Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
pakenditel valkude, süsivesikute, valkude ja kalorite info kogumine
Saatis: kalle
Kuupäev: 16. February 2010, kl 13.24

Tänu Kaaluabile panen kõik oma toitmuse kirja ja abikaasa vaatab mind juba natuke imelikult, kui hüüan, et ära veel seda tühja pakendit ära viska, sest andmed pole veel kirjas.

Kuidas Sinul kodus sellega asjaga on?

Valikud: VastaOsunda
Re: pakenditel valkude, süsivesikute, valkude ja kalorite info koguminewinking smiley
Saatis: Creeps
Kuupäev: 16. February 2010, kl 14.25

spinning smiley sticking its tongue out Hehee, mul umbes sama lugu. Vahel on mitu toiduasja külmkapist arvuti juurde veetud. Tütar pole veel midagi öelnud, aga vaatab küll imelikult.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pakenditel valkude, süsivesikute, valkude ja kalorite info kogumine
Saatis: Herett
Kuupäev: 23. February 2010, kl 20.26

Hei! Minul algul vaadati ka imelikult, kuid kogu pere poolt on tugi olemas.. nati noritakse kuid see käib asj ajuurde. Ja kutsutakse ka korrale, kui arvatakse, et tahan sohki teha. Ei taha - see ju kõik enda tervise arvelt. Pojadki vaatavad huviga, mida teen ja kirjutan. See on hea toetus ja tugi.

Valikud: VastaOsunda
Re: pakenditel valkude, süsivesikute, valkude ja kalorite info kogumine
Saatis: savikass
Kuupäev: 24. February 2010, kl 08.21

Minagi olen juba mitu oma "lemmiktoiduainet" siia sisestanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: pakenditel valkude, süsivesikute, valkude ja kalorite info kogumine
Saatis: kadri
Kuupäev: 27. February 2010, kl 14.30

smiling smileymind enam imelikult ei vaadata,mees juba harjunud,et kõik tuleb kirja panna.
ta vahel isegi küsib,et kas viskan ära või hoiame alles mõne pakendi.winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadri 27.02.2010 14.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: pakenditel valkude, süsivesikute, valkude ja kalorite info kogumine
Saatis: Merle
Kuupäev: 06. March 2010, kl 10.58

Hehhh winking smiley Ma olen isegi prügikastis pakendil järel käinud, kui selgus, et andmebaasis seda sööki pole ja vaja endal uus toode sisestada...

Valikud: VastaOsunda
Re: pakenditel valkude, süsivesikute, valkude ja kalorite info kogumine
Saatis: ViKe
Kuupäev: 13. April 2010, kl 19.49

Mul küsis mees, et kas nüüd hakkangi enne söömist kõike kaaluma ja üles kirjutama?!
Ma ise tassin peale poes käimist kõik uued asjad arvuti juurde ja panen siis kirja. Täna kirjutasin ekstra Hollandisse ühele juustufirmale, et energiasisalduse teada saaks. Pakendil ei olnud midagi.
Vastasid kiiresti ja seepärast sain endale lausa kolm näkileiba lubatud. Ise hindasin seda juustu hullemaks ja tavaliselt sain sama kaloriarvu eest vaid kaks viilu. Nüüd on andmed olemas ja oh seda rõõmu. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pakenditel valkude, süsivesikute, valkude ja kalorite info kogumine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. April 2010, kl 08.37

Mul on mehega õnneks selles suhtes vedanud, et ta pole toidu suhtes mul eriti nõudlik. S.t et enamjaolt ostab tema omale süüa ja mina endale. Ta ei nõua minult, et iga päev oleks uus kodune söök tehtud. Ja õnneks siiski mõnesid minu retsepti järgi tehtud toite on ta isegi nõus sööma. Ainuke asi võibolla, mis teda tüütab on, et poes läheb nii kaua aega, sest ma ei suuda otsustada, mida ise süüa ja siis veel veerin pakenditelt toiteväärtust ning kui SV sisaldus suur, panen asja tagasi riiulile ja kõik hakkab otsast pealesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.