Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 06. May 2011, kl 00.38

Uut duelli alustavad eelnimetatud kasutajad ja loodetavasti saavutavad nad kõik oma soovitud eesmärgi smiling smiley

Väiksed reeglid kah:
*Andke hiljemalt pühapäevaks teada oma uus (ja loodetavasti väiksem) kaal.
*Kaaluge soovitatavalt reede hommikuti peale WC-s käimist ja enne hommikusööki/-jooki.
*Kui kaal on nädalaga tõusnud, siis pole põhjust häbenemiseks, kõigil juhtub. Ära ainult tule numbriga valetama, sest ennekõike teed seda ju enda jaoks smiling smiley Selle jaoks me siin olemegi, et üksteisele tuge pakkuda ja plussist miinus teha smiling smiley

Suure ringi küsimus: kas tahate VÜ, PÜ, RÜ jms mõõdud ka tabelisse panna?

Ahjaa, tabelit näeb SIIT


Ilusat salenemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: donnake1
Kuupäev: 06. May 2011, kl 12.46

Ei saa lahti seda tabelit!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: catre86
Kuupäev: 06. May 2011, kl 13.00

Mul tabeliga sama mure.
VÜ võiks ju tabelis olla, siis hea näha palju saledamaks saand smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Kidi
Kuupäev: 06. May 2011, kl 14.18

Kõik ümbermõõdud võiks kirjutada, ümbermõõtude järgi saab kusjuures paremini aru, kas ja palju oled kaotanud kaalust. Hea ju kui silma all on.. Aga kas seda nüüd iga nädal mõõta tasub. Ise mõõtsin kuu algul ja kui kuu läbi sai, uuesti.. Siis olid plussid ja miinused hästi näha.
Mina ei saa ka seda tabelit lahti sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 06. May 2011, kl 17.14

My mistake, esimest korda tegin ja midagi läks valesti. Tegin ümber. Nüüd peaks kõik korras olema. Kuna esimest postitust muuta ei saa (või vähemalt mina ei oska), siis vajutage SIIA

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Karmeen
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.22

tere,kuidas seal enda andmeid muuta või kirjutada?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Karmeen 06.05.2011 21.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 06. May 2011, kl 23.09

Teised ei saagi seal muuta, seda saan ainult mina teha. Mida sul vaja muuta on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Karmeen
Kuupäev: 07. May 2011, kl 06.51

selga, aga sobib smiling smiley Palun siis muuta algkaalu numbrit ja see oleks 86,3kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: lahememm
Kuupäev: 08. May 2011, kl 16.55

pange minu lõpp kaaluks 75kg, vaatame, mis paari kuuga saavutatud on

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. May 2011, kl 18.49

Kuidas siis nädalavahetus ja soojad ilmad kulgenud? Grill särgid-värgid? Minul oli täna patupäev, emadepäev ju ikkagi. Šašlõkiga küll hoidsin joont, aga tort tegi oma töö ning töölt ostetud lõuna oli põhimõtteliselt kahe toidukorra kalorite arv kokku. Siit moraal: võta kodust söök kaasa grinning smiley
Päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 08. May 2011, kl 21.26

Elan praegu ema juures ja tal käis eile sõbranna oma tütrega külas. Lisaks oli siin veel minu peika ja ema peika. Sõime head-paremat: Caesari salat, 2 erinevat quiche'i, sushi, praetud banaanid jäätisega.. Mõned pokaalid šampust ja paar pitsi viina. Ma igaks juhuks ei julgenud kirjagi panna grinning smiley Pealegi päev oli sisustatud toidupoodides käimisega ja hiljem kokkasin ka 3-4h, nii et väga ei jõudnudki siia. Aga kuna ma viimasel ajal olen väga tubli olnud, siis ma loodan, et sellest polnud probleemi ja reedel kaalule astudes saan uue motivatsioonitõuke grinning smiley Loodan, et reedeks pole kõik pealkirjas väljatoodud duellitajad kuhugi ka kadunud, vaid saadavad oma kaalu mulle ikka siin ära smiling smiley Sest maha neid võtta ei saa ju confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Karmeen
Kuupäev: 08. May 2011, kl 23.39

...ma lihtsalt sõin karbi raffaello komme, karbi suuruse jätan parem enda teada grinning smiley , uhh, jull eit olen aga tahtsin, tahtsin... Tahaks reedeks ikka miinuse saada kuidagigigi tongue sticking out smiley Muide sain omale suurema kalorite hulga, sest suurendasin kehalise aktiivsuse normi, tänu kupjale on reaalset liikumist rohkem kui tavaliselt ja kui samme jääb alla 10000, siis võtan appi trenasööri. Kõigile teadlikele kalorilugejatele oleks sammulugeja pigem kohustus kui soovitus smiling smiley Kohtumiseni reedel !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: catre86
Kuupäev: 09. May 2011, kl 09.01

eile läks ikka päris käest ära. Sai hullult kooki ja torti söödud + veel kaks megarasvast pirukat ja päeva kalorite hulk läks ikka päris lõhki...aga pole hullu. täna jälle 17,5 km rulluisku ja asi jälle normis ma loodan cool smiley
Eile käis mul külas endine kursaõde, kes samuti kaaluabi kasutab. ta on kaotanud selle abiga juba 15 kg ja nägi super hea välja...motivatsioonilaeng missugune....smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 09. May 2011, kl 09.03

Mul on sammulugeja õnneks mobiilis. Nii et kus iganes käin, on see alati püksitaskus või käekotis. Taskus muidugi loeb paremini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: donnake1
Kuupäev: 09. May 2011, kl 10.10

Tore nädalavahetus läbi ja pole hullu midagi..Mõni koogitükk ei tee ju veel "paksuks"smiling smiley
Hommikul jälle ujumas käidud ja taas vana rütm läks käima...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 09. May 2011, kl 19.57

Üllatavalt lihtne on siiani olnud (ptüiptüiptüi).
Käsil kevadsess ja esimest korda on pinge ja närvitsemine isu ära võtnud. Kummalinespinning smiley sticking its tongue out
Aga täna alles esimene päev, küll jõuab...

