Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. May 2011, kl 07.08

Tsau mu kallid!Euro. pikalt ei peatu läks kord nii,muidugi 10 sisse arvan et oleks võinud tulla.Sain läbi teie palju targemaks ja julgemaks ja proovin nüüd kcal tõsta,kuigi varem oli raskusi täis süüa ka need kalorid.Kuid ometigi midagi mu kehale avaldab mõju et tahaks koguaeg midagi süüa,võtsin end jba kokku.Liisa sa oled super ja järgmine ädal sul ilmselt üks ihaldatumaid numreid käes,soovin palju õnne ja edu ka!Tegemisi on nii palju et päeva jooksul ei jõua nii tihti kui tahaks siia,kuid egas midagi pärast loen ja rõõmustan koos teiega.Päikest vist täna ei näita aga teie südametesse palju päikest minu poolt!Olete kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 15. May 2011, kl 08.39

Tere hommikust,

Mul nagu eelmisel nädalal... Kaal teeb trikke... Reedel olin 62 ja nüüd 63,5 eye popping smiley No mida nalja... Mul võib minna reedeks raskeks, et see kõik normi saada... Läti pani mulle hea põntsu kehale ikka... Ei meeldi mulle need bussidega sõitmised... Loodan reedeks ainult parimat... Lätis läks üle vb paarsada kalorit aga liikumist oli ka palju ja söömised hilja-hilja õhtul... Ei lase tujul rikkuda... Aga sellist numbrit ei osanud ka kõige halvemas unenäos oodata...
Ja kui as olla siis olen ma ikka väsinud... Loodan, et minu normaalne rütm taastub kiiresti ja saan jälle endaks ja ilusti kaalu liikuma...

Eurovisiooni vaatasin ka... Ja ega ma meie laulule eriti head kohta ei oodanud... Mulle oli üllatav juba see, et me üldse finaali jõudisme... Aga võitjate lugu oli õhtu üks kohutavamaid küll... Aga selline meie Euroopa juba on, et maitset lihtsalt ei ole... Ei tea, et kas nende riigil raha ka on, et Eurovisiooni korraldada grinning smiley

Aga edu ja jõudu kogu meie tiimile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 15. May 2011, kl 09.52

Hommikut,mulle meie eurolaul meeldis aga seekord läks niimoodi,järgmine kord ehk paremini,tubli finaaligi saitongue sticking out smiley.Mul tuli ülepika aja mees koju jeee milline rõõmwinking smileyNädal ja jälle lastega kahekesi,selline välismaal tööl käimise elu ongrinning smiley Kaal langeb õnneks kenasti aga mees nagu ei märkand ja eks ta väike kaotus ka veelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 15. May 2011, kl 10.16

Minu kaal on seekord 60,8 kg - elu on nii kiire, et varsti ma vist siia ei jõuagismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 15. May 2011, kl 10.36

Oi jah - vähemalt järgmine nädal on lausa 6 vaba päevasmiling smiley Siis võiks kaal paremini ka langedasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. May 2011, kl 11.33

Sa mu kallis Londiste see polegi ju su õige kaal vaid see reisi palavik mis veel kehas püsib,tean et paari päevaga ta sul läinud ja rõõmustab nii sind kui meid jälle väga ilusa numbriga.Puhka ilusti välja ja üllata meid jälle!Aivi mul juba hea meel su pärast et kaal langeb ja eriti et su musi jälle kodus,minul aga just täna saatsin taas teele 2ks nädalaks.Küll on see minu jaoks raske taluda arvan et kõigi jaoks kes teineteist väga armastavad.Naudi koos olemist!Katre mul väga hea meel ka selle üle et lõpuks saad puhata oled selle väga ära teeninud,võtan alati su ees mütsi maha kuivõrd hakkaja sa oled!Tubli oled!Mina lähen nüüd muru niitma,see mulle jubedalt meeldib,saab niiiiiiiiiiiiii palju kõndida!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. May 2011, kl 13.38

