Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.39

Tere, mina olen nädal aega ilusasti kaaluabi kehtestatud normis püsinud ja liikunud ka suht tublisti - tulemus 75,3 kg - ehk 1,3 miinust. Ma olen väga röömussmiling smiley.
Mina korjan ja kuivatan oma perele kõiksugu ravimtaimi ja tean ütelda, et nõgesetee puhastab verd, korrastab ainevahetust ja soovitan sul Corny seda juua küll aga ära üle pinguta - üle kahe tassi päevas ei soovitaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: ehake
Kuupäev: 20. May 2011, kl 19.37

Tervitus


Mina ka reisilt tagasi ja kaalu näiduks 77. Peab rahul olema, et plussi pole selle ämma toiduga poputamise peale. Sammulugeja näitas reisipäevadel vaid paar tuhat, muidu olen ka min 10 tuhande tegija, aga sõitsin maha paartuhat kilomeetrit, siis ei tule sammud kusagilt.
Kas kellelgi on kogemust väga madala süsvesikute toitumisprogrammiga? Kas ja milliseid vitamiine peaks juurde võtma, kui suure osa süsiveiskutest toidusedelist eemaldaks? Ja kas keegi on proovinud, mis see enesetundega teeb?

Päikest teile ja palju tänu Pähklile pikkade kirjade ja asjalike nõuannete eestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 20. May 2011, kl 20.10

Siin kaaluhoidja Jäävarblane! No ei mitte grammigi nädalaga! Kaal endiselt 74 kilo!!! Igastahes oli see võib-olla minu valesti paigutatud kalorinormi süü, mis oli arvestades minu nädalast treeningkoormust liialt väike? Teen 3 või rohkem korda nädalas trenni ja eilseni oli mul kalorinorm päevas 1293. Eilsest on 1503 kalorit päevas smiling smiley Vaatan, kas see aitab! Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 21. May 2011, kl 09.52

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL----20.05.2011----KOKKU miinust-----jäänud veel

Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------68 kg -----------71,3kg(-2,2 kg)------4,1 kg----------------3,3 kg
Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg ----------70,5kg(-0,4 kg)------2,8 kg----------------6,5 kg
inxii-----------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg -----------75,2 kg(-1,3 kg)------2,5 kg----------------15,5 kg
Liiselotte-----164 cm-----------74 kg---------64 kg -------------------------------------2,0 kg----------------8,0 kg
ehake---------170 cm-----------78,6 kg-------69 kg ----------77,0kg(-0,6 kg)-------1,6 kg-----------------8,0 kg
BIRIKA--------162 cm-----------76,8 kg-------68 kg -----------75,3 kg(- 1,3 kg)-----1,5 kg----------------7,3 kg
Egoboost-----170 cm-----------75 kg---------63 kg--------------------------------------1,2 kg----------------10,7 kg
kaksik67------164 cm-----------72 kg---------66 kg --------------------------------------1,0 kg----------------5,0 kg
mammamia--171 cm-----------69,4 kg-------62 kg -------------------------------------0,7 kg----------------6,7 kg

jäävarblane--161 cm-------------74,6 kg-------61 kg-----------74,0 kg(-0,0 kg)------0,6 kg----------------13,0 kg
KadriH--------165 cm-------------74,5 kg-------65 kg ---------74,0 kg(-0,5 kg)--------0,5 kg----------------9,0 kg


KÕIK KOKKU KAOTANUD: 18,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Egoboost
Kuupäev: 21. May 2011, kl 13.15

Hei!

Võite mind antud duellist välja arvata.

Aga kõikidele jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 22. May 2011, kl 12.12

Tere!

Minul ei olnud hea nädal, kaalu seis eile oli 72,5 kg, seega lausa pool kilo plussi sad smiley Aga kuna mul on kaalu näit poole kilo täpsusega, siis ma loodan, et reaalne pluss on ehk vast 300 g... Sellega seoses otsustasin täpsema kaalu osta.

