Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: mutsukas
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.42

Ahoi,

Mul hing on täis protestitormi! Lähen vist ostan endale uue kaalu. Täna öösel ronisin talle otsa ja rõõmustasin, et va kole 9 oli eest ära, kaal näitas kenasti 89. Nüüd käisin teda jälle piinamas ja oli 92!!!! See on ju absoluutselt mõeldamatu.
Kas keegi oskab soovitada mõnda odavat ja head kaalu? Pean endale korraliku asja hankima, kui tahan end korralikult käsile võtta.
See nädal on möödunud suure pinge ja töö tähe all. Magamistunde tuleb nädala jooksul kokku 12 ja tõttöelda pole süüagi mahti olnud. Sestap pole saanud ka toitumispäevikut täita, aga magu on see aeg saanud enamasti rediseid, mida ohjeldamatult töö kõrvale järan, nämm... peaksin olema lahjem küll. Tõsi ta on, ma olen mõned korrad patustanud seesami Kozinaki-ga, millest ei saa ei üle ei ümber.
Uhh, oli nüüd seda kaalujama ka veel vaja confused smiley.
Aga teie olete tublid ja kui ma oma tööpuntrast üle saan, siis hakkan ka korralikult päevikut pidama.

Tervitan kõiki,
Mutsukas

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 20. May 2011, kl 09.18

mul samuti viimasel ajal valke liiga palju. aga noh, kaal on langenud küll, täna hommikuse seisuga 79,4. suuresti ilmselt ikka tänu trennile. ja no see artikkel ju ütles, et mida rohkem valke, seda kauem püsib täiskõhutunne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: leti
Kuupäev: 20. May 2011, kl 19.16

minu kaal siis täna 70,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 23. May 2011, kl 07.21

Tere sinist esmaspäevasmiling smiley
Panin uued kaalud kenasti tabelisse. Ja mutsukale jaksu ja aega, et toidupäevikut täita. Mind see päeviku täitmine natuke distsplineerib küll. Ülesöömist toimub,a ga siis ma vähemalt tean, et olen seda teinud ja püan rohkemsmiling smiley Kuigi peab ütlema, et tänu lapse sünnipäevale nädalalvahetusel ei tea kas tahangi päevikusse midagi kirjutadagrinning smiley Samas käisin Maikooksul ja kuna sai Baltijaamast lauluväöljakule ja tagasi jalgsi mindud ja ka Mai jooks kiiremas kõnni läbitud võib-olla polegi asi kõige hullemgrinning smiley

Sihikindlust kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 23. May 2011, kl 18.55

Hei kõik!
Sama siin , et tean palju rohkem pugisin ja ikka püüan, et ei sööks . Ilma selleta, oleks juba kindlasti söömist rohkem ,raske on ,aga veel jonnin tongue sticking out smiley . Ise olen jube kergelt käega lööja, aga ma pean ja tahan saada 7 esimeseks numbriks ,kasvõi läbi pisarate iccccc

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.06

Hommik!
Uh raske raske oli, aga siiski tänane kaal 83,4
Päikest !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.59

vü 107,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.47

mõõdud: 78kg, vü 91cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 29. May 2011, kl 08.10

Ehh... kade olen te pääle... mul oli raske nädal (eksamid) ja viimane millele mõtlesin oli söök, mis tähendab, et suhu läks, mis kätte jäi ja kaalu langusest pole suurt midagi olla... Ja ees on veel kaks hullumeelset nädalat, kuri tunne, et kaal hakkab hoopis üles rühkima, kuna koos närvipingega kipun ma ka näksimaconfused smiley Küll oleks hea kui oleks isiklik kokk, kes hoiab köögi ukse lukus ja katab sulle vaid õigel ajal laua ja paneb sinna vaid selle, mis sa sööma peaksid... Unistused, unistusedgrinning smiley

Jõudu kõigile ja ootam mutsuka ja leti tulemust ka homseksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.12