Hommikust! Mul ka su üle hea meel, Liisa, küllap varsti tuleb veel eriti häid uudiseidsmiling smiley katrel samuti tublisti aina allapoole langus, varsti oleme kõik modellid valmis! smiling smiley naudi siis oma puhkepäevi, mille auga oled ära teeninud!
Karuke sa ikka nii tubli, aina müttad aias! Mina ei jõua õue üldsegi, kogguaeg on toas midagi teha ja see töö ei lõpe iialgi. smiling smiley
Londiste, ära muretse, bussisõit paneb ka kehas vee seisma, küllap homme juba parem number! Mul oli ka nt kaalumisele järgneval päeval pool kilo vähem, no päh, miks ta siis varem ei võinud tulla! Ma püüan ikka end ohjeldada, et mitte liiga sageli kaaluda. Seda enam, et tuleva nädala olen kaaluta, toidukaaluta ja arvutita nii et ma ei saa isegi reede hommikul end kaaluda ja saab siis näha, mis juhtub! smiling smiley
Minul ka mees tagasi, eile kallistas mind - ma olin haige ja väsinud olemisega - ja ohkas, et oh sa vaeseke, küll oled ikka kõhnakeseks jäänud, ja täna hommikul, kui ma üritasin koduseid teksaseid kuidagi jalga panna (need vajuvad kohutavalt alla ja vööauke pole ka piisavalt) siis vaatas ta mind juba peaaegu pahaselt, et ma olevat viimase kahe päevaga veel kõhnemaks jäänud ja et hakaku ma ükskord korralikult sööma. Tegelikult ma olen just viimastel päevadel vahetpidamata kodus kokanud ja päevas umbes 6 korda söönud, isegi veidi kaloreid ületanud, aga seda pigem päeva esimeses pooles, õhtusöögid on olnud pigem allapoole normi. Ja ma tõesti söön palju, eile näiteks lõunaks ajasin pool liitrit koorest lõhesuppi sisse, sest nii hea tuli välja, ja magusat ka peale. Eile tegin kooki ja täna tegin pannkooki ja juustukooki ja küpsetan kukleid, soolased toidud veel peale selle. Mul olemine juba täitsa OK; aga arvan, et ma siiski veel jooksma ei lähe - ilm ikka veidi kahtlane, sest mul ootab järgmisle nädalal ka reis ees, ja ilma arvutita olen 4 päeva, saab siis näha, kuidas ma ilma teieta ja päevikuta suudan rajal püsidasmiling smiley Aga nautigem kõik pühapäeva ja oleme rõõmsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. May 2011, kl 05.53

Tere hommikust mu kallid!Hommik on praegu küll veel väga sombune aga ehk muutub päeva peale!Kaal seiskus!Jumal tänatud,see on juba hea sest siia maani muudkui tõusis.Tõstsin ju kcal pea 1500 peale,katsetan ära vaatame mis saab siis hea minu pealt vigadest õppida,eks!Aretha sa ikka oled vapustav tegelinski,kujutan ette sind maru haprana seal kokkamas ja mehele silma rõõmu,kuigi ka minu mees ei taha et ma väga kõhnaks läheks,no aga minu mõõt on ikka minu mõõt kus ma end hästi tunneks!Kahju et sind pole tervelt 4 päeva hakkame sust puudust tundma,samas jube hea meel et saad end tuulutama viia,oled seda väärt!Olen enam kui kindel et tagasi oled jälle miinusega,kuigi pea piiri,muidu lähed meie juurest minema no ja mis me siis teeme!Aga nüüd siis kallikesed uude nädalasse,tean et usute minusse ja mina teisse!thumbs upVäga ilusat nädala algust!KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 16. May 2011, kl 08.27

Tervitus,

Kui reedel olin 62 siis eile (pühapäeval) 63,5kg ja täna juba 62,5 kg... Ma loodan, et homme-ülehomme saan on 62kg jälle kätte ja siis veel natuke miinust kuskilt välja võluda grinning smiley Hämmastav asi see inimese keha ikka on... Aga hommikul oli tuju juba päris vinks-vonks, kui jälle 62-kopikatega nägin... Minu hetke eesmärk ei ole enam kaugel... Kui kätte saan, ootan juba eesmärki, mis algaks 5-ga smiling smiley
See 5-tundub minu jaoks ikka veel nii utoopiline, et ajab lausa südamest naerma... Pole sellist numbrit oma kaalul ikka aastaid 7-se näinud vist smiling smiley Aga unistused selleks ongi, et neid püüda... Nüüd joon kohvi lõpuni ja hakkan oma crosstrainerit piinama grinning smiley

Katre- on ikka väga tubli, et kaal ikka langeb ja nüüd veel 6- päeva vaba ka... Puhka kohe ilusti ja palju...