Aga raske, töine nädal oli, toitumine ebaregulaarne, trenni ei teinud ja toidupäevikut ei täitnud. Sellest siis see jama. Aga eile-täna käisin rullitamas ning tänasest täidan päevikut ka, mis hoiab mind toiduga reel. Loodan tulevaks nädalaks paremat tulemust.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 22. May 2011, kl 19.36

Ma olens selle kaalulangetamis värgiga ni rahul, et hea tunne on, olen toitunud korralikult, kõht on koguaeg täis olnud, kaal langeb häti, KÕIK ON SUPER thumbs upwinking smiley Edu teistele ka, loodan, et kõik peavad lõpuni vastu koos !!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 22. May 2011, kl 22.15

Tervist! Ärge jah nii kergelt alla andke! Kui mingit motivatsiooni vaja või küsimusi on, siis küsige siin! Võib-olla teistel tabeli esiotsas olevatel neiudel on Teile midagi positiivset öelda! Kahju vaadata, et juba mõned on käega löönud! koos ikka lõpuni!
Ka minul hetkel öised töövahetused ja väga raske on seda toitumist kuidagi hoida, kuna öösel eriti süüa ei taha, aga kui ei söö, siis jään vapsee 24 tundi söömata, mis kindlasti kehale ei meeldi! Seega see võib mu kaalulangust šaboteerida, kuid loodan, et plussi vähemalt ei tule. Seni olen siiski rahul. Alustasin kaaluabi foorumis üldse kaaluga 75 kg. Hetkel siis 70,5 ja juba 4,5 kino langetatud ning ideaalkaal käes, kuid tahaks natukene veel! EI ole see midagi nii raske, natukene meelekindlust ja osata öelda EI..asjadele, mida kirja ei oska panna ja JAH asjadele (isegi kui on megakalorid) mida saad kirja panna!
EDU teile!

Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 24. May 2011, kl 09.51

Tere - kuidas teil duellitajad läheb? Jäävarblane ma olen sinu sihikule võtnud ja plaanin sust jaanipäevaks ette saada - nii, et hoia eest smiling smiley. Me oleme suht sama pikad. Nädalavahetusel läksin küll toitumisega üle normi aga mitte nii hullusti, et masendus peale tuleks - sel nädalal püüan tubli olla ja reedel miinust näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 25. May 2011, kl 19.56

Oi kurjam! Birika on mu sihikule võtnud! Ja mul pole just kõige edukam nädal olnud! Söögiisumadu sai mu kätte ja ühel päeval sõin lihtsalt valimatult kõike! Nii! Nüüd on lõpp ja reedeseks kaalumiseks äkki olen uuesti ree pealsmiling smiley Aga igastahes- edu kõigile ja reedeseks kaalumiseks viimased pingutused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 25. May 2011, kl 20.26

Tere!

Mul on olnud super-trenninädal ning söömist olen ilusasti jälginud, nii et loodan head kaalununbrit reedel.

Ainult et ma ei saa aru oma seisust duellitabelis. Ma olen punasega märgitud (ilmselt seetõttu, et nädal oli väikse plussiga), aga kuidas on Kokku miinust lahtris 2 kg? Kui mu algkaal duelli alguses oli 74 kg ja möödunud reedel 72,5 kg, siis peaks minu loogika kohaselt seal olema kirjad -1,5 kg. Võib-olla ma saan millestki valesti aru ja ega ma selle tabeli pärast alla ei võta, aga lihtsalt huvitab.

Edu kõigile ja rõõmsaid numbreid reedeks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: KadriH
Kuupäev: 26. May 2011, kl 12.07

Minu meelest ei teavitanudki sa oma kaalu eelmine nädal, seepärast oled punane. Aga miinus peaks jah sul olema 1,5kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 26. May 2011, kl 12.57

Millegipärast teavitasin kaalust hilinemisega, 22.05 - ise ka ei mäleta, kuidas ma õigel päeval netti ei tulnud. Vast uues nädalatabelis on kõik korras smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 27. May 2011, kl 04.53

Hey. Minul siis sel nädalal pisike miinus nagu ka üle-eelmine nädal. Olen kindel et homme hommikuks oleks see suurem...see on alati nii olnudgrinning smiley
Kahjuks pean tõdema et sel nädalal ei ole jälle joosta saanudsad smiley Eile hulatasin veidi ja töö on ka suht trenni eest olnud.
Kaal siis hommikul 71,1 ja miinust kokku siis 200g vistgrinning smiley Asi seegi. Eile muide näitas kaal 70,9....aga täna ei ole vetsu ka saanud, kõht kinni vistsad smiley Juhtub ikka. Järgmine nädal parem tulemussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 27. May 2011, kl 07.32

Tere tere kõigile, minul miinust seekord -1,9 kg ni, et super hästi smiling smiley Kõhuga on küll natuke probleeme olnud, viimastel päevadel ei käi nii kergelt/häasti läbi. Minu kaal siis täna hommikul 73,3 kg! Jaksu kõigile, teeme selle koos lõpuni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: KadriH
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.05

Tere!

