Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 07. May 2011, kl 07.20

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL----06.05.2011----KOKKU miinust-----jäänud veel
Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------68 kg -----------73,8kg(-1,6 kg)----1.6 kg-----------------5,8 kg
Liiselotte-----164 cm-----------74 kg---------64 kg -----------72,5 kg(-1,5 kg)----1,5 kg----------------8,5 kg
Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg ----------71,9 kg(-1,4 kg)----1,4 kg-----------------7,9 kg
Egoboost-----170 cm-----------75 kg---------63 kg-----------73,8 kg(-1,2 kg)-----1,2 kg----------------10,7 kg
inxii-----------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg -----------75,3 kg(-1,2 kg)----1.2 kg-----------------15,3 kg
ehake---------170 cm-----------78,6 kg-------69 kg ----------77,6kg(-1,0 kg)-----1,0 kg-----------------8,6 kg
kaksik67------164 cm-----------72 kg---------66 kg ----------71,0 kg(-1,0 kg)----1,0 kg-----------------5,0 kg
perili5---------165 cm-----------74 kg---------65,3 kg --------73 kg(-1,0 kg)------1.0 kg ----------------7,3 kg
mammamia--171 cm-----------69,4 kg-------62 kg ----------68,7 kg(-0,7 kg)----0,7 kg----------------6,7 kg
BIRIKA--------162 cm-----------76,8 kg-------68 kg -----------76,5 kg(-0,3 kg)----0,3 kg----------------8,5 kg
jäävarblane--161 cm-----------74,6 kg-------61 kg-----------74,4 kg(-0,2 kg)-----0,2 kg---------------13,4 kg
KadriH--------165 cm-----------74,5 kg-------65 kg -----------------------------------------------------------9,5 kg
Kiška-----------168 cm-----------73,2 kg-------69 kg ----------------------------------------------------------4,2 kg


KÕIK KOKKU KAOTANUD: 11,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 07. May 2011, kl 07.23

Tervist!
Me oleme väga tublid olnud ja ilus tabel on! Kahju on vaid kahe viimase punase rea pärast, aga KadriH ja Kiška, teen seekord erandi ja võtan teie selle nädala kaalu vastu veel kuni esmaspäeva hommikuni! Päris kurb, kui juba esimesel nädalal on väljalangejaid. Isegi kui on kaalul väike pluss, ei ole hullu! Teine nädal ikka uue hooga ja harjumine võtab ka aega! Aga koos juba 11,1 kg langetatud! Kas pole hea tunne!

Tervitades,
Pähklike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 10. May 2011, kl 09.32

Kuidas teil nädalavahetus möödus? Olin ise väga mures, kas maal grillimine võis mu allavõtmise ära rikkuda, sest toidukaalu kaasas polnud ning toidupäevikut ei täitnud. Kuid õnneks pidasin lihaga piiri ning panustasin salatile, eile käisin rulluisutamas ka ning täna oli rõõm hommikul kaalule astuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 10. May 2011, kl 10.45

Tervist!
Minu nädalavahetus kulges rahulikult pere seltsis smiling smiley! Sõin kooki, grilli, põhimõtteliselt kõike! Kaalusin ära ja kalorid üle ei läinud. Nüüd alustan kana ja köögivilja tortillaga oma päeva grinning smiley!
Ei, tundub, et kõik sujub ilusti. See nädal sooviks natukene väiksemat langust, kuskil - 0,5. Siis oleksin väga rahul smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: ehake
Kuupäev: 10. May 2011, kl 20.39

Hei!
Nõdala algus läks autoreisi tõttu pisut käest ära, sest ei saa nii palju liikuda kui tahaks. Nüüd olen sihtlpunktis ja lähen kohe ka kõndima. Ilm ilus ja kõik grillivad- mida te grillite? Kas kellelgi on häid mõtteid, ideid, mida teiste rasvaste lihatükkide kõrvale panna?