Aivi- Nii tore, et mees kodus ja loodan, et sa end sellel ajal lõdvaks ei lase ja jätkad oma valitud rajal smiling smiley

Karuke- Sul seda liba trenni on ikka mõnusalt (muru niitmine, rohimine, kaevamine)... Nii hea on teha midagi ja siis teades, et see veel nii palju kaloreid kulutab... Rõõm su pärast kohe... Oleks kene küll, et su kaal nüüd alla hakkaks jälle liikuma... Sest oled nii tubli ja positivne ja nüüd mängib su kaal mäkra grinning smiley Aga ära loobumise mõtteid pähe võta, sest see ei vii kuhugi... Mõnikord tekib selline lootusetus, sest teeme ju kõik õigesti ja kaal on nii nahaalne ja lihtsalt tõuseb/seisab smiling smiley

Aretha- Mul on ka tihti selline anomaalia, et laupäeval on kaal palju ilusam, kui reedel ... Siis nii hea tunne, et näed juba ilusaid numbreid, et miks te küll päev varem ei võinud mu kaal külastada grinning smiley Kujutan juba ette, kui ilus ja sale sa välja näed... Riiete pealt on nii hea vaadata oma edusid ja langusi... Kui ikka riided suured siis oled midagi õigesti teinud smiling smiley Aga mehele pead selgeks tegema, et sa oled sellises kaalus oma kehaga rahul ja küll ta ka sellega varsti harjub smiling smiley Jooksmisega tasub tõesti hetkel puhata, sest ilmad on just sellised kahtlased ning haigestuda on väga kerge, eriti, kui haige olid just... Ja tore, et end tuulutada saad... Meie juba ootame sind tagasi meie sekka... Oled nii positiivne ja julgustav alati, et juba tunneme puudust grinning smiley

Ilusat ning vihmast päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. May 2011, kl 10.27

Tere ka minu poolt. Päevad on ilusad olnud, ning arvuti taha pole enam nii palju mahti tulla. Proovisin eile mitte toite sisestada, et omal käel toime tulla. Kuid enne sellist päeva ei tasu vist kooki küpsetadasmiling smiley Kook sai hea, ja kaal selle tulemusena näitab juba jälle järjekordselt plussi. Korrigeerin oma kaloraazi, sest nüüd ei ole aega trenni enam tehasad smiley Nii väsinud sellest, et kaal mudkui pendeldab. Tore lugeda, et teil läheb hästi, annab ikka indu juurde. Londiste on ikka nii tubli - vaatan sulle kohe alt üles. Mina sinuga ei suuda küll sammu pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. May 2011, kl 10.29

Nüüd meie tabel ka.




Järgmine kaalumine 20.05.

Toredat nädalat ja ilusaid numbreid kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. May 2011, kl 15.48

Oi küll tahaks Karmeed kallistada selle suurepärase töö eest mis ta meie heaks teeb,oled armas inimese raasuke!No ja vaadake kui tublid me ikkagi oleme,fantastika!Londiste ma lausa kibelen et reede tuleks rutem ja ma näeks jälle su ilusat uut numbrit ja mul pole kahtluse raasugi et see just nii saabki olema!Ma ei kujuta ette kui sul 5 ette viskab mis ma teen,arvatavasti teen perele peo ja tordi sinu nimega kus juures ma ei tee üldse nalja,ootan kohutavalt seda rõõmu hõiset!Oled mulle väga suur eeskuju ja nõu andja!Olen koos teie kõigiga südamest õnnelik kui teil hästi läheb ja kurb kui teil on paha!Jällegi kallistan teid kõvasti,kõvasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 16. May 2011, kl 18.27

