meeldib…
No loodan, et pojake sul seda haigust nüüd ülesse ei korjanud ja see palavik oli lihtsalt palavik… Kiiret paranemist teile smiling smiley

Tegin siis täna sellise hommikusöögi:


Lavaśirull a’la Londiste :
1tk Etnia lavaśś,
300g praetud sibulat,
300g õrnalt praetud paprikat,
150g toorjuustu 0.2% Exquisa,
150g Juku juustu,
300g viru sinki .

Rullida ilusti ja ühtlaselt/tihkelt kokku, Lõigatata 2-3cm paksused tükid ning kinnitada hampatikuga… küpsetada ahjus 200 C juures 10-15minutit … Aga juustu võib vabalt ka palju rohkem panna, et mõnus ja juustune maitse oleks smiling smiley Väga mõnus ja mulle meeldiv suupiste/hommikusöök grinning smiley Retsepti võib vastavalt vajadusele ja maitsele muuta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 22. May 2011, kl 18.43

Hellõu, mina olen ka nüüd väljamaalt tagasi. Kaalunumber näitas piinliku 71,4 täna hommikul. Ma loodan siiski, et see väga õige number ei ole. Maganud olen vähe ja kõik lihased valutavad ja kõht on punnis ees, keha hoiab vett kõvasti kinni.

Homme olen siis tagasi rutiinis ja saan oma langetamisrütmi ka loodetavasti tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 22. May 2011, kl 19.17

Õhtust Liisa... Ka mina ei usu, et see kaal sul õige on... Hetkel ju õhtu ja paar päeva läheb aega ka reisi stressi maandamiseks ning rutiini tagasi tulemiseks grinning smiley Loodan südamest, et reedel sul juba uus ja uhke number ees smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 22. May 2011, kl 21.30

See nädal on meil tabelis kõige rohkem punast, aga ei tasu kurvastada, küll need rohelised ka tulevad, peaasi, mitte alla anda. Nüüd aplaus meile - oleme kõik kokku kaotanud 22,9kg.

Tabel siis järgmine:



Kui tabelis viga, siis palun andke teada, parandan kohe ära.

Järgmine kaalumine 27.05.

Jõudu ja jaksu algavaks nädalakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. May 2011, kl 07.16

Kallid!Mu hommikune pikk,pikk post kadus õhku!!!!!!!!!!!!!!!eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 23. May 2011, kl 07.49

Hommikut kõigilewinking smiley Nii meie tabelike,ma loodan,et mu viimane pluss siin tabelissmiling smileyIse hetkel lastega haiguslehel ,lastel päris piin selliste ilmadega toas ollasad smiley Kõigile ilusat päeva ja olge tublidwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 23. May 2011, kl 08.37

Hommikust,

Karmee- Tabel meil jälle päris kena ja loodan, et järgmisl korral saame kõik miinused kirja smiling smiley Ega see ju väga utoopiline plaan ei olegi grinning smiley Ja kõik kokku oleme kaotanud väga kena koguse pekki ka... See on selle duellitamise juures veel eriti mõnus... Ja alla me küll ei anna...

Karuke- Mina igal korral copyn oma teksti ära (enne postitamist), sest mul on ka mõnel korral see alguses ära kustunud... Seega nüüd ennem alati kopeerin teksti ja siis postitan... Sest, kui tekst läheb kaduma siis saan alati uuesti selle kopeerida...
Loodan, et ikka kirjutad meile, et kuidas läinud ja mis teinud oled grinning smiley

Aivi- Kui sa juba ise ka loodad, et viimane pluss sul tabelis siis eks ta nii ka sul on... Loodaus sureb ju alati viimasena... Sinu lastele pikad paid ja palju kallistusi, et nad kiiresti paraneksid... Ja sulle kindlat meelt, et näksimisest suudaksid hoiduda...


Ise siis pean plaani, et reedeks võiks olla mu kaal ikka täpselt 61kg smiling smiley Hetkel tundub, et kõik on võimalik ja eks ma üritan kõik ka endast anda, et ma selle ilusti kätte saaksin... Siis on minu "märg unistus" käes ja saan sammud 59-ni seada...
Loodan, et teil/meil kõigil tuleb ääretul tore ning meeldiv päev grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 23. May 2011, kl 08.38

Hommikust kõigile! Kui see tabel meil nii punane seekord on, ju siis on lihtsalt niisugune tähtede seis! Ja ega edu ei saavuta kunagi ilma tagasilöökideta, neile vastu hakkamine ongi vaprus!smiling smiley

Aivi, head paranemist su lastele! Ma ka kodune, lapsel kahtlustati sarlakeid, mida tal küll pole, aga igaks juhuks siiski oleme kodus. Ongi hea, saab korralikult vett juua ja ise kokata! Mõõtsin juba suurde kannu päevase veekoguse valmis ja seekord ma teed vee eest ei arvesta - kuigi joon palju taimeteesid, aga ikkagi.