Ilusat nädalat Teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 11. May 2011, kl 08.44

mulle meeldib grillida shampinjone väherasvase toorjuustuga või siis natukese hallitusjuustuga. Samuti on hea grillida zukkinit ja baklashaani. Maitsevad nagu liha tongue sticking out smiley! Ka on hea grillida paprikat! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 13. May 2011, kl 04.59

Kui eelmisel nädalal oli miinus nii fantastiliselt ilus, siis sel nädalal kahjuks nii suurt rõõmu ei olesad smiley Käisime grillimad(kus üle ei pingutanud, kõik jäi normidesse) ja oli emadepäeva pidu....kummalgi üritusel jäi toitumine normidesse, kuid millegipärast kaal ei langenud, sai ka joostud jne....Lisaks on kõht kinnisad smiley Kui saaks peale WC kaaluda, siis oleks ehk vahe suurem. Aga hommikune kaal siis 73,5kg ehk -300g sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.40

Terekest!
Minu kaal oli siis hommikul lausa 70,9, mis tähendab, et - 1,0 kg. See on rohkemgi kui tahtsin! Ei tea..kehale vist meeldib selline toitumine ja laseb kõigest üleliigsest lahti!
Edu teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.06

Tere , Pähkel sa oled tubli, kui nii jätkad näed juuni algul juba 69 ära - mina aga olen täielik luuser - täna hommikune kaal 76,6 see tähendab +100 gr. Minu probleem on õhtud - siis kipun üle sööma - hommiku ja lõunasöök ja vahepalad on ideaalsed aga õhtuti ikka komistan - nagu eilegi oodates Getter Jaani etteastet sõin päris mitu kommi ära - tule taevas appi, endal oli järgmine päev tähtis kaalumine. Aga ma püüan siiski.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.37

Minu kaal on täna 72 kg, seega -0,5 kg. Lootsin rohkemat, aga vist ei tohi nuriseda, hea seegi. Samas - see kaal oli mul esmaspäevaks saavutatud, nii et ülejäänud nädala jooksul ma üldse alla ei võtnud.

Minu probleem oli sel nädalal väljas söömine. Kui teadsin juba ette, et õhtul on perega välja minek, siis tavaliselt ei viitsinud juba lõunasöökigi kirja panna, sest kui õhtusööki ei saa üles kirjutada, siis pole vahet, mida ma sinna hommikuks ja lõunaks märgin, päevik õigust ikka ei näita. Aga niimoodi ei taha hästi kaalulangetamine töötada, võib-olla sõin üldse liiga vähe.

Järgmisel nädalal ootan endalt paremat tulemust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: mammamia
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.38

Minul sel nädalal paigalseis, eks need peod ja mitte trenni tegemine maksid natuke kätte, aga vähemalt plussi ei ole. Kaal siis 68,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: kaksik67
Kuupäev: 13. May 2011, kl 12.16

kaal ikka 71-seega paigal seissad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: ehake
Kuupäev: 13. May 2011, kl 13.04

Olen reisil ja pole kindel kaalus, mis siin on. Paraku midagi suurt toimunud ei ole ja kaal seisab, ehk siis 77,6. Ei ole rõõmus, tahtsin rohkemat, aga ausaltöeldes arvestades sellega, et veedan aega ämma juures suure toidupressingu all, siis ei imesta. Hakkan tublimaks ja nuhin natuke ka siinsetes retseptides... Ehk on vaja totaalset pööret ka toitumises.

Edu teile kõigile ja ärme siis alla anna

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 13. May 2011, kl 14.41

TERE!
Ärge nukrutsege, kes nulliringis või natukene juures! Järgmine nädal uue hooga. Asi võib olla ka selles, et eelmisel nädalal kaotasite korralikult, aga nüüd keha tahab natukene puhata ja hoiab kinni ning mõnikord on mul niimoodi olnud, et treeningute perioodil ei lange 3 nädalat üldse ja siis järsku kaob 2 kilo korraga. Keha on üks imelik asi! Minu languse võtmeks on arvatavasti see, et ma enne sõin liiga tervislikult, ainult rohelist, liha ei tarvitanud üldse, ei mingit magusat, ei müslibatoone, ega mahla. Kõik oli kas juurviljad ja puuviljad, mille juurde natukene kanafileed või kala ning väheke piimatooteid! hoidis kaalu ilusti ühe koha peal ning ülekilosid ei tekkinud, aga tegin seda pea 3 aastat järjest! Nüüd kui kaaluabiga liitusin avastasin, et päeva kaloraaˇ oli ehmatavalt väike! Nüüd hakkasin sööma täpselt täis päevanormi, ning kaal langeb viuhti alla! Nii naljakas! olen nii kaua ennast piiranud ja nüüd on võin süüa mida tahan ja kaal langeb veelgi madalamale! Nii mõnus tunne! Aga jah..soov oleks juuni alguseks ikka 6 kaalunumbri ette saada, siis uhkelt päevitama tongue sticking out smiley! (kuigi ma juba praegu täitsa normis ja peenike nagu mees ütleb, aga no enesetunne ikka ju hea, kui ideaalkaal oleks käestongue sticking out smiley)
Tundke sellest teekonnast rõõmu ja lubage see üks maius enale vahepeal..minu puhul see töötab!

