Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.07

Tere Hommikut
Minu kaal näitab täna hommikul 76,2 (-1kg).Puus- 109cm ja kõhuümbermõõt 92cm.Eile käisin rattaga sõitmas ja üleeile rulluisutamas.Ja õhtul pugisin kaks peotäit laysi krõpse.Mulle isegi ei maitse eriti krõpsud...
Ilusat päevasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.26

Nii tublid kõik smiling smiley
Minu langus ei ole suur, aga parem ikka kui tõus smiling smiley 65,7 ehk siis - 500. Aga ikkagi tore näha numbrit 65..olen seda juba pikka aega oodanud smiling smiley
Kesk 70 ja puusad 101,5- nii, et väike vahe on ikka olemas smiling smiley

Päikest kõigile ja ilusat päeva smiling smileyspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.27

Mul on hea meel kuulda, et kõik on nii kenasti hakkama saanudsmiling smiley Enda üllatusekski on kaal langenud 62,2lt 61,4le - peaaegu terve kilo, eks neid viimaseid ülearuseid kilosid ongi raskem maha saada. Olen märganud oma menüüs, et rasvad ei tule täis ning pähkleid süües lööb kaloraazi lõhki. Kuidas teie rasvadega toime tulete?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.12

Mina ei söö enam margariini, vaid päris ehtsat taluvõid.. see hoiab toitumise tasakaalus.


Minu täna hommikune seis: kaal: 64,1 kg (miinus 500 grammi), vöö: 72 cm ja puus 92 cm.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maazikazzz 06.05.2011 09.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: mileedi
Kuupäev: 06. May 2011, kl 12.21

oi kui tublid olete. kas olete järginud kaaluabi ettenähtud kaloreid ja seda BAVi? Ma mõtlen, et mul ehk liiga palju nn kaloreid ehk lubatud..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 13.46

Mina jälgin täpselt kaloreid. Olingi veidi pettunud, et nii vähe oli alla läinud, sest treeningu ja liikumise kaloreid ma täis ei söö. Aga ehk järgmine nädal veidi parem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 06. May 2011, kl 14.16

Mina panin endale treeningkoormuseks algul 0, kuigi teen 3 korda nädalas, siis lükkas kalorid 1300 peale, seda jäi natuke väheks.SIis ikka panin et teen 1-3 korda ndls trenni ja nüüd on lubatud kaorid 1500 millegagi, ma neid alati täis ei söö.Mina jälle kardan, et äkki kui oli nii suur kaalukaots ühe nädalaga, siis tuleb see sama kiirelt tagasi confused smiley

Mina söön ka ehtsat taluvõid, margariinis on ainult süsivesikud, pole seal midagi kasuliku.Lisaks ka veel oliivõli.Ja muide avokaados on ka häid rasvu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 06. May 2011, kl 19.38

minul pole millegi heaga hõisata. kuigi miinus tuli, aga ainult 100g eye rolling smiley. aga noh isegi hästi ju läks peale trummipulkade minekut teisipäeval moody smiley . selle nädala kaalunumber 79,9kg.
ja mul on piinlik - endiselt pole ma suutnud mõõdulindiga ennast ära mõõdistada confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kata89
Kuupäev: 06. May 2011, kl 20.57

Jõudsin ka lõpuks siia... Hommikul näitas kaal 61,2, mis on alustatud 62-st -800g. Olen varem ka dieedil olnud, aga nii tõsiselt mitte. Igatahes esimese nädala võib edukalt lõppenuks lugeda. smiling smiley

Minul on kaloreid lubatud süüa mõni alla 1400, aga kuna ma trennis ei käi ka (ainult vahest rattaga koooli), siis ilmselt see toimib. Esimestel päevadel oli ikka päris raske selles piiris püsida. Aga nüüd hakkab keha vist harjuma juba, ja kõht saab vähemast ka täis.
Aga eile olin ma tubli. Käisime poisiga eile McDonaldsis, ja ma suutsin esimest korda öelda ei burgerile ja friikatele. Veidi halb oli vaadata teisi söömas, aga pärast oli hea tunne küll selle "väikese" saavutuse üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.39

Kõik on äärmiselt tublid olnud. Juhhhuuuuu, plussi nädalat pole siiamaani kellegil.
Kümne peale kokku oleme see nädal kaotanud 8,3 kg grinning smiley grinning smiley

...ootame Katsi tulemuse ka ära , siis saab uue tabeli kokku panna smiling smiley aga suur aplaus läheb kindlasti
Märtsikale ( - 1 kg), kukimukile (- 1,7 kg) ja kullake1234 (- 1,8 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 07. May 2011, kl 06.11

Jeee...kõik oleme nii tublid!!
Pundi peale oleme tänaseks lahti saanud ikka juba päris arvestatavast kilodehunnikust!! smiling smiley

Hästi ilusat päeva kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Kats23
Kuupäev: 07. May 2011, kl 09.08

