Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. May 2011, kl 06.13

Tsau mu kallid!Jälle algab üks ilus päikseline ilm ja sinna juurde igati tegus päev!Pean kindlasti saama turule et osta ampli taimi,vot ei ole viitsimist ise ette kasvatada,loodan et kunagi muutun ja hakkan ise vaeva nägema ,muidugi selleks peaks väga hea koha ka leidma.Ei taha et toas neid taimi nii palju oleks.Eks näis ehk viitsin täna sõita.Söön vägisi,miinus alaneb,loodan et kõik loksub paika,mis loodan ,tean et loksub.Teile kõike,kõike ilusat ja tegusat seda päeva!KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 10. May 2011, kl 07.53

Nonii,
Minu keha on otsustanud, et kaal seisab nagu katkine kell… Ei edasi-ega tagasi ei liigu… Olen kannatlik ja kui jääb kuni reedeni seisma siis ma olen juba sellega arvestanud… Eile käisin rulluisutamas… tervelt 18km sõitsin maha smiling smiley nii mõnus tunne oli… Aga kannikad on natuke valusad nüüd… Aga nagu mu ema ütleb: Siis ilu nõuab ohvreid smiling smiley Ehk minu puhul siis valusaid kannikaid…
Jätkan ikka trenni ja õige toitumisega ja loodan parimat, et keha saaks aru, et ma tahan talle head ja mitte halba grinning smiley Oli kohe eelmine nädal selline kummaline tunne, et kaal ei taha liikuda… Ja õigus mul oligi… Tuleb tunda oma keha vist …

Aretha- sul on PMS’I vaevused ja sellest ka isud… Aga õnneks on need mööduvad päevad ja saad oma vana rütmi jälle kätte… Oled viimstel päevadel nii aktiivne olnud… Teed ja jõuad kõike, küpsetad, käid jalutamas, korjad lilli ja oled üldse üks kullatükk grinning smiley
Ja kui sa plussi näed siis ei ole sellest hullu… Meie oleme igal juhul sinuga nii rõõmus, kui kurbuses…

Aivi- Tubli, et koogile suutsid EI öelda… Minu lugupidamine sulle grinning smiley

Karuke- Mulle meeldivad taimed amplites ja kui oleks maja või rõdu siis ma ka ei kasvataks ise, vaid ostaksin… Kõik poed on nii ilusaid taimi täis, et siis hea silmadega vaadata, et millise taime tuju just on…
Ja kaaluga soovin sulle edu… Meil on mingi kummaline nädal duellis… päris palju on täna kaalul seismist ja üldiselt kahtlane nädal… Sest kaoloreid meie sinuga nagu ei ole ületanud aga kaal nahaalselt seisab… Aga loodame parimat ja toetame siin üksteist…

Ise täna plaanis mõni tund päikest võtta (12:30-16:00) loodan, et siis hakkab ikka peale ka… Kuna hommikul on tegemist ja varem ei jõua…

Aga maitsvaid sööke teile ja päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. May 2011, kl 22.37

Aga mõtle Londiste, kui suur kaalulangus sul eelmisel nädalal oli! Las ta siis püsib paigal ka natukesmiling smiley Ja kui sa nii kõvasti treenid, siis nagunii lähed aina ilusamakssmiling smiley
Loodan, et sa end ära ei põletanud! Päike oli jah super, mul polnud aega päevitada, aga sain ainult linnas kõndides ikkagi natuke jumet näkku.

Karuke, ma nii kadestan, et saad niimoodi lilledega mässata! Mul pole ka ei midagi ette kasvatatud, mulda pole, turulemineku aega pole sad smiley aga juunis mul peaks aega tekkima ja siis teen veel tasa, mis annab tehasmiling smiley

Mul täna läks paremini kui eelmistel päevadel - sõin õnneks väga tervislikult ja tasakaalustatult, aga siiski 103% päeva kalorihulgast. No, kõnnitud sai ka palju ja pilatest tehtud, et kokkuvõttes siiski kordaläinud päev!

Homme ootab mind siis tõehetk - rasvaprotsendi mõõtminesmiling smiley

Head ööd ja mõnusat und kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. May 2011, kl 05.23

Tere hommikust mu kallid!Eile oli ilm ikka nii vapustav et meil oli isegi vähe aega et siin juttu puhuda,natuke isiklikumalt kui blogis.No näed Aretha ma teadsin et kohe kui tunned et aitab nii võtad end jälle rajale tagasi,ootan jah väga millal need amplid juba hoo sisse saavad,mul on 12 eri suuruses ja vormis aga pind on ka suur nii et ei tundu et üle pingutanud.Londiste mina olen surm kindel et - on sulle ikka tagatud,kuidas sul päikese võtuga lood olid ega liiga ei teinud.Mina pean ettevaatlik olema sest ma ei põle küll kunagi ära aga kuna olen tõmmum siis lähen jube ruttu pruuniks ja küpsen üle ja siis ei ole enam väga ilus.Minu eilne päev oli ütlen ausalt täitsa p...............sõin kõike ka seda mis üldse ei isutanud,lihtsalt koguaeg midagi närisin,ületasin pea topelt oma tava kogusest.Piinlik rohkem teie ees aga vot pole piinlik enda ees.Oi kui raske oli olla et teist korda ei taha niipea.Kui ma nüüd see nädala lõpp teid alt veav siis palun kergemat karistusteye popping smileyTahaks ka teada kus ja mis on teinud meie teised naisukesed aga tean et niisuguste ilmadega pole patt meid nati unarusse jätta!Armastan teid väga!KALLI,KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 11. May 2011, kl 07.34

Tere hommikust!

