Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 20. May 2011, kl 14.20

Aga mina avastasin oma unise peaga tehtud vea.. kaalun ikka 64,8..mitte 65,8 smiling smiley Oii kui hea avastus see ikka oli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 20. May 2011, kl 15.36

nii. mulle võib siis plussiringi kirja panna - kaal täna hommikul 80,4kg. aga samas pole ju väga paha ka , arvestades et eile ja üleeile olid sünnipäevapeod (ma olen iseloomutu moody smiley , eriti kui tegemist on pihlaka sefiiritoodetega tongue sticking out smiley ) ning kõigele lisaks veel "see aeg kuust" ka eye rolling smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 20. May 2011, kl 17.08

tere

Täna siis 75,1 seega miinus...aga see mis ma nädalavahetusel sõin ja jõin-oi-oi-oi-
ma nägin see nädal ikka vaeva ka ,et ikka miinus...pole praegu mõõdulinti käepärast annan mõõdud homme...ja vastan mõnele küsimusele mis siin eespool küsitudsmiling smiley

Ilusat ilma ja peenikest pihtasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kata89
Kuupäev: 21. May 2011, kl 10.48

Tere!

Kaal 60,3kg, väike aga siiski miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 21. May 2011, kl 16.42

no mina ei saa sellest kaalust enam üldse aru moody smiley . eile õhtul kella 8 ajal kui mul olid kõik kalorid juba tegelikult ära tarvitatud, sõin ära peaaegu 500g pasta carbonarat. ja mida täna hommikune kaal näitas ? 80,0 , seega 400g VÄHEM kui eile hommikul eye rolling smiley. nii et vahet pole, sööd õhtul või mitte kaal näitab ikka suvalisi numbreid .

ma käisin täna maijooksul ka grinning smiley . ja pärast, kuna rongini oli liiga palju aega, sõitsin rattaga koju - 23km . ma olen nii tubli smiling smiley ja täna vist sööke üles ei märgigi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 23. May 2011, kl 21.28

Kurb tõdeda, et meie read lähevad järjest hõredamaks sad smiley
.. aga hea meel on jätkuvalt selle üle, et kaal kukub, sellel nädalal oli kaks imetillukest plussi ja palju ilusaid miinuseid ---> selle nädala tublim oli MILEEDI -1,1 kg järgnesid kukimuki ja maasikazzz, mõlemal 1 kg pepu küljest maha raputatud.
OLGE TUBLID ja ärge siis unustage, et REEDEL kaalume ja ESMASPÄEVAKS oleks kindlasti number kirjas smiling smiley
JÕUDU TEILE, KAUNITARID winking smiley


....................29.04...........06.05.............13.05................20.05
õigelteel........62,2 kg....61,4 kg(-0,8)....----------------....-----------------
annimanni.....66,2 kg....65,7 kg(-0,5)....64,7 kg(-1,0)....64,8 kg(+0,1)
mileedi..........73,4 kg....73,2 kg(-0,2)....74,0 kg(+0,8)....72,9 kg(-1,1)
Kats23...........63,0 kg....61,5 kg(-1,5)....61,5 kg(-0,0)....61,2 kg(-0,3)
koiott.............80,0 kg....79,9 kg(-0,1)....80,1 kg(+0,2)....80,4 kg(+0,3)
kullake1234...74,0 kg....72,2 kg(-1,8)....71,6 kg(-0,6)....-----------------
kukimuki........62,3 kg....60,6 kg(-1,7)....61,3 kg(+0,8)....60,3 kg(-1,0)
Miizu..............63,0 kg....62,1 kg(-0,9)....62,6 kg(+0,5)....61,9 kg(-0,7)
Märtsikas.......77,2 kg....76,2 kg(-1,0)....75,9 kg(-0,3)....75,1 kg(-0,8)
kata89............62,0 kg....61,2 kg(-0,8)....60,5 kg(-0,7)....60,3 kg(-0,2)
Maasikazzz....64,6 kg....64,1 kg(-0,5)....64,1 kg(-0,0).....63,1 kg(-1,0)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 24. May 2011, kl 13.15

