Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6
Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 29. April 2011, kl 23.10

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL
ehake---------170 cm-----------78,6 kg-------69 kg
Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg
kaksik67------164 cm-----------72 kg---------66 kg
perili5-------165 cm-----------74 kg---------65,3 kg
Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------68 kg
inxii---------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg
BIRIKA--------162 cm-----------76,8 kg-------68 kg
Liiselotte----164 cm-----------74 kg---------64 kg
KadriH--------165 cm-----------74,5 kg-------65 kg
mammamia------171 cm-----------69,4 kg-------62 kg
Kiška---------168 cm-----------73,2 kg-------69 kg
Egoboost------170 cm-----------75 kg---------63 kg
jäävarblane--------?-----------74,6 kg-------61 kg



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 30.04.2011 14.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake,Pähkel,kaksik67,preili5,Corny,inxii,BIRIKA,Liisalotte,KadriH,mammamia,Kiška,Egoboost,jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 29. April 2011, kl 23.13

Tere! Tabelit kirjutades oli kõik omal kohal ja ilus, aga kui vajutasin saada nuppu, heh..juhtus midagi! Aga loodan, et ei ole seda liiga raske lugeda!
Duellitajaid meil siis 13 rõõmsat tegelast ning loodan, et saavutame ka kõik 13 koos oma eesmärgi! Ei taha mingit loobumist näha!
Kirjutage siis siia, kuidas teil ka algus läheb?

Tervitades,
Pähklike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake,Pähkel,kaksik67,preili5,Corny,inxii,BIRIKA,Liisalotte,KadriH,mammamia,Kiška,Egoboost,jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 30. April 2011, kl 06.00

Kas on mingi etteantud "tähtaeg" ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake,Pähkel,kaksik67,preili5,Corny,inxii,BIRIKA,Liisalotte,KadriH,mammamia,Kiška,Egoboost,jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 30. April 2011, kl 11.27

Kuna eesmärgid on erinevad nagu näiteks ühel 4,2 ja teisel 10, siis tähtaega panna ei saa!
Jäävad siis tavalised reeglid:
1.)Kaalumine Reede hommikul ja foorulisse ülesse reedese päeva jooksul
2.)Kui oled 3 korda järjest plussis või 3 nädalat järjest oma kaalu ei kirjuta foorumisse, oled duellist välja arvatud.
3.) Duelli tabelit kohendan selle järgi, kes on kõige rohkem kaotanud (need lähevad tabeli algusesse)

Ja nii lihtne see ongi.
EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake,Pähkel,kaksik67,preili5,Corny,inxii,BIRIKA,Liisalotte,KadriH,mammamia,Kiška,Egoboost,jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 30. April 2011, kl 11.29

Tere kaasvõitlejad!
Minu duell on alanud rõõmsalt. Hetkel söön kaerahelbeputru ning kohe kohe lähen jooksma. Ega ilma liikumiseta ju ei saa. Kuna nüüd otsustasin, et proovin nädalas vähemalt 5 jooksu teha, on reedeks oodata kas kaalu seisakut(kuna keha kohaneb), või väga suurt langust!
Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 30. April 2011, kl 15.50

Minul on väga hästi läinud olen juba -1,3 kg kaotanud, see kaal mis siia panin ongi see miinusega juba, enda arvates olen väga tubli olud, libastumis pole olnud,liigun igapäev smiling smiley) edu ja vastupidavust !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 30. April 2011, kl 19.58

Loodan et täna on viimane tõsisem patustamise päev...Mehel on sünnipäev ja ikka söön veidi krõpsu, salatit, juustu ja porgandeid dipikastmega. Kõige rohkem porgandeid siiskitongue sticking out smiley Ja veidi krõpsu. Ei põe suurt. Siidrit ei ole veel avanud, aga eks ma üks hetk avan katongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 01. May 2011, kl 21.29

Otsustasin uuest nädalast asja tõsiselt käsile võtta ja kohe hommikul jooksutiir ära teha smiling smiley Ja mitte liikumiskaloritega oma söömisi enam tasakaalustada smiling smileyPäikest ja edu kaasduellitajatele!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: ehake
Kuupäev: 02. May 2011, kl 11.04

Tere


Minul oli väga huvitav nädalavahetus, palju liikumist, aga samas ka natuke veini, volbripäev ju. Eks vaatame, kuidas mõjub. Loodan väga, et kaal hakkab langema, sest olen eluviisi ikka väga palju liikuvamaks muutnud, istun päevad läbi arvuti taga, ja seetõttu tuli varem ette selliseid päevi, kus lapse lasteaeda viimine ja toomine ning poeskäik olid ainsad teekonnad päeva jooksul. Kannan ka sammulugejat ja 10tuhandest allpool olevaid arve päevas ei aktsepteeri. Olen põnevil ja soovin kõikidele edu selle ülesande juures smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. May 2011, kl 14.11