Minul langust küll vaid 0,5 kg, aga vähemalt langeb ja minu soov oli, et 74 asemel oleks sel nädalal 73. Hommikune kaal näitas siis 73,5 kg. Järgmisel nädalal panustan siis 72-lesmiling smiley

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.22

TErekest!
to liiselotte - kuna enen tabeli koostamist oma tulemust ei kirjutanud, siis muutusid punaseks. See miinus seal oli eelmise nädalaga kuidagi jäänud, aga kui nüüd oma tulemuse kirjutad muutub see õigeks!

inxii, väga tubli oled! Kohe nii kiire ja pidev langus!
Minul see nädal tubli tulemus: 69,7 kg ehk - 0,8 kg Olen väga rahul, sest sain selle tahetud KUUE kaalunumbri ette ja ei lase seda enam käest!

Edu teistele!

Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.23

Tere hommikust!

Minu kaal on täna 71 kg, seega nädalaga -1,5 kg. Olen väga rahul! Järgmiseks nädalaks tahaks kindlasti 70 peale saada, aga südames loodan juba 60ndaid tervitada smiling smiley

Sel nädalal olen absoluutselt iga päev trenni teinud, mis on minu puhul täiesti ime. Vanasti pidin ma pärast trennipäeva järgmise päeva puhkama, kuid nüüd kuulan keha rohkem ning ei treeni end rihmaks. Ilmselt olen suutnud heal järjel olla ka seetõttu, et trennid on olnud vaheldusrikkad - nii rulluisku, crosstrainerit kui rühmatreeningut olen teinud. Jätkan kindlalt samas graafikus, mis on seda lihtsam, et mehega on kokku lepitud, et meil mõlemal on üks trenniaeg päevas - hommikuti lepime kokku, kes millal trenni läheb. Ja siis peame plaanist mõlemad kinni. Nii et minu Kaaluabis olemine on mehele mõjunud nii, et ta on märkamatult terve hulga kilosid alla võtnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 27. May 2011, kl 11.48

Tere kõigile , minu hommikune kaalunäit oli 75,1 - see tähendab -200 gr - tegelt lootsin suuremat miinust, sest olen tubli olnud nii söögi kui liikumisega. Aga iga miinus on ikkagi hea. Pähkel sulle suured õnnitlused - ma oleks ülimalt rahul kui mul 6 ette tuleks - sa hoia nüüd sellest kuuest kümne küünega kinni. Inxi sinult supertulemus - ehk liigagi palju - asjatundjad ütlevad, et 0,5 kg nädalas paras. Kõigile soovin tervislikke eluviise.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 27. May 2011, kl 17.18

To BIRKA - tean jah, et palju aga ma ei saa ju midagi teha kui nii palju läheb, tagasi ju ei lükka, söön kalorid täis, neid on iseg 1500 kanti ja liigun nii palju et jalutan päris pikamaa ja kiiresti aga mitte ka igapäev, aga minule sobib selline kaalulangetamine, mõni rühib terve nädal spordisaali, õnneks mul langeb ka niimoodi. Edu kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 27. May 2011, kl 20.02

Tere! Siin kaalustabilisaator Jäävarblane! Ei grammigi kergem- 74 kilo! Aga õnneks mitte grammigi raskem smiling smiley Kuna bändiga on esinemised tulemas, sii püüan 2 nädalaga märgatavat edu saavutadasmiling smiley
Ilusat nädalavahetust kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 27. May 2011, kl 23.14

Térvist! Ootan veel homseni ja siis teen tabeli! Võibolla hommikul keegi veel tahab ikkagi oma kaalu sisestada!
Tervitades,
Pähkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 28. May 2011, kl 08.17