Ma olen täna päris palju sellele kaalujälgimisele ja -langetamisele mõelnud. Ma olen nimelt sellest natuke väsinud - enam ei vaata päevas 10 korda siia ja ei viitsi kõigi blogipostitusi lugeda. Arvan, et asi on selles, et kaalulangetamise kõige tähtsam abivahend on rutiin. Minul sai selle pika (3 nädalat) haigusega kõik rutiin rikutud. Homme sõidan Londonisse, nii et vana rutiini saan hakata taastama alles järgmisel nädalal kui jälle tööl tagasi.
Täna võitlesin terve päev meeletu söögiisuga. Ei tea, kas saab jälle haigust süüdistada ning organism lihtsalt vajab rohkem energiat ja jõudu, sest antibiootikumid on kõik energia must väljapigistanud.
Igatahes, lähen puhkan natuke ja siis tagasitulles üritan oma sisemise motivatsiooni jälle üles leida. Mingeid tagasilööke pole olnud ja sõbrad teevad pidevalt komplimente, aga see praegu kuidagi üldse ei innusta. Liikuda pole ka üldse-üldse saanud.

Olge teie ülitublid. Mul on iPod kaasas, kui wifisse saan, siis tulen piilun mis te teete ka siin smiling smiley Oma kaalunumbri saan alles pühapäeval öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. May 2011, kl 18.49

Tere tublid tüdrukudgrinning smiley

Olen harva käinud siin lobisemas,pidevalt olen väsinudsad smiley ja kaal ka jälle pendeldab siia-sinnasad smiley
Ostsin eelmine nädal sammulugeja,täna siis tampisin maha 14738 sammu,lehepuhur selgas,nii palju saab käija,kuid kaal ei lange,nordimus tekib kohesad smiley
Kuid teil läheb kenasti,mul kohe hea meel ja haiged lapsukesed ka kosuvad,selle üle olen kohe topelt rõõmusgrinning smiley
liisa85 ,head ja lõbusat reisi

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 16. May 2011, kl 19.07

Tere tublikesed! Mina ka ei jõua enam korralik olla, nii tahaks koguaeg süüa. Lülitasin end säästurezhiimile ja olen juba 2 päeva 1700 kcal söönud, sest lihtslat ei jaksa praegu teisiti. Eriti õhtul tuleb kohutav söögiisu, aga üritan igal õhtul veel jooksmas-kõndimas käia, et päästa mis päästa annabsmiling smiley See nädal läheb mul nagunii puu taha, sest homsest laupäevani olen ilmselt internetita, reisil, ja ei saa end isegi kaaluda! Aga üritan vähemalt säilitamisega hakkama saada. Teile palju jõudu ja saan vähemalt teie saavutuste üle rõõmustada! Kalli-kalli kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. May 2011, kl 04.56

tere kallid!ma küll pole vaadanud mis see kuu faas praegu on aga vana rahvas teab rääkida ju et teatud faasis on inimene veidi tüdinenud sellest rutiinist.nii ka meie ja selles pole mu armsad midagi kohutavad ka keha tahab aeg ajalt puhata ja mängida miks mitte siis nüüd,nii et puhake ja mängige koos oma kehaga kuni olete valmis jälle puhand keha ja vaimuga edasi minema,on ju!Memm mul on ikka tunne et sul on veel vähe kcal,sul ikka tõesti väga suur koormus,proovi,vaatame mis saab,seda ju näed kohe paari päeva jooksul ja saab tagasi panna kui ei sobi!Teised tõdrukud ilusat reisi ja võtke vabalt,tundke elust rõõmu!Suured kallid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 17. May 2011, kl 06.31

Kuu oli vähemalt laupäeval veel kasvamisfaasis, pidime kartulid maha panema, seepärast tean - kuid sadas ja järgmiseks laupäevaks enam kuufaasi ei tea, peab vähema saagiga leppima vist. ;-) Ehk see kuu kasvamine kasvatab ka söögiisu? Mina ei jõua puhtfyysiliselt siia iga päev lugema, aga alati on nii armas teid näha, kui korraks netti saan. Vedasin mehega kihla, et kaotan lapse aastaseks sünnipäevaks lapsega tekkinud 10 lisakilo ja selle ma paraku kaotasin, sest veidi yle viie on jäänud veel kaotada, aga tunne on superhea ja selles võlgnen ma tegelikult kõik tänu teile ja kaaluabile, sest enne kaaluabi aasta jooksul ei õnnestunud mul kaotada grammigi. Aitäh, täh, täh ja pidage rõõmsalt vastu. Ka mina kallistan teid kõiki!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. May 2011, kl 06.43

kallis Doucier kõige suurema töö oled ikka sina ise teinud,meie oleme vaid emotsionaalne pool sina aga teed tükitööd nii et kõik loorberid kuuluvad kullapai sulle!Ja pole sa midagi kaotanud vaid kuhjaga võitnud,hea enesetunde,kogemusi,tahtejõdu,jne see lõpmatu loetelu!oled igati kiitmist väärt ja tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 17. May 2011, kl 08.14

