Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.55

Minul pole ka midagi hõisata, aga õnneks pole ka midagi väga halvasti, kõik on täpselt samamoodi vagu eelmine nädal smiling smiley kaal: 64,1 kg ja mõõdud ka sama, vöö: 72 cm ja puus: 92 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.03

hommikust.Minul see nädal tervelt +800g, ehk siis 61,3kg eelmine nädal oligi liiga hea grinning smiley Mõõte ma ei tea ikka veel, täna ostan küll mõõdulindi.Aga ei tasu pead norgu lasta, eks see langetamine käibki nii, mõõnade ja tõusudega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.23

Hommikustsmiling smiley
Kaal on 75,9 asi seegismiling smileyEes ootab raske nädalavahetus...sõbra juubeli ja enda sünnipäevaga...Ma mõtlesin ,et ma ei jälgi mitte midagi.Vähemadsti see nädalavahetus see tekkitaks stressi ,et pead kogu aeg valvel olema ,et mida suhu pistad.Alkoholi tahaks ka natuke juua ja kui ma selle sisestaksin siis oleks päevanorm kohe täis.Ma mõtlesin et kui ma ikka väga palju juurde võtan teen paar paastupäeva vahele.Puus oli 110 cm ja kõht 92 cm.
EI vorstikestele JAH lihale-see on kõik mida ma see nädalavahetus jälginsmiling smiley

Ilusat nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Kats23
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.26

Eelmine nädal oli vist jah liiga hea, et olla tõsi. Kaal on sama 61,5kg..
Hakkasin sellest nädalast L-karnitiini kapseleid ka võtma. Jõusaali treener ütles, et need pidavat rasvapõlemisele kaasa aitama smiling smiley Et kui mul nüüd ulmelise kiirusega hakkab kaal langema, siis teate, milles asi grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kata89
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.41

Mul oli väike hirm täna kaalule astuda, tunne ei olnud just kõige parem terve nädala jooksul. Mitu ülearust kommi sai suhu pistetud jne. Aga siiski, üllatus oli suur ja üldsegi mitte halb. Igatahes kaaluks 60,5. Nii et olen stabiilselt allateel.Tegi kohe tuju paremaks ja motivatsioon ka tõusis!

Mõõdulindi leidsin ka üles: kõht: 77cm ja puus: 102cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.53

Mul on hea meel tõdeda, et meie duell on kõikidele reeglitele vastav ja eelmise nädala parimad on ka üldisesse kiidutabelisse lisatud.
--> [www.kaaluabi.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: mileedi
Kuupäev: 13. May 2011, kl 13.00

Tere
Ma nii hilja kirjutan siia, sest olen hetkel haige, mingi rumal viirus vist. Igastahes hommikul oli kaal 74 kg ja mõõdud 102 cm puus ja 92 cm vöökoht. Ma ei ole väga tublisti söönud ja märkinud ka viimased päevad, üritan ilusti terveks saada ja siis järgin ilusti. Hetkel on hull väss peal, aga tegemist on vaja teha (varsti on lapsed vaja lasteaiast tuua ja õhtul üks sünnipäev, kuhu ma hetkeseisuga ei saagi minna)...Tervitused!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 13. May 2011, kl 16.27

Tere kõigile.. Mina olen ka peale öövahetust nüüd lõpuks üles ärganud ja saadan oma andmed.
Arvestades seda metsikut-metsikut piina ja nälga ja külma, mida ma terve nädal olen kannatanud, olen siiski miinusetots see nädal. 64,7 ehk siis -1.
Vöö osas pole midagi muutunud 71, aga puusalt läinud 1,5 cm ehk puusad-suusad täpselt 100.

Kallitele kaasvõitlejatele soovin kindlat meelt ja positiivsust! Tagantjärele mõeldes oleks vast paigalseis või väike pluss isegi parem, kui see meeletu korisev kõht terve nädala vältel!

Vapralt edasi kaunitarid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 15. May 2011, kl 08.50

minul näitas kaal see nädal 71,6 smiling smiley ,vaikselt ikka langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 15. May 2011, kl 16.25

Ootame õigelteel tulemuse ka ära ja siis saab ka sellenädalase tulemuse lukku panna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 15. May 2011, kl 21.13

maazikazzz on nii tubli, et hoiab meie tabelit koos smiling smiley Isver ma loodan et mul on see nädal edukad, kui mitte muud siis vähemalt see 60,5, mis mul juba oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 15. May 2011, kl 21.52

Tähh, kukimuki... ma loodan ka, et see nädal tuleb parem tulemus, kui eelmisel nulli nädalal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 16. May 2011, kl 10.22

Panen kõikidele südamele, et oleks äärmiselt tore, kui kaalunäidud saaksid siia sisestatud reedese päeva jooksul... Kahjuks duelli reeglite kohaselt pean ma uue tabeli ära tegema ja kahjuks õigelteel kaalunumber jääb seekord välja sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 16. May 2011, kl 10.39

Nii, uus tabel koos, pole midagi vinguda, plussid on väiksemad, kui miinused. smiling smiley
Meie nädala tegija on annimanni, kel kaalukaotust sel nädalal 1 kg ja kata89 on maha raputanud 0,7 kg, aplaus teile, olete meile eeskujuks.



