Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 04. May 2010, kl 10.13

Alustame tänasest siis oma duelliga smiling smiley

Algkaalud:
Naerulind: kaal 66,8kg ja pikkus 163cm
ecydonia: kaal 73,5kg ja pikkus ?

Meie kaalume 2x ndl. reedel ja teisipäeval smiling smiley ja ikka peale wc-s käimist hommikul smiling smiley

Edu meile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 04. May 2010, kl 12.08

Pikkus 176 cm.
Läheb huvitavakseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 04. May 2010, kl 18.32

Waoo kui pikk sa oled smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 05. May 2010, kl 09.39

Keskmise eesti mehe pikkus tegelikult smiling smiley ja kui kontsad alla panen...thumbs down
Mul tähendab 5 kg maha võtmine sisuliselt ideaalkaalu jõudmist, aga see on jube raske. Mida vähem üle normi on, seda raskemalt maha läheb... Aga hullult tahaks suveks "ilusaks" saada spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 05. May 2010, kl 12.11

Mul sama asi, kui saan 5kg alla, siis olen väga rahul smiling smiley Aga siis tahax ju veel ja veel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: Niika
Kuupäev: 05. May 2010, kl 12.16

Mina olen ka 176 ja kaalusin 75 kui siin alustasin(veebr) kaal langes natuke algul ja nüüd siis alles mai algul.tõesti raske...aga vägea hea meel praegu...see nii hea tunne!!Edu mõlemale!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 05. May 2010, kl 12.24

Tänud! Oleme siis üsna ühes mõõdus, nii et mõistame teineteise raskusi vist üsna hästi. Tundub, et mul läheb ka ikka jube visalt. Olen enne kaaluabiga liitumist saanud maha 71 kiloni, aga siis tuleb mingi tõke ette. Sul on õnneks juba kriitiline 2 kuud möödas, nii et on lootust, et saadud tulemus jääb püsima.smiling smiley Äkki on mõni hea nõuanne? Valkude ületarbimine on mul vist läbi tehtud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: Mary
Kuupäev: 05. May 2010, kl 13.11

Sellist head nippi pole küll.Minul lähevad valgud iga päev normist üle.Ma ei tea mis mul järsku niimoodi selle kaalu langema pani, aga arvan et vee joomine.Enne ma ei suutnud paljast vett üldse juua.Siis hakkasin lõuna kõrvale 0.5 vee ära jooma ja nüüd üle liitri päevas.Söön peaaegu igal hommikul putru ja patustan ikka ka iga päev..kasvõi natukene-aga magusata ka olla ei saaconfused smiley aa ja mingi nädal või rohkem hakkasin sööma 400 kalorit vähem kui kaaluabis lubatud.trenni ei tee ma ka(vb vahel nädalas korra) Mul ka hetkel 71kg. loodan nüüd trenniga varsti veel alla saada.tongue sticking out smiley tean et raske aga aega vaja...motivatsiooni ei tohi kaotada...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 06. May 2010, kl 18.00

Homme siis kaalume eksole grinning smiley See ndl. pole jõudnud trenni üldse teha sad smiley
Aga vaatame kuidas homme see asi siis on, kaal mõtlen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 06. May 2010, kl 18.10

Igatahes! ma olen ka ainult jala käinud, aga seda teen ma niikuinii, nii et treeningu all seda ei näita. Püüan täna veel aknad ära pesta - äkki õnnestub 100 gr alla saada the finger smiley
Noh, tuleb ausalt saatuselöögid vastu võtta...

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 07. May 2010, kl 08.11

Hommik smiling smiley

Raporteerin, minu tänahommikune kaal on 65,4kg (algkaal 66,8kg)smiling smiley

-1,4kg Jesss, rahuldav tulemus grinning smiley

Kui mahti, siis pane meie võrdlus kirja kaa smiling smiley Jooksen peole lasteaeda nüüd smiling smiley

Edu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 07. May 2010, kl 08.41

Oioioi eye popping smiley, mul on 73,2 s.t. -0,3 kg. sad smiley Aga ära nina väga püsti aja! Mul liigub kaal väga ebaühtlaselt cool smiley Teisipäeval vaatame!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 07. May 2010, kl 10.58

Kas emadepäeva pidu? Siis igav ei hakka. Kuulsin just hiljuti, kuidas ühe tuttava laps esitas väga dramaatilises vormis laulu:"Kriimsilm, karuott ja rebane.."thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 07. May 2010, kl 18.46

Emadepäeval käisin jh, õnneks mõlemil oli ainult kontsert smiling smiley Põnevad peod olid, lapsed olid tublid (Y)

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 11. May 2010, kl 05.23

Mul kaal on otsustanud otsad anda ja näitab tulemuseks vaid 0,0kg :d Peax vist patakad ostma esialgu, vb neis see asi, seega mina täna oma tulemust kirja ei saa sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 11. May 2010, kl 08.45

Hee hee - 0 kiloga on muidugi suht raske võistelda confused smiley
Mul suht stabiilne liikumine: 72,8 (-73,2) s.o. 0,4 kg.
Hea, et me panime kaalumise 2* nädalas. Sunnib ikka hullult takka. Veel parem oleks kui keegi hakkaks kohe karjuma ja sõimama kui koogitükist kinni võtan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 14. May 2010, kl 08.16

