Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 03. June 2011, kl 10.04

Minu kaal on terve nädala seisnud 71 kg peal nagu eelmisel reedelgi oli, ei grammigi juurde ega maha. Ja samas ma olen absoluutselt iga päev trenni teinud. Figuur paraneb küll silmanähtavalt, isegi kui kaal alla ei tule. Kahjuks ei ole ma ümbermõõte mõõtnud, peaks hakkama nüüd vähemalt neid numbreid jälgima, sest kaalunumbrid ei muutu. Võib-olla peaksin hakkama trennikaloreid lisaks sööma, et kaal alla läheks? Huvitav, kuidas mõni nädal läheb kaal kolinaga alla ja siis tükk aega stabiliseerub - loodetavasti saabuv nädal on jälle see "kolina" nädal.

Kõike head duellikaaslastele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: KadriH
Kuupäev: 03. June 2011, kl 22.31

Tere, mis värk on sel nädalal, ka minu kaal pole alla nihkunud. Hommikune kaal oli 73,5, 2 päeva pole toidupäevikusse märkida midagi jõudnud. Tänasest algas puhkus!!!!!
Plaanin käia palju rannas, süa vähe, arvuti taha jõuan kahjuks harva, reedel kohtume!!!!


Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 04. June 2011, kl 08.38

Imelik jah, see nädal seisab kaal päris paljudel, eks ootame huviga kellel siis uuesti langema hakkab !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 04. June 2011, kl 10.03

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL----27.05.2011----KOKKU miinust-----jäänud veel
Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------68 kg -----------69,9kg(-1,2 kg)------5,5 kg----------------1,9 kg
inxii-----------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg -----------73,2 kg(-0,1 kg)------4,5 kg----------------13,5 kg
Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg ----------69,7kg(-0,0 kg)-------3,6 kg----------------5,7 kg
Liiselotte-----164 cm-----------74 kg---------64 kg -----------71,0 kg(-0,0 kg)-------3,0 kg---------------7,0 kg
ehake---------170 cm-----------78,6 kg-------69 kg -------------76,3 kg (-0,7 kg)-----2,3 kg---------------7,3 kg
BIRIKA--------162 cm-----------76,8 kg-------68 kg ----75,3 kg( pluss 0,2 kg)-----1,5 kg----------------7,3 kg
KadriH--------165 cm-------------74,5 kg-------65 kg ---------73,5 kg(-0,0 kg)--------1,0 kg---------------9,0 kg
jäävarblane--161 cm-------------74,6 kg-------61 kg-----------74,0 kg(-0,0 kg)--------0,6 kg-------------13,0 kg

KÕIK KOKKU KAOTANUD: 22 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 04. June 2011, kl 10.06

Tervist! Lisasin ka ehakese eelmise nädala hilinenud tulemuse selle nädala tabelisse! Loodan, et kellegil selle vastu midagi ei ole! Aga võitlejate hulk on silmnähtavalt vähenenud!
Loodan, et järgmine nädal tuleb kõikidel edukas! Kui aus olla, siis minu jaoks on edukas nädal ka siis, kui kaal langeb 100 g võrra, kuna kokku olen tegelikult võtnud alla siin kaaluabis veedetud aja jooksul juba 5,3 kg, ehk eelnev kaal oli mul kui ma alustasin : 75 kg ja nüüd on see 69,3! Olen tulemusega väga rahul!
Ja kuidas teil siis läheb ja millised on probleemid ja samas võite ka ju rõõme meiega jagada! Motivatsioon kulub alati marjaks ära!
Edu!
Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 04. June 2011, kl 11.02

Tere! Kuna olin sõidus, siis ei saanud reedel lubatud ajal oma andmeid sisestada. Vabandused!!!
Minu kaal on nagu vorstil -ei lange kilode , vaid grammide kaupa sad smiley
Kaal 73,5 kilo. Vähemalt läks natukenegi alla. Ja nüüd on jäänud ntuke üle kolme ja poole kilo, et number kuus hakkaks paistma!!! Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 04. June 2011, kl 16.11

Pole Hullu jäävarblane! Arvestan järgmine nädal sinu kaalu ja ei jäta sind punaseks tongue sticking out smiley!
EDU!
Pähkel

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 09. June 2011, kl 18.22

No olete kõik valmis hommseks kaalmumiseks ja häid tulemusi näitama, keegi pole pikkaaega kirjutanud, eks kuumad ilmad teevad oma töö, kes see viitsib siis arvutitaga olla smiling smiley Edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 10. June 2011, kl 06.00