No mina ei tea..kaalusin küll mitu korda üle, aga näitab 61,5. Ehk siis -1,5 kg.
Päris edukas nädal kõigil olnud smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 07. May 2011, kl 10.43

ma olin täna tubli ja mõõtsin ennast mõõdulindiga är smiling smiley. vööümbermõõt 87 ja puus 112. algusega (3kuud tagasi) võrreldes on vööümbermõõt vähenenud 8cm ja puus 3cm.
ja täna hommikul kaalusin sama palju kui eile hommikul. hoolimata eilsest toiduvalikust (mäki eine ja pihlaka kondiitri sefiirikorvike ja ekleer) ja kogusest (ca 50% üle normi eye popping smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 07. May 2011, kl 11.46

Ma pean ka ostma endale mõõdulindi.Umbes kuu aega tagasi mõõdeti mul rasva% ja see oli natuke üle 36, mind väga huvitab juba, mis see näitab kuu aja pärast, siis on uus kaalumine ja mõõtmine.
Igatahes on kõik jumala tublid olnud ja nii tore on kõigi postitusi lugeda smiling smiley
Homme on emadepäev, vist läheb koogi söömiseks, mees lubas hommikuks pannkooke teha, aga vahel ju võib ja see ikkagi tähistamist väärt päev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Kats23
Kuupäev: 07. May 2011, kl 14.02

Ma just in case küsin, et vööümbermõõt ehk siis kõhu kõige peenem koht ?
Sellisel juhul on mul 77cm ja puus 100 smiling smiley Kaalujälgmimise algusest on puusalt läinud 5cm ja vöölt 10cm cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 07. May 2011, kl 22.26

Siis kui mul treener mõõtis keskkohta siis mõõtis naba juurest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 09. May 2011, kl 10.32

Uus tebel koos. Meil on olnud äärmiselt edukas nädal.
Kokku kaotasime ühe nädalaga 9,8 kg.
Aplaus kõikidele tublidele.



......................29.04............06.05....
õigelteel..........62,2 kg.....61,4 kg(-0,8)
annimanni.......66,2 kg.....65,7 kg(-0,5)
mileedi............73,4 kg.....73,2 kg(-0,2)
Kats23.............63,0 kg.....61,5 kg(-1,5)
koiott...............80,0 kg.....79,9 kg(-0,1)
kullake1234.....74,0 kg.....72,2 kg(-1,8)
kukimuki..........62,3 kg.....60,6 kg(-1,7)
Miizu................63,0 kg.....62,1 kg(-0,9)
Märtsikas........77,2 kg.....76,2 kg(-1,0)
kata89..............62,0 kg.....61,2 kg(-0,8)
Maasikazzz......64,6 kg.....64,1 kg(-0,5)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 11. May 2011, kl 11.01

Kuidas Teil läheb preilid, prouad ? Ma naudin ilusat ilma ja hea on tõdeda, et üle pika aja jälle TAHAN juua vett.. vahepeal oli see nii vastumeelne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 11. May 2011, kl 11.30

Mina pean ausalt tunnistama, et minul on see nädal väga-väga raske. Võitlen meeletu näljatundega ja õhtuti ronin voodisse ikka sellise koriseva kõhuga, et pilt silme eest must sad smiley
Samas on elurütm sama- ei tee trenni rohkem, ei liigu rohkem. Samas tunnen, et kogu selle piina peale seisab ka kaal samas kohas. Juurde vast ei ole tulnud, aga sama on kindlasti.. Aga ootan reedet ja eks siis selgub tõde smiling smiley

Loodan, et teil kõigil on läinud paremini, sest sellist piina ei soovi kellelegi smiling smiley

Päikest ja ilusat ilma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Kats23
Kuupäev: 11. May 2011, kl 11.37

Minul käib hommikust õhtuni koolis usin bakatöö kirjutamine, niiet korralikult süüa pole nagu aega..pole mitu päeva küll kaalunud, aga arvan, et midagi toredat oodata pole smiling smiley aga tähtsamad asjad enne! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 11. May 2011, kl 15.41

Minul on nii õudne nädal.Peale reedest kaalumist oli mul laupäeva hommikuks +500g, kuigi ma sõin jumala korralikult ja treenisin ka, siis laupäeval võtsin kergemalt ja pühapäevaks +600g, ok sellest ma saan veel aru, aga see +500g!!! Kõik mis eelmine nädal alla võtsin on vist tagasi, igatahes ma olen nii nukker sad smiley(

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 11. May 2011, kl 16.15

Ära ole kurb! Sellised tagasilöögid on meil kõigil vist! Nagu sa enne ehk lugesid, siis ka minul on kohutavalt paha nädal.. Kaalule ei olegi roninud, sest kardan, et näitab plussi- seega ootan reedeni- eks siis kas rõõmustan või nutan ühe peatäie.