Tabel on iluuuus, aga minu reedene number tuleb küll väga kole sad smiley Käisin hommikul kaalumas ja + 1 kg... ja mitte enam isegi grammides vaid terve kilo.. Tuju veidi kurb, aga pole ka imestada midagi.. Käsil väga stressirohke aeg ja isegi ei ole keelanud endale kõike head ja paremat (selle all siis pean silmas shokolaadi..smiling smiley
Aga positiivne see, et kuigi nägin täna rasvast plussijurakat- tunnen, et ehkki olen kukkunud, siis suudan ennast taas püsti ajada ja väikeste sammukestega edasi liikuda.
Sees küll paha tunne, justkui oleks vedanud alt nii ennast kui ka meie grupi duellitajaid, kuid loodan, et juba järgmine nädal saan taaskord ennast kiita smiling smiley

Olge tublid kaunitarid ja reedese kaaluringini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 24. May 2011, kl 14.05

ära muretse, reedeni on veel aega, kui ennast natu rohkem vett juua ja liigutada, pole reedeks sellest plussi kilost miskit alles smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 24. May 2011, kl 14.42

annimanni, ära nukrutse mul tuli ka täpselt kilo juurde nädalavahetusega, aga tänaseks olen kaotanud juba 500g ja ei muretse üldse selle pärast.Ma usun et mis kiirelt tulnud see ka kiirelt läinud.Soovin teile edukat nädalat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 25. May 2011, kl 19.06

oeh, mul on tunne, et ma ei jaksa enam dieeti pidada sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 25. May 2011, kl 19.12

Ma tean seda tunnet Kukimuki.. Sellepärast võtan see nädal vabamalt veid.. päris kõike küll ei söö, aga annan organismile veid rohkem..

Tundsin, et kinnisideeks ja ainsaks mõtteks on saanud söömine-kaalumine-söömine-kaalumine..

Elus peab ka midagi muud veidi olema smiling smiley Näiteks mõnus õhtusöök kallimaga, kus ma ei pea iga suutäit eraldi kaaluma..
Naudin seda nädalat ja ehk järgmine nädal tunnen, et suudan taas näpuga järge ajada.. Kuskile mul kiiret ju ometi ei ole.. (nagunii on +1 juba kindel) Veidi on kokkuvõttes maha läinud ja kui ka see, mis nüüd maha läinud on veel küljes oli- ka siis ei olnud maailmalõpp käes smiling smiley

Sulle aga edu ja kindlameelsust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 26. May 2011, kl 09.08

Täpselt, EI TOHI ELADA SELLEKS, ET SÜÜA, VAID IKKA SÜÜA SELLEKS, ET ELADA. Elame vaid ühe korra ja kaaluabi peaks IKKA elukvaliteeti parandama, mitte seda rikkuma.
Ise suhtun ka asjasse nii, et kui siiamaani suutsun selle kaalunumbriga elada, siispole mul kuhugile kiiret, NAUDIN ELU JA KUI KAAL KA KUKUB, SIIS SEE ON VAID BOONUSEKS.
PÄIKEST KAUNITARID.




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maazikazzz 26.05.2011 09.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 26. May 2011, kl 12.29

No nüüd on selge ka miks see kaal mul seisab ning olen ise natuke närviline, näljane ja tusane.Ega see naiste elu kerge pole ma ütlen smiling smiley See nädal tuleb kindel +, aga ei tea veel kui suur, kui mu keha nüüd ühe ööpäevaga ei üllata, mida ta on ennegi teinud.Tundub et mul ongi nii, et üks nädal langeb üsna kena numbri ja teine nädal kas seisab või pigem tõuseb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 26. May 2011, kl 14.02

Üle pika aja leidsin aega võtta kätte Viilmaa raamat. Vabandagu mind need, kes sellest midagi kuulda ei soovi, kuid ehk on siin väike tõetera kõigile ja eks enamus on samasuguses situatsioonis olnud (kaalu tõusu ja languse seisukohalt siis) smiling smiley

NÄIDE ELUST.

