Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 20.32

Hey kõigile !smileys with beer

Alustame siis meie duelligasmiling smiley. Kõigile jaksu ja visadust eesmärgini jõudmiseksthumbs up.

Meie esimene tabel on siin:

[www.upload.ee]

Ma loodan, et avaneb ilusti!

Valikud: VastaOsunda
tervist, heitzzz
Saatis: annihels
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.08

saatsin oma mõõdud reede hommikul privaatkirjana. No algaja värkwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tervist, heitzzz
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.54

Pole hullusmiling smiley. Saada need uuesti siia ja ma kannan tabelisse!

Rääkige mida teete, et kaalust alla võtta. Käib keegi ka trennis, teeb ise trenni või jälgib hoolega vaid toitumist?

Ise praegu hetkel kusagil trennis eriti ei käigi, kuid see -eest teen kodus hoolega trenni. Kuna siin Soomes head jooksurajad ümber ringi, kasutan võimalust ära ja naudin igapäevast sörki ja kolm korda nädalas teen ka lihastreeningut erinevatele lihasgruppidele ning vahelduva eduga saab ka võrkpalli mängitud.

Toitumine tuleb raskelt, aga kuidagi tuleb. Raske on süüa tervislikult, sest keelatud vili on see kõige magusamsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Kuupäev: 07. May 2011, kl 09.02

Niih, sattusin ka lõpuks arvuti lähedusse ja saatsin privaga oma mõõdud heitzzz-le. Ei tea, kas jõudsid kohale?
No ja mida ma loen, heitzzz, sa ikka väga usin trennitegija ju. Minu trenniks on vaid lapsega jalutamine ja kui ilma on, siis üritan mõne korra nädalas ka rullitamas käia...Nii et enamus kaalulangust tuleb minul ikka toitumise jälgimise kaudu ning trenn on vaid boonuseks..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: kalka
Kuupäev: 07. May 2011, kl 10.09

Mina üritan toitumist jälgida. Kui aega saan, käin ka trennis- step või jooksen jooksulindil. Seda siis 3 korda nädalas.
Käin jalutamas, siin Norra mägede vahel on see tõeline koormus!!!
eelmine suvi käisin siin jooksmas, kuid üles mäge trenn võtab hingetuks grinning smiley
aga mõni nädal ei jõua jällegi üldse treeningsaali, siis kaal ka kohe seda tõestabsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: kalka
Kuupäev: 07. May 2011, kl 10.12

Issand heitzzz, ma vaatasin praegu, et pikkus ja kaal on meil samad,
aga milline vahe on mõõtudel !!!!???????confused smiley
ma olen ikka tõeline trullagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: annihels
Kuupäev: 07. May 2011, kl 10.41

Nonii, panen siis siia oma reedesed mõõdud:

reis 58
säär 37
vöö 73
puus 96
rind 91

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 07. May 2011, kl 10.51

oi appismiling smiley Ma ise pole ka siin kaaluabi lehega just eriti harjunud. Kõik olete ilusti mulle mõõdud saatnud ja mina hoolega ootasin siia foorumisse. Koostan täna uue tabeli ja panen siia ülesse uuestismiling smiley

Tead Kalka tegelikult need mõned sentimeetrid küll nüüd eriline näitaja ju polewinking smiley. Need lähevad juba mõne nädalagasmiling bouncing smiley, või isegi vähemaga!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: kalka
Kuupäev: 07. May 2011, kl 11.24

To heitzzz smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 07. May 2011, kl 20.12

Hey!

Nonii tegin meile uue tabelismiling smiley

[www.upload.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.00

Nonii, kas täna on siis esimene raporteerimise tähtaeg? Ma pean küll nentima, et see nädal on kaalujälgimise mõttes täiesti metsa läinud sad smiley Nii palju igasugu üritusi: sünnipäevi, muid külaskäike, et mitte kohe ei saa üht või teist head-paremat söömata jätta.. Nii et minu selle nädala tulemus on üks ümmargune null. Kuigi teistpidi võttes, sellise toitumise peale peaks vist rõõmustama, et kaal seisab, mitte ei näita plussi smiling smiley Paar korda olen end suutnud rullikatele ka ajada, aga nüüd paistavad ilmad jälle viletsamaks minema, nii et tuleb rullitamisele väike paus jälle..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 13. May 2011, kl 10.43

Pean ise ka tunnistama, et see nädal pole just kõige paremini läinud. Käisin Eestis ja nägin üle pika aja häid sõpru kellega sai ka väljas söömas käidud. Alustasin tegelikult toidujälgimist juba kaks nädalat tagasi ja kui eelmine nädal võtsin kusagil 600 g alla, siis see nädal oli see vaid 100 g. Kuid jah vähemalt midagigi. Alla ei tohi anda, sest suvi ikkagi tulekul ja peab vormi saamasmiling smiley
Trenngi vajus Eestis käies suhteliselt ära. Nädala jooksul kui seal olin, kusagil kolm korda sain jooksma. Laiskus lõi peale! Loodan et see nädal läheb paremini ja kavatsen natuke toitumist ja treeningkava ka muuta.smiling smiley


Aga kõigile ikka suurt suurt tahtejõudu ning ärge andke alla.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 13. May 2011, kl 13.02

Kuidas muidu kõigile sobib, et mis päevani ootan andmete saamist? Ise pakun välja nii, et kuni laupäeva õhtuni ja siis paneksin uue tabeli ülesse. Ja ümbermõõte võiksime mõõta kahe nädala tagant, ehk siis järgmine nädala reedel oleks esimene mõõtminesmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 16. May 2011, kl 12.14

HEY!