Hommikust tibud,

Minu hommik on suht rõõmus ja päikeseline… Ei saanud veel oma reedest kaalu kätte aga ikkagi on ilus… Ootan juba nii õhtust kinno minekut, sest täna näeb 4-ndat osa Kariibimere Piraatidest… Loodan, et Johnny Depp teeb jälle supper esitluse… Ta on lihtsalt üks geniaalsemaid näitlejaid grinning smiley Motivatsiooni on mul ikka veel tublisti, kaduma ei ole läinud… Mingi hämmastav jõud on blogide lugemises/kommenteerimises/ jai se kirjutades… Peaagu kõik siin meie kaaluabi kasutajatest on nii toredad ning sõbralikud ja toetavad…
Kas mäletate veel minu Komeedi kommide isu, et mõnikord nagu tahaks neid… Hämmastav, aga ma pole siiani neid veel ostma läinud grinning smiley Kuigi ikka veel isutab nende järele… Ma kardan, et kui kord maitse suhu saan siis ei hoia mind enam miski tagasi smiling smiley Samas see ei pruugi nii olla… Ootan Jaanipäevani ikka vist ära… Kui kaal näitab esimest numbrit 5-millegiga siis söön paar komeedi kommi ja olen Õnnelik oma saavutuse üle…
Ootan ka juba suve soojust ning päikest, et saaks juba kleidikestega ringi lipata ja päikest võtta…
Vot sellised asjad teevad mind õnnelikuks… Ma unistan oma kommidest, päikesest ja kaalu langusest ja elu ongi kohe ilus smiling smiley

Liisa- Ma loodan, et saad oma mõnusasse rutiini tagasi ja saad uuesti reele… Hea, et sa terveks oled saanud… Tore, et sa saad Londonisse minna… Nii tahaks ka suurtesse linnadesse elu minna vaatama… Seal ei ole õnneks karta, et sa paksuks lähed vist smiling smiley Sest olen teiste blogidest lugenud (kes ka just Londonis käinud), et kuna liikumist on päevas meeletult siis tulnud juurde 1-2kg… Ja selle kirjutaksin ma ka reisi arvele ja mõne päevaga saab selle korda… Aga ära loobumise mõtteid küll mõlguta… Meie toetame sind ja oleme koos sinuga…

Memm- Kas sa käid igal päeval sellied distantsid maha? Päris tubli tulemus smiling smiley Ja kuidas sul nende kaloritega on? Palju sa päevas sööd ja kas trenni kalorid märgid/ei märgi ülesse, kuidas sa kaaluabis oma koormuse oled märkinud, kas trenni kalorid sööd tagasi, Kuidas seedmine on, kas vett jood?
Sa tundud nii tubli olevat aga kaal ei taha liikuda kuidagi… Kuskile peab ju see uba olema peidetud… Loodame, et leiame selle ning saame su kaalu liikuma…

Aretha- Pea vastu tibuke… Sa oled meil suur eeskuju olenud… Võta natsa vabamalt ja ürita siis säilitada tõesti… Ja, kui hiljem on paremad ajad ning suudad siis asud jälle hooga langetama… Ilusat reisi ja päikeselist ilma… Keegi peab ju puhkama ka… OOtan sind juba tagasi grinning smiley

Karuke- Ma olen ka midagi kuufaaside kohta kuulnud, aga mulle see kuidagi ei mõju… Aga võib ka sellest see asi olla, et teistele mõjub…
Kuidas sul nüüd läheb? Kas sööd ilusti kalorid täis ning kas said kaalu liikuma?

