Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...1415161718192021222324
Asukoht: 24 / 24
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 05. September 2011, kl 11.07

Tere!
Nüüd teine tähtaeg kukkunud.
Tabel on järgmine:



Ei hakka siin mingit pingerida koostama.

Aga tahtsin öelda, et kui on soovi jätkata, siis mina praegu duellitamise lõpetan. Lihtsalt tegemist nii palju, et pean eraldi aega võtma, et tabelit koostada. Igastahes oli teiega koos tore koos duellitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. September 2011, kl 07.55

Tere sõbrakesed!
Mina jätkaks hea meelega,kuid ei oska tabelit teha,vast keegi oskab.Kurb et karmee meid maha jätab!Ise satun praegu siia harva kuid ei loobu,põhjus et minu õnnetustel pole piire.Praegu olen Tallinnas sest meheraasul oli infarkt ja kogu tähelepanu on temal ja ainult temal!
sIISKI VÄHEMALT Reedeti annan kaalu nr.kuigi praegu ei jälgi midagi sest pole suuteline muule kui temaga olemisele ja temaga tegelemisele!
Kallistan kõiki ja hoidke teineteist ja olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 06. September 2011, kl 23.05

oh kallis karukesekene, mul ei ole sõnu! kalli-kalli-kalli , püüa vastu pidada! kahjuks on nii, et need kes on tugevad ja õnnelikud, peavad ka elus väga paljude katsumustega maadlema. palju-palju jõudu sulle kullake, head paranemist meheraasukesele! mõtlen teie perele ja soovin parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. September 2011, kl 07.30

Tere hommikust sõbrakesed!
Aitäh kulla kallis Arethake,jõudu on praegu tõesti vaja.Hea uudis et tänasest saame intensiivist ära ühispalatisse,op selja taga ja arsti sõnul et see läks hästi,nüüd on rahu ja ainult rahu ja ehk ta mul nüüd taipab et elu on nii habras ja habbab end hoidma.Kaua sees ei hoita,voodi kohti vähe,jumal kui palju noori inimesi seal sees.
Kaalust ei tea essugi,eks kodus paista mis see pauk minuga tegi,ilmselt mitte midagi head,kui stressan hirmsalt siis tavaliselt kaal tõuseb,aga see on praegu mu väiksem mure.
Ilusat päeva ja armastage ja hoidke end ja teisi!
Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 08. September 2011, kl 18.07

Rõõm kuulda, et intensiivist ära saate, Karuke, siis ehk olukord juba stabiilsem! Oh saada see kaal praegu pikalt tõesti, jõuad eluaeg veel sellele mõelda!
Mul lõppes ka tasuline kasutusperiood ära ja ma mõtlesin et ei pikendagi, siin forumis saab õnneks ilma rahata ka käia ja eks püüan ikka ise hoida, et ta väga kõrgustesse ei kerkiks aga kui kerkib, siis loen jälle kcal-e. Paranege ja rahunege seal ilusti ja teistele ka palju tervitusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 09. September 2011, kl 07.52

Tere hommikust!
Küll on kurb et Aretha ka lõpetab,samas on hea et saad sellest eemale ja rahus elada ilma et peaks vahet pidamata end piitsutama.ÕNNEKS JÄÄB BLOGI!Seal saan teid ikka kuulda ja teiega paar sõna juttu ajada,sest ilma teieta jooksen rappa.Ei tea nüüd kas on veel keegi kes jätkab ja oskab tabelit teha,nii ilusat võib olla enam pole aga piisab ju ka lihtsalt kaalu nr.
Minu kaal näitas haiglas 76,minu jaoks väga hea.
Andke siis endast märku kuidas me jätkame ja kas on üldse tahtjaid?
Ka minu poolt kõigile palju jõudu ja tervist,kallistan teid väga,väga ja hüppan siit varsti läbi!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 10. September 2011, kl 17.44

Mina küll tahaksin aga kahjuks on väga kiired ajadsad smiley Aga siiski olen ka veidi edusamme teinud - 500 gr esimese nädalaga pole pahasmiling smiley Seega olen ma nüüd 60,5 kg ja ehk saan järgmine nädal ka näha nr - t alla 60 nesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. September 2011, kl 08.12

Tere hommikust kallid!
Meid on kuidagi kahtlaselt vähe,tulge ikka,ärge jätke pooleli!Mul kaal veits tõusis aga pole hullu,küll kõik saab ka korda.Oleme nüüd kodus ja nüüd hakkab pikk taastus ravi,kõnnime ja vaikselt sõidame rattaga,küll poole tunni kaupa aga asi seegi esialgu.Tean et saame hakkama ja liigume ikka ilusama tuleviku poole.
Kõigile palju jõudu ja tervist,küll oleks hea kui ka Londiste ennast näitaks,midagi tõsist on juhtunud ja ei oska kuidagi seisu kohta võtta,mida teha?
Kallid ja ootan teid tagasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. September 2011, kl 19.50