Tervitades, Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Egoboost
Kuupäev: 13. May 2011, kl 17.08

Tundub, et paljudel on seisaku nädal seekord... nii nagu ka minul. Tõsi, patustamist on olnd liigagi palju, nii et sinna taha see kinni jäi.

Ühesõnaga - mina püsin 73,8 peal smiling smiley

Aga ei anna alla eks! Nagu Pähkel ütles - tuleb lihtsalt uue hooga alustada!

Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 13. May 2011, kl 19.31

Tere, kenad inimesed!
Mina raporteerin miinus 400 grammist ehk kaal on 74 kilo. Nüüd tuleb seda hoidasmiling smiley Mul on kõige keerulisem saada kaal pidama, et see enam ei tõuseks. Aga loodan parimat! Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 14. May 2011, kl 19.40

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL----13.05.2011----KOKKU miinust-----jäänud veel

Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg ----------70,9 kg(-1,0 kg)----2,4 kg-----------------6,9 kg
Liiselotte-----164 cm-----------74 kg---------64 kg -----------72,0 kg(-0,5 kg)----2,0 kg----------------8,0 kg
Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------68 kg -----------73,5kg(-0,3 kg)----1.9 kg-----------------5,5 kg
Egoboost-----170 cm-----------75 kg---------63 kg-----------73,8 kg(-0,0 kg)-----1,2 kg----------------10,7 kg
inxii-----------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg -----------------------------------1.2 kg-----------------15,3 kg
ehake---------170 cm-----------78,6 kg-------69 kg ----------77,6kg(-0,0 kg)-----1,0 kg-----------------8,6 kg
kaksik67------164 cm-----------72 kg---------66 kg ----------71,0 kg(-0,0 kg)----1,0 kg-----------------5,0 kg
perili5---------165 cm-----------74 kg---------65,3 kg --------------------------------1.0 kg ----------------7,3 kg
mammamia--171 cm-----------69,4 kg-------62 kg ----------68,7 kg(-0,0 kg)----0,7 kg----------------6,7 kg
jäävarblane--161 cm-----------74,6 kg-------61 kg-----------74,0 kg(-0,4 kg)-----0,6 kg---------------13,0 kg
BIRIKA--------162 cm-----------76,8 kg-------68 kg ---------76,6 kg( pluss 0,1 kg)-0,2 kg----------------8,6 kg
KadriH--------165 cm-----------74,5 kg-------65 kg -----------------------------------------------------------9,5 kg
Kiška-----------168 cm-----------73,2 kg-------69 kg ----------------------------------------------------------4,2 kg


KÕIK KOKKU KAOTANUD: 13,2 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 14. May 2011, kl 19.46

Tervist! Ja kuhu on kadunud inxii ja preili5! loodan, et järgmine nädal jälle ikka ühinete meiega! Ega siin karta pole midagi ja ka kui miinu on , siis järgmisel nädalal saab selle jällegi tasa teha! Kaotada ei ole midagi.....vaid lisakilod, millest tahad lõpuks ometi lahti saada! Suvehooaja alguseni on veel väheke aega! Võibolla sätiks endale ise eesmärgid, milleni tahame jõuda nt. 17ndaks JUUNIKS! ja vaatame, kas suudame nendega hakkama saada grinning smileytongue sticking out smiley!
Mina sean oma eesmärgiks kaaluarvu: 69 kg.cool smiley (ja loodan ka seda saavutada tongue sticking out smiley!)