Tere,
Minu nädalavahetus möödus aias suht rasket füüsilist tööd tehes , aga mul on sellest hea meel aed puhtam ja minul hulga kaloreidkulutatud. Mina olen 4 aastat tagasi kaalujälgimist teinud ja sellega 20 kg maha saanud kuid nüüd peale lapse sündi , on 8 kg tagasi ja no ei saa nendest lahti. Loodan et duellitamisest on abi. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 02. May 2011, kl 17.37

Minul läheb järjekindlalt hästi, pole kordagi üle kaloreid söönud, liikunud olen igapäev ! Tuju on super, minek see reede täpselt inglismaale 6 päevaks,katsun reede hommikul ikka kaalu siia üles märkida, loodan nii väga, et inglismaal kaloreid üle ei söö, ei ole seal kaalu ju, õnneks seal enamus asjadel kalorid peal, aga no näed vahest võib silmajärgi nii puusse panna, sealpole leiba ka, on sai sad smiley... nii et jõudu ja jaksu meile kõigile... praegu on väga hästi läinud !!cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 02. May 2011, kl 19.42

Suutsin jätta algul oma pikkuse saatmatasad smiley Olen kõige väiksem 161 cm kõigest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 02. May 2011, kl 21.52

TEre! Heh..mina nädalavahetusel suutsin ikka korralikult volberdada ja patustada, aga kuna tean, et muidu olen elutubli ja täpne, siis mõned patupäevad ei keera midagi mul nulli ja üle 0,5 kg nädalas ma kaotada ei taha, sest see ebatervislik! Eks reedene kaalumine näitab, kuidas läheb! Ma muidu ikka positiivne, sest kaal mul üleliia suur ei ole võrreldes mu pikkusega (normaalkaal), seega ei ole mul midagi kiiret. Põhiline , et rannahooajal tunnen ennast hästi tongue sticking out smiley!

To jäävarblane - Hea tipp, kuidas mina hoian reisil olles kindlat meelt. Viska kotti mõned Corny müslibatoonid suured. Väga maitsvad ja toitvad, kuid ainult 200 kcal...pluss suu saad ka magusaks. Ja kui starbucksi lähed, siis viska kohvrisse ka kiirpudrupakikesi. Need samuti üleliia kaloreid ei anna. üks pakk alla 200 kcal. Võta tee vesi ja viska see pakk sinna sisse. Saad kõhu täis ja suudad oma kaloreid kontrollida. Kui ühe toidukorra juba niimoodi asendad, siis päästad palju kaloreid! Tean, olen ise inglismaal käinud ja seal igal pool kas starbucks või siis fish and chips, mis annavad megakaloreid. Ja need starbucksi kohvijoogid! hehh..pigem võta teed. mõni Frappochino võib anda lausa 1500 kcal tongue sticking out smiley!
EDU!
Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 03. May 2011, kl 08.48

Tänud, Pähklike, sul läks nimi natuke valesti aga sain aru kellele see mõeldud oli smiling smiley Ega nii ta on jah, kogemusi on natuke, kuna ise lähen sinna juba 4-ndat korda smiling smiley õnneks ei pea palu väljas sööma, kuna ööbin õe juures, ehk saab seal paremini ennast ree peal hoida ! Tänud sulle, edu sullegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 03. May 2011, kl 19.59

Ja kuidas teistel langetajatel läheb?
Reede juba paistab!

Pähklike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 03. May 2011, kl 22.00

Tere,kenad duellikaaslased! Eile sai joostud 4,4 km. Täna oli bändiproov, ei jõudnud jooksma. Homme hakkab Eesti Energia tervisejooks ning igakolmapäevane 3-5 km on kindlustatud Tallinna erinevates linnaosades. Jooksen tiimis Nordea Naksikud smiling smiley Ja loodan siiralt, et reedeks on kaalunumber väiksem, sest olen niiiiii palju vaeva näinud smiling smiley Ja proovin peale seitset mitte süüasmiling smiley Minu jaoks on see paras katsumus, sest olen täielik ööõgard. Edu ja saledat joont teile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: mammamia
Kuupäev: 04. May 2011, kl 11.08

Mina ootan juba põnevusega reedest kaalumist smiling smiley Kuigi nädalavahetusel sai natuke patustatud, usun ja loodan, et midagi liiga hullu see kaalule ei teinud. Ja mina ka alates tänasest Stamina jooksudel igal kolmapäeval smiling smiley

Suuri miinuseid reedeks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 05. May 2011, kl 08.20

Tere, nii homne hommik tundub ka tulema üsnagi poitiivne, olen ju tubli ka olnud smiling smiley Homme siis sõit ära inglismaale, ootan nii väga, aga samas ka põen, loodan et olen tugev ! Ilusaid hommseid näite, loodan, et jõuan kirja panna, sest mul juba 9:30 juuksur ka smiling smiley

Edu ja jõudu !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: preili5
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.42

Ongi reede käessmiling smiley

Minul näitab kaal täpselt -1kgsmiling smiley
Hetkel kaalun 73kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.51

Hommikustsmiling smiley Minul siis -1,6kg,. ehk siis kaal näitab 73,8kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.10

Tere, minul näitab täna 75,3 kg (kuigi eile hommikul näitas 74,9 kõht pole korralikult läbi käinud).