Kuulasin ühe 130 kilose inimese muret. Kuna ta jalad ei tahtnud teda enam kanda, siis ta otsustas ennast näljutama hakata. Ta oli 3 kuud ainult aurutatud juurikaid söönud ja kartis juba isegi tee sisse taimi panna. Jõi ainult keenud vett. Tulemuseks oli 138 kilo. Suures meeleheites sellest lubas ta endale nädal aega kõike head ja paremat. Kui ennast justkui vihavaenlasele kättemaksuks kaaluma läks, et vahi nüüd, mis sa teinud oled, siis kaal näitas 2 kilo vähem. Vaene peast segi inimene ei osanud enam oma peaga midagi aru saada.

Shokk pani teda kõhnumise peale käega lööma, aga ta tahtis teada, mida see jama tähendab. See tähendab, et iga kord, kui mõttetult keelatakse, saab kõhunääre hoobi, millest paiskub verre lisaannus insuliini, mis transpordib veresuhkru rakkudesse. Rakud kasvavad sellega paksemaks, aga veres tekib hüpoglükeemia. Ajurakud, mis ei või sekundikski glükoosinäljas olla, informeerivad oma olukorrast ärritumise ja näljaga. Nad hoolitsevad oma olemasolu eest vastupandamatu isu tekitamisega. Umbes nii, et ole paks, aga ole inimene.

Kui kõhnumise eesmärgiks seadnud inimene toidukauplusse läheb, külluslikku valikut vaatab ja endale seda, teist ja kolmandat keelama hakkab, siis ta kõhunääre saab ühe hoobi teise järel kuni veresuhkur on minestuseni madal. Selleks kulub ainult minuteid. Kui ta siis ennast haletsema hakkab, et kõik tohivad ja mina ei tohi, siis minestabki. Minestustunne vallandab surmahirmu. Surmahirm on hullem kui liigsete kalorite hirm. Tahtejõuline inimene keelab ennast veelkord, seekord minestamast, ja ostab näiteks kilose paki jäätist. Ta vajas praegu jäätist, sest see tasakaalustab hirmu energia kõige kiiremini.

Muu magus oleks samuti toiminud, aga ta hundiisu jäätise järele räägib, et inimene on solvunud elu ees, mis tema suhtes ebaõiglane on, ja vajab just selle energia tasakaalustamist. Jäätises on intelligentse solvumise ehk solvumise keelamise energia. Igasuguse negatiivsuse väljatuleku keelamine on ju intelligentne. Oleks ta kasvõi enne söömist endalt küsinud: "Kas mulle on seda tarvis?" siis ta oleks võtnud suutäie ja sellega oleks võibolla terveks aastaks jäätise tarve rahuldatud olnud. Nüüd ostis ta kilose paki ja sõi ennast silmini täis.

Paari päeva pärast oli ta peaaegu 2 kilo raskem. 3 kuu jooksul 4 korda niimoodi eksida ja 8 kilo ongi juures. Miks nii? Sest jäätist süües läks iga suutäiega alla teadmine, et ei tohi, ei või, ära nii tee, jäta järgi. Söömise lõppedes võib nälg niiviisi olla suurem kui söömise alguses, sest suhkur rändas otsemat teed verest kudedesse ja talletus rasvana. Vanasõna ütleb, et keelatud vili on magus. Näete, see on sõna otseses mõttes nii.