Doucier- Tore, kui sa ikkagi jõuad (ei peagi igal päevl)… Tore, et meiega oled ja veel toredam, et sa meile igal nädalal nii ilusa tabeli meisterdad… Seda on rõõm jälgida… Siis läks laupäev küll kehvasti, kui kartuleid maha ei saanud ja vihm kõik ilusa ära rikkus… Jam is sellest, et mehele kihlveo kaotasid… Sest 5kg langus on ka juba väga suur asi… Ja nüüd asud selle teise 5kg langetamisega usinalt tööle… Sa oled ju tubli…

Juudas, kus nüüd tuli pikk tekst winking smiley Enda arvates nagu ei kirjutanud midagi...

Aga päikest ja ilusaid unistusi teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. May 2011, kl 19.31

Jälle üks päev õhtus!Sadas palju nii et sain kõik tubased tööd korda,hea seegi.Mu meeletu söögi orgia läks mööda juba üleeile õhtul,ei teagi mis selle põhjustas aga oli mis oli lähme aga edasi.Eile oli märgata mu plussi langust nii et kõik on ok.Kuidas teil see vihmane päevake möödus?Mees alles pühapäeval läks ära aga ma juba niiiiiiiiiiiii igatsen ta järgi!eye rolling smileyveel poolteist nädalat ja siis on tagasi paariks nädalaks!Kallistan ja armastan teid ka väga!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 18. May 2011, kl 04.52

Hommikusteye rolling smileygrinning smiley

Jah tõesti ,minu päevad on sellist sagimist täis,mõni päev ,ehk pisut rahulikum,kuid nii ta on,vett joon normi täis,soojade ilmadega tuli isegi rohkem
Söön pisut üle 1500 kcal,söömisega tõesti väike probleem,söön siis,kui mahti saan,kuigi kõik söögi korrad
kõht on nii nagu on ,seest täis pole juba pikemat aega ajanud
ja koeraga käin ka hommiku ja õhtu väljas
eks mul on aega,kuni järgmise aasta märsini siin ingitseda,midagi ma ikka kaotan,tasapisi
meil vihma sajab,kuid teile päikest mina soovin,olge ikka tublid ja rõõmsadsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 18. May 2011, kl 08.03

Hommikust,

Joon jälle kohvi ja tegutsen kaaluabis smiling smiley
Sai eile kinos Kariibimere piraate käidud vaatamas... Oi see oli ikka lahe filme... Johnny Depp tegi jälle suppe osa grinning smiley Kui olete kolme esimest osa näinud siis soovitan kindlasti ka minna 4-ndat vaatama...
Reedest kaalu pole ikka kätte saanud... Nüüd loodan, et ma vähemalt 0-i jääksin endaga grinning smiley
Aga ei muretse üldse...Mu ümbermõõt on vist saledamaks läinud... Ei ole 100% kindel aga ikkagi tundub nii... Ma ei usalda oma mõõtmisi, sest ei tea, kui lõdvalt/kõvasti ma linti käes hoian ja ümber keha tõmban... Aga hoian suht lõdvalt ning tundub olevat juba väga kena number smiling smiley

Täna on siis plaanis minna verd andma...
Loodan, et sellel korral on mu hemoglobiin korras (hemoglobin päris mitme inimese mure, et ei saa anda verd) smiling smiley
Toitun ma ju nüüd ilusti ja tervislikult, teen sporti ning kuulan keha... Peaks ju siis see veri ka nüüd korras olema... Sest verd anda mulle meeldib... Saan kedagi aidata ja vb on ka minu veri kellegi elu päästnud... Verekeskuse küpsised ja mahla olen juba menüüsse lisanud… Seega kaloreid üle ei tohiks tarvitada…

Karuke- nii tore, et söömisorgia sul juba möödas ja ka kaal juba vaiselt parandab tulemust… See on ainult positiivne ja sinu rõõmus meel ei tee ka üldse paha smiling smiley Nii ongi õige kaalu langetada… Rõõmsalt ja positiivselt…
Palju-palju kallistusi sulle ka teele saadetud grinning smiley