Õhtul juba kirjutan Teile Inglismaalt, kohtumiseni !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: ehake
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.14

Hei


Minul täpselt 1 kg, hetkeseis 77.6. Lootsin rohkemat, aga peaasi, et miinus on...- Jätkame innukalt smiling smiley

ehake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: kaksik67
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.36

minul siis kaal 71 kg seega -1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.59

Minu kaal on 72,5 (sama oli ka eile), seega -1,5 kg.

Hea nädal on olnud, olen tubli olnud ja samas mitte üle pingutanud. Kui ma ennast jubedalt piiran ja ühtki küpsist või kommi ei luba, tuleb peagi suur murdumine. Praegu mahutan kõik kalorihulga sisse, kui ikka väga suur isu millegi magusa järele on.

Suur üllatus oli mulle see, et veenormi on raske täis juua. Olen enda arust väga suur veejooja, kuid selgus, et kiiretel päevadel unustan vee sootuks. Tänu kaaluabile on nüüd veeklaasi pilt pidevalt silmade ees ning kui päeval pole vett eriti joodud, püüan kasvõi hilisõhtul veenormi täis juua.

Sel nädalal pole meie pere väljas söömas käinud, mis on meil erandlik, aga lapsed olid nohused. Seetõttu on see kerge nädal olnud, kodus on lihtne toitu kaaluda. Väljas süües läheb mul raskeks. Kas keegi teab nimetada söögikohti, mille kalorid on näiteks kodulehel avaldatud? Ise tean ma ainult BOOSTi, mille jookide kaloriarvestus on kättesaadav nii nende müügikohtades kui kodulehel.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 06. May 2011, kl 14.00

TEREKEST!
Vaatan, et kõigil korralikud miinused! Õnnitlen. Ka minul on nüüd kaal 71,9 kg, ehk siis -1,4 kg.
Mina imestan seda, et ma volberdasin nii korralikult, et kui pärast kalorid siia ülesse panin tuli mul graafikus üks suur jänks sisse. kui muidu olen korralikult toitunud terve nädala, siis siis kulutasin pea poole rohkem kaloreid. Aga võibolla oli selline shokk kehale vajalik ja lasigi kaalust alla, kuna järgmistel päeval olin korralik, liikusin ja mõtlesin positiivselt smiling smiley!
Juhheii..meile! Aga homme siis hommikul panen ilusa tabelikese ka ülesse smiling smiley!
Tervitades,
Pähklike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 06. May 2011, kl 15.51

Tere, minul ainult -0,3 kg , ehk siis 76,5 kg aga ma patustasin nii mõnelgi õhtul ja olen rõõmus, et plussi pole. Järgmine nädal luban tublim olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Egoboost
Kuupäev: 06. May 2011, kl 15.56

Minu tulemus -1,2 kg ehk hommikul näitas kaal 73,8 kg.

Nüüd kui lubab aina soojemaid ilmasid kutsub ka veelgi enam parki jooksma, nii et järgmine nädal tahan sama suurt miinust või kui mitte suurematki!

Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 06. May 2011, kl 19.48

Tere! Minul ainult miinus 0,2 kg ehk 74,4 kg. Isegi ei tea, miks kaal seisab. Järgmisel nädalal luban olla palju tublim! Minu arust on kõik olnud uskumatult tublid! Saan vähemalt teiste kaalulangusest innustust ja üritan pingutada palju rohkem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: mammamia
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.21

Minul oli hommikul 68,7 ehk siis -0,7, mis arvestades stressirohket nädalat ja ka mõningast patustamist tundub super! Aga järgmine nädal luban olla veel tublim, sest teiste miinuseid vaadates tõuseb ka enda motivatsioon smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 07. May 2011, kl 06.21

Egoboost kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu tulemus -1,2 kg ehk hommikul näitas kaal
> 73,8 kg.
>
> Nüüd kui lubab aina soojemaid ilmasid kutsub ka
> veelgi enam parki jooksma, nii et järgmine nädal
> tahan sama suurt miinust või kui mitte
> suurematki!
>
> Edu meile!


Siis oleme samas kaalus hetkelgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.