....................29.04...........06.05.............13.05
õigelteel........62,2 kg....61,4 kg(-0,8)....----------------
annimanni.....66,2 kg....65,7 kg(-0,5)....64,7 kg(-1,0)
mileedi..........73,4 kg....73,2 kg(-0,2)....74,0 kg(+0,8)
Kats23...........63,0 kg....61,5 kg(-1,5)....61,5 kg(-0,0)
koiott.............80,0 kg....79,9 kg(-0,1)....80,1 kg(+0,2)
kullake1234...74,0 kg....72,2 kg(-1,8)....71,6 kg(-0,6)
kukimuki........62,3 kg....60,6 kg(-1,7)....61,3 kg(+0,8)
Miizu..............63,0 kg....62,1 kg(-0,9)....62,6 kg(+0,5)
Märtsikas.......77,2 kg....76,2 kg(-1,0)....75,9 kg(-0,3)
kata89............62,0 kg....61,2 kg(-0,8)....60,5 kg(-0,7)
Maasikazzz....64,6 kg....64,1 kg(-0,5)....64,1 kg(-0,0)


Ma võin omast kogemusest öelda, et kui üks nädal on langus suur, siis järgmisel keha pisut taastub ja ei anna nii palju ära, aga muretsemiseks pole põhjust, sest õige pea tuleb uus suure langusega nädal... juhhuuuuuuu grinning smiley
OLGE KÕIK TUBLID, kaunitarid ja hoolimata vihmasest ilmast on õige pea ka soe suvi kohal, nii et motivatsiooni on kuhjaga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 17. May 2011, kl 19.14

No kuidas see vihmane nädal kulgeb , Mummukesed ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 18. May 2011, kl 08.10

Minul suhteliselt töiselt.. Pea uimane ja tunne nagu tahaks ainult magada. Eilne läks hästi ja kuna magasin pool päevast maha, siis nälga ei tundnud, kuna sõin kõhu täis ja oligi aeg varsti magama minna..

Täna olen varakult juba üleval ja tunnen, et täna saab raske olema smiling smiley

Päikest teile kõigile ja natuke veel uue kaaluringini jäänud!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 18. May 2011, kl 08.51

Ma olen hakanud ka värvilisi köögivilju ja puuvilju sööma just sellel eesmärgil, et mitte vitamiinipuuduse all kurnatuks muutuda... Jõudu sulle ja teistele duellitajatele ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 18. May 2011, kl 12.42

Ma hoian kõigile pöidlaid, et kõigil tuleks miinuse nädal.Täna tunnen kerget väsimust, ei viitsindu eriti isegi stepi teha, aga olin ikka kenasti tunni lõpuni, lihtsalt ei tõstnud jalga nii kõrgele kui tavaliselt smiling smiley
Täna proovisin endale motivatsiooniteksasi ( see on nii lahe sõna grinning smiley) jalga, aga mu punnperse ei tahtnud eriti ära mahtuda sinna, parem oleks kui suveks mahuks, sest need kurjamid olid kallid ka grinning smiley Igatahes ülehomme juba selgub tõde.Ega mul see miinus eriti suur ei tule, kui üldse, mu kaal on võimeline kõikuma 500-700g ööpäevas, ma ei mõista kuidas see võimalik on.Olge tubli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 18. May 2011, kl 13.03

Mina ka ei mõista seda kaalukõikumist.. no päeval ehk veel olenevalt sellest mida ja kui palju sööd..aga üldiselt ei saa mina siiani aru, mismoodi ma kahe kuuga suutsin juurde võtta üle 10 kilo.. ja enamjaolt toitudes juurikatest sad smiley
Kõht oli kogu aeg punnis ees nagu 6-7 kuud rase. Õnneks keegi isiklikult õnne soovima ei tulnud ja pärima ei hakatud, et kaua veel jäänud, aga pilgud olid vastavad..
Kui arstile muret kurdsin, et ma isegi reaalselt ei söö koguseliselt nii palju, kui ma nädalaga juurde võtan, siis ei osanud ka nemad kommenteerida, vaid laiutasid käsi.. smiling smiley Õnneks olen nüüd sellest juurde tulnud kilodehunnikust poole peaaegu juba maha saanud- tervis tänu sellele parem ja enesetunne ka smiling smiley

Mina oma nn. saleduseaja teksaseid ei ole nüüd proovinud, aga tean juba varasemast ajast, et kuskil 63 kilo pealt saan juba hakata nööpi kinni pingutama smiling smiley Ehk paari nädala pärast siis on ka see õnnis hetk tulemas smiling smiley

Täna plaanis väike shopinguralli ja ehk saab ka mõne kalori kulutatud smiling smiley

Kui saladus ei ole, siis mis/kuidas juurde tulnud kilosid kaunitarid siin üldse kaotavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 18. May 2011, kl 14.10

Mina alustasin tegelikult kaalu langetama enne, kui siia tulin, alustasin langetamist 65,9 pealt olen juba 4-5kg alla võtnud, juurde võtsin imetamise aeg, mu magusa isu oli meeletu, kaalusin pale sünnitust juba 57 ja siis mõtlesin et oi nii kiirelt läkski kaal ja sisi ei pööranud enam sellele tähelepanu ja +8kg tuli nagu niuhti.