No ma ikka jätkan oma süsteemi 1 nädal rohkem, teine nädal vähemgrinning smiley Kuna eelmine nädal oli üle kilo, siis sel korral vaid 400g, ehk kaal siis 69,5 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.03

Tere duellikaasalased, minu tänane kaal näitas ilusaid numbreid ja olen õnnelik smiling smiley Tänane kaal 72,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.49

Minu kaal on endiselt 71 kg, mitte mingit muutust! Ometi teen iga päev trenni, elu sees pole ma nii palju trenni teinud kui nüüd, aga kaal ei lange. Tõsi, sel nädalal on toidupäeviku pidamisega olnud raskusi või ütleme ausalt - pole teda üldse pidanud. Praegu saab üks suur töine projekt läbi, siis nagu oleks jälle aega iga suutäit kaaluda, kuid samas on ees ootamas nädalavahetus kodust eemal koos söömistega restoranides. Eks näis, mis saab. Tahtsin jaanipäevaks kindlasti 68 kilo olla, aga nüüd on see eesmärk juba üsna võimatu täita. Aga keha on hoopis ilusam ja mu reitega on silmnähtavad positiivsed muudatused toimunud (aitäh, rulluisud!), nii et ma ei põe väga selle kaaluseisaku pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 10. June 2011, kl 10.28

To Liiselotte - ükskord juhtusin lugema artikklid kus seisis selline lause " tee ükskõik kui palju trenni aga kui toitumine pole korras, siis ei langegi su kaal " võibolla sinu puhul kehtibki see ütlus. Teen nii palju trenni kulutad enamus toiduga saadud kaloreid ära ja kaal ei hakkagi langema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 10. June 2011, kl 11.10

Tervist! Seekord siis kaal 68,9 kg, ehk 800 g kergem! Olen väga rahul, sest eriti jälginud midagi ei ole ja vahepeal olen ka patustanud, aga millegi pärast hakkas liikuma!

Pähkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. June 2011, kl 14.07

Tere! Mina ei ole korralikult toidupäevikut täitnud ja tulemus +300gr see on siis 75,6 kg - ma ei ole üldse rõõmus , mul on sellest kuumusest jalad paistes ja ma ootan juba jahedamat ilma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 10. June 2011, kl 23.09

Tere kõigile! Minu kaal on siis 73,3kg. Ehk miinus 200 grammi! No pagan, langeb ikka vaevaliselt küll! Olen enda arust tubli nagu kapsauss ja see esimene number kuus tundub ikka koletult kaugel, kuigi on ainult kolme kilo ja kolmesaja grammi kaugusel... Aga eks pingutame edasi!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 12. June 2011, kl 09.54

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL----27.05.2011----KOKKU miinust-----jäänud veel
Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------68 kg -----------69,5kg(-0,4 kg)------5,9 kg----------------1,5 kg
inxii-----------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg -----------72,9kg(-1,1 kg)------5,6 kg----------------12,4 kg
Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg ----------68,9kg(-0,8 kg)-------4,4 kg----------------4,9 kg
Liiselotte-----164 cm-----------74 kg---------64 kg -----------71,0 kg(-0,0 kg)-------3,0 kg---------------7,0 kg
ehake---------170 cm-----------78,6 kg-------69 kg -------------76,3 kg (-0,7 kg)-----2,3 kg---------------7,3 kg
jäävarblane--161 cm-------------74,6 kg-------61 kg-----------73,3 kg(-0,7 kg)--------1,3 kg-------------12,3 kg
BIRIKA--------162 cm-----------76,8 kg-------68 kg ----75,6 kg (pluss 0,3 kg)-----1,2 kg------------------7,6 kg
KadriH--------165 cm-------------74,5 kg-------65 kg ---------73,5 kg(-0,0 kg)--------1,0 kg---------------9,0 kg


KOKKU LANGETATUD: 24,7 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 13. June 2011, kl 06.52

Hey, mul sai täna eesmärk täidetudsmiling smiley Kaaluks siis täpselt 68kgsmiling smiley uus eesmärk on 63kg. Et järgmises tabelis siis ehk märkida Kaaluks 68kg ja soovkaaluks 63 ja siis sealt alates miinusedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 13. June 2011, kl 08.17

To Pähkel - ma ei tea kas midagi on valesti läinud tabelis, on mul märgitud 72,9 kg kuigi märkisin 72,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 14. June 2011, kl 09.24

TO inxii - mulle tundub ka, et mul seal mingi kala sees, aga järgmine nädal parandan ära. tegin seda tabelit eelmine kord kiiruga.
To Corny - algkaalu ma ei muuda, sest siis näed kogu oma suurt mahavõetud kilode portsu siin , aga eesmärgi muudan ära küll! JA sa oled supper supper tubli! JA hoia seda pärast ilusti! Hea meel tõesti kohe!