Eile tõesti super ilus päev oli, kaloridte lugemine kulges hästi kuni selle ajani kui rabarberikook sai valmissmiling smiley Õnneks tegin koogi ilma rasvata (biskviittainas+keefir) ja suhkrut sai ka väga vähe, aga seda kogemata. Tegin 1,5 kogust tainast, millele lisasin 1 koguse suhkrusmiling smiley Tibake läksid kalorid üle, aga pole hullu, see rabarber nii hea ja tervislik on.
Terve õhtu kakkusin lillepeenralt umbrohtu, ikka täiesti malts oli see. Silmale kohe ilus vaadata, kui peenar maltsavaba, lillede ilu pääseb kohe esile.

Karuke - pole hullu, et sul eile nii läks toiduga. Kui üks päev ainult rivist väljas, siis keha selle annab kergemini andeks, aga peaasi et see ahelreaktsiooni ei tekita. Mul nädalavahetused sellised, kui reede tuleb, siis kohe kardan, et kas suudan end ohjeldada. Aga eks tasapisi tuleb harjutada ja uue kavaga harjuda. Vahel peab muidugi isudele järgi ka andma ja lubama endale midagi head, muidu tekib selline karistamisetunne enda suhtes.

Londiste - sinul täiesti normaalne, et kaal seisab. Keha peab ikka harjuma ka vahepeal uue elukorraldusega. Ikka tasa ja targu, küll ta varsti aru saab, mida sa temalt soovidsmiling smiley

Aretha - egas kõik peagi kodus kasvatama taimi, kes siis muidu turumutikestele headmeelt teeb ja nende toodangut ostabsmiling smiley Mina tomati kasvatamisest loobunud näiteks ja ostangi suvel turult, teen endale heateo, et söön eestimaist (mitte poola oma) ja teen mutikestele ka headmeelt, makstes neile raha.
Muidugi turul on neid kauplejaid oli kui palju. Kuidas teie muidu kaupa valite turult? Mina vaatan kõigepealt müüjale otsa, et kui tekib hea tunne, siis on tema kaup ka hea, aga kui ikka vahib mulle üks tigeda näoga tadi otsa, siis ei taha ma ta käest osta ka. No muidugi kauba välimus ka loeb. Aga inimsuhted ka kindlasti.

Olge tublid ja soovin teile kõike kaunist tänasesse päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 11. May 2011, kl 08.12

Hommikust ka minu poolt.
Minul möödus eilne päev nagu karukesel. Magusaisu oli nii suur. Hommikul olin korralik, aga õhtuks kiskus ikka korralikult metsa ja kaal näitas ka eilse õhtu söömistungi. Ise ka praegu kahetsen. Aga olen täna juba plaaninud veidi kergema päeva ja korraliku trenni. Ausalt ega pole nüüd juba päevi trenni teinud, aga ega suurt aega ka pole olnud.

Mul suur kasvuhoone, sai eile tomateid istutatud, täna vaja veel paprikad ja kurgid maha panna. Mul väga tore ämm, tema nii hoolas ja kasvatab taimed ette, ise küll ei viitsiks. Tegelikult ega taimed väga ei armasta mind, kipuvad mul käes ära suremasad smiley Aga ime läbi õnnestus mul see aasta orhidee õitsema saadasmiling smiley Ah jaa, minul kasvuhoones veel viinamarjad, päris eestimaised. Tööd nendega omajagu, aga saak see eest ka väga maitsev.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 11. May 2011, kl 08.13

Tere mu kallid naised,

Oi eile oli nii lahe päev ikka... Söömist pidin endale meele tuletama ikka ja õhtul sai 12g õli ning 40g kreeka pähkleid söödud, et kalorid jonksu saada... Nii, et lõpuks sain koguse ikka täis... Kaal seisab aga ei lasegi sellest häirida, sest ma tean,e t olen tubli olnud ja teen trenni ning toitun korralikult... Las ta siis seisab, kui heaks arvab, et nii on talle hetkel parem...
Päikese käes ma ära ei põlenud, õlitasin end korralikult... Eile mõtlesin küll, et täna siis ei lähe sõbranna juurde päikest võtma... Aga ta just helistas ja ütles, et tuleb 24kraadi sooja ja et juba pregu on tal hoovis mõnus ning väga soe...
Ja seega lähen ka täna päikest võtma...
Päike tekitab minus nii hea tunde ja teise tekitate ka minus väga hea ja sooja tunde... Ma kujutan hästi ette, et ega ilma kaaluabi heade inimesteta ei oleks ma juba nii kaugele jõudnud... Ja siine seltskond ei lase mul ka lõpetada... Disiplineerib ka ideaalselt, et kui enda ees häbi ei ole siis teie ees küll oleks (Karukese poolt hästi tabatud)...

