Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456
Asukoht: 6 / 6
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 11. June 2011, kl 20.37

jah, aga ma pole midagi kirja pannud, aga 6nneks on siiski kaal alanenud smiling smiley Ma teen m6ni paev tabeli ka ara, loodan, et te viivituse parast ei pahanda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 16. June 2011, kl 16.43

nonii, kas olete homseks valmis? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: koiott
Kuupäev: 17. June 2011, kl 08.26

ma teen siis selle nädala kaalunumbriga otsa lahti (viimased nädalad olen ju tavaliselt viimane olnud smiling smiley ). minu kaal 79,4 kg . võrreldes eelmise nädalaga tubli saavutus, eriti kui arvestada seda et KA-sse satun viimasel ajal õige harva. toidupäevikut täitsin ka vist viimati poolteist nädalat tagasi.
trenni pole endiselt saanud, kuid see eest sai paar viimast päeva mööblit veetud grinning smiley . kes 5-korruselisi mustamäe kortermaju teab, see saab ehk aru kui "kerge" on ca 60kg mööblipakki, mis on 2,5meetri pikk, vedada 3.korrusele. ja neid pakke ei olnud mitte 1 tongue sticking out smiley. vedasime küll kolmekesi - mina, mu õde ja tema 15a-ne poeg, kuid mitmeid kordi tunnistasime endale et vahest on hea olla sellised nagu me oleme , mitte 50kg kaaluvad 10cm geelküüntega tibid kes ainult ilusad on (sry kui keegi ennast äkki puudutatuna tunneb smiling smiley ma ei taha kedagi solvata grinning smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 17. June 2011, kl 08.27

Tere hommikust.

Minu kaalukaotus see nädal tervelt -1,6kg ja kaalun 58,5kg oeh kui hea tunne on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Miizu
Kuupäev: 17. June 2011, kl 09.50

Hommikust,

Oi kukumuki, sa oled nii tubli olnud! Kuidas sul see õnnestunud küll on? winking smiley Minu kaal täna 60,9 ehk 100 g juures võrreldes eelmise nädalaga. Aga ma pole õnnetu sellepärast. Sammun tasapisi eesmärgi 59 kg poole. Eks see ole kättevõtmise asi ning kui ennast lõdvaks lased ja ei kontrolli, mida sööd, siis juhtubki nii, et kaal tõuseb, mitte ei lange.

Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: mileedi
Kuupäev: 17. June 2011, kl 12.10

Tervitus. Kukimuki, oled tubli! Minu kaal täna 73 kg. toidupäevikut pole 2 nädalat märkinud. Kuidagi väga kiire, pean uuesti hakkama. Laps on 10 kuud vana ja kogu aeg peab valvama, kui üleval on. NO mis ma ikka vabandan!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 17. June 2011, kl 12.39

Käsi südamel, et ma pole mitte midagi muutnud ja söön sama moodi, olen isegi siin shokolaadi natuke söönud.Ma ise ka imestasin, et see nädal kaal niimodi tuhises alla poole.Aga ta seisis ja pendeldas ka mul 3 nädalat, nüüd siis teeb kaotatud aja tasa smiling smiley. Loodan et nii kiire languse pärast ei tule see sama kiiresti tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 17. June 2011, kl 13.16

Tere

Kuidagi see reede tuleb nii ruttu kätte!Kaal näitas 72,9 ei usu eriti aga no nr on kena.Tunnet küll pole kolm nädalat juba ,et midagi oleks maha võtnud.Selline palli tunne on.

Ilusat langemist siissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 17. June 2011, kl 21.00

Tere kõigile... Minu kaal hommikul oli 64,5 smiling smiley Tiba kõikuv see kaaluke..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Kats23
Kuupäev: 18. June 2011, kl 12.19

61,0...stabiilne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 21. June 2011, kl 09.21

huvitav kuhu maasikazzz kadunud on, kas ootame veel teda, või teen tabeli ära?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 24. June 2011, kl 11.09

Nonii kaal seisab 72,9 vähemalt pole juurde tulnudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 25. June 2011, kl 10.56

siin viimasel ajal nii vaikne.Minul selle nädalaga kaal tõusnud +200g ja 58,7kg, olen rahul , arvestades, et olen söönud mida tahan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Miizu
Kuupäev: 25. June 2011, kl 11.29

Tervitus,

Minu kaal näitas 60,3 kg vaatamata suurele söömisele ja alkoholi tarbimisele jaanide ajal. Seega võrreldes eelmise nädalaga -600g. Olen rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: Kats23
Kuupäev: 26. June 2011, kl 11.07

60,8...-0,2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Kuupäev: 27. June 2011, kl 14.47

No nii.. minul oli see nädal väike arusaamatus nädalapäevadega ja alles täna avastasin, et reede juba ammu möödas. Kahjuks olen pühade ja muude puhkustega endale taas korralikult kaalu kukile korjanud. Kaal siis 66,5 sad smiley Plussi kohe nii, et oi oi oi oi oiiii...

Aga praegu seis sealmaal, et soovin kõigile vapratele siin kuhjaga edu ja kaotatud kilosid. Algab puhkus ja kui ka läbi telefoni saaksin kaalunumbrit sisestada reedeti, siis tean, et maal söömist jälgida on suht võimatu. Annan endast parima ja ehk alustan augustist uute duellitajatega!

Teiega oli tore ja kallistan teid kõiki vapraid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz
Saatis: mileedi
Kuupäev: 01. July 2011, kl 11.21

Minu poolt ka tervitused! Aitäh kõikidele!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456
Asukoht: 6 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.