Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.25

Tore, väga tore. Eriti tublid tüdrukud!
Ehk Teaa kirjutab meile täpsemalt, mis trenni ta teeb ja palju see miinus kcal-s on? Kas see võtab toitumise osa alla 1200 kcal-i? Või sööd trenni tasa?
Hularõngas on tore asi. Peaks ka tegema lisaharjutusi. Võõkoht tahab kõvasti muutmist, lausa nõuab seda smiling smiley.
Ma arvan, et las teised jäävad ikka tabelisse.
Olge julged endast märku andma!
Kui mõni nädal seisab, siis sellest ei ole midagi. Järgmisel nädalal saab ju miinuse kirja panna smiling smiley!
(Lugesin, et oodatakse 3 nädalat ja kui siis ei ole keegi ühendust võtnud, siis kustutatakse ära. Ehk kasutame sama reeglit.)
Ma usun, et ehk nädalavahetuseks tulevad ka vastused.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: teaa
Kuupäev: 15. May 2011, kl 11.57

Ma ehk igaksjuhuks ei hakka ütlemagi kui palju(vähe) ma söön grinning smiley Siis kui sõin päevas 1200-1400 kcal + tegin mitu korda nädalas rattasõitu(üle tunni aja, 25km) ei langenud mu kaal, ning otsustasin et hakkan siis vähem sööma ja nüüd on kaal tublisti langenud, nälga ka pole, mida rohkem ma söön siis seda rohkem ka ma tahan. Hetkel söön päevas 700-900kcal, tundub võib-olla see natuke ulmeline, aga minu kehale sobib see ja mingit nõrkust või muud hädasid pole smiling smiley Mõni päev nädalas tuleb kindlasti 1500kcal täis,see kord tuli reedel kuna sai käidud sünnipäeval, ehk sõin isegi 2000kcal täis, aga täna näitas hommikul ikkagi 71.5 smiling smiley
Söön sellepärast nii vähe kuna tahaks ikkagi kiiremini seda kaalu langetada, suvi on tulemas ja tahaks, et mu suveriided ikka selga mahuks. Mainin veelkord, et miks ma peaksin rohkem sööma kui nälga ei tunne? kui mul nälg tekib siis söön nii palju kui tahan ja vajan, ning nii jäävadki mu kalorid alla 900 kindlasti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 16. May 2011, kl 07.57

Siit siis tuleb meie eelmise nädala tabel. Tulemused on ilusadspinning smiley sticking its tongue out



Teaa, sinu kalorihulk on tõesti imeväike. Selliste koguste juures on oht, et organism läheb säästu režiimile ja hakkab kõigest võimalikust rasva sünteesima. Aga iga inimese organism on erinev ja küllap tunned enda oma ikkagi kõige paremini.
Mina üritan oma päeva kalorid täis süüa. Tuleb tunnistada - iga päev see tõesti ei õnnestu, aga enamalt jaolt küll. Minu päevane norm on 1500 kcal-it (arvestusega et teen kolm korda nädalas trenni). Tavaliselt saan nendega ühelepoole kella seitsme paiku õhtul. Siis on hea kerge magama minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.30

Tere. KatriinK kaal 20 mail 74,3 (-700 g).
Nädala lõpus ei toimunud midagi rõõmustavat. Hakkasin uuest nädalast hommikuti võimlema, kuigi pisikesele põngerjale meeldib võimlemise ajal minu najal turnida...smiling smiley Lõbusam ongi, lisaraskus juures.
Võtsin kasutusele abikaasa sammulugeja. Õhtuti teen suurema ringi (7500 - 9000 sammu). Nii tore, et suvi on tulemas. Söön ilusasti. Näljatunnet ei ole.
Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.51

Katriin, sinu kaal kukub ikka väga stabiilselt.
Minul on eelmine nädal olnud väga trennirohke. Mitmel õhtul sai jalgrattaga sõitmas käidud, vihmaste ilmadega tegin rasvapõletustrenni. Toitumine tasakaalus pole olnud, endiselt on valgud ülekaalus (rasvade arvelt). Õnneks mind ka näljatunne ei vaeva, ilmselt valkudel on siin oma osa täita. Igaljuhul on see kõik kaalule päris positiivselt mõjunud. Tänahommikune kaal 70,2 - langust 1,1 kilo. Oi, see teeb mind rõõmsaks.
Kui ilmad soojaks lähevad, üritan vähehaaval jooksmist harjutama hakata. Lubasin endale, et kui kaalu esimene number kuut hakkab näitama, siis hakkan jooksma. Nüüd on see väga tõenäoline.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: teaa
Kuupäev: 20. May 2011, kl 13.20

Minu kaal siis täna hommikul 70.5, olen rahul smiling smiley
ise olen trenni väga vähe teinud, kuna pole aega olnud ja väsinud ka ikka õhtuti. Kahjuks sünnipäev ja nädalavahetus mõjusid halvasti grinning smiley pühapäeval näitas lausa 73 kg, ehk siis olin võtnud juurde, aga võibolla oli veel kaalumise ajal maos toitu ja vedelikku ka, ei oska öelda, kaal vahepeal kõigub niimod,aga õnneks täna näitas kaal ilusat numbrit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 20. May 2011, kl 14.04