Kahjuks sain ainult ühe kaalunumbri. Ma loodan, et ei ole grupp meil nii kesiseks jäänud. Igatahes panen meie tabeli ülesse.

[www.upload.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Kuupäev: 17. May 2011, kl 12.55

Kas tõesti kõigil nii suur suvi juba käes, et pole jaksu siia numbreid teatama tulla sad smiley Nii kahju..
Heitzzz, ma mainisin oma postituses ära ju, et mul kaal paigal seisis ja ei hakanud sulle enam priva saatma sama infoga...
Mul endal läks ka nädalavahetus ikka täitsa käest ära. Lapsel oli sünnipäev ja külas sai ka veel sünnipäeval käidud.. Need sünnipäevad ikka üks kaalujälgija vaenlane on küll. Midagi pole teha, eks tuleb end kuidagi tagasi ree peale saada.. Aga heitzzz, sul läheb ikka päris hästi ju, et kokku 700g maas thumbs up Jätka samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 17. May 2011, kl 13.53

hey!

Vabandan Merksukas, et olin nii tähelepanematu ja ei taibanud sedatongue sticking out smiley....Mul hea meel, et siiski mõned on veel alles ja loodan, et ehk tulevad ka teised tagasi. Märgin su kaalu kohe tabelisse ära ja panen uuesti ülessesmiling smiley.
Kuidas muidu see nädal on läinud teil ? Mul endal läheb suhteliselt kenasti, kuid jalg on hakanud natuke alt vedama. Kui Eestis jooksin iga päev kodukandis kruusateel oli kõik korras, aga siin Soomes on asfaltteed palju ja säärde on tekkinud valu.Ülekoormusega kohe kindlasti tegu ei saa olla, sest olen terve elu jooksnud ja hetkel teen ainult aeroobses pulsistsoonis jooksu, et ainult rasv põleks. Aga võtan endale homse päeva jooksust vabaks ja vaatan mis ülehomme jalg teebsmiling smiley.
Aa ja tahtsin muidu seda ka küsida, kuidas vett tarbite ja kuidas olete veega sina peal. Mina ise veega suur sõber ei ole ja suht sunnin endale seda sisse jooma, et õiges koguses ära tarbida. Joon hästi kiiresti ja peale sööki tavaliselt. Mõned joovad ka enne sööki olen kuulnud, aga ise ei joo, sest mulle treener ütles, et vee joomine enne sööki pidi lahjendama seedimiseks vajalike maohappeid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 19. May 2011, kl 08.17

Hey!

Mul mõned päevad on kaal seisnud, aga õnneks täna kaalule minnes ootas mind ees üllatus ja 200 g oli vähemsmiling smiley. Vaatame mis homseks kokku annab. Ootan homseks ilusti kaalunumbrit ja laupäeva jooksul panen uue tabeli ülesse. Igatahes teistele soovin jõudu ja jaksu ikka lõpuni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: kalka
Kuupäev: 21. May 2011, kl 10.12

oeh, vähemalt ma pole ainuke, kes siit eemale on viilinud. tundub nii.
mul oli arvutis paha külaline, mis ei lasknud internetile ligi winking smiley
kaal seisab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 22. May 2011, kl 07.36

Tere!

Panen meie uue tabeli üles. Polnud küll eriti sinna midagi kirjutada, aga loodab, et tulevad veel mõned tagasismiling smiley [www.upload.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 24. May 2011, kl 07.50

Kus te kõik kadunud olete?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: kalka
Kuupäev: 24. May 2011, kl 15.21

mertsukat nägin siin vahepeal, aga ülejäänud tõesti...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: kalka
Kuupäev: 28. May 2011, kl 10.50

Kas ma olen ainuke nüüd siin w?
igatahes, kaal 66,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 28. May 2011, kl 13.02

Hey!

Ei ole sa ainuke.smiling smiley Tubli miinus sul Kalka muidu.thumbs up Mul endal pole just kõige paremini läinud. Miinuseks kõigest 100 g. Nädala keskel pidin sportimise katkestama sääre luuümbrise põletiku pärast ja spordist loobumine pani millegi pärast rohkem sööma ka.confused smiley Üritasin asendada algselt jooksmise jalgrattaspordiga, et vähegi midagi teha, kuid jalgrattad varastati nii mul kui mehel poe eest ära. Suht kops üle maksa juba läinud nendest jalgrattavarastest. Just eelmine suvi läks ka ratas minema. Täna üle pika aja otsustasin jälle väheke joosta ja jalg tegi natuke veel valu, kuid peale 15 minutit, kui lihas piisavalt soe, kadus ära.smiling bouncing smiley

Kõike ilusat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: kalka
Kuupäev: 28. May 2011, kl 17.40

oii oii oii
nii negatiivsed uudised...
loodan et jalg paraneb ja vargad saadakse kätte!!!
on alles kuradid!!!
kõike ilusat duellitajatele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Alustamine on juba pool tehtutsmiling smiley -Merksukas, Kalka, Coco, Alka, Annihels, Õigelteel, Heitzzz, Lammas
Saatis: kalka
Kuupäev: 04. June 2011, kl 10.33

Mhh, miks mulle tundub, et olen ainukesena siia uitama jäänud...
65,8kg

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.