Tere kallikesed! Mina pole end isegi kaalunud, aga see on kindlalt tõusnud, sest söön nii kuidas juhtub ja toite ei sisesta ka enam, aga mul peaasi teada saada, kuidas teil läheb! Olen nii rõõmus Karuke, et saite koju ja palju edu ja kannatlikkust teile! Ise olen kohutavalt tõbine, aga muidu ikka rõõmus, sest sügis on nii ilussmiling smiley Kaunist nädala algust!

Valikud: VastaOsunda
smiling smileyspinning smiley sticking its tongue outRe: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. September 2011, kl 06.29

spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outTere hommikust armsad!
Kus te küll kõik olete?
Arethake,parane ruttu!Küll on kurb kui need haigused ikka inimeste pidi käib ja aidata ei saa,võiks ju mööda kände käia!Aitäh sulle kullake toetuse eest!
Sügis on tõesti ilus aeg aga ikkagi kahju et suvi lendas nii ruttu mööda.Täna pean muru ära niitma,kõik on käest ära läinud,pean end kokku võtma ja talveks ikka aia korda saama!
Ilusat nädala algust ja olge ikka terved!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 13. September 2011, kl 08.57

Tere! Ma tahaksin ka väga teiega liituda. Kui oleks võimalik....eye rolling smiley
Kaal tänahommikuse seisuga oli 65 ja pikkust on mul 169cm

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. September 2011, kl 07.35

Tere hommikust tibud!
Kakuke see väga tore ja arvan et keegi pole vastu.Ainult mu kaaslased on kuskile kadunud ja ise olen ma arvutis võhik,ei oska tabelit teha.Kuid loodan et peagi tulevad kõik tagasi ja oleme jälle koos,sest üksi on pagana raske!eye rolling smiley.Sul tegelikult Kakuke väga ilus kaal,ei tea millal ise sinna jõuan,rohud panid piduri peale ja kasvatasid ühtteist tagasi!Aga ma ei heitu väga ja trügin edasi!
Loodan et teistel ikka kõik normis,kuid Londiste pärast süda valutab,sest ta poleks nii sama lahkunud sest tal ju veel aasta makstud.Tõesti ootan väga ka teda tagasi!
Kui nüüd reedeks ikka kedagi pole peame ilmselt veel kutsuma seltsi teisi ja edasi minema,eks ju!
Praegu aga head tormi üle elamist ja suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. September 2011, kl 07.03

Tere hommikust kullakesed!
Taastume vaikselt tempot suurendades,kuid ei mõista mehed et rabeleda pole vaja,tasa ja targu.Kuid muidugi on raske kui oled harjunud pidevalt rabelema ei oska nüüd vaikselt olla.Suur pluss on et saame nüüd ehk suitsust priiks aga jubedalt ajab sööma eks ta vist algul tõstab kaalu aga eks see tuleb üle elada ja pärast on ikka parem ja tervem olla.Kus te küll kõik olete?Kurb,kurb ilma teieta,igav ka ,harjunud väga teie seltsiga nüüd kui ilma käteta.Tulge ikka ja andke endast märku!
Suured kallid ja eks homme kaal näitab kui palju juurde tuli!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. September 2011, kl 07.04

Tere mu armsad!Minu kaal taas laes 77,9.Pean õppima selle suitsetamise asemel mitte sööma vaid leidma mingit muud tegevust,oh jeerum kuidas ajab sööma ja pidevalt näksima.Katsun see nädal olla tugevam ja mitte süüa pidevalt.
Loodan väga et täna ikka siia satute,küll on paha üksi olla!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. September 2011, kl 07.12

Tsau nukukesed!
No mis see olgu siis,kas tõesti on kõik loobunud!Ootan ja ootan aga kedagist pole!
Mul nii paha üksi siin materdada,seda enam et nii palju jälle juurde tuli,piinlen ikka suitsu vabalt,küll on raske lugu ja külmkapp kinni ei seisa,ka mu musirull on juurde võtnud aga tema ei põe.Mina elan kui õudus unenäos.Teipäeval lähen panen veel mingid nõelad kõrva,pooled ütlevad et aitas,pooled et ei aidanud.Aga proovin ikka,sest väga tahan vabaks saada ja endal napib tahtejõust,loodan ikka et on abiks.Ostsin ka plaastrid kuid neist on suht vähe abi.Tean üht et pean ja tahan suitsu vaba olla!
Kaal täna pisut vähem aga siiski palju!
Kui te tõesti ei tule enam ,andke teada,siis ehk liituks veel kellegagi,sest üksi on tõesti väga raske,vähemalt mul!
OOTAN,OOTAN JA KALLISTAN!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 17. September 2011, kl 16.57