Aretha- Ma juba nii ootan, et mida su rasvaprotsent siis ütleb, et kuidas seda su kehal leidub… Ja see 103% ei olegi ju nii hirmus tegelikult, sest sa liikusid ja ka eile päris palju… Ära muretse, hea, et rohkem ei söönud smiling smiley

Karuke- Mul võiks ka nii olla, et saan hoobiga pruuniks smiling smiley Minu mees saab küll hämmastava kiirusega (treve nende perekond-suguvõsa)… Aga minul läheb ikka aega sellega… Aga ongi mõnus päikese käes vedeleda ja aiajkirja sirvida smiling smiley
Nende lilledega mässaksin isegi suurima rõõmuga… Ja 12-eri vormi… Tundub nagu unistus mulle smiling smiley
Ja see, et ületasid toplet oma kaloreid… Ikka juhtub, mis tehtud-see tehtud… Ole nüüd edaspidi tubli ja küll me saame sellest ilusti jagu… Meil paljudel see nädal on kuidagi kahtlane… Nii, et vähemalt heal nädalal juhtus see asi sul… Aga peamine, et sa ei muretseks… Siis tahab keha stressi minna ja nii ei saavuta ju midagi… Rohkem rõõmu ja positiivsust… see ongi asja võti… Palju kallistusi ka sulle teele pandud grinning smiley

Kaisa- Kui tibake kalorid üle läksid, siis läksid grinning smiley Peaasi, et sa ise ei muretse sellepärast smiling smiley Tundus, et oli väga maitse kook… Ajasid kohe suu vesiseks mul siin grinning smiley
Kujutan su ilusat peenart ette, kui seal ainult lilled… Oi kuidas tahakisn rohida… Mulle meeldib asjadele kätt külge panna ja tööd ma ei karda… Eks kunagi sai ju maal vanaema juures lehma lüpstud, heina tehtud, põllul pikki päevi kõblatud ja ka si**a visatud laudas… Ma tugev eesti naine ja töö ei ole mulle võõras grinning smiley
Kui ma midagi turult osatan siis ka tihti müüjate järgi… Peab olema mulle meeldiv inimene … Isegi, kui see kaup ei ole turu odavaim siis minule on tähtis, et kes mulle selle müüb… Mingi oma kiiks on mul sellega smiling smiley Mul mees ka selline… Paras paar oleme….

Kus tõesti meie teised naised on? Kas olete veel meiega või kolisite õue päikest võtma?

Ja Katre- kuidas tervis on?
Olge kallid ja lõbusad oma kaalu langetamisega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 11. May 2011, kl 17.01

Tere kõigilewinking smileyIlusad ilmad,palju liikumist ja söögiga olen tubli olnud,et võib ilusti reedet ootama jäädatongue sticking out smiley..Päikest ei õnnestu võtagrinning smiley.Hommikul kõnnin enne tööd,siis tööle,peale tööd kõndima....aga peab ütlema,et hommikune kõndimine sobib paremini mulle kui peale tööd aga olen sundidnud end ilusate ilmadega ka peale tööd kõndimagrinning smiley..,siis ruttu lasteaeda ja ootamas õhtused toimetused..aeg lausa lendab grinning smiley..aga igapäev piilun ja loen teie jutte,väga tore seltskond koos siinwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. May 2011, kl 19.58

