Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.37

Niisiis algan täna meie duell. Tabel on näha SIIN.

Rohelist värvi numbrit pole ennem mõtet vaadata, kui tema kõrvale uus kaal tuleb, siis ta näitab maha või juurde tulnud kilosid. Praegu lihtsalt olemasoelvat kaalusmiling smiley

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.42

Juhhuuu !
Nii põnev ,õpin vett jooma just grinning smiley
Edu meile kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.05

vahva. aint, et ma ei saanud oma kaalu lisada. algkaal 80.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.52

tarkk, lisasin su kaalu tabelisse.

Hetkel on tabelil muutmiskaitse peal, nii et muuta saan ainult mina, kui aga enamuse soov on, et igaüks sab ise tabelisse muudatusi teha, andke teada, võtan kaitse maha.

Seni ootan kõigi kaale foorumisse ja täidan tabelit isegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.38

selge, aga täida siis ise, on väiksem oht, et keegi midagi untsu keerab smiling smiley)))
edu kõigile langetajatele! ja see on hämmastav, kui palju annab kaloreid tavaline puder või hommikuhelbed,ära jätta neid küll ei tahaks....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 13. May 2011, kl 11.33

Mina ka pooldan seda, et ise susserdada ei saa ja õhtuti vajan ikka suurt pingutust, et üle normi ei sööks tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 13. May 2011, kl 14.28

Minul sama asi nende õhtutega... nagu kipub kohe käsi kõike suhu toppimagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 13. May 2011, kl 16.11

kuidas neid valke vähe alla saada ja kumb on hullem, kas liigne süsivesikute ületamine või just valgu ? Kui kaloreid ei ületa kas siis väga põdema ei pea et pole täiesti tasakaalus ? grinning smiley
Kes on tark ja teab vastust ja kas meid nüüd jääbki vaid 3
?grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 13. May 2011, kl 16.42

3 on ju seltskond, kas polesmiling smiley
ma imestasin, et olen 4 päeva jooksul 2-l päeval suutnud hoida toidu tasakaalus. ilmselt oli võtmeks kala söömine, mis lisas vajalikul määral rasvu ja tasakaalustas süsivesikute ja valgu hulga. kui õhtuti on näkitsemise isu, siis võiks olla käepärast porgandit või krõbeleiba võiu riisileivakesi vms madala kalorsusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 13. May 2011, kl 16.52

just- kala on ka minu rasva tõstja , aga ikkagi on seda valku liialt confused smiley Minul siis hetkel 3 päev käsil ja on hetki kus on tasakaalus ,aga lõpuks ikka väljas confused smiley no eks ma õpin loodetavasti .Pean koju pähkleid varuma, kui mõni kalor puudu ja seda just rasva osas grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 13. May 2011, kl 16.54

Õhtuti aitab näkitsemist mul piirata see kui ma õigel ajal magama lähen, aga kuna töötan ja õpin, siis kipub õhtu venima ja nii saabki veel teine õhtusöök sisse söödudgrinning smiley

Loodan et mutsukas ja leti siiski saadavad ka oma andmed. Minu meelest oli nende edastamisega aega reeglite järgi uue nädala alguseni.

Kala on hea... Peaks endale teiseks pooleks kalamehe leidma oleks värske kraam kohe võttasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 13. May 2011, kl 21.42

grinning smiley Nõges, hea plaan. Kui üks eesmärk täidetud, siis võib kalamehe duelli alustada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: mutsukas
Kuupäev: 13. May 2011, kl 23.19

Oi oi, kaalusin küll hommikul, kuid polnud aega foorumisse tulla. Niisiis, ikka olen 90 kg. Nõges, ole nii lahke ja pane minu algkaal ka kirja. Kas peaksime mõõdud ka äkki panema, oleks mille üle nädalate möödudes rõõmustada (ma olen ikka parandamatu optimist)?
Pean homme poja sünnipäeva ja ei kujuta ette, kuidas ettevalmistamise käigus maitsmisega mitte liiale minna. Üritan tubli olla. "Õnneks" sajab väljas vihma ja planeeritud grillimine jääb ära.
Tervitan kõiki nädalavahetuse puhul ja olge tublid.
Uuuhh, õues on nii ilus...

Tervitustega,
Mutsakas

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 14. May 2011, kl 07.31

Hei,grinning smiley kui tore, et sa ikka saabusid!
Ma siin vihma üle tiba õnnetu ,laps natuke tõbine ja saab õue vaid ilusa ilma korral. Seega vaatan ma terve päeva toiduga tõtt .Jõudu ma ütlen ,kõvasti lisa jõudu on vaja !!!Korra jõudsin juba kahetseda, et mis ma siin punnin, tundes ennast, siis jälle mõtlen nede ilusate riiete peale, mis juba 3 aastat kapis mind ootavad nuux võitlus heitlus ruudus grinning smiley ja pulmi tahaks siis ka , kui enda vanas kaalus tagasi hihihihihi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 14. May 2011, kl 08.56

nägin tabeli täiendust ,väga tubli !!!Minu pikkus 171 ja pandud eesmärk enda lehel siis 71,2 ,aga see muidugi pikema aja peale tehtud eks ma rõõmustan ka esimese kaalu üle mis algab 7 -ga tongue sticking out smiley
Olge tervitatud !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: leti
Kuupäev: 14. May 2011, kl 18.43

minu pikkus 171 cm ja kaal 70,4 kg.

