Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 23. October 2011, kl 19.59

Armsad duellilised


Jube tore, et te alles olete ja kuigi mönikord tundub # ei anna alla farsina # ei anna me siiski alla ....duellil ei ole piirangut , millal ma , me peaksime kaalus langema , samas tahaks oodata endalt rohkem , kui olen seda seni teinud , tehes sporti söön vabandusena tagasi köik ...aga tore, et ka teie olete siin ...

ma vöin uurida seda tabeli asja , aga ei saanud kleebitud eelmine kord , ei tea , mis halvasti on , seega Vinnipeg tegi , aga nüüd tuleb vaadata asja , uurin väheke ...

aga palju önne, et olete jäänud , ju siis meid on teineteisele vaja :9

ise sain plussi +1kg sseega 71.8 , vahepeal teeb kurvaks iseloomutus , aga kuna ei anna alla siis ei anna alla , ilusat nädalat köigile

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 23. October 2011, kl 21.44

tore, Kitkat, et olemas oled smiling smiley smiling smiley mis te arvate, kui teeme nö uue alguse, st tabeli algkaaluks selle nädala kaalu, mis just lõppes ja eesmärgiks jõuludele saledamana vastu. St duelli "Ei anna alla" uus hingamine ja algus on NÜÜD smiling smiley Kas sobib? grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 23.10.2011 21.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 23. October 2011, kl 21.53

väga hea mõte!
Ma oleksin ka ikka kambas. Praegu on motivatsioon olnud ümmargune null, aga ehk läheb jälle käima. Mis päeval kaaluma hakkame?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 24. October 2011, kl 09.24

Hei smiling smiley Katrin55, tore, et ikka olemas oled smiling smiley Teeks kaalumise ikka reedel, nagu kõikidel? ja tabel pühapäeva õhtuks, et siis kui keegi näiteks reedel ei saa saata, on laup-pühap veel tagavaraks. Leiame selle motivatsiooni koos jälle üles - me ju ei anna alla, vaatamata vahel toimuvatele tagasilöökidele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 28. October 2011, kl 14.34

Tere


Vastupidajad ja toredada duellilised siin , nii tore , et olete olemas , aith teile köigile toetuse eest !

Muutun k atublimaks ja uues "söiduvees " püüan olla ees smiling smiley - 800g ehk 71 kg

Selle tabeliga on mul mure , teeksin küll , aga ei saa kleebitud sad smiley


kas keegi prooviks nende juhendite järgi ? ma ei tea kas Katrin 55 tahad teha tabelit ,

õige lihtsam on teha tabel oma arvutis excelis ja siis laadida see üle Google Documentsidesse. Ning siis saad sellest anda lingi kõigile vaadata.

ma proovisin , aga selle juhendi järgi , mis antud ei tulnud küll välja sad smiley aga nuputame koos , lihtne asi , aga väike nöks jääb mu puudu


kuidas teil läks köigil see nädal ?
Ilusat nädalavahetust

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 29. October 2011, kl 17.24

minu kaal täna 67,2 sad smiley ei julge tagasi kerida ja vaadata, kui palju plussis on winking smiley
Tabelit ma võin teha, kuigi eriti ei oska. Lisaks ma ei saa täpselt aru, kes meist osaleb - belissimo, vinnipeg, piraaja, kitkat, mina? Veel keegi?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 29. October 2011, kl 19.39



proovin...

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 29. October 2011, kl 19.40


Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 29. October 2011, kl 19.42

mul ei tule välja tabeli kleepimine siia sad smiley Palun abi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Katrin55 29.10.2011 19.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 04. November 2011, kl 14.29

Tere mitte alla andjad smiling smiley


See tabeli värk minul ka niru sad smiley Katrin 55 , ära pabista , ma uurin seda asja nädalavahetusel ...järsku saan aidata smiling smiley
Pöhiline , et alla ei anna smiling smiley , kuigi seekord on sama kaaal 71 kg ...

Kuidas teil läks ?

Head nädalavahetust

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 04. November 2011, kl 14.47

Mul täna 66,2. Kuidagi väheks meid jäänud. Andke ikka endast märku, muidu ei ole ju tabelipidamisel erilist mõtet sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 04. November 2011, kl 15.46

Natuke jõudu kogunud jälle, et uuesti ja kõrvalekaldeteta kaalulangusega alustada. vaikselt kogunenud tänaseks 79 kg, seega pikk tee käia jälle. muutsin oma lõppeesmärki natuke suuremaks ja aega pikemaks, et igapäevane kaloriports natuke suurem oleks - muidu pika ajapeale selle 1300 kcal normiga endast hale hakkas - max kuu suutsin vastu pidada, ei rohkemat. vaatab kuidas nüüd langema hakkab kui süüa rohkem võin - ehk õnnestub nii.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 11. November 2011, kl 08.49

76,6

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 11. November 2011, kl 12.14

66,8

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 18. November 2011, kl 21.13

ega me alla ei andnud sad smiley

kuulge minul on -0.5 seega 71.5

aga uurisin seda tabeli kleepimist , tulek vist teistelt foorumist paluda ab i ?

olge tugevad

head langust smiling smiley

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 18. November 2011, kl 21.29

mul sama seis 66,8

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 26. November 2011, kl 21.39

71 kg siin

kuidas teil siis läheb ega tabeli puudus isu ära vötnud ?

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.