Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 15. May 2011, kl 12.32

Hei,

Otsin duelli kaaslaseid, kaaluke ei taha enam väga langeda ja ka motivatsioon annab järele, aga minna on veel nii mõnedki kilod. Tähtaeg võiks olla näiteks 8 juuli smiling smiley


Margit

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 16. May 2011, kl 10.39

Ma küll juba duellitan, aga ple selle vastu midagi, et koos Sinuga ka Duellitada, aga ei tahaks väga suurt gruppi muidugi smiling smiley ehk paar-kolm oleks hea, omavaheline suhtlus oleks parem ja jälgitavam smiling smiley

Mis su kaalu/pikkuse andmed on? smiling smiley

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 16. May 2011, kl 11.22

Tere

Ma liituks ka teiega. Ma ka juba duellitan, aga ega küll küllale liiga tee grinning smiley . Pikkust 171 cm ja reedene kaal oli 88,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 16. May 2011, kl 11.34

Hei!

Mina ka ühineks teiega. Olen ka teises duellis, aga mida rohkem seda uhkemsmiling smiley
Mul pikkust 173cm ja kaal 93,5 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 16. May 2011, kl 11.37

Hey!

Liituksin ka teiega hea meelegasmiling smiley Ise kaalun praegu 67,7 ja soovkaal oleks 60 kg. Pikkus on 172 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 16. May 2011, kl 11.39

Kes tabeli teeb? Piirduks siis nendega, kes hetkeseisuga kirjas, siis on normaalne ja lihtsam ka jälgida grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 16. May 2011, kl 11.54

Ma võin tabeli teha. Mul nagunii vaba aega suhteliselt palju hetkelsmiling smiley Aga pmt me peame siis alles reedest alustama jah? Võiks ka mingid reeglid paikka panna, et mis päevaks kaalunumbrid saadame ja mis te arvate kui mõõdaksime ümbermõõte ka kahe nädala tagant, siis parem jälgida kas kaal alaneb rohkem rasva või vee arvelt.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 16. May 2011, kl 14.24

Kuulge, ma tahaks ka teiega liituda.
Võtke mind kampa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 16. May 2011, kl 14.30

Vabandust, nägin just et mind võeti lahkesti ühte teise duelli.
Teile edu ja suvel rannas kohtume!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: darkness
Kuupäev: 16. May 2011, kl 15.21

Kui saab siis liituksin ka duelliga. Eelmised duellikaaslased teadmata kadunudsad smiley Mingi päev just maksin aasta eest ära,niiet pole karta et selletõttu ära kaoksinsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 16. May 2011, kl 15.23

Super. Paneme siis lukku nii palju kui meid siin on. Siis ei lähe liiga paljuks smiling smiley

Minu tänane kaal oli 58,9 ja eesmärk on 53
pikkus 166


Margit

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 16. May 2011, kl 16.12

Lukus jh, tnx Heitzzz et tabeli eest muretsed smiling smiley

Minu tänane kaal oli 64,9kg, pikkus 163cm ja vööümbermõõt 74cm grinning smiley

Teeme kaalumise reedel nagu ikka hommik peale WC käimist ja jooksvalt siis hoiame üksteist oma tegemistega kursis ja mle sobib, et 2ndl. tagant ka mõõte kirja panna smiling smiley Täna mõõtsin isegi oma kintsud ära ... ihihiii grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 16. May 2011, kl 17.59

Väga hea.smiling smiley Panen siis Reedeks ilusti meie tabeli ülesse. Kuid selleks kuupäevaks oleks vist vaja siis uuesti ennast kaaluda ja võiks ka siis esimesed mõõdud kirja panna mida kahe nädala tagant mõõtma hakkaksime ( talje, puus, reis, rind ja säär)smiling smiley Sobivad need mõõdud?

Kange tahtmine on kohe alustada, aga jah regelid on reeglidspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: darkness
Kuupäev: 16. May 2011, kl 18.07

unustasin oma algkaalu kirja panna so. 63,5kg ja pikkust mul 157cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 16. May 2011, kl 19.03

Heitzzz sa oled nii tubli, et tabeliga mässad tongue sticking out smiley
Teeme jah kaalumise reedel ja kahe nädala tagant mõõdud, selleks reedeks siis kõik esmased mõõdud smiling smiley

Päikest kõigile,
Margit

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 16. May 2011, kl 19.09

Aga mina ise alustan kohe, et reedel juba rõõmusõnumeid oleks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 16. May 2011, kl 19.26