Mul on nüüd 2 päeva õnnestunud piinlikult korralik olla, täpipealt õigel ajal korralikud tervislikud söögikorrad, tasakaalus, süsivesikud normis, korralik veejoomine...aga olin vist liiga korralik, süües vaid BAV, sest kaal on nagu tõusnud isegi 100 g, oh õnnetust. Ma nagu aimasin seda, eile õhtul oli veidi jõuetu tunne ja see on minu puhul märk, et olen vähevõitu söönud.
Ei tea, kust ma küll reedeks selle miinuse peaks välja võluma?smiling smiley Täna küll teen ühe korraliku söömapäeva, vähemalt 1600 kcal ja vaatame, kuidas organism sellele reageerib. Eks võtab alati aega see reisi kaootilisusest taas kodusesse rutiini sisse elamine. Aga me saame hakkama, tüdrukud, ma luban! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 23. May 2011, kl 08.45

No peaaegu ühel ajal postitasime siin Aretha grinning smiley

Minagi arvan, et kui vaid BAv'i sõid siis vb keha ikkagi hakkas säästma... Vaatame mis peale tänast söömist sinu kaal näitab... Eks loodame alati ju parimat...
Ja seda reisi kaootilist söömist/joomist uuesti rutiini vastu vahetada on ikka suht keeruline... Ma mõtlen, et keha sellega uuesti harjuks ja saaks aru, et nüüd jääb jälle nii...
Aga kuna sa meil nii tubli ja hakkaja oled siis sina saad küll kõigega hakkama...

Ning sinu lapsekesele ka palju kallistusi ja paisid, et ta nüüd terveks ikka jääks smiling smiley


Mõnus ja kokkuhoidev duell saab kõigega hakkama... Ka mõnede plussidega, sest ilma tagasilöökideta ei teaks me, kui tublid me tegelikult oleme....

Päikest smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. May 2011, kl 10.57

Jummi jah,tekst oli a4 ja ilmus ilusti välja ja siis plaks ja kadunud!Läinud on hästi,eesti energia seljatatud selleks korraks,täna ja praegu uus äike eks paistab kuis välja veab!Kõigi üle super heameel sest üksi + meid ei kohuta,see ainult teeb tugevamaks ja visamaks ja ikkagi kes on liivimaa parimad kaalulangetajad,ikka meie!!!!!!!!!!!!Praegu pean lõpetama sest äike taob otse tuppa,loodan et hiljem saan jätkata!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 23. May 2011, kl 11.13

Aitäh heade soovide eest,nädal olen kindlasti haiguslehel kuna esimest korda kolme aasta jooksul,sain ka ise lastelt viiruse ja söön ka ise antibootikume,preili juba pea terve,poiss veel haiglane,nautige ilusat ilma,loodan järgmine nädal kõik tasa teha.Aga praegu tegelen koristamisega,trenni eestgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 23. May 2011, kl 19.43

Tänahommikune kaal näitas tõesti kõvasti ilusamat numbrit - ja ei kunagi ei tule mul tabelisse punast enam (see oli üldse mu esimene plussinädal).

Täna jälle tööl ja rutiinis tagasi - tõesti mõjus hästi. Motivatsioon on tagasi vaatan jälle mitu korda päevas siia kaaluabisse smiling smiley Järgmisel nädalal on ehk aega hakata ennast jälle natuke liigutama ka.