Aga edu teine kõigile! Ja ootan huviga teie eesmärke!

Tervitades,
Pähklike!

Ja võibolla võiksite ka siia kirjutada, millega kõige rohkem probleeme teil on selle kaalu alandamise juures! Võibolla oskame koos mingi lahenduse leida või natukene nõu anda! Mitu pead ikka rohkem kui üks...ja seda kõike kogeme me ju hetkel koos! Seega küsimused lademetes foorumisse!

the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 16. May 2011, kl 12.20

Tere, mina käisin pühapäeva õhtul 45 min kepikõndi tegemas ja peale seda oli superhea tunne, jõin enne und veel melissi teed ja ei söönud midagi ning uus nädal algas väga hea enesetundega. Olge kõik ikka reedeni reel.No mis reedeni kogu aeg peab ikka jälgima , et söögiga üle ei pingutaks aga nõustun täiesti Pähkliga, et midagi head peab ikka päeva jooksul endale lubama aga normi piires.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: preili5
Kuupäev: 16. May 2011, kl 14.40

Vabandust, vabandust, vabandust!
Olin eemal arvutist tükk aega, nädalavahetuse toidudki sisestamata..ei jõudnud oma kaalu reedel sisestada aga olemas olen ikkasmiling smiley
Mul oli siis täielik patustamisnädal- muudkui grill ja siider ja võileibu sai ka söödud(muidu olen nendest loobunud). Ja reedel nätas kaal 72,9. Paha tunne on küll aga pole hullu, olen aprilli algusest saati kaaluabis 5 kg maha saanud ja tüürin nüüd edasi. smiling smiley
Jubedalt tahaks jooksmas käima hakata aga ei saa kuna väike laps kodus. Paar aastat tagasi kui toitumise korda ajasin ja jooksmas käisin terve suve sain 10 kg kaalust alla ja minuarust joosta on mõnussmiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 16. May 2011, kl 20.20

Vabandust olin vahepeal reisil ja ei saanud ree peale tagasi, kuid nüüd olen tagasi smiling smiley Kaal on praegu 76,5 kg !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 16. May 2011, kl 20.29

Tere, kenad inimesed! Kuidas te töölkäijad saate hakkama sellega, et suurim toidukord ei jääks õhtusse??? Olen proovinud igasuguseid asju- korralikku hommikusööki ja lõunat , kuid siis söön ikka õhtul ka. Ja kuna minu hobid ja treeningud jäävad õhtusse, siis on kõige varasem söögiaeg kas kell 8 või 9 õhtul sad smiley Selgelt liiga hilja. Aga kui jään üksnes hilise lõunaga, siis pistan lihtsalt öösel padja nahkasad smiley Oskab keegi nõu anda? Tean, et võlusõna on tahtejõud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. May 2011, kl 08.55

Tere , tahtejõud on jah see võlusõna õhtuste söömiste ärahoidmiseks. Hea nipp on veel see, et kui on tahtmine millegagi patustama hakata siis kohe midagi füüsilist tegema hakata , mine jooksma , köndima , pese aknad ära - no ja vaevalt, et peale tunnist kepikõndi endale mõttetuid kaloreid sisse ajama tahad hakata. Mul on hea meel , et sain täna esimest korda kaaluabis toitumise tasakaalu - muidu mul alati valke palju. See andis kohe positiivse laengu õhtuni nii ka vastu pidada. Edu kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 18. May 2011, kl 16.17