Memm- See on hea, et vett ilusti jood, keha vajab seda väga… Aga proovi natuke aega toitumist tasakaalu saada… Ja vaata, et rasvasid ikka keha korralikult saab (nagu GDA- tablel soovitab). Vb ei saa sa rasvade vähesuse tõttu vitamiine ja teisi aineid kätte… Ja, et koeraga väljas liigud on ka hea… Hea teile mõlemale smiling smiley
Ja ka mul on aega järgmise aasta märtsini siis vegeteerida smiling smiley Sest võtsin alguses kohe terveks aastaks paketi, sest 3-kuu ja aastase aja vahel oli ju hind peaaegu olematu …



Ilusat ja armast päeva meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. May 2011, kl 10.22

Tere mu kallid!No olen laisk ei jõua midagi teha,söön ilusti aga jah väsimus on tappevwinking smileyTäna sain blogides uusi ja vanu nippe,nagu saan sis kohe apteeki guaraana ja mag.vitB6 järgi,teised asjad kodus olemas aga pole mõjunud.Kuigi jah magneesium läks nii meelest kui meelest.Meele olu hea kui ainult ei segaks väsimus.Mina usun küll kalli Londiste et suudad meid jälle üllatada,see sul ilmselt ema piimaga kaasa antud!Hoian pöialt!Memm mul kohe kahju et sul selline tamp peal aga oled nii positiivne et tahaks seda jõudu ka omale!Ei tea kuidas me reisijatel ka läheb,kindlasti on neil vahva,edu siis neile ka sinna!Jõudu kullakesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 18. May 2011, kl 10.27

Kindalsti saad vitamiinidest abi ja pean ka vist ise midagi tarvitama, et energiat juurde saada... Magneesiumit peaks isegi proovima smiling smiley
Loodan ka, et reisijatel hästi läheb... Ootan juba tagasi ka neid smiling smiley

Aga kopeerin oma tänase blogi postituse siis ka siia, sest ma olen nii õnnelik:

Teate, nüüd on küll jama majas… Minu Motivatsiooni Diesli teksased on mulle parajaks saanud… Hea, et neid proovisin, sest kui kaal veel langeb siis on juba suur võimalus, et need jäävad lihtsalt suureks… Ma poleks uskunud, et nendesse teksadesse veel kunagi mahun grinning smiley Aga mahtusin ja veel kui ilusad nad veel mu jalas välja nägid… Uskumatu tunne…. Minu kiisu vaatas mind väga kummalise pilguga, kui peegli ees rõõmust kilkasin smiling smiley Tunnen end juba väga ilusa ja seksika naisena… Ja see tunne ei ole kohe üldse halb… Ja millist motivatsiooni see veel mulle edasiseks annab… Uskumatu lihtsalt… Soovitan kõigile julgeda Unistada… Kui on unistused siis on ka võimalus, et need täituvad… Olga kallid ja rõõmsad smiling smiley

Tühja see reedene kaal... Mulle lähevad teksased jalga smiling smiley Oi see andis mulle palju energiat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 19. May 2011, kl 08.17

Tere hommikust lillekesed,

Minu tänane kaal on pisikese languse teinud ja väiksem, kui eelmise reede tulemus... Aga kuna käisin eile verd andmas siis ei julge seda siia veel kirjutada... Kuigi sõin ja jõin peale seda korralikult aga ikkagi... Isegi peol sai eile käidud ja paar napsi joodud grinning smiley Aga kõik peaaegu kalorite piires, isegi küpsised verekeskuses (mõni üksik läks üle ainult)...

Kahju, et ilm nii vihmane on...Tuju on küll ilus ja päikeseline aga ilmaga ta ei sobi mul... Ootan juba nii suve ja päikest ning soojust grinning smiley

Homme on siis tähtis päev meil kõigil ja märgime oma uued numbrid kaalude rindel maha... Loodame alati parimaid numbreid...
Täna ei ole üldse trenni isu aga teen ikkagi grinning smiley Ma tean, et peale seda on mul alati nii hea tunne, et liiguta või mägesid...