Õhtust mu armsad smiling smiley Käisin siis täna joogas ja oma rasvaprotsenti mõõtmas. Esimene tore üllatus oli, et kaal näitas seal 59 (aga see oli ju keset päeva ja toitu-vett sisse aetud, nii et järelikult ma veel omadega plussis ei saa olla). Teine üllatus oli, et ma olen hoopis 172 cm pikk, mitte 174 grinning smiley et ehk siis see mõõtmine viimati peale sünnitust seal lastearsti juures oli natuke metsas..aga mine tea, kuskohas see õigem mõõdupuu on! ja pealegi pidi see vist sõltuma ka kellaajast. Hakka või ise kodus mõõtmasmiling smiley ja selle võrra siis mu KMI on veidi kõrgem, et ühesõnaga tohin natuke rohekm alla võtta, mis mind sugugi ei kurvasta! Teine tore üllatus oli, et treener sai ka minu muud ümbermõõdud sentimeeeter-paar väiksemad kui ma ise viimati - et vöö siis 64 ja puus 94 smiling smiley ja rasvaprotsendiks mõõtis ta mul 22 - täiesti ideaalne treeneri sõnul. Tema arvas, et mul küll ei tasuks rohkem enam alla võtta. Aga mulle ausaltöeldes tundub, et nii kui ma end lõdvaks lasen - et olen nüüd juba normaalne juba küll smiling smiley et siis läheb jälle käest ära. Täna oli küll ses mõttes hea päev, et sõin peaaegu 1500, seega veidi alla normi, õhtusöök küll oli peale 7t aga see oli ainult väike kausike borši. Mõtlesin, et pigem söön hilja kui jätan nii palju kaloreid ripakile. Täna sai ju palju jala ka käidud mööda linna. Päevitanud ma endiselt ei ole, ma ka selline tõmmumat tüüpi, kes läheb kergelt pruuniks ja kuigi olen hirmus päikesekummardaja, siis sel aastal mulle tundub, et võiks pigem end kaista päikese eest - sest kaotatud kilode ainus miinus on, et esimest korda elus märkan peeni joonekesi silmade all nähtavale ilmumas ja päevitus toob need ju eriti esile, pealegi kuivatab ka nahka. Aga mõnus on ta küll ja hoiab tuju ikka mõnusalt kõrgel! Täna oli ka üks laste pidu, kust pääsesin imeõhukese stritsliviilukesega. Aga siiski, ilus ilm ja peaasi on mitte söömist hoopis ära unustada! Olete kõik tublid ja kui ka tekivad sellised väga hoogsad söömingupäevad, siis pole hullu, need lähevad alati üle! Ma ise ju nüüd juba 4 päeva oma isudega võidelnud, aga täna polnud mul enam sugugi raske magusale ei öelda. Lapsed tahtsid õhtul veel jäätist ja toorvorste, ma e tahtnud jäätist maitstagi, toorvorstist lõikasin endale 10 g jupi - polnud lihtsalt seda sorti varem maitsnud ja praegu need ülejäänud seal kausis ei tule mulle meeldegi, samuti mul terve päeva šokolaaditahvel käekotis olnud igaks juhukssmiling smiley Jõudu kõigile ja elu on ilus!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 12. May 2011, kl 05.50

Kahjuks olen siin esimest korda üle pika aja taas - tervis on nagu ta on - ei head ega halbasad smiley Samas lootust vast ikka on...Kaalust ma ei oska midagi rääkida - ma olen enam kui veendunud et ta nüüd seisabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. May 2011, kl 07.18

Tere mu armsad!Teen hästi lühidalt kuna kiirustan täna turule ja kuna mees läheb jälle 2ks nädalaks soome pühapäeval ja see kord autoga siis jään jala meheks ja ei pääse kuskile.Nimelt mul lähim norm.pood asub 40 km kaugusel pean ühteist korda ajama.Ma rõkkasin rõõmust lugedes Aretha posti sa oled ikka mega tõdruk,sinu puus on enam vähem minu keskkohtmoody smiley89 oi,oi kui kaugel on veel isegi 70 mis veel muust rääkida.Katre mul süda kohe valutab su tervise pärast,tahaks nii aidata mu kullake.Tühja see kuram.kaal kui tervis käest(olen kohe õnnetu)Parane sõbrake!!!!!!!!!!!!!!Teised mu kallid teile ka palju tervist ja jaksu,ilma teieta olen kui ilma käteta,ärge jääge kunagi haigeks!Kaunist päeva teile ja täitugu kõik te soovid!KALLI,KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 12. May 2011, kl 08.06

Tervitus,
Minu päikese võtmine läks eile liiale… Nägu on ikka suht punane ja mis põhiline, mu silmalaud on valusad grinning smiley
Nagu oleks pullile punast rätikut näidatud … Keha on suht okei ja punane ei ole, vaid juba suht pruunikas… Hea, et ma eile viitsisin ainult 4h võtta ja mitte nagu üleeile 5h… Ma ei taha isegi mõelda, et milline ma siis oleksin… Aga kuna eile oli nii tuuleta ilm siis sellest ka see punasus näos… Üleeile tahtis ju tuul mul püksid jalast viia smiling smiley
Ja nüüd trummide põrinal teatan, et kaal hakkas liikuma spinning smiley sticking its tongue out
Ma kohe mitu korda kaalusin end… See on lausa rõõm… Loodan, et see jääb ikka homseks püsima… Ja ei olnud ainult hetkeline kõikumine…
Täna siis trenn plaanis, sest juba 2-ks päeva pole teinud trenni, vaid ainult päikest võtnud ja lebotanud…
Eile sõin mõnusa portsu kurgi-tomati ja hapukoorega salatit… Mulle kohe meeldib see klassikaline salat grinning smiley