Pähkel



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pähkel 14.06.2011 09.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 16. June 2011, kl 16.45

Jah, hakkasin isegi mõtlema täna, et ikka soovkaal muuta ära sealsmiling smiley
Eks ma püüan hoidasmiling smiley
Täna käisin herbalife konsultandi juures ja tema suutis mu tuju ära rikkuda sellega, et nii kiire kaalulangus tuleb varem või hiljem tagasi, kas paari kuu või paari aasta pärast. Ei tea kas ütles seda et ma tema kokteile ostaks või ongi nii? Kui ma ikka jälgin mida suhu pistan ja piisavalt liigun et kaalu hoida hiljem, siis ei tohiks ju probleeme olla?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 17. June 2011, kl 05.18

Tere varahommikustsmiling smiley
Esiteks märkasin, et iganädalasel kaalumisel on üks ja sama kuupäev tulba üleval. Kas see peabki nii olema? Või peaks vastavalt nädalale muutuma?
Ja nüüd siis tulemustest...-1,9kg smiling smiley Kaal näitas hommikul 67,6kg. Oleks mu kõht ka läbi käinud, siis oleks ehk vähemgi, aga sellega hetkel ei arvestasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.09

Tere varahommikust! Pole just väga suur muutus! 72,8 kg- ehk ikkagi juba midagi 72 kilogasmiling smiley Ise lootsin ikka natuke rohkem, arvstades eile öist esinemist ja vähest sööki. Aga mis ei lange nii tublisti nagu teistel, on minu kaal. Aga vähemalt ikkagi langus smiling smiley Ja see ju suisa positiivne!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.19

Tere hommikust!

Corny, Sa oled nii tubli! Kui tore, et eesmärki nihutada said. Seda Herbalife'i kadeda inimese juttu ära usu, kui ikka pingutad, ei tule need kilod midagi tagasi.

Mina ei julgenud täna hästi kaalule minna, sest omast arust on täiesti "mööda" nädal olnud - toite kirja pole pannud, olen palju töötanud (istuv töö) ja vähe maganud ja vähe trenni teinud ning üldse kõik nii valesti kui olla saab. Aga kaal täna: 70,5 kg ehk siis pool kilo nädalaga maha. Ma vaatasin kaalu silmad üllatusest punnis ja kontollisin kaalu veel mitu korda üle smiling smiley Sain sellest väikesest edust sellise motivatsioonilaksu, et tänasest hakkan korralikuks ja ajan toitumise-trenni rea korda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 17. June 2011, kl 08.18

Tere hommikust !

Minu kaal täna 70,9 kg ehk siis -1,2 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 17. June 2011, kl 08.25

TERVIST!
Minu tänane kaal siis 68,3 kg. Olen supper rahul, kuna eriti jälgida pole saanud ja seega isegi miinus 0,6 kg. Lootsin, et see nädal seisab. Kõik olete väga tublid!
To Corny! Panin seda ka ise eelmine kord tähele, et seal selline viga, aga kahjuks muuta ei saa enam ja järgmine kord panen kõrva taha!
Muide Herba Life-i kohta soovitan meediast lugeda. Käisin ka ise konsultatsioonis, kuigi oli mul tervislik kaal! Seal öeldi, et biloogiline vanus on vapsee 3 kordne ja mida iganes veel ja kui ma nüüd seda kokteili ei loe ja rohelise tee pulbrit vette ei topi, on lood väga halvad tongue sticking out smiley. Siis lugesin meediast ja seal oli kirjas,et pakendite peale ei ole kirjutatud õigeid koostisosi ja Herba Life-i pärast on väga paljudel inimestel tekkinud õudsaid probleeme!(Maksapuudulikus oli vist)Ma selline imelik, et kui midagi uut tahetakse mulle pähe määrida, siis alati loen meediast. Ja kui seda sellele konsultandile ütlesin, vastas too, et oihh, see on mingi kadedate inimeste jutt. Ja ei mingit tõestamist tema poolt. Seega ma siis loobusin nendest shake-idest! Ja kui aus olla..üks banaani ja maasikasmuuti on palju parem..kui mingi E ainetest pungil väike pulbrikokteil!