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL----27.05.2011----KOKKU miinust-----jäänud veel
inxii-----------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg -----------73,3 kg(-1,9 kg)------4,4 kg----------------13,6 kg
Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------68 kg -----------71,1kg(-0,2 kg)------4,3 kg----------------3,1 kg
Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg ----------69,7kg(-0,8 kg)-------3,6 kg----------------5,7 kg
Liiselotte-----164 cm-----------74 kg---------64 kg -----------71,0 kg(-1,5 kg)-------3,0 kg---------------7,0 kg
BIRIKA--------162 cm-----------76,8 kg-------68 kg -----------75,1 kg(- 0,2 kg)-----1,7 kg----------------7,1 kg
ehake---------170 cm-----------78,6 kg-------69 kg -------------------------------------1,6 kg-----------------8,0 kg
KadriH--------165 cm-------------74,5 kg-------65 kg ---------73,5 kg(-0,5 kg)--------1,0 kg---------------9,0 kg
kaksik67------164 cm-----------72 kg---------66 kg --------------------------------------1,0 kg----------------5,0 kg
mammamia--171 cm-----------69,4 kg-------62 kg -------------------------------------0,7 kg----------------6,7 kg
jäävarblane--161 cm-------------74,6 kg-------61 kg-----------74,0 kg(-0,0 kg)------0,6 kg---------------13,0 kg

KÕIK KOKKU KAOTANUD: 21,9 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 28. May 2011, kl 08.19

Tere!
See siis meie selle nädala tabel!
Väga tubli on olnud inxii, kes juhib rõõmsalt meie tabelit, aga kõik, kes veel tabelisse jäänud, on väga väga tublid! Koos oleme kergemaks saanud 21,9 kg võrra..osssaaaa! See ju vägev!
Ja loodan, et enam väljalangejaid ei ole smiling smiley!
Järgmiseks nädalaks soovin kõigile ilusaid miinuseid! Ja isegi kui on pluss, siis motivatsiooni eesmärgil võiksid ka plussilised oma tulemuse siia kirja panna. smiling smiley

Tervitades, Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: ehake
Kuupäev: 28. May 2011, kl 10.39

Tere


Mina ei saanud eile megakiire päeva tõttu arvutisse, aga tahan ka veel teiega olla. Kaal on langenud 76,3 kg peale smiling smiley


Kõike ilusat

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 30. May 2011, kl 16.42

Eh panin tabelisse algkaaluks selle(76,5)tegelik oli (77,8), juba mis olin ennem tabelit kaotanud, ehk siis 1,3 kg, nii, et tabeli tegija on hoolikas olnud ja kõiki mu postitusi lugenud ja kõrva taha pannaud. Selle jutu kirjutasin seepärast, et muidu jääb mõnele vale mulje, et neid numbreid kokku arvutades oleks justkui vähem kaotanud ! Praegu on ülihea tunne, enesekindlus hakkab vaikselt tagasi hiilima, riided lähevad paremini selga, muidugi on palju riideid mis alles ootavad omakorda smiling smiley Jätkame samas vaimus, siis saame uhked enda üle olla ja õnnelikud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 03. June 2011, kl 05.41

Hey,

Hommikune kaal 69,9, seega kaalukadu 1,2kg. Asi seegi, kuigi wc-d ei ole veel külastanud, kõht kinni nagu alatisad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.02

Tere,

Minu hommikune kaal ei olnud midagi rõõmustavat, seisab vankumatult, kuigi nüüd olen wc korralikult käinud, ei tea mis nüüd on sad smiley kahju aga alla ka ei anna ! Kaal siis 73,2 kg ehk siis - 100 g

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.28

Tervist! smiling smiley
Minu kaal siis seekord sama. 69,7. Ei ole grammigi liikunud. ja tegelikult päris hea tunne, kuna vähemalt pole juurde tulnud. Eksamite stressi juures on päris raske pidada regulaarselt trennidest kinni ja samuti ei taha eriti kuhugi kirja panna palju sõin, kuna vahepeal on shokolaad kohe väga väga kasuks(eriti enne eksamit). See, et juurde pole tulnud, on supper! Ja olen väga rahul. Loodan eksamisessi üle elada ja siis suvel marjade ja puuviljadega veel kergem mõned kilokesed veel rapudada.
Märkasin enda jaoks(ja ka mu lähedased), et soovkaal 64 oleks vist liiga trastiline. Ehk jään kuskil 66, või 67 juurde! Eks siis annan teada!
Aga edu teistele kilode raputamisega,
Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 03. June 2011, kl 09.38

Tere , Birika hommikune kaal on 75,3 - see tähendab +200 grammi. Oh pole hullu. Panin täna hommikul uue seeliku selga ja sain nii mõnedki komplimendid - tegelikult on see seelik kitsavõitu mulle - aga väga heaks stiimuliks kaalu jälgida. Kõhukinnisuse käes vaevlejatele soovitan salati sisse panna võilille , naati ( hästi noori kortsus lehti) - see on tervislik , saad vitamiinilaksu ja mul teeb igatahes kõhu korda ja tuju heaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.