Aretha- See 59kg keset päeva tähendab, et oled alla võtnud jälle päris korralikult… Ja need suured söömised ei ole sulle mõju avaldnaud… Seda on väga hea kuulda… Ja pikkuses oled sa nüüd rohkem minule lähemal grinning smiley Ja see on ju tore, et saad nüüd rohkem alla võtta… On stiimulit jätkata ja mitte alla anda… 22 oli su rasvaprotsent… Kas ta mõõtis seda ainult kõhult või tagumikult ka? Mul on ka sama, et parem hilja, kui üldse oma õhtused kalorid ära jätan… Pärast maksab veel kuidagi kätte mulle grinning smiley
Sa oled ikka tubli eeskuju meile siin grinning smiley
Siis blogides on kirjutatud,e t mingi 5l jäätis andis 100g 164kalorit… Ja sellega siin maiustatakse hoolega, et kui keegi tahab siis võib ju osta…
Aga kuna ma veel neid pisikesi kortsukesi/kurdusid ei ole märganud siis ma ikka võtan päikest grinning smiley Aga, kui oleks siis kaitseksin end ka ja mõtleksin enne järele, et kas võtta või mitte…

Katre- Mul siin ka kaal seisis aga täna hakkas jälle liikuma … Küll sul ka nii… Ja kui ei ole ei parem, ega hullm… Siis ju ikkagi hea, et hullemaks ei ole läinud… Igas asjas on vaja näha midagi positiivset smiling smiley Palju kallisid sulle ja ära ära kao… Me toetame sind ikka ja hoolime…

Karuke- Tore ju, kui mees eestis siis saad nii palju kohe korda aetud… Minul ka keskkoht veel 70 ei ole ja sellega läheb ka veel aega smiling smiley Aga ma loodan, et küll ta kohale jõuab… Tervist ja jaksu sullegi grinning smiley

Kõigile palju tervist ja jaksu… Ja jõudu homseks kaalumiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 12. May 2011, kl 10.26

Tere,nüüd siis kodune ,lapsel 38 palavik.Võimleme siin kahekesi,mu preilile nii meeldib muusika saatel võimelda ja laps 38 palavikuga v'äga rõõmsameelne,loodan,et paraneme ruttuwinking smileyTeid lausa lust lugeda,millised ilusad kaalud,ise mõtlesin saaks 31 mai- sünnipäevaks 70 oleks nii tore aga vist võimatusad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 12. May 2011, kl 15.50

Tervitused kõigile! ma just imestasin, et mul on olnud nii jube stressirikas aasta ja olen terve olnud ja siis nüüd, kui tahtsin täna pärastlõunal lasteaeda talgutele minna, jäin haigeks. Kohe nii haigeks, et olen kodus ja voodis. Samas, täna oli nii ilus päev, algas vähemalt super hästi - käisime sõbrannadega Nõmmel Gruusia söögikohas (seal Nõmme mäe all) pagan küll olid head dolmad ja lambaliha ja veiselihasalat..kuidas seda kõike nüüd siis siia kirja küll panna? samas ma ei söönud õnneks üldse leiba ega muud süsivesikuid, ainult liha ja see minu kogemuste põhjal väga halvasti ei mõju. rohkelt rohelist teed ja sidrunivett ka. ooteks võtsin veel premia walnut fantasy jäätist, superhea ikka! nüüd arvata võib, et kalorid on täis, õhtuks vbla natuke juurviljasuppi...aga praegu on nii suur peavalu, et ei taha söögist mõeldagi.

Katre, looda,me siiski, et läheb paremaks! Hoian sulle pöidlaid! Ja kui ka kala vahepeal seisab, mis siis, sa oled ju nii ideaali lähedal, et ei peagi ainult kukkuma see.

Londiste, nii äge, et said kaalu liikuma! Loodan et su põletus läheb tagasi! Kui sul on, määri aloe vera geeliga, see teeb imesid.

Seda protsenti mõõtis mu treener 5st kohast kehal, selg, käsi, kõht, puus, reis, ja siis need mõõdud tuli kõik sisestada ühte aparaati ja siis tuli sealt number. ma olen ise netis ka ühe kalkulaatoriga mõõtnud, seal on ainult talje ja kaelaümbermõõdu järgi ja see näitab mul 20, aga ilmselt seal treeneri mõõdetu on ikka täpsem.

Aivi, head paranemist su lapsele! Minul on 31 mail ka tähtis sündmus ees, meil mehega täitub 10. pulma-aastapäevsmiling smiley

Karuke, head turulkäiku sulle! ma tahtsin täna ka minna Nõmmele, aga siis just hakkaski kole peavalu ja loobusin..nii kahju, ma nii armastan turgu!
Ma ise ka siiani ei usu, et need minu numbrid õiged on! Käisin täna natuke riidepoes ka, sain ühe mõnusa suvise lendleva tuunika. Nii hea on, kui võib panna selga absoluutselt mida tahad, ei pea mõtlema, mis näitaks figuuri saledanasmiling smiley vanasti ma tuunikaid eriti ei kandnud, nägin siis kuidagi matsakas välja. Ma ei teadnud, mis numbrit proovida ja vaatasin seinal olevaid tabeleid, et mu suurusnumber on nüüd ülakehast 32 ja 34 vahel ja puusadest 34-36...täitsa lõpp! Sõbrannagi, keda ma kaua polnud näinud, vahtis mind, suu ammuli ja karjatas, et ma näen välja nagu anorektik, tellis mulle aina sööke juurde, muudkui hoolitses, et sa nii hirmus lahjaks jäänudgrinning smiley