Ma nii vihkan seda kui kirjutad pika teksti ja siis kaob kõik ära - tihtipeale muidugi vajutan ise mingit valet nuppu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. May 2011, kl 04.42

Tere vara hommmikust mu linnupojad!!!smiling bouncing smileyÄike möödas ja mul vool alles!!!!Täna tuleb jälle uus ilus ja töökas päev ,muru lokkab jälle täies hiilguses mis teeb mulle rõõmu et saab jälle piki vahemaid kõndida!Kaaluga olen praegu sina peal,kui nii edasi läheb saan nädala lõpus püstitada omale uue väikse vahe-eesmärgi,igaks juhuks ei rutta ette,mine tea mis otsuse keha võib teha ka tema vahest elab oma ette,ilma minu käest luba küsimata.Liisake mis ma ütlesin see reisipalaviku kaal alaneb alati paari päevaga,oled tubli!Aivi head paranemist sulle ja su tibudele!Paid!Londiste avastasin et kunagi alustasid pea samas kaalus kus mina praegu ,nii et iga nõu ja kogemus on tere tulnud sest tahan ÕPPIDA,ÕPPIDA ja veel kord õppida olla sama edukas ja tubli!Aretha kallike esiteks ka paranege hästi,teiseks mul pole kahtlustki et saad kõik kontrolli alla oled üka tublimaid ja vapramaid naisi kes siin meil toeks ja eeskujuks!!!!!!Teised kõik tüdrukud hoolin ja mõtlen teie peale samuti sooja südamega sest ainult koos oleme võitmatud ja mõelge ometi 23 kg se on kuhjaga üle kahe ämbri täis vett,seda on mega palju!!!!!!Ma poleks üksi eluski nii kaugele saanud ja nii lühikese ajaga.Minu võidud kuuluvad kõik otseslt tänu teile!!!!Aitäh teile mu armsad!!!!!!!Hoidku jumal kui peaks jälle tekst ära kaduma,siis kitkun endal karvad peastsmiling bouncing smileyKallistan ,armastan teid kõvasti.Kaunist ärkamist ja kaunist päeva algust!Teie karuke.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 24. May 2011, kl 07.00

Hommikut,Karuke milline tore kiri,rõõm kohe lugedawinking smileyEndal magamata öö,poisil kõrv hakkas valutama,täna arstile näitamasad smiley Aga kaal oh seda rõõmu , oli küll väga kena täna ,kui suudaksin koguaeg tubli olla,oleksin ammu juba oma 65 aga mulle täitsa sobib ka 70 algatuseksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. May 2011, kl 07.46

Hommikust kallid! Karuke jälle meid siin rõõmustamas, varane linnukesmiling smiley Tore, et sul ikka elekter ja nett alles, kurb oleks sinu rõõmusüstidetasmiling smiley Aivi, kahju et tervis viletsam, aga samas parem kaalunumber ehk natukenegi tõstab tujuwinking smiley Mul nii hea meel, et teil kõigil kaaluga jälle sõprus uuendatud, mul ka!smiling smiley Kui reedeni nii jääks nagu täna, oleksin superrahul. Ma sõin ja jõin eile katseks rohkem, 1600 kcal ja lisaks 1,6 l veele veel 1 l teed. Jooksin küll vahetpidamata wc vahet ja hommikul silmad paistes nagu oleks öö läbi pidutsenudgrinning smiley aga täna hommikuse kaalunr nimel oli vist seda väärtsmiling smiley ma varem arvestasin tee ka veeks, sest ma musta teed ei joo, ainult rohelist, rooibost ja kõikvõimalikke taimeteesid. Kodus olles saab muidugi niimoodi kaanida, aga kui on vaja ka asjalik olla, siis pole lihtsalt aega nii palju, mulle eilegi tundus, nagu ma vahetpidamata jooks midagi.
Londiste, kindlasti saavutad oma soovkaalu reedeks! Mina siin vaikselt ka loodan olla 58,5 aga eks näeb, kui mitte sel reedel, siis järgmisel kindlasti! Mul on sel nädalal jälle hulgim pidusid ootamas, täna üks sünnipäev, siis lasteaia lõpupidu, ema juubel, sõbranna tuleb USAst ja läheme temaga välja reedel...aga küllap ma hakkama saan! täna ka selline päev, et pean hirmus palju ringi sõitma, viima lapsi ühte ja teise kohta ja asju ajama, teen endale lihtsalt kodus toidud kaasa, siis saan juba ette ära kaaluda ja päevikusse sisestada ja siis on kindel, et söön õigel ajal ja ei haara mingit suvalist jama poestsmiling smiley
Kaunist päikeselist päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 24. May 2011, kl 08.34