Terekest smiling smiley!
No tore kuulda, et kaks tegelast ikka meil veel duellis alles! Reedel siis ootan kõigi tulemusi tongue sticking out smiley!
Minul on läinud kesiselt..üritan ikka rõõmsalt reel püsida, aga need külas käigud on ühed kavalad asjad...kunagi ei tea mis seal toidude sees on! Olen kõik ilusti nii nagu vähegi oskasin silma järgi kirja pannud, aga ma loodan, et see kaalule halba ei tee smiling smiley!
Nüüd veel kasutan sammulugejat! Kuna treeningutele ülikooli sessi ajaks tegin pausi, siis vähemalt sammulugeja pilt peab iga päev näitama vähemalt 10 000 sammu!
Aga õhtuste söömiste kohta niipalju, et kui jääd kalorite piiri , siis ei tõuse su kaal kuhugi..isegi kui sööd kell 21.00 või 22.00 õhtul! Asi selles, et tegelikult juba kella 17.00 ajal õhtusööki süües paned oma keha kuni hommikuni nälgima, mille tulemusel võib keha hakata hoopis rasva hoidma ja kaal ei liigu! Kindel reegel on see, et söö hiljemalt 2 tundi enne magamaminekut. mina olen küll oma perekonna, sõbrannade ja enda peal näinud, et see peale 17.00 söömise keelamine ei aita midagi! Pigem paneb juba eos ebaõnnestuma!
Aga eks igaüks teeb omad valikud! smiling smiley Mis on ühele õige ei pruugi teisele sobida!
Edu teile!

Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 18. May 2011, kl 20.55

Ma söön nii kuidas parasjagu aeg võimaldab, vahel olen ka kõige hiljema söönud 20:00 näiteks, aga mitte mingi suure toidu, vaid õuna, pirni, banaani või dipikastmega porgandeid söönud, aga tavaliselt õhtusöögid jäävad ikka sinna 5-6-7 paiku . Reedene kaalumine tõotab tulla edukas, kuigi vahepeal sain väheke tagasi söödud langetatud kaal, siis peaks see seal nüüd tagasi olema mis enne, enam ma nii ei tee ! Kõiges oli süüdi reis inglismaale ja mu õde grinning smiley aga nuh keegi vägisi suhu ju ka ei pannud grinning smiley
Edukat kaalulangust kõigile, meil on pulma-aastapäev tulemas laupäeval, nii et väiksed viinamarjad ja mingi hea juust natuke, kuuluvad sel õhtul mul menüüsse smiling smiley
Kõike kaunist !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: KadriH
Kuupäev: 19. May 2011, kl 12.33

Tere! Mina väga vabandan, et pole 2 nädalat siia oma andmeid kirjutanud. Kas võin veel osaleda? Oli siin vahepeal väga raske ja stressirohke aeg töö juures ning ei jõudnud miskit märkida ega kirjutada. Luban homme kenasti oma kaalu siia saata, kui veel tohin....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 20. May 2011, kl 05.12

Tere! KadriH...ikka tohib. Reeglites on, et 3 nädalat miinust või mitte kirjutamist eemaldab su duellist! Seega võimalik on osaleda ikka.
Minu tänane tulemus siis 70,5 kg, ehk -0,4 kg. olen väga rahul. vaikne liikumine on parem ja tulemus säilib ka kauem! Kartsin, et see nädal ülse paigalseis, aga ei! Mul kaaluke on tubli!

Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: KadriH
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.30

Tere hommikust!

Minu täna hommikune kaal 74kg. Ma olen rahul. Hakkasin nüüd taas korralikult päevikut pidama ja iga päev trenni tegema. Homme maijooksulesmiling smiley Järgmine reede loodan vähemalt 73kg kaaluda, aga eks näis!!!

Kena päeva kõigile,

Kadri

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.34

Hommikul näitas kaal 71,3...Jee...ma arvasin et mul ei tulegi sel nädalal miinust, sest vahepeal kaal tõusis paar päeva, olin juba päris mures. Aga viimastel päevadel on sellegipoolest langenud. Kokku tuli siis miinust lausa 2,2kg smiling smiley
Sel nädalal ei olnud mahti trenni teha. Selline kohutav väsimus on peal et lausa jube. Õnneks on minu töö ka kerge trenni eest. Nõgesetee pidi vist aitama? Seda saab vist ka apteegist kuivatatult?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.48

Tere Tere !
Kuna vahepeal nädal aega tagasi oli mul sama kaal mis alustades 77 kg, siis tänaseks on jälle see sama kaal tagasi mis juba duellis oli viimane kord, nii et duelli jaoks mingeid erilisi muudatusi pole kuid enda jaoks on küll. Järgmine kord siis duelli jaoks ka ilusamad numbrid, tagasi olen maha siis võtnud 1,8 kg. TÄNANE KAAL 75,2

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.