Aga kõik see rõõm on tõesti ainult tänu teie toetusele ja positiivsusele! Nii tore on lugeda teie edusammudest ja ma tean, et meie soovid täituvad! kallistan teid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 12. May 2011, kl 19.33

Tere minu tüdrukudspinning smiley sticking its tongue out
Sokutasin veel ennast ühte duelli,tabeli tegemine lihtne,kuid katsu teda teemasse panna,see juba kunst.
Londiste hea inimene,küll õpetas,kuid ma i suuda sellele momendil mõelda.
Nädal on kiire olnud ja mul alles enda tunnileht tegemata,pean täna,ära tegema,et homse päeva töö kirja panna ja et saab homme õhtu ära anda
Kuid teie olete usinalt suhelnud,lugesin kiiruga läbi,täitsa põnevthumbs up
Ma ei saa täna oma toitusid sisestadaeye rolling smileynii tüütu...
OLge siis tublid ja homme siis kaalule,-ma pole jälle mitu päeva potile saanud,eks näis ,mis näitabeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 13. May 2011, kl 04.48

Hommikustsmiling smiley

kaal 84.7

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. May 2011, kl 05.41

Tere hommikust mu kallid!Päevad lähevad nii ruttu et ei jõua alati siis,kuigi jubedalt tahaks!moody smileyKõige pealt halvast,vedasin teid ja ennast alt 77,3 JUBE HÄBI!tõin miinuse meie edukasse duelli!Palun kergemat karistust!eye rolling smileyVigadest olen täitsa teadlik,mida valesti tegin ja rohkem nii ei tee(nii pea)Memm sa oled kullatükk ja super tubli!Mul jube hea meel su pärastsmiling bouncing smileyAretha no kuidas siis nii,kus sa selle haiguse kinni nabisid kullake,nüüd ruttu terveks sest sa oled meile suur eeskuju!Head paranemist kallike!Ja sul jumala õigus,teatud kaalu juures on tõesti nii et iga riide tükk on nagu valatud selga,ma kohe kujutasin sind seal poes ette ja oli ikka ilus küll!Aivi tee oma musile suured kallid ja head paranemist,lapsed tõesti taluvad palavikke sootuks teisiti ja teisiti kui meie suured tüdrukud ja jumal hoia kui palavik mu mehel 37,1 tema on sama hea kui surnud,no ei talu üldse,ta siis nii lütsis et hale hakkab kuidas üks 185 on nii õnnetu!Jumal seda teab äkki saad sünnipäevaks ilusa kingituse,igal juhul olen ma sinuga!Londiste sa mu päikseke arvan et tean mis on päikese põletus sest mu abikassa on ka päikese suhtes hell,nägu pruunistub hästi aga no keha on alti nagu albiinol.Hoian hinge kinni su nr.näidu ees,lööd ilmselt mu taas kummuli aga samas see innustab mind ennast jälle kokku võtma ja näidata sulle ja teistele ja ka endale et ma suudan ja saan hakkama!Katre tervise pärast süda valutab,saa terveks sõbrake,teen sulle pika,pika pai!Karmee sul sis juba nii soe et kannatab taimed ära panna,ma pean veel nati ootama,muidugi taimed ostan ei viitsi ise (häbi,häbi)Otsustasin ka see aasta viinamarju kasvatama hakata,eks näis mis välja kukub,aga eestis müügil nii vastu pidavaid sorte et küll ma hakkama saan!Edu sulle kalli tänase päeva jaoks,küllap on kõik hästi!Kaisa mul sama mure tihti,see kuramuse umbrohi on ikka täiega umbrohi,eriti hooaja algul,tuleb ja tuleb ja lõppu ei näe,peale juunit annab veits järgi.Mul jama seljaga ja see rohimine on minu jaoks surma number.Teen seal peenarde vahel igasuguseid vigureid sest valutab,hea et keegi ei näe,sest pole läheduses kedagi elamas aga endal vahest jube naljakas mis poosis ma tihti peale olen!Dodce kus sa kullake oled?Hoian ka sulle pöidlaid ja kallistan!No nii nüüd joon veel paar lähkrit kohvi sisse ja siis hakkan aia poole minema ,varsti ka niitma,mulle see väga meeldib sest niidan jala,ei taha kasutada muru traktorit,kuigi pind väga suur!OOTAN TEIE ILUSAID NUMBREID,see innustab!Ja andke mulle natuke vitsa sest olen ära teeninud!Kallistan teid mu linnupojad ja ilusat päeva mu armsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.16