Olge tublid ja edu meile kõigile grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. May 2011, kl 14.20

Tere siis suurel südapäeval!Ma olen totaalselt endast väljas sellest eestienergia võrgust,no ei suuda nad meie alajaama nii korda saada et see vool ei jamaks!URRRRRR!See eest päev aias oli töökas sai jälle muru niita,sajab ja see tõttu kasvab ruttu ja see jälle teeb omakorda mulle rõõmu et saab joosta selle niiduki taga!hot smileyAga väsimus on küll nii tappev,ah tühja küll see ka paika loksub!Loodan et jah et meil ikka hästi läheb,kuigi minu tänane nr veel mind rõõmust lakke ei pannud hüppama aga nutma ka ei ajanud!Nii et loodame,unistame,toetame ja oleme rõõmsad!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 19. May 2011, kl 18.48

Tsauspinning smiley sticking its tongue out
Ma ka täna turris,toitusid sisestada ,ei saa,ainult läbi otsingu ja see jant on mul juba nädal aega ja nagu aru saanud ,et paljudelsad smiley
Homme on kaalumine,kuid arvata võib kaalulangust ei tulsad smileye,peaksin rõõmus olema,et juurde ei tulegrinning smiley....eks näis hommikulsad smiley
eye rolling smileyVestlesin siin oma sõbsiga jaeye rolling smiley ta soovitas ,mul ühe päeva toidu vaba päeva teha,äkki siis keha ehmatab ja hakkab langemaeye rolling smileyei tea,ei teaeye rolling smileyeks näissmiling smiley.
Eks ma järgmine nädal ühel päeval proovin,kui on rahulikum päevgrinning smiley
Päevad on nii sagimist täis,et enda jaoks enam aega pole,tahaksin enda jaoks muutust
Lootsin,et kui kaal langeb,siis leian ka selle,mida otsin---enda rahuloluks
Kuid kaal on visa langema,hoiab 10 küünega,minust kinnigrinning smiley
nagu mingi sad smileyneedus
teile ilusat kaalu langustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.45

Karuke- seda ma arvasingi, kui sa hommikul kirjutanud ei olenud, et sul jälle elektriga jama... Ning küll sul veab, et nii tihedalt saad muru niita (trenn on ju vägev)... Ja tuleb, mis tuleb homme hommikul... Peaasi, et tubli edasi oled... Ka mina loodan parimat...

Memm- Tubli, et selle teema nüüd ära tegid, sest kurjad kirjad tavaliselt aitavad... Loodan, et saad lõpuks oma sisestamise korda...
Aga vb siis saad tõesti liikuma, kui ühel päeval sööd nagu juhtub... Olen ka seda kuskilt kuulnud... Aga ise ei julge katsetada grinning smiley Ja muidugi pead rõõmus olema, et juurde ei tule...
Vähemalt oled sa veel väga positiivse suhtumisega grinning smiley


Muutsin täna oma eesmärki 5-ga algavaks numbriks... Loodan, et nüüd ka kaal hakkab paremini liikuma... Ei jõua seda kena numbrit juba ära oodata...
Ja hakkasin raua tablette võtma... Sellest võib ka minu väsimus olla tingitud ja kahvatu nahk... Mul hemoglobiiniga viimased aastad mure olnud... Aga õige toitumine ja trenn on seda tsipakenegi paremaks muutnud... Mina olen üks neid vähesied inimesi, kes toidust ei omanda küllat rauda ja pean lihtsalt juurde võtma seda...
Hommikuks loodan, et kas olen 0-s või -100grammigi...

Ilusat õhtut ja loodame homsest parimat

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 19. May 2011, kl 20.09

Ilusa tabeli eest tänu ja au ikka Karmeele! Memm, mina pidin endale arvutisse Mozilla laadima ja vaatan kaaluabi nüüd Mozilla brauseriga, siis saan kõike sisestada ja valida, kas sellest vihjest oleks Sullegi ehk abi.
Täna ostsin turult maasikaid, mis Hispaaniast meile saabuvad, täiesti nämmad ja maasikased... plaanin teha yhe maasikapäeva lähiajal... süüa neid niipalju kui mahub. Sest olen kõike vist natukene rohkem söönud viimasel ajal jälle kui tohiks. Nii aitab see, kui saab kaaluabisse oma söödav sisestada, peaksin selleks ikka kuidagi aega leidma. Ehh, tita ei lase kohe yldse mul arvuti taga olla... pean minema. Kallistused teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 19. May 2011, kl 21.46

Tänks douciersmileys with beer
mul on ju mozilla olemas ja selle kaudu saan jah sisestada
kuid nüüd lähen tutti ja homme alustan jälle korralikult sisestamawinking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.