Kas te kõik toitute 7 päeva nädalas, nii nagu peab või lubate iga nädal ühe nn ülesöömise päeva?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 14. May 2011, kl 19.11

mõtlesin küll 7 päeva vb hiljem saan patupäeva lubada :p

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 15. May 2011, kl 09.07

Kui on soovijaid, sisi võime vööümbermõõdul ka silma peal hoidasmiling smiley Tegin kaalu tabeli alla veel ühe tabeli selle jaoksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 15. May 2011, kl 10.20

Hommik grinning smiley!
Ikka võime .Minu lötakas, ilma vöökohata kõht, annab kohe lausa 109 cm välja tongue sticking out smiley
Päikest !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 16. May 2011, kl 11.42

Tere!!!
Kuidas kõigil läheb .Mina pean ikka ka köögikaalu järgi minema, see silmaga kaalumine on ikka üks paras patu värk tongue sticking out smiley . Ja ikka veel on õhtud nii rasked ja see nõme ilm confused smiley. Otsustasin ka mitte ennast iga hommik kaaluda vaid jätangi kaalumise reedeks .Kuidas teil sellega ?
Toredat päeva jätku grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: leti
Kuupäev: 16. May 2011, kl 11.50

nuu, mina üritan end liigutada---ratta sõit,m kepikõnd..võimlemine. Aga täna niii nõme ilm ja mina välja ei lähesad smiley

..aga nädalavahetused ei mõju hästi-on kellegil ideid, kuidas siis end mitte lõhki süüa? Palun abi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 16. May 2011, kl 12.54

oeh, kui vaid oskaks aidata .Ise vihtusin siin tubaseid asju teha niikui kalorid löhki läksid . Hularõngas on minu eriline lemmik tongue sticking out smiley Ja eks see paar ampsu nipet näpet jääb õhtuti sisestamata ka ,aga üritan selles osas end parandada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 16. May 2011, kl 21.36

minu numbrid: pikkus 165, vü 93

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: leti
Kuupäev: 18. May 2011, kl 12.51

kuna me mõõdame, reedel?

Kuidas teil läheb, mis on teie nn edu saladused?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 18. May 2011, kl 12.58

päris keeruline on sad smiley rabarberikookide ja grillihooajal... süsivesikuid on liiga palju. ainult aktiivse liigutamise ja trennis käimisega suudan oma normist mitte üle süüa. näksimist olen ka vähendanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 19. May 2011, kl 08.41

Hei!
Mõõtmine reedel jh . Minul ka need süsivesikud olid ennem veel suurem probleem ja nüüd ka ikka pingutan , et vähegi normi lähedale saada .Mida päev edasi , seda vähem on seda vana harjumust õgida meeletult kõike grinning smiley,loodan ,et asi jätkub nii . Aga noh ükski grillimine pole selle aja sisse jäänud, ei taha mitte mõeldagi, kui ilmad jälle soojad ja grillimine grillimise otsa ,et kas suudan mitte õgida tongue sticking out smiley.
Trenni minul hetkel väga vähe ,kui päevane norm läheb üle, siis vihun midagi tubast teha ,otsin just endale lapsehoidjat, et trenni ka mingid korrad nädalas regulaarselt teha .Praegu tundub, et minu edu saladus on see, et püüan viia toitumist tasakaalu ,ennem mu menüüs olid peaaegu olematud kasulikud rasvad .Nüüd, kui neid sihilikult söön, on pidev näljatunne tunduvalt vähenenud .No aitab nüüd küll minu jutust ,lippan vett jooma ja homme kaalud kaalud kaalud grinning smiley Ega homme veel vö uuenda ? Vara vist veel tongue sticking out smiley
Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: leti
Kuupäev: 19. May 2011, kl 10.06

aga see lõputa teema-kas keegi kellel valke rohkem kui lubatud, ka kaal langeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 20. May 2011, kl 06.50

Imeilusat hommikut ,tõuse ja sära tongue sticking out smiley !
Just oli mingi teema ,et valk hea ,ise veel ei tea !
Aga minu kaal täna hommikul 84,2 no vö ma veel ei muudaks .
Päikest !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.12

Tere kena reedet!
Ehrlich sul on küll nädal kenasti läinudgrinning smiley Mul nii hästi ei ole läinud (eks mul on raskusi ka kalorite mitte ületamisegatongue sticking out smiley), aga natuke alla läks küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.07

Nõges ,sama siin ,ületasin 4 päeval, pluss, mis ma ei kanna üldse sisse nt üks kommike lapse kõrvalt tongue sticking out smiley.Usun, et praegune edu saladus on just see tasakaalustatud söömine.Kogused olid ennem ikka meeletult suured ja siis veel õhtuti liigne süsivesikute tarbimine .Õhtud ongi minu probleem kohad siiani võiks kohe hommikusöögi kalorid kõik sinna varuda tongue sticking out smiley
Teeme nüüd pai ka endale grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.