Tere kõigile !!!
82,6 ja möödulint kadunud tongue sticking out smiley
Kuidas tundus see nädal .Mina ise pidasin maha 3 suurt pidu ,rikkaliku toidu valikuga .Ei olnudki kõige raskem ennast ohjata ,liigutasin vähe juurde ja suht ok kõik grinning smiley .
Päikest !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 04. June 2011, kl 22.16

77,2 ja vü sama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 06. June 2011, kl 07.06

Minul läks nädal üle ootuste kenasti, isegi kaalu langus tulismiling smiley Väga rahul. Ma vaatan, et kaks meie duelliakaslast on väsinud ega ole juba teist nädalat oma andmeid saatnud.

Plaanin hakata rohkem liigutama, ei tea veel kuidas see bvälja kukub, aga vähemalt plaan on. Kahe nädala pärast puhkus ja siis igaks päevaks vähemalt 1 tund kiiremat kõndi või sörkjooksu metsassmiling smiley Ehk kiirendab ainevahetust.

ajksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.04

Hommik!
Kaal 82,3 asi seegi tongue sticking out smiley Peaksin ka liigutamisele rohkem rõhku pöörama .Niikui miskit ei tee ega siis ei lähe ka kaal alla

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 14. June 2011, kl 09.16

sad smiley nädal aega maal, tulemus vaid -200g ehk 77kg, vü 90cm ja hull võitlus motivatsiooniga. ja kui kirja ei pane, siis läheb raudselt üle normi. kuidas teil, läheb kergelt?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 14. June 2011, kl 13.48

hei!
Tahtmist olen kõvasti täis ,aga vähene liikumine ja ka mõnede ampsude mitte kirja panemine on langust vähe pidurdanud ,aga hea, et üldse läheb ja suures plaanis on ju kõik hästi grinning smiley .Usun , kui saaks mingi korraliku spordigraafiku sisse, oleks asi palju rõõmsam, pingutan selle nimel grinning smiley . Näe rõõmu igast langusest ,mis kaua läheb, see kergelt tagasi ei tule tongue sticking out smiley .Positiivselt edasi !!! Päikest kõigile grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 16. June 2011, kl 06.43

Ehhh... Mul see nädal ka üldse ei läinud... Juurde ka ei võtnud, aga alla ka ei saanud... Peab kuskilt isikliku koka hankimagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.12

Hommik kõigile !
Püüdsin väheke liigutada ja tulemus 81,2 vü. 101 Seega ees tulemas tegus nädal veel rohkema liigutamisega lodoetavasti tongue sticking out smiley grinning smiley oleks küll rõõmus juba 7 esimese nr nägema hakata ok ok tasa ja targu grinning smileygrinning smileygrinning smiley:
Päikest kaaskannatajad !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 17. June 2011, kl 13.27

Nii mul tuleb nüüd ennast küll kätte võttagrinning smiley Sa oled must juba rõõmaslt ette jooksnud alustasid suurema numbrigagrinning smiley Ei ole midagi just on algamas puhkus, matkad metsas ja tooreja rohelise söömine, kui nädala pärast kilo läinud ei ole, siis on küll midagi väga valestitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 17. June 2011, kl 21.46

endiselt vaevaliselt, 76,8 kg, vü 90cm. kogu selle rohelise ja tervisliku kõrval on ju nii palju ahvatlusi - grillid, jäätised, koogid smiling smiley)) aga hea uudis on see, et üle pikapika aja sain täna toitumise tasakaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 19. June 2011, kl 15.17

hihihi Nõges grinning smiley ,ära nüüd kohe üldse pabista ,ma pean nüüd selle säilitamisega hakkama saama 2 täiesti metsa päeva seljataga ja mõtlesin, et täna olen tubli ,mis kahjuks jõudis siiani ,et pole kohe suurest kurvastusest isegi enda söödud hunnikuid sisestanud tongue sticking out smiley .Üritan siis homme end joonele saada ja hea, kui tulemus reedeks samagi oleks .Kaalule ei julge praegu mitte astutagi tongue sticking out smiley Oh jh ja ees ju mega grillimised üksteise otsa nuuks nuuks nuuks .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 26. June 2011, kl 11.29