Tere karuke! Tundub jah, et kuidagi väga passiivseks on siin see elu läinud... Minul ka pole häid uudiseid- üritan küll aga kaal hetkel kohe mitte ei lange. 65-66 on minu näidud kaalul. Ja kuu alguses näitas lausa 63!!! Masendav tegelikult. Ja kui pole duelli siis nagu ei pinguta ka vist piisavalt. Ei teagi.Järgmisest nädalast läheb minu pesamuna ka lasteaeda ja siis ei ole enam millegi taha pugeda ka, et ei saa trenni tehawinking smiley Nii, et loodan väga karuke et jätkame.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. September 2011, kl 06.46

Tere kullake me vist jah ainsad kes veel jäänud.Mis sa arvad kui kuulutaks uue duelli ja kutsuks kampa kedagi,üksi on minul küll raske,mul peab ikka piits turjal olema.Ütle mis sa arvad,või kuulutan kohe et otsime kaaslasi,mina pooleli ei jäta ja mul ka makstud juunini,ei viska nii sama ju minema.Tore ju et su tibu läheb lasteaeda,kuigi minu omad karjusid kui pöörased,ei saanudki panna,oma viga ei raatsinud.Mina ise trenni kui niisugust ei tee,jändan aiamaal ja mulle praegu sellest piisab.Täna kaal kukkus 600g,olen juba õnnalik aga eks uus reede alles näitab mis ja kui palju.Ma vist ikka kuulutan välja ja eks siis paistab palju meid koguneb.Palju kallisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. September 2011, kl 07.40

Kõike head sullegi. Mina vaatan ka, et mulle vist sobib see duellitamine... MItte, et ma tahaks kellestki parem olla, vad just seetõttu et mitte reedeti häbisse jääda... Nii, et mina oleksin kindlasti kambas kuigi tabelit teha kahjuks küll ei oska. Minul kahjuks pidev kaalutõus- väga palju kokkusaamisi, sünnipäevi ning väga kaootiline söömine... Vett pole korralikult joonud juba mitu nädalat. Täna koos "punastega" platsis jälle terve kilo!!!confused smiley Loodan, et see nädala pärast kadunud.Igatahes mina tahaksin kindlasti edasi duellitada ja kaalu langetada- minul makstud maikuuni. Nii, et ootan uut duelli winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. September 2011, kl 07.47

Tere taas!Läksin omadega rappa,saatsin kutse küll aga 3 korda ja pisut valesti,põmmpea olen.Kuulutan parem blogis,ega ma ka ei oska tabelit teha aga kui keegi ei oska siis õpin ära.Ma ka rohkem enda distipliiniks ja suhtluseks!Ära muretse selle väikse tõusu pärast sest need pole sinu külge veel kinnitunud ja kui elu rütmi tagasi saad lähevad ka need lisa kilod,või grammid ära.Edu siis meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. September 2011, kl 07.52

No tegelikult ma arvan ka, et see tabeli koostamine pole päris raketiteadus vaid peab lihtsalt natuke rohkem süvenema ja saaksin sellega vast hakkama ka kui väga vaja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. September 2011, kl 08.35

Tere Kakuke meid on juba kokku 4,meie ja Pille mu vanast duellist ja ka Tervisennekõike tuleb ka!Reedel siis paneme näidud ja teeme uue duelli lisaks!Kaal ikka tõuseb sest söön suitsu asemel nagu loom!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. September 2011, kl 09.29

Tere tibukesedspinning smiley sticking its tongue out

Tulin vaatama,kas tüdrukud on mind juba maha kandnud.Sain lõpuks oma internetti korda-nüüd saan end jälle korralikuse lainele juhtida-
Vahepeal nii palju juhtunud ja sellega koos ka kaal metsikult tõusnud-see muidugi kurb,kuid mis parata
Ei saagi aru,kas meid veel on -või on see duell nüüd juba kinni
Terv.memm

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. September 2011, kl 08.33

Tere Kakuke ja Memm kolime homsest mot. teema alla .Nimeks Õunake,olen arvutis juhm kuid katsun tabeli ära teha,kohtumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. October 2011, kl 07.28

Tere taas!Ks meil pole kedagi tagasi tulnud?Kuidas teil on läinud,endal pole teab mis tulemusi kuid pusin edasi!Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...1415161718192021222324
Asukoht: 24 / 24


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.