Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 01. June 2010, kl 07.58

Hommik, kuidas meil siis läheb smiling smiley

Nädalavahetus möödas, kõvasti söömist ja näksimist, aga täna hommikul näitas minu kaal üllatavaid numbreid - 64,7kg tongue sticking out smiley 0,6kg siis alates reedest (algkaalust -2,1kg) Uskumatu ... saab see ikka õige olla grinning smiley

Kuidas Sinul?

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 01. June 2010, kl 08.09

Jesver! Mõnel läheb kohe mühinal!: eye popping smiley Mul on kaal täpselt sama s.o.72,9, aga arvestades mida ma endale nädalavahetusel sisse kühveldasin, võib seda eduks lugeda. Et sulle järgi jõuda peaksin 1,1 kg veel maha võtma. Reedeni on 3 päeva, see teeb 400 gr päevas. confused smiley Natuke järsk... Ega sa ei tahaks natuke juurde võtta, et me jõuaksime ühele maale? cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 01. June 2010, kl 14.14

Minu andmed siis jälle kadunud sad smiley

Kaal näitas täna uskumatut näitu -64,7kg, ma ei usu isegi seda, sest eile sai muudkui söödud smiling smiley

Kaalukaotus võrreldes eelmise kaalumisega - 0,6kg ja algkaalust -2,1kg smiling smiley

Kuidas sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 01. June 2010, kl 21.25

Ei ole kadunud, meil on juba lihtsalt 2 lehekülge teemat. Minu tulemus ka seal kirjas. Äkki peaks minema meilimisele üle? Oleks mugavam. kas oled messengeri kasutaja ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 04. June 2010, kl 05.43

Jep kasutan ikka Messengeri ka: naerulind2009@hotmail.com, võid vabalt lisada smiling smiley

Täna siis reede ja nagu ikka, olengi taas juurde võtnud grinning smiley kaal hommikul 65,3kg, aga rahuldav siiski smiling smiley

Ja kuidas sul läinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 04. June 2010, kl 08.52

Hommikust! Mul õnnestus hoida kaal samal maal s.o. 72,9. Aga see tuli ka suurte raskustega.angry smiley Olen ka rahul, sest vahepeal kippusin iga päev natuke midagi magusat ostma ja kartsin, et asi läheb jälle kolinal allamäge. Usun täitsa seda juttu, et organism püüab hoida ennast harjumuspärases kaalus ja hakkab kohe paanikat tegema kui natuke alla läheb. Vahel on tunne, et kaaluabi peaks sarnanema Anonüümsete Alkohoolikutega. Et oleks miski kriisitelefon vms selleks hetkeks kui tunned, et õgimise hoog tuleb peale. smiling smiley Aga kui me niimoodi poole kilokese kaupa edasi nihutame, siis saab ikkagi lõpuks eesmärgi kätte. Ohh - peaasi, et juurde ei tule...confused smiley
Panen su kohe messengeri - minu aadress on ecydonia@hotmail.com.

Valikud: VastaOsunda
Re: ecydonia ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 04. June 2010, kl 09.52

Ok, õhtupoole olen msnis ka olemas. Tubli oled, et suudad kaalu hoida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.