Hommikust! Tundub, et osa meie dialoogist on kuhugi kaotsi läinud, aga panen sellegipoolest kirja, et muudatus on 0kg. s.t. endiselt 72,8. Vist kolmas kaotus? Loodame, et viimane...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 14. May 2010, kl 22.48

Nonii, mina ei saa ka kiita 66,4 hommikul sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 15. May 2010, kl 09.09

Nonii, nüüd on käes see hetk, mille pärast sai duellitama hakatud! Üksinda kipuks käega lööma, aga meie paneme hambad ristis edasi. Järgmine kaalumine teisipäeval. Minu eesmärk on vähemalt 72,5. s.o. -0,3. Mida prognoosid enda jaoks?smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 16. May 2010, kl 14.38

Tahax vähemalt seda 65,4kg uuesti tagasi saada smiling smiley 66kg oleks ka hea, siis nagu 0,4kg läinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 18. May 2010, kl 09.36

72,7 - (-0,1) ja sedagi ainult sellepärast, et tegin eile üle hulga aja trenni. No on kannatuste rada! Aga suveni on jäänud veel 2 nädalat. Hakkan juba uskuma selle naisterahva õudusjuttu, kes ütles, et tal hakkas kaal alles 2 kuu pärast langema. Üldiselt kui tahaks kiirelt alla võtta, siis on need lubatud söögi kogused liiga suured. Aga vaatame mis seis on reedel. Peame vastu! Vähemalt mul ei ole kombeks nii kergesti alla anda angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 21. May 2010, kl 10.46

ikka jälle 65,4kg, vahepeal oli juba üle 67kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 21. May 2010, kl 10.51

Tere tulemast läbikukkunud kaalujälgijate klubisse, 73,9 s.t. pool kilokest jälle juures. Tundub, et ma ei tohi süüa magusat isegi mitte siis kui see jääb lubatud kalorite piiridesse... Millest sul kaal suuremaks läks? Äkki võtame ennast kokku ja teeme mõlemad ühe keefiripäeva vahele? Nt pühapäev? Või on see pere kõrvalt võimatu?

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 26. May 2010, kl 08.05

tervitus! Ei pääsenud eile ühegi kaalu või arvuti ligi ja sellepärast teatan täna, et 73,0 s.t. -0,9 kg. Natuke juba rõõmsam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 26. May 2010, kl 11.36

Ma ei tea mis värk mul selle kaaluga on sad smiley Teisipäevaks koguaeg tõuseb jälle, eile oli siis 66,2kg, täielik õudus sad smiley Ei ole nagu midagi teisiti teinud, muidugi olen kodus haiguslehel hetkel, tea kas sellepärast jälle tõuseb (viimati oli ka nii)smiling smiley Aga püüame ikka edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 26. May 2010, kl 11.58

Mul hakkas paremuse poole minema siis kui hakkasin igal õhtul võimlema ja prae asemel salatit sööma. (Mitte et ma seda naudiks) Aga naisterahvastel on ju ikka igasugu perioodid millal organism vett kogub jne. Kodus olla on ohtlikum jah, väljas eriti ei mõtle toidule. Mul õnneks üks hea sõbranna, kellega käime vahel õhtuti selliseid 5-6 km tiire. Vahel ka pikemaid. Niisama tuiata ei viitsi ja et tal on pere ka, siis läheme lihtsalt mõnesse kaugemasse toidupoodi. Sellest on mulle nagu kõige rohkem kasu. Milline kaal sul on selline millest sa tunned, et see on nagu mingi keskmine, mille hoimisega pole raskusi? Mul on 73,5. Püüan suruda seda 73 peale ja kui kuu aega seal paigas suudan olla, siis vaikselt edasi. Kiiremini eriti ei ürita, niikuinii ei õnnestu. Üks nipp mul on, igaks juhuks soovitan, aga see ei pruugi teistele sobida: teen õhtuti (osa)söögi asemel kanget teed piimaga, aga mitte ühe tassi vaid väikse kannutäie. Seee teeb kõhu samamoodi täis ja on soe.

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 26. May 2010, kl 16.39

Mul selline keskmine on kuskil sinna 66,5 juurde, sellest nagu väga üle ei lähe sad smiley Ma pole nüüd viimased ajal õhtul jooksmas ka käinud, ju siis kaal seisab ja tervis ka kehva sad smiley ega ma alla ei anna, sa oled aga tubli et ilusti pikki jalustuskäike teed, pean ka jälle oma tavaelu juurde tagasi tulema, vahepeal oli lihtsalt hull masekas smiling smiley

Ma õhtuti väga ei söögi õnneks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 28. May 2010, kl 05.40

Hommik, raporteerime siis taaskord grinning smiley

28.05.2010 kaal 65,3kg (-1,5kg algusest alates)

Kuidas Sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 28. May 2010, kl 08.48

Hommikust ka minu poolt smiling bouncing smiley 72,9 s.o. -0,1 kg võrreldes eelmise korraga. Läksin eile sellele libedale teele, et tegin pastat rohke juustuga smiling smiley Sul ikka päris ilus number juba käes!Paistab, et masendus hakkab järgi anma smiling smiley Jooksmine pidi vist olema kõige kasulikum kui tahab kaalu langetada. Mul kõige nõrgem koht. Viimane aeg ennast kokku võtta..

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 29. May 2010, kl 17.30

No mis siin ikka, täna oli jälle kaal kõrgem, eile oli plikal lõpupidu lasteaias, mõnus söömine grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.