Tere hommikust,


Minul siis kaalu rindel päris ilusad tulemused jälle… Loodame, et reedeks suudan ikka sama tulemuse jätta või isegi veel alla saada natukene… Hetkel on minu soovitud reedene kaal juba käes… Aga ega minagi tea, et mida mu keha võib toimetada veel grinning smiley
Täna on nii ilus ja kena ilm väljas… Kohe nii rõõmsaks teeb tuju smiling smiley
Hakkasin siis raua tablette võtma… Ja tundub, et juba mõjub ka mulle… Veres nagu hapniku rohkem, sest und ei ole enam nagu varem… Jõuan rohkem… Aga vb on see tingitud ka päikesest, mis minu patareisid nii hoolega laadima on hakanud smiling smiley Aga neid rauakaid võtan ma veel mõned kuud ja siis lähen verekeskusesse kontrolli, et kas sain hemoglobiini taste veres tõesteud… See ju minu igavene probleem vist…
Kuulge, kas te olete söönud/maitsnud neid tänapäevaseid Hematogeene (Pullivere śhokolaade). Kunagi need mulle maitsesid aga enam pole neid söönud… Tekkis idee, et vb neid ka veel sööks juurde… Saaks veres selle raua/hemoglobiini kiiremini korda… Aga ma ei tea, et mis maitsega need on …

Aivi- kiiret paranemist poisile kõrvavalust… ja lootus kaalu rindel sureb alati viimasena… Loodan, et see rõõmus number sind ka reedeks maha ei jäta ning saad tabelisse jälle ilusa miinuse kirja… Mina pole juba reedest trenni teinud… Vasak jalg on paistes natukene ja valus kõndida… Mul kohe juhtub selliseid asju… Aga, kuna kaal veel ilusti langeb siis ei tee sellest ka muret, et trenni hetkel ei tee… Las keha puhkab…

Liisa- Väga hea suhtumine sul… “Et kunagi ei tule mul tabelisse punast enam”
Sellega jõuad sa veel kaugele smiling smiley Hoian pöidlaid, et nii see sul ka jääks… Tabeli ainult rohelsit värvi ja mitte punast… Mul endal sama plaani järgi elu… Ma pole seda punast veel õnneks saanud… Ja loodan, et ei tule ka… Aga, kui juhtub ka tulema siis ei anna alla vaid võtan seda naljaga…

Karuke- Rõõm, et muru lokkab ning saad jälle kõndime/niitma hakata… Ning, et Eesti Energiaga said ka kõik korda… Ja see idee, et sa saad nädala lõpus juba vb oma eesmärki uuendada, kõlab juba nagu plaan… Kõlab nagu väga hea plaan… Loodan, et nii ka läheb grinning smiley
Nõuks oskan pakkuda ainult seda, et ära oma päevast kalorite normi ületa ja liiguta ennast… Söö regulaarselt ning jälgi, et süsivesikud üle normi ei läheks… Muud ma nagu teinud ei olegi… Ahjaa vett joon ma ka ikka hoolega… umbes 2,5liitrit päevas ja toitun selle Hispaania ütluse järgi… Aga selle järgi toitud sa vist isegi… Ning kõige tähtsam on järjepidevus… Et, kui läheb ka natuke metsa siis järgmisel päeval oled jälle tubli ja ei anna alla… Isegi, kui kaal seisab siis tuleb olla tubli ja jätkata… Sest vb järgmisel nädalal on kaalul juba palju parema numbrid ees grinning smiley Eks koos ongi kõige lihtsam asju teha… Ja saab üksteisega ka nippe ja rõõmu/pisaraid jagada…

Aretha- Ohooo, sul kaaluga ka sina sõprus uuendatud… Seda on rõõm kuulda… Ja ootan juba reedet, et sa selle numbri kinnitaud saaksid… Mina arvestan veeks ainult vee… Ja tee ning kohv läheb päevasele vedeliku tarbimisele juurde veel…
Sul tundu see nädal ikka eriti mõnus ja tegus olevat… Mul õnneks see nädal rahulik (eelmine ja üleelmine olid päris hullud peod/sõidud/istumised). Ja varsti on mu ka “mõnusaid aegu kuus oodata”… Aga loodame ikka parimat… Ja sind juba siin kuulates olen ma päris kindel, et suudad need olengud ka veel oma kasuks pöörata… Ja see kaasa tegemise plaan on ka hea idee… Kasutan seda ka ise, et mingit rämpsu poest ei ostaks ja, et keha mind hiljem ei vihkaks… Ole tubli smiling smiley


Soovin teile kõigile ilusat ning päikeselist teisipäeva

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.