Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kuidas ahvatlustele vastu panna
Kuupäev: 03. May 2010, kl 10.11

Nädala sees oli väga hea üks vana film Miss Eriagent.
Ja hea idee kuidas ahvatlustele vastu panna, kui endal ka oleks selline inimene kõrval kes kohe sulle porgandi ja selleri varre ulatab kui midagi emotsionaalset ja kaloririkkast toitu krabama hakkad.
Kes küll kannaks sellist kotikest pidevalt kaasas winking smiley
Milliseid ideesid veel pakute kuidas ahvatlustele vastu panna, sest enda tahtejõud kipub ikka pidevalt jalgu alt ära lööma.

Valikud: VastaOsunda
Re: kuidas ahvatlustele vastu panna
Saatis: doris
Kuupäev: 04. May 2010, kl 10.27

Meenub üks tuttav treener, kelle kallimal oli alati kotis väiksed liharibad, mida ta siis aeg-ajalt jagas treenerile, kui kohtusid. Ilma kallimata oleks ta ilmselt kokku vajunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kuidas ahvatlustele vastu panna
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 05. May 2010, kl 22.06

minagi tahaks teda, kuidas suudaks ahvatlustele ja kiusatustele vastu panna. mina olen nõrk- kõigest inimene. eriti raske on praegu, kui jätan ka suitsetamist maha, peale seda otsust olen juba 2 kilo tagasi korjanud, ja nii raske oli sellest ju lahti saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: kuidas ahvatlustele vastu panna
Kuupäev: 06. May 2010, kl 10.11

Minul on külmkapiuksel kaks pilti: ühel pool kõvas ülekaalus roosas Batmani kostüümis naisterahvas ja teisel pool bikiinides modellimõõtu tütarlaps, lisaks tekst "Valik on sinu".
Mind on aidanud ka see kui võrdlen söödud ahvatluse kalorsust selle ärakulutamiseks kuluva sportliku tegevusega. Õel muidugi, aga saiakesi söövaid kolleege vaadates kujutlen neid saiakesi nende puusadel ja söön hoopis õuna.

Valikud: VastaOsunda
Re: kuidas ahvatlustele vastu panna
Kuupäev: 06. May 2010, kl 11.00

Ma hakkasin ka valmis tegema neid nn "hädaolukorrapakikesi" see on siis karp või kilekott, kus sees kooritud porgand, banaan, kurki, tomatit, kaalikat vms...vahelduva eduga siis smiling smiley isegi lillkapsas oli ükskord...
Kui lähen titega välja kärutama, võtan karbi kaasa kotiga, muidu tekib kohe tahtmine r-kioskist midagi osta..
Poes nädala sopingul enam kaasas ei käi...saadan mehe poodi, nimekirjaga...muidu endal tahtejõud murdub ja ostan ikka maiustusi ettekäändel, et lapsele...jaa jaa, pärast olen ise kapi kallal pidevalt... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.