smiling smiley Jaanipäev läks grillides ning kaal muidugi tõusis... Kuidas teil läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 26. June 2011, kl 15.55

hei grinning smiley!
Palju sööki ,aga veel rohkem tantsu grinning smiley . Reedel küll ei jõudnud kaalule ,aga täna oli 81,3 seega ka tõus winking smiley .Aga homsest siis ehk korralik plaanipärane toitumine jälle ,lihast on küll nüüd vist tükiks ajaks kopp ees grinning smiley .
Päikest !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: tarkk
Kuupäev: 01. July 2011, kl 11.28

nonii, mul nädalake vahele jäänd... jaanipäev oli muidugi suur söömine, elu parim barbeque ja maasikapavlova, nämmmmsmiling smiley aga halb on see, et selgus, et põen haigust, mis tekitab kaalutõusu olenemata dieedist. siiski, ma ei anna alla, sain rohud peale ja küll tasapisi tuleb ka tulemus. tänane kaal 75,8. rõõmustan siis ka nende paarisaja grammi üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 03. July 2011, kl 19.16

Kahju haigusest kuulda. Mul nüüd päris häbi hakkab. mul pole mingit haigust ega midagi, puhas laiskus, mis kaalu tõstab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.56

Oh tarkk sa oled nii tubli ,tervist,tervist ja veelkord tervist soovin sinule!!! .Ise ka siin nii rajalt maas kui maas .kaal õnneks 81,3 seis missugune, aga toitumine on jumala korrapäratu vb kalorid väga löhki ei lähegi (pole üldse märkinud ) aga söömine algab alles kuskil kell 16 ,hommikuti pole isu .Tänasest siis soovin taas rajale ,toetust ja abi vajan ja rohkem suhtlust siin ,kes lööb kampa grinning smiley Nõges oleme täna tublid ja teeme kõik õieti ja õhtul kriblame kuidas läks .See 7 esimeseks ajab mu nii marru kuidas siis nüüd ei saa hakkama .Seega lähen pingutan enda hommikusöögi sisse päikest ,õhtul teatan kuidas päev läks .Võitleme kõik edasi ,kõik koos ,eduuuuuuu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 04. July 2011, kl 23.04

Ise küsin ,ise vastan ,aga juhhuuu suurepärane päev ,kohe leidsin jälle jõudu ja tahtmist nüüd võidukalt reedeni grinning smileygrinning smileyD pai pai pai küll ma olen ilus, tubli, tark ja osav grinning smiley
head öööööööd winking smiley!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 05. July 2011, kl 18.09

küsiks et kuidas teil nende süsivesikutega ? nüüd kurgi ülekülluses on suht tasakaalust väljas kõik see värk tongue sticking out smiley aga muidu olen tubli grinning smiley ootan põnevusega reedet ,et kaalu nr näha icccc

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 05. July 2011, kl 18.13

81,3 nõges on minu kaalust märkimata sinul grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 06. July 2011, kl 10.24

Ehh... Ma vahepeal olin eemal siit nüüd, siis taas kohal. Kuidas siis kaks päüeva läinud on Ehrlich? Minul on jama selle korrapärase söömisega.Samuti nii, et söömisega alustan õhtul pärast tööd. Püüame siis koos seekord. Täna olen niipalju siiski suutnud, et hommikul sõin ühe banaani ja nüüd (oh õnnetust) olen töö juures küpsiseid pistnud mõned... Mõtlen lõunaks koju sööma minna, aga samas tahab töö tegemist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 06. July 2011, kl 10.25

Ma olen muide olnudlaisk toitude sisestaja viimasel nädalal. Lubam end kokku võtta ja kenasti kirja pannagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.