Ma ka ikka proovin tubli olla grinning smiley

Edu kõigile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 17. May 2011, kl 10.05

heitzzz kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga hea.smiling smiley Panen siis Reedeks ilusti meie tabeli
> ülesse. Kuid selleks kuupäevaks oleks vist vaja
> siis uuesti ennast kaaluda ja võiks ka siis
> esimesed mõõdud kirja panna mida kahe nädala
> tagant mõõtma hakkaksime ( talje, puus, reis,
> rind ja säär)smiling smiley
Sobivad need mõõdud?
>
> Kange tahtmine on kohe alustada, aga jah regelid
> on reeglidspinning smiley sticking its tongue out

Kui juba säärt mõõdame, siis võiks ka juba kätt mõõta. Ma ei tea - kas ülevalt poolt küünarnukki (musklit siis) või alt poolt.
Ja võiks mingid reeglid täpsemalt kokkuleppida, et mis päevani saab näite esitada ja mis päeval tabel on üleval - kas laup. või pühap. või alles esmaspäevaks.
Ja kui on puhkused, reisid või muud pikemalt eemalolekud, siis ikka teavitada, mitte niisama ära kaduda ja siis tagasi ilmuda või siis mitte tagasi ilmuda. Ja kui keegi peaksi ära kaduma, siis kui kaua teda kaasas "lohistame".
Ja duell on ikkagi teineteise toetamine ja teineteisega suhtlemine jne., mitte ainult reedeti näitude esitamine.
Need viimased punktid on just mu eelmise duelliga seotud, seal on praegu sellised probleemid.
Eks asi ole just suhtlemises, kui ei ole midagi "tarka" öelda, küsida, siis muljeta niisama kuidas päev on möödunud.
Tuli ikka targutamine välja, aga see ei olnud niimoodi mõeldud, mõtlein ainult head grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 17. May 2011, kl 10.14

Leenu, mle sobib ülihästi see Su väljapakutud variant, et kui keegi eemal siis andku teada ja samuti suhtlus suhtlus suhtlus grinning smiley võime ka käeümbermõõdu mõõta küll smiling smiley

Aga ma nüüd jalutuskäigule grinning smiley Olge tublid, reedeni polegi enam palju jäänud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 17. May 2011, kl 11.56

Mulle väga meeldib see variant, et suhtleme pidevalt ja kindlasti võiksime reeglid paika panna, sest olgem ausad reeglid aitavad paremini kontrolli all hoidasmiling smiley. Vähemalt minu puhul on niigrinning smiley
Käeümbermõõdu juures ma pakuksin välja, et möödaksime biitsepsi kohta, sest see muutub kiiremini kui alt poolt küünarnukki.
Aa ja tabeli suhtes pakkuge variante, sest kuna mul endal aega hetkel suhteliselt normaalselt, siis võiksin isegi tabeli iga reede õhtuks ilusti välja panna, kuid samas saan ka aru, kui need , kes tööl käivad või koolis sooviksid andmeid alles saata laupäevaks, kuid paika peaks selle kindlasti panema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 17. May 2011, kl 14.13

Näidud võiks jh hiljemalt mingiks ajaks olemas olla, kui kaalumine on reedel siis võikski õhtuks ju kaalud siin olemas olla grinning smiley

Kuidas hetkel enda vormi hindate? Mis trenni teete ja kas üldse?

Minul ei ole väga trenniks aega ja raha( grinning smiley ), seega käin jalutamas, teen kõhulihaseid kodus ja jooksmas kui saan smiling smiley rulluisutaks ka, aga ettevõtmine minna iga päev Piritale rajale kus on profid ja nagu pole lapsi kellegagi jätta ka seniks sad smiley Samme proovin siis iga päev kokku ikka 10000 saada, aga nüüd miskipärast peale pataka vahetust mu Omron otsustas, et kõik sammud polegi sammud enam sad smiley

Siin ma hetkel kasutaja olen, aga kaloreid ei loe, pean ikka paketi ära maksma, oleks kergem smiling smiley

5 päeva olin siin ilma piimatoodeteta, aga täna otsustasin, et ei saa nii, mu keha vajab hommikust putru, et mitte väsimuse märke näidata ja peavalu liigitan ka sinna alla smiling smiley Lisaks sedasi süües tuli mul väga palju valke ja seedimine läks korrast ära sad smiley Ostsin täna seda Kevadeteed ka, vaatame kuidas mõjub grinning smiley

Teistele minupoolt aga pealehakkamist/püsivust eesmärke saavutada ja alati end ka pisema edusammu korral kiita, SUVEKS oleme kõik saledad winking smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 17. May 2011, kl 15.54