Mina alustasin siis kaalujälgijate süsteemiga, et söön päevas 20punkti, mul raamat ka kus loen ja samal ajal kirjutan ka siia kaaluabisse ülese, see on umbes 1200-1300kcl ja see aitab küll, aga nagu ma tänasest blogis jub akurtsin et langeb, langeb ja siis iga 2kg tagant jääb mitmeks nädalaks seisma.Siis teen veel 3-4 korda nädalas trenni, esmasp. on bodypump, kolmapäev step ja reede spin+bodypump, pühapäeval hakkan tegema nüüd kardiot ja kõhulishast.Minu eesmärgini on veel 6kg, ma nii tahaks 55kg jälle kaaluda.

Ma käisin ka eelmine nädal shoppingul ja enamus riides siiski s ja m, enne hakkas juba vaikselt l poole kiskuma.Need motivatsiooniteksad ostsin ka eelmine nädal, need lähevad mul küll jalga, aga ei ole eriti mugav, tagumik punnitab välja, nii madal värvel grinning smiley Kus juures mul on kõik teksad tumedas, need on esimesed heledad teksad ja katkised ka veel grinning smiley
Aa ise olen 26a ja mul on üks 1,7a.poeg. Minu lugu siis selline.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 18. May 2011, kl 14.46

Te olete nii tublid.. ülehomme tulevad siia ritta ikka imeilusad miinused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 18. May 2011, kl 22.23

Maazikazzz kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Te olete nii tublid.. ülehomme tulevad siia ritta
> ikka imeilusad miinused smiling smiley


mina vist tublidusega kiita ei saa confused smiley . mul tuleb vist taaskord leppida 0-ringiga, kui isegi väikest plussi ei tule. väga palju söögiga üle normi ka ei patusta. no mina ei tea mida see kaal tahab et ta lõpuks allapoole liikuma hakkaks eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.29

No nulliringe peab ka olema muidu ei oska teinekord tillukest miinust hinnata ja null on alati parem kui pluss ja väike pluss on alati parem, kui suur pluss grinning smiley grinning smiley grinning smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: mileedi
Kuupäev: 20. May 2011, kl 05.56

Nii, tere ilusat hommikut. Minu kaal 72.9 kg sel hommikul, puus 102, keskelt 100 (loodan, et mõõdan ikka õige koha pealt.)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: mileedi
Kuupäev: 20. May 2011, kl 05.58

sorry, keskelt 90.smiling smiley vaatasin unisena valesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.23

Mileedi, sul on ikka väga SUPER tulemus smiling smiley

Minu numbrid sellel nädalal siis järgmised: kaal: 63,1 kg (miinus 1kg), vöö 70 cm ja puus: 91 cm.

Aknast välja vaadates tõotab tulla imeilus ja päikseline weekend. Nautige seda, sõbrad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Miizu
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.30

Hommikust!

Minul näitas kaal täna 61,9 kg juheiii... võrreldes algusega on kadunud 1,1 kg. 2 kg veel ja olengi oma esimese eesmärgini jõudnud. Motivatsiooni ja tahtmist on smiling smiley. Päikest kõikidele ja nautige kaunist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.41

Tere hommikust mu kaunid kaaslased.Ma kaalusin ennast 4 korda järjest, et kas see on ikka õige number mida ma näen grinning smiley Minu kaal oli täna hommikul 60,3 ehk siis -1kg.Kas tõesti ongi varsti kau aoodatud 5 ees, igatahes ma olen väga õnnelik grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.08

Kaunitarid mega tublid tulemused!! smileys with beer

Mina millegagi täna rõõmustada ei saa.. kuigi nutma ka ei aja.. 65,8 ehk siis väike +
Kuna tegemist praegu selle kuu kõige nõmedama ajaga, siis olen paistes nagu pärmitaigen ja ennast lohutan sellega, et eks see vesi organismis praegu kinni on.. vööümbermõõt veidi väiksem 69 ja puusad-suusad samad, ehk siis 100.

Kui oleks vaja ka silma-ava mõõtu, siis see oleks mul praegu olematu, sest nägu nii paistes, et näen välja nagu väike hiinlane.. winking smiley Silmi pole nähagi, nii paistes olen sad smiley

Alla ma ei anna ja järgmine nädal peaks tulemus veidi rõõmsam olema smiling smiley

Suured kallistused kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Kats23
Kuupäev: 20. May 2011, kl 14.10

No mitte kõige hullem..61,2kg ehk -0,3 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.