Hommikust mu armsad, minul pole ka sel nädalal väga millegagi uhkustada, sest kaalunumber täpselt sama, mis eelmisel nädalal, aga auslatöeldes mul hea meel, et see püsib vähemaltsmiling smiley eile jõin haiguse peletamiseks ikka eriti ohtralt vett ja teed ja kuna on endiselt see periood, kus keha vett kogub, ja eile ma haiguse pärast end absoluutselt ei liigutanud, siis ütlen, et hea, et niigi läkssmiling smiley

karuke, mis see tühised 300 g ikka ära pole. Tundub, et see nädal on paljudele olnud niisugune, kus söömisega rske piiri pidada. Läheme ikka rõõmsalt edasi ja küll ta langeb ka, kus pääseb!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 13.05.2011 06.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.23

Tere!
Nii lahe on teie postitusi lugeda, ise olen olnud kehv kirjutaja siin, aga aitäh teile, see teeb alati meele rõõmsaks. Minu tänane kaal on 67,7. Eile sai ka pilatest tehtud ja pikalt lapsega jalutatud ning trenni ka jalgsi ning tagasi jooksuga, sest suurem laps pidi koolitükke tegema ja lapsevalvest vabaks. Mõjus! :-)
Kallistustega, douc

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.29

Hommikust tibukesed,

trummide põrinal teatan, et kaal on täpselt 62kg ... Jipiiija vopaaa.... Kaal seisis nii nahaalselt aga nüüd jälle korralik miinus (-1,2kg) smiling smiley Ei saa isegi aru, et kuidas nüüd nii suur miinus tuli... Ega ma midagi halba ei ütlegi aga lihtsalt üllatav ja inspireeriv...
Võib öelda, et on olnud vägagi korralik nädal...

Täna Lätti sõit kella 9-st ja loodan, et ma seda ilusat seal ära ei riku smiling smiley Laupäeval vara-vara hommikul jõuan Tallinnasse tagasi... Ja aravata on, et siis laupäev on mul suht segamini (toitumise ja trenniga). Sest ikkagi olen siis 24h üleval olnud... Aga pidu peab ka ikka vahest panema ja kui mitte nüüd siis millal smiling smiley Ja laupäeva õhtul eurovisiooni finaali ka vaatamas… Hoian pöidlaid, et meil Eestil hästi läheks smiling smiley
Tulen netti jälle laupäeval…

Karuke- mis karistusest sa räägid? Ei meie siin üksteist ei karista, sest kõigil on meil selline kahtlane nädal olnud... Seekord oli sul pluss ja järgmisel korral võib olla hoopis minul pluss grinning smiley Ja kui sa tead, et millest see on siis võtad end nüüd ilusti kokku ja paned jälle ilusti kaalu liikuma... Ma tean seda, see oled ju sina Mõmmi.... Sa saad hakkama...

Memm- Tubli, et minus olemas jälle… Mul on kohe väga hea meel… Ja tore, et veel ühes duellis oled… Mina olen ka ja see on motiveeriv… Loodan, et ikka meiega ka aktiivseks jääd ja ikka ilusti oma edust ja elust pajatad smiling smiley Ja söö jälle kiivisid, panevad su seedimise jälle ilusti tööle…

Aretha- tubli, et plussi ei tulnud… aga, kuna sul see aeg kuus käes siis on arvata, et keha hoiab kõik omale… seega võib järgmisel nädalal midagi ilusat tulla… Ma südamest loodan… Ja mulle meeldib, et sa oskad elada… Oled nii rõõmus ja siiras, ning ei tee kaalu langetamisest elu eesmärki… Armas oled grinning smiley

Doucier- WOW ja suur aplaus... kust sul see -1,8kg nüüd selliselt tuli... Mul südamest rõõm kuulda, et sul nüüd nii hästi läks... Hoia vaimu ja loodan, et järgmisel nädalal paned jälle suure miinusega asjad paika smiling smiley

Loodan, et uus nädal tuleb meie duellis jälle ilus ja särav smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 13.05.2011 06.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.54

Hommikut,kaal 73.500-kunagi arvasin,et ei näe 73 ikka pendeldasin 75-78grinning smiley..aga nüüd ta eessmiling smileyIlusat päeva kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.04

Tere hommikust!

Minu kaal 68,2. Nädala alguses mõtlesin et mul ka vist plussi läheb sel korral, aga õnneks mitte. Suutsin end ikka ohjeldada, miinus küll pisike aga parem kui pluss.
Väga tublid tüdrukud oleme siinsmiling smiley ja kellel kaalunumber vingerpussi tegi ja paigal seisis või läks natuke suuremaks, pole hullu, ega see viimane kaalumine polesmiling smiley

Ilusat päeva teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.07

Tere armsakesedwinking smiley
Eks need nädalad pole vennad. Aga kui ikka on paha nädal, siis paneb see jälle uuel nädalal rohkem pingutama ja kui on hea nädal, siis annab motivatsiooni ikka juurde. Minu kaal näitas täna hommiku 69,6kg. Tuli pisike miinus, aga arvestades seda, et vahepeal juurde isegi võtsin, siis on ka päris hea miinussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 13. May 2011, kl 12.36

Tsauuu, tavaliselt meie duell esilehel, aga täna pidin lausa otsima smiling smiley

Olen nüüd ametlikult tagasi. Mitte veel terve täiesti, aga Tallinnas oma kallite kaalude juures igatahes tagasi. Oma kaalunumbri ma ütlen homme, sest täna kaalusin alles lõunal ja peale hommikusööki. Üritan nüüd mõned päevad jälle tubli ja korralik olla, sest teisipäeval sõidan Londonisse ja mis seal kõik saama hakkab... smiling smiley Tegelikult ma ei muretse, isegi kui saab söögi ja joogiga kalorid ületatud, siis sammumine saab seal meeeeletu olema.