Õnneks sain ikka -700 täis. Tegelikult langes ainult kolm viimast päeva. Alguses võtsin iga nädal maha 1,2 kg. See oli mõnus tunne. Nii, et palju õnne neile, kellel selline kaalulangus õnnestub!
Ma ei ole kunagi eriline jooksja olnud. Näen ainult unes, et jooksen ja ära ei väsi.winking smiley Ehk siis kui saan ka vähe kergemaks hakkan jooksmist harjutama. Praegu jooksen ainult mäest alla (kui keegi ei näe)smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 20. May 2011, kl 14.27

Annike ja Teaa.
Saate kohe-kohe selle 70 selgroo murtud.
Palju, palju õnne.
Olete tõesti väga tublid. Mul on Teie üle väga hea meel!
Jätkake sama innukalt.

(Tehke trenni kui jõuate ja pidage pausi, kui liigne väsimus peale tuleb.
Teaa, ehk aitab väsimuse vastu kui sööd hommikul kõhu korralikult täis, et ikka kogu päevaks jõudu jätkuks. Doktor Ozi saates soovitas hommikul süüa munavalge omletti. Ütles vist et 5-st munavalgest, kui ma õigesti mäletan. Sinna võib tomatit, paprikat, küüslaauku ja rohelist sisse panna. Proteiin tekitab täiskõhutunde ja annab vähe kaloreid. Päeva algususes võivad valgud lõhki olla küllsmiling smiley).

Nüüd vist on kõik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: teaa
Kuupäev: 21. May 2011, kl 15.59

Aitäh sulle!!
aga oiiiii kui paha, patustasin täna väga palju, kuna polnud nädal otsa mida magusat söönud peale hommikukohvi suhkru ja puuviljakompoti. Praegu sõin siis kohukest, 50gr shokolaadi ja 100gr käharpea kooki sad smiley kaloreid tuli kokku täna 1290kcal.rohkem ei kavatse midagi süüa.loodan et homme väga palju juures pole kaalu, sest terve see nädal üritasin võimalikult korralikult toituda.. confused smiley üritasin selle järgi toituda, et vähendan süsivesikute kogust võimalikult palju. nt kanaliha, kala, veiseliha sisaldab 0% süsivesikuid ning tarbisin neid rohkem ning salatit ja puuvilju.
lugesin ka kremli dieedi kohta [www.coffeetea.info] Selle järgi tahaks toituda mõnda aega, sest midagi ei saa endale keelata niimodi toitudes, väikestes kogustes võib kõike süüa..
hommikul näitas isegi 69.9kg smiling smiley aga ikka lasin käest end..
endale maitseb hommikuks süüa kohupiima või siis võileiba, pole kahjuks aega et midagi suuremat hakata omale kokkama sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 21. May 2011, kl 16.39

Jõusdsin just Maijooksult koju. Kui päris täpne olla, siis ikka Maikõnnilt. Väga mõnus oli, ainult kohutavalt palju rahvast.
Minul on magusaga ehk siis süsivesikutega nii, et pean neid ikka igapäev tarbima, muidu tekib kohutav magusanälg ja siis ei suuda ma seda kontrollida. Üritan süsivesikuid tarbida hommikupoole, siis jõuab organism need õhtus ära tarbida. Ühe osa minu hommikusöögist moodustab meega sepik. Olen nimelt tõeline meehoolik. Täna 60% kaloreid söödud ja õhtul ootab ees grillipidu väikese veiniga. Loodetavasti mahun lubatud kalorite piiridesse.
Tahaks ju ka juba seda 6-ga algavat kaalunumbrit näha, äkki homme...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 23. May 2011, kl 07.57

Meie eelmise nädala tabel.



Loodetavasti annavad meie kadunud duellikaaslased ka endast märku.
Järgmine kaalumine siis 27.mail.

Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 23. May 2011, kl 12.42

Tere, Tore tabel aga seekord liiga pisike. Isegi zuum ei aita winking smiley. Tänan

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 23. May 2011, kl 14.22

Oi,oi kui pahasti.
Tundub,et mu arvuti on mingi triki teinud. Üritan viga kohe parandama asuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 23. May 2011, kl 17.23



No siiski õnnestus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 27. May 2011, kl 07.52

Tere. KatriinK kaal 27.mai 73,8 kg (-500 g) sad smiley
Seekord on vähem kaalukaotust. Pisipõnn oli paar päeva kõrges palavikus ja ma ei saanud kusagile liikuma. Öösiti ei saanud magada ja päeval ajas väsimus sööma. Üleliigne 100 g sokolaadi ja üks grillvorstike tekitasid koheselt 600 g juurde. Läks mitu päeva, et sellest lahti saada. Sõin rohkem salateid. Sõin vähem.
Aga ma olin tubli ka. Lisaks kõndimisele tegin oma esimesed 10 ja 12 minutit jooksmist. smiling smiley Tõeliselt mõnus tunne. Mina ja jooksen. Nüüd püüan 2-3 x nädalas joosta ka ja seda tänu Annikese eeskujule.
Usun, et Teil on ilusamad miinused. Võtan ennast viimaseks nädalaks kokku. Kõike paremat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.40