Kerget kadu kilodele!
N.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 10. May 2011, kl 19.51

Nonii.. Paar päeva veel kaalumiseni. Unustage patustamine heaga ära! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Estaeye rolling smiley
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 11. May 2011, kl 21.25

Saatsin küll paar päeva tagasi eraviisilise sõnumi, aga kirjutan igaks juhuks siin ka. Palun muuta minu algkaal 83,5-le.
Ostsin uue kaalu ja siis on kõik andmed ühe kaalu pealt.

Veidi veel......eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 13. May 2011, kl 05.30

Palun kõigilt uut kaalunumbrit!

Mul on see nädal +1,2kg sad smiley Kust see tuli - ma ei tea. Võib-olla sellest, et eelmisel nädalal kaalusin teise kaaluga, aga teisiti polnud lihtsalt võimalik. Nüüd on mu motivatsioon igastahes otsas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.13

Eieiei, motivatsioon ei saa otsas olla..... jälle uue hooga!

Minu kaal näitas hommikul -2,2 ehk siis 81,3. Päevikut täitsin sel nädalal 3 päeva.thumbs down
Kui kunagi kaalujälgijana alustasin (ikka mitmeid kordi), siis esimese nädalal oli keha šokis ja kaalukadu 2-4 kilo - nii et see langus on olnud ootuspärane.


Eile õhtul lohutasin ennast jälle toiduga. Koolipinge oli nii suur ning nüüd ma olen endas päris parajalt pettunud. Aga loodan, et see jääb üheks vähestest kordadest.

Aga jaksu teile enesega võitlemisel!
Mina hakkan sättima järjekordsele eksamile....sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: EllyY
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.35

Minul sel nädalal +0,2. uus kaal 87,2. Olen rahul kuna nädala alguses oli + ikka kõvasti suurem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Karmeen
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.23

Minu saavutuseks tuleb 86,2kg .Kahjuks pole sel nädalal eriti palju liikunud, sest lasteaia eelik oli haige ja kahe titaga liikumine keerulisem sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: catre86
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.00

Minu sellenädala saavutus on -0,8 kg. Uus kaal on 80,8. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: donnake1
Kuupäev: 13. May 2011, kl 14.15

Tere,
Minu uueks kaaluks on 75,1 ehk siis -0,4smiling smiley.Läheb tasa ja targu aga vähemalt läheb...Ja sulle Mannukas-ära kaota lootust-see kindlasti ajutine(näiteks vedelikust).Oleme sinuga!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: meku
Kuupäev: 13. May 2011, kl 18.25

Kuhu minu kiri kadus

muidu kaal 81 ehk siis -400gr

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Kidi
Kuupäev: 15. May 2011, kl 00.28

Minul oli see nädal ikka korralik patunädal, kuidagi ei suutnud end taltsutada. Trennis pole juba üle nädala käinud ja päevikut ka ei julgenud täita grinning smiley Aga kaal jääb samaks ehk siis 89,6kg imekombel. Homsest hakkan jälle tubliks, trenn juba kirjas! smiling smiley

Päikest vihmastesse päevadesse! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Esta
Kuupäev: 16. May 2011, kl 19.22

Tere!
Minu kaal 79,6 ehk siis -0,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: lahememm
Kuupäev: 16. May 2011, kl 22.40

minul 14,05 seisuga näitas kaal 93,5kg, ei tea kas valetas..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: Mannukas
Kuupäev: 17. May 2011, kl 16.08

lahememm, me kõik loodame, et ei valetanud, vaid et sa tõesti olidki nii tubli!! smiling smiley

Ei tea, kas susi on meie seast lahkunud? Ta pole oma tulemust öelnud (ja millegipärast ei õnnestu mul talle privakirja saata).

Minul igastahes on küll asi käest läinud... Nädalavahetus möödus grillpidude ja muidu pidude tähe all ja uue nädala algus oli sama jube. Sain laevale proovipäevale ja seal oli oma töötajatele võimas buffee laud. Tahtsin ikka kõik ära maitsta. Sai küll päris palju samme ka tehtud (kõvasti üle 10 000), kuid ikkagi ma kardan reedet. Kuidagi ei saa reele enam sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Mannukas, EllyY, Catre86, Lahememm, Donnake1, Meku, Susi, Kidi, Nodsu, Esta
Saatis: donnake1
Kuupäev: 18. May 2011, kl 12.07

Minul ka täna tunne, et reedene kaalumine ei tõota headconfused smiley.Ei saanud eile kiusatusele vastu panna-tegin rabarbari kooki.....ja nii ta läks...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.