Te olete kõik tublid. Mõnikord peabki pluss tulema, sest muidu hakkame seda kaalulangemist veel iseenesest võtma smiling smiley

Ma pole kaks ja pool nädalat midagi oma toidupäevikusse märkinud, täna alustan jälle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. May 2011, kl 16.36

Tere õhtust mu paikesed!Olen jube uhke te ülethumbs upOlen siis ainuke valge vares kes rikkus meie ilusa duelli pildi ärathumbs downendal jube piinlikmoody smileyTahan nüüd hoolega hakata heaks tüdrukuks ja rohkem mitte teid aja ka ennast kurvastama.Olin päh!!!!!!!!!!!!!Teile mu armsad ilusat nädala vahetust!ja et järgmine nädal oleksite kõik terveks saanud!KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. May 2011, kl 05.13

Tere hommikust mu suvetüdrukud!No olen äpu ja lendasin eile jälle niiiiii pikali kui veel annab minna!Mis kurivaim mu sisse on pugenud,kohe olengi tahtejõuetu.Äkki peaks selle vahe eesmärgi natuke kaugemaks nihutama siis tõuseb ka kcal kuni mul see tundmatu tühja kõhu tunne taas vaibub.OLI 1330 EHK TÕSTAKS 1450 peale.ÄHH,loodan et see peagi möödub ja olen taas endine!Teile soovin ilusat päeva algust,kaunist nädala vahetust ja suured,suured KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 14. May 2011, kl 07.09

Hommikust spinning smiley sticking its tongue out

Karuke,mis mässad oma kaalu ümber,pole sul häda kedagi,see väike tagasi löök,hot smileyvarsti marsid jälle sirge seljaga edasi ja kaal muutkui langebhot smiley
Vot mina peaksin muretsema,olen siin ju 2 kuud ja selle ajaga 4 kg ainult,lootsin ,et rohkem kukkub
Kuid olgu sellega ,kuidas on ju siis pekk ei taha taganeda minu kehaltgrinning smiley
Muide,kas teie saate oma toitusid sisestada,minul 3 päev juba jamab,selline jämm,et mitu korda tuleb sisestada,ajab tigedaks.sad smiley
Minul vist täna vaba päev,boss pole veel huvi tundnud,millega tegelengrinning smiley
Laste palvel panin facebooki Roki pilte üleseye rolling smiley
Kas ma kunagi oskasin arvata,et suuremast ajast suhtlen mina oma lastega neti teeleye rolling smiley
Aga me oleme head sõbrad,nii on ka võimalik eladaeye rolling smiley
Mul tuleb koristus päev, Roki on kõik kohad karvu täis ajanudgrinning smiley
Ilusat päeva teile,soomes on küll päike,kuid tuul on nõnna külmtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 14. May 2011, kl 08.38

Nii, ma nüüd õnnelikult tagasi ja magama pole juba 27h saanud grinning smiley Aga ega und ka ei ole... Kuigi ma lähen ja üritan magada smiling smiley

Me oleme kõik ju ikka tublid olnud...

Karuke- Aga vaata liikumiste ja kõhu järgi, et mis norm sulle paremini sobib... Kas 1330 või 1450... Minu norm on 1490 ja kaal langeb ilusti smiling smiley Vaata vb sulle sobib ka suurem hulk kaloreid...

Memm- mul on toitude sisiestamine okei, ei ole mingeid probleeme esinenenud... Kirjuta kaaluabi e-mailile... Siis nad saavad sind aidata...

Nüüd ma tuttu ja loodan, et selle tralliga mis ma öösel tegin, ei jää jälle mu kaal seisma... Pean end käsile ilusti võtma... See 5 pole enam üldse kaugel...

Ilusat päeva teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. May 2011, kl 10.04

karuke, suurenda oma normi, raudselt! Mina olen nüüd koguaeg 1600 ümbruses olnud ja ikkagi langenud! Ma kardan et sul jääb see norm alla BAV. Ja mina teen vahel ka seda, et kui tunnen et on ikka hirmsad isupäevad, siis lähen nö säilitusrezhiimile ja söön näiteks 1700. Planeeritud rohkem söömine on midagi muud kui normi ületamine, kasvõi psühholoogiliselt! Ja kui paar sellist päeva tehtud, siis jälle lihtsam vähem süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 14. May 2011, kl 12.08

Hei kullakesed, minu kaal täna 70,4. Nüüd jään nr 6 ootama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.