Katriin, sinu kaal langeb väga tervislikus tempos, vaatamata sellele, et elu sulle takistusi seab. Loodetavasti sinu lapsuke nüüd jälle terve. Mul on väga hea meel, et olen kedagi jooksmise pisikuga nakatanud. Sellesse nädalasse mahtus kolm jooksu-kõnni trenni. Kui pulss liiga kõrgeks kerkib, kõnnin vahepeal ja siis jälle jooksen. Hetkel olen sellises vormis, et tunnise kõnni sisse mahub ligikaudu 15 minutit jooksu. Arenguruumi on veel küllaga, aga õnneks on pikk suvi ees ja tahtmist ka piisavalt palju.
Minu kaal täna 69,7, langus nädalaga samuti 500 grammi. Eile oli see tore hommik, kui esimene kaalunumber algas kuuega. Nüüd vaja mingi uus vaheeesmärk välja mõelda, mis piisavalt motiveeriks. Kuna olen kehakujult rohkem õuna tüüpi, siis võiks selles olla vöökoha cm vähendamine. Olen kaaluabis oldud kahe kuu jooksul vähendanud oma vööümbermõõtu 10cm võrra, nüüd oleks vaja veel 4 cm kokku tõmmata, siis istuksid 40 number riided juba ideaalselt. Eks näis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 30. May 2011, kl 06.46

Teaa ja Katakiisu, kuhu te kadunud olete? Jäänud on viimane nädal.
Hetkel siis kahe duellitaja tulemus.


Edu meile kõigile selleks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.48

Tere.
Minule saab sellel nädalal ja lõpptulemusse märkida pluss 200, kuna just täna hommikul oli pluss 600 grammi. Pisar tuli silma. Minu esimene (loodan, et ka viimane) pluss.
Ma olin ju nii tubli. Võimlesin hommikuti ja käisin 4 korda jooksmas (iga kord lisasin jooksmise ajale 2-3 minutit). 10000 sammu sain ka täis. Söömisega ei liialdanud (1300-1500, norm 1478). Pigem sõin vähem. Kuigi sinna sisse jäid ka paar kommi ja vahvlit. Trenni lisamisel jäi järgi 860-1130 kcalorit. No ei taha neid koguseid tagasi süüa. Kas tõesti peaks?
Ma nüüd lõpetan virisemise ja loodan, et teil on kenad miinused.
Kuigi ma eesmärki ei täitnud oli tore duellitada. soovin teile kõike paremat ja kena kaalumiinustega suve jätku! Olgem ilusad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.47

Katriin, mõistan sind väga hästi. Minul ka sellel nädala esimene plussiring, kaal täpselt 70, ehk +300. Olen Kaaluabis olnud mõned päevad rohkem kui kaks kuud ja selle ajaga on kaal kukkunud -6 kilo. Aga just need viimased päevad on osutunud eriti raskeks. Grilliõhtud kahel järjestikusel päeval said minust võitu. Aga alla ei kavatse ma siiski anda. Kohe tänasest parandan ennast.
Trenni olen sellel nädalal teinud päris tublilt, neljal õhtul kõnd-jooks ja ühel õhtul 27 km rattasõitu. Jooksmine on pigem sõrkimine, aga olen ka märganud, et võhma on juurde tulnud ja puhas jooksuaeg on eelmise nädalaga võrreldes pikenenud.
Trenniga ärakulutatud kaloreid üritan tagasi mitte süüa. Siiani on see kaalule positiivselt mõjunud (va see nädal). Aga kui kaal nüüd seisma jääb, siis võibolla tuleks oma harjumusi muuta. Hetkel jätkan vana rada, üritan õhtul söögiga mitte liialdada.
Ja küll me oma eesmärkideni ka jõuame, kohe kindlasti. Duellitamise jooksul on osa üleliigseid kilosid kadunud ja see on ju igati positiivne.
Ilusat sooja ja liikumise rohket suve meile kõigile.

Riputan tabeli hiljemalt esmaspäeva hommikuks üles. Sinnani siia aega kõigil duellitajatel oma tulemusest märku anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Hüvasti seitsmekümnendad! - Annike, Bubbles, WannaBe, Teaa ja Nublukas
Saatis: annike
Kuupäev: 05. June 2011, kl 20.20

Siit siis tuleb meie duelli lõplik tabel.
Jõudsime oma eesmärgile tunduvalt lähemale-kahjuks lõpus küll ainult kahekesi. Ja vaatamata viimase nädala väikesele plussile, oleme ikka väga tublid.


Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.