Püüame selle nädala üle elada ja ma loodan, et järgmine on juba kergem ja ilusam- ja kaalu langeb ka mühinal!

Kõige kurvemaks teebki see, et ajan näpuga järge ja kaalun vaat, et isegi seda, kui toitu maitsestan- ja tulemust ei ole! sad smiley Vot see teeb kurvaks..
Ja no mu nälg- see ka muidugi smiling smiley Kuigi täna tööl olles on esimene pool vahetusest möödunud suhteliselt hästi- lõunale läksin nii, et eriliselt vajadust süüa ei olnud. Kasutasin muidugi olukorra ära, sest pärast ei saa enam üldse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 11. May 2011, kl 18.27

Olge tublid ja PIDAGE VASTU SÕBRAD smiling smiley!
... mul on ka selja taga nädalaid, kui silme eest on näljast must, kaal näitab plussi ja mitte miski ei suuda mind välja kõndima ajada...

Selised nädalad lihtsat TULEB!!! ära kannatada... tavaliselt üritan siis tuimalt püsida söögigraafikus ja juua palju rohelist/piparmündi teed (see teeb mul tuju paremaks) ja leida hullult palju muid tegemisi toimetusi, mis viivad mõtted mujale.... ning igal õhtul teki alla pugedes mõtlen sellele, et ükspäev PEAB vähenema, kui olen olnud nii täpselt korralik... siis tulevad head unenäod winking smiley Puhkus on alati kehale hea.

Aga inimekeha on väga imelik "masinavärk" , sest on ka nädalaid, kui ei pea tegema eriti midagi... kaal lihtsalt kukub smiling smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 11. May 2011, kl 22.24

minul pole ka kõige paremini läinud confused smiley . eile tundsin, et ma olen nii kohutavalt väsinud. võibolla olen üle treeninud ennast. esmaspäeval lõunal bodypump ja õhtul intervalli jooksutrenn. eile pidin peale tööd jooksma minema kuid tundsin, et ma lihtsalt ei jaksa! koju jõudes viskasin diivanile teleka ette pikali paariks tunniks. vahepeal tuli hundiisu ja iseloomutus peale ja otsisin külmikust kõike head ja paremat. kcal-d läksid nii lõhki kui veel andis! jooksma siiski läksin - 21.30 , peale dr. House vaatamist ja ära söödud toiduhulga natukest seedimist smiling smiley. täna käisin jõusaalis ja mõtlesin jälle et peaks õhtul jooksma ka minema. täna siiski ei jõudnud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 12. May 2011, kl 08.32

Tuleb välja, et see nädal on meil kõigil jama olnud confused smiley aga ära põe, mul ongi nii, et kui üks nädal langeb korralikult, siis teine nädal tammub kaal paigal... aga järelikult, kui see nädal paigalseis, siis järgmine nädal kukub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 12. May 2011, kl 08.41

vähemalt oleme üksteisele toeks ja hea on teada, et pole ainuke, kellel paha nädal.Homme siis see kaalumine, kuigi ma kaalusin ennast ka täna hommikul, homne läheb muidugi kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Miizu
Kuupäev: 12. May 2011, kl 08.42

Sama siin. Nädalavahetus andis paraja põntsu ja üllatuse: +700g. Eks näis, mis homme hommikuks kaal näitab, kuna nädala sees olen ennast kätte võtnud ja püüdnud ikka normist kinni pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 12. May 2011, kl 10.13

Ma kaalun ennast igal hommikul, see on minu rutiin ja ma ei suuda sellele vastu panna ja muide kõige kiirem viis avastamaks, et midagi on valesti tehtud.. või siis õigesti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.21

ma olen täna essa oma kaalunumbriga smiling bouncing smiley . aga midagi ilusat siin küll pole - 80,1 kg eye rolling smiley. aru mai saa , trenni teen praktiliselt iga päev ja toitun lubatud kalorite piires (peaaegu iga päev). trennikalorei vahest söön tagasi kuid mitte kõike. ja kaal lihtsalt seisab 80 peal (+/- 100g). vahepeal muutsin ka seadeid ja märkisin treeningkoormuseks 1-3* nädalas algse 0 asemel (tegelikult teen trenni 5-6 päeval nädalas ja mõnel päeval 2 trenni päevas - nagu tippsportlane juba grinning smiley ). tundub et see suurem kaloraaž siiski vist ei toimi confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Miizu
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.26

Hommikust,

Minul pole ka midagi hõisata: selle nädalaga +400g ja 62,6 kg. Õnneks on võrreldes algusega ikka 400g alla läinud 63-st kg-st aga mitte plaanipäraselt. Huvitav, kuidas on võimalik mul eesmärk saavutada ja 8 päevaga 2,7 kg alla saada. Pean kriitiliselt oma toitumise üle vaatama. Aga edu kõikidele ja tublid oleme me kõik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.