Meeleheites kaalule käega lüües läks ta poodi ja ostis, mis hing igatses. Ta lubas endale nädal aega kõike, mille järgi isu oli. Endale justkui surmahoobi andmiseks kaalule astudes lakkas ta kaalu uskumast - ta oli 2 kilo alla võtnud. Miks? Sest ta lubas, ei keelanud endale vajalikku. Tema kaalu normaliseerumine sõltub nüüd oskusest vabastada endast keelamise stress. Protest keelamisele on siis kerge vabanema.

Ta oli endale isegi oma meelismaiustust - shokolaadi lubanud. Šokolaadil on täitumatute unistuste meelekibeduse vaigistamise energia. Ka see ei tõstnud ta kaalu, sest ta lubas endale parasjagu oma meelekibedust vaigistada. Meeleheites inimene ei suuda ju inimene olla, sellepärast on talle ka šokolaadi vahel vaja.

Maailmas ei ole midagi, mida ei oleks üldse tarvis.

Kui keelate endale ükskõik mida vaimset, hingelist või materiaalset, see taandub ikka suhkru ainevahetuse probleemiks. Suhkruga saadud liigsed kalorid muutuvad rasvaks, nagu hirm muutub võimetuks vihaks ehk kurbuseks. Näiteks tahate hea olla ja keelate endale keelamise. See, keda oleks olnud vaja keelata, käitub seepeale nagu puurist vabanenud loom, kes teeb endale ja teistele halba. Teie käite abitu, kurva ja näljasena ringi ning võtate kaalus tuntavalt juurde. Ühel hetkel on mõõt täis ja Te plahvatate. Hiljem hakkate seda kõike kahetsema. Kahetsemine tõstab Teie kaalu veelgi, sest kahetsemine tähendab enda süüdistamist selles, et ma ei keelanud ennast tegemast seda, mida ei oleks tohtinud teha. Mida rohkem kahetsete, seda rohkem korrutate keelamiste energiat ja seda mahukamaks või tihedamaks kasvab Teie rasvkude.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.03

Tere hommikust.Mina siis esimene smiling smiley Vaatamata raskele nädalale langes siiski mu kaal, kuigi see on nii pisike number, aga langus siiski, nii et siis tänaseks kaal 60,2 ja langus - 100g grinning smiley Ma olen väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Miizu
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.14

Hommikust! Ma teine smiling smiley

Minu kaal on see nädal ilusti langenud, nimelt tänane number on 61,3 kg, seega -600 g nädalas. Olen rahul ja üritan jätkata samas vaimus, et esimese eesmärgini (59,9) varsti jõuda.

Olge vahvad ja loodame, et ilmad lähevad soojemaks ja päike hakkab rohkem paistma tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.04

Hommikust Päiksekesed, kukimuki, ka 100 grammi on väga hea tulemus, ikkagi miinus smiling smiley... mul sama värk, kui üks nädal läheb korralikult, siis teine nädal kaal seisab.. nii et olen ka selle miinuse üle väga õnnelik smiling smiley

Kaal: 63,0 kg (miinus 100g) vööümbermõõt: 70 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.34

Tere kõigile!

Tublid olete ja lausa rõõm kõigi pisikeste miinuste üle smileys with beerhot smiley

Nüüd siis mina oma plussiringiga rikun kõik ilusa ära sad smiley 65,5 ehk siis pluss 700 sad smiley

Aga kui arvestada, et eile pidasime mehe sünnipäeva ja veel enne südaööd sai süüa ära pool sefiiritorti ja nädala olen söönud nii shoksi kui kõike muud head ja paremat, siis ei olegi tulemus kõige hullem.. kartsin rohkemat.

Muud ümbermõõdud kas samad või siis isegi veidi väiksemad.. rinnaümbermõõt on jälle müstiliselt vähenenud (tervelt 3 cm- ainus, mis võiks tegelikult suureneda ) smiling smiley ja ka puusadest on imekombel sentimeeter vähemaks jäänud.. vööümbermõõt sama.