Nonii! Aga eks iga üks vaatab ise, millise seisukoha võtab!
Ootan ka teiste tublide tulemusi ja hiljemalt Pühapäevaks siis tabel üles!

Pähkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 19. June 2011, kl 10.13

Teen ettepaneku lükata järgmise reede kaalumine laupäeva peale. Kujutan ette et paljudel võivad reede hommikul vorstid veel sees olla ja kaal midagi head ei pruugi näidatasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 19. June 2011, kl 14.44

Tervist! No võime lükata ka Pühapäevale! Siis teen pühapäeva õhtuks tabeli! Seega pühapäeva jooksul siis pange oma tulemused siia ülesse! Minu jaanid algavad juba rõõmsalt 23 ndl ja kestavad kuni 24ndani ja siis veel 25 hommikul kindlasti suur järelgrill, seega see väga väga hea idee!

Tervitades,
Pähkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Corny
Kuupäev: 19. June 2011, kl 15.55

Tore et keegi jagab minu mõtteidsmiling smiley Et siis pühapäeval kaaluminegrinning smiley
Toredaid liharohkeid jaane kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: inxii
Kuupäev: 19. June 2011, kl 20.42

Erilist vahet pole, kodus nigunii kaalun millal tahes, siia pean selle siis lihtsalt hiljem kirjutama vb isegi parema numbri, kui reedel oleks grinning smiley ! Minu jaanid algavad 23.ndl ei plaani midagi erilist, ei joo, söön mõõdukalt, isegi grill tooted on mul välja valitud mida süüa, mis on tervislikumad ja vähem kaloreid sisaldaks. Pühapäeval on lapse sünnipäeva pidustused, menüüs on igasugused suupisted, koogid (enda tehtud). Nii, et eks näis smiling smiley Edu kõigile !!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - ehake, Pähkel, kaksik67, preili5, Corny, inxii, BIRIKA, Liisalotte, KadriH, mammamia, Kiška, Egoboost, jäävarblane!
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 19. June 2011, kl 20.44

NIMI----------PIKKUS-----------KAAL----------SOOVKAAL----17.06.2011----KOKKU miinust-----jäänud veel
Corny---------173 cm-----------75,4 kg-------63 kg -----------67,6kg(-1,9 kg)------7,8 kg----------------4,6 kg
inxii-----------169 cm-----------76,5 kg-------60 kg -----------70,9 kg(-1,2 kg)------5,6 kg----------------10,9 kg
Pähkel--------176 cm-----------73,3 kg-------64 kg ----------68,3kg(-0,6 kg)-------5,0 kg----------------4,3 kg
Liiselotte-----164 cm-----------74 kg---------64 kg -----------70,5 kg(-0,5 kg)-------3,5 kg---------------6,5 kg
ehake---------170 cm-----------78,6 kg-------69 kg -------------76,3 kg (-0,7 kg)-----2,3 kg---------------7,3 kg
jäävarblane--161 cm-------------74,6 kg-------61 kg-----------72,8 kg(-0,5 kg)--------1,8 kg-------------11,8 kg
BIRIKA--------162 cm-----------76,8 kg-------68 kg ----75,6 kg (pluss 0,3 kg)-----1,2 kg------------------7,6 kg
KadriH--------165 cm-------------74,5 kg-------65 kg ---------73,5 kg(-0,0 kg)--------1,0 kg---------------9,0 kg
Kokku miinust: 28,2

Kõik olete veel supper tublid, kes alles jäänud! Kokku oleme ju korralikult kilosid kaotanud ja suvel on nüüd kergem olla! Mina olen küll väga rahul! Muidugi me ei ole siin foorumis just kõige aktiivsemad ja võiksime üksteisele rohkem kaasa elada, aga loodan kuidagi teid rääkima saada!

Esimene küsimus oleks kõigile, et mis on Teie kaalukaotuse edu aluseks! Eriti tahaks teada Corny saladust, sest temal lausa need kilod sulavad ning samuti väga tubli inxii! Ka teised on tublid! Seega toredat kirjutamist siia ja ootan huviga lugemist!

Tervitades,
Pähklike!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.