Päikest ja alates tänasest olen jälle tubli!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Kats23
Kuupäev: 27. May 2011, kl 10.47

Jess 60,8kg. ei mäletagi, millal sellist nrit viimati nägin smiling smiley ehk siis 400gr. Varsti tuleb uus nr ka ette cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 27. May 2011, kl 11.58

Tere

Ma siin haige ja tuju on ka nii nullis ,et sure ärayawning smiley.Kaal 74,9 miinus mis miinus aga see nii väike ,et hakka nutma.Patustasin ka aga see selleks.Ma olen ikka korralikult paks siis peaks kilod ka kergemini minema?Aga see selleks, praegu lööb pessimism igast sõnast väljaangry smiley .Lihtsalt nii sitt on olla kurk on nii valus,et jube!


Teile ilusat ilma ja head tujusmiling bouncing smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Miizu
Kuupäev: 27. May 2011, kl 13.06

Ma loodan, et mul näitab järgmine nädal 60, ... algavad numbrit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 27. May 2011, kl 13.22

ma loodan homset hommikut 5 alustada ja luban et enam nädala vahetustel ei patusta, äkki siis saab kiiremini eesmärgini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: mileedi
Kuupäev: 27. May 2011, kl 13.49

Ma jõudsin alles kell 12 mõõtma-kaaluma, täna lapse lasteia lõpu pidu ja tegemist palju. Numbrid - 71,9 kg ja 92 keskkoht ja 102 puus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 28. May 2011, kl 07.57

Tere kõigile...

Mina oma kaalumise mehhanismist küll aru ei saa ja täna tekkis küsimus, et kas ta mul hoopiski mitte vanadusest segi ei ole läinud. Kaal tegelikult juba üle 4 aasta vana ja saanud nii vett kui niiskust kui ka mitme kolimise käigus korralikult põrutust...

Eile hommikul olin 65,5 ja õhtul peale sööki koos riietega näitas hoopiski 65,1. Tegemist küll vahega grammides, aga kujutan ette, et kui oleks tegemist kaaluga 60,4 või 59,1 siis oleks vahe ikka tuntav- onju mul õigus smiling smiley

Oskab keegi head ja kvaliteetset kaalu soovitada?
Kas need kaalud, mis vee protsenti ja muud jama arvestavad, kas nende hind õigustab ennast?

Kena päeva kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 28. May 2011, kl 08.03

sry et ma seekord hilinen oma kaaluga eye rolling smiley eile oli kiire päev kuidagi ja arvutisse eriti ei jõudnudki. aga number on ilusam kui ma arvata lootsin grinning smiley - 79,8kg (see tähendas ühtlasi ka eile õhtust grilli-ringi koos veini ja juustuga grinning smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 28. May 2011, kl 09.10

annimanni, ma ostsin poest kõige odavama elektronkaalu, maksis mingi 9 eur ja olen rahul.Algul ostsin tegelt selle mehhaanilise ja see valetas tervelt 3 kg ja viisin poodi tagasi ja siis vahetasingi selle teise vastu.Minule on küll iga gramm oluline, tõesti on vahe kas kaalud 60, 1 või 59,9 grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 28. May 2011, kl 09.15

No mulle ka iseenesest ikka iga gramm tähtis..ja mida vähem neid grammikesi on, seda parema tulemuse kokku annab smiling smiley

Nii, et tundub, et taaskord põhjust poodlema (oi kuidas mulle see sõna ei meeldi) grinning smiley minnagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 28. May 2011, kl 11.10

annimanni kirjutas:
-------------------------------------------------------

>
> Oskab keegi head ja kvaliteetset kaalu soovitada?

Soehnle kaal on kindla peale minek

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kata89
Kuupäev: 28. May 2011, kl 11.43

Tere!

Minu kaal 59,5. Jess! 50-ndad jõudsid kohale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 28. May 2011, kl 14.09

Jeee Kata89..Õnne..õnne..õnne!! smileys with beerhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.