Mina ise olen suur spordifanatt, aga toitumisega on suht kehvad lood, sest heameelega ajaks iga päev sokolaadi näost sisse ja muudki head.grinning smiley Kaaluabi toitumiskava pole veel tellinud (olen muidugi mõelnud selle peale ja kes teab), aga olen ise uurinud toitumise kohta ja enda jaoks avastanud viisi mis kõige paremini toimib. Kalorite hulga olen enda juures kaalualandamiseks sobiva leidnud 1700 kuid jälgin, et valgud, rasvad ja süsivesikud oleksid samuti paigas. Valke tarbin päevas poole rohkem kui soovitav, sest teen jooksutrenni iga päev aga see-eest süsivesikuid vähem. Ja rasvad jäävad mul kusagil 40-50 g piiresse päeva jooksul ja hetkel alaneb ilusti 500-700 g nädalas nagu olen arvestanud.
Muidugi on ette tulnud selliseid perioode, kus olen söömise käest lasknud ja siis hiljem uuesti ennast käsile võtnud.
Sporti teen hetkel vaid puhtalt rasvapõletuseks ehk siis jooksen iga päev madalal pulsisagedusel kusagil 40-60 minutit. Jõutreeningu olen ikkagi jätnud enda kavva, sest selleks et keha muutuks, peab siiski lihastele vatti andma nädalas vähemalt paar korda ning mõned korrad käin ka võrkpalli mängimas.
Kiri venib kuidagi liiga pikaks vist aga mainin ka selle ära, et mis te arvate, kui paneks ka paika päeva, mil peaks eesmärk olema täidetud. Margitike pakkus tähtajaks välja 8 juuli. Mulle sobiks väga hästi see tähtaeg. Muidugi natuke tuleks vist sel juhul päevast kaloraasi kärpidagrinning smiley

Ootan juba reedet ja kõigile suurt suurt tahtejõudu ja jaksu lõpuni vastu pidada.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 17. May 2011, kl 21.48

Mina olen üks pisike laiskuse uss, nooruses olin mõnus kriips ja siis kui oma elu peale sain, hakkas kogunema, midagi hullu pole aga võiks kõvasti parem olla.
Olen vahelduva eduga 5 aastat trennis käinud, muidu Planet Spordis, praegu olen 3kuulisel Status clubi paketil, seal on head treenerid, kes juhendavad ja aitavad õiget kava leida. Hetkel teen 3-5 korda nädalas trenni, 2 korda pliates või jooga, 3 korda midagi raskemat.
Olen korralikult teinud kuskil 2,5 kuud, sujub, kaal küll enne kaaluabisse tulemist ei langenud grinning smiley toitumine oli vist väga paigast ära.
Siin olen alla kuu, mulle meeldib, näed mida suhu pistad ja mis väärtus sellel tegelikult on.
Kogused mis endale sisse ajan on ohtralt vähenenud, söön ka kuskil 1700 ca/päev - eelmine ndl patustasin (A) see nädal üritan topelt tubli olla smiling smiley

Mõõtmise idee on üldse super ja käsi võib ka mõõta, need on minul üks suur murepunkt.

Igal juhul minul trenn tehtud ja sätin ennast magama.

Olge ikka tublid ja pidage vastu !


Ahjaaa, reedel kaalumine ja mõõtmine on täiesti ok. Ma olen vabakutseline, seega aeg mind ei piira, saab õhtuks tabeli tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 18. May 2011, kl 14.08

Oh, te olete kõik nii tublid. Ma teie kõrval ikka tõeline laiskuse uss sad smiley
Trenni üldse ei tee ja magusat armastan meeletult. Eriti kui on rasked tööpäevad ja vaja kõvasti ajusid ragistada. Ma loodan, et suudan end niipalju kokku võtta, et rattaga ja rulluiskudega sõitma hakata. Kahjuks olen selline tüüp, kes üksi kaalu langetada ei suuda ja trennis ei viitsi ka üksi käia smiling smiley Kaaluabiga saab ehk toitumise korda ja mehel ning lapsel peaks kratist kinni hakkama ja nendega koos sõitmas käima.
Kuna mul vaja ca 20 kg alla võtta, siis katsun 8.-ndaks juuliks endale mingi reaalse vahe-eesmärgi välja mõelda smiling smiley
Reede õhtuks näitude teatamine on minult poolt täiesti ok.
Reedeni siis! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 19. May 2011, kl 08.09

Hey!

Nonii reede on täitsa ligidal jubasmiling smiley. Ootan siis homme kõigi andmeid: pikkus, kaal, eesmärk ja algsed mõõdud (talje-peeneim koht, rind, puus, reis, säär ja käe biitsepsi koht).
Panin siia kokkuvõtlikult üles, et oleks hea ülevaadesmiling smiley. Kui midagi puudu jäi, siis mainigewinking smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.21

Juhuuuu, põnev saab olema grinning smiley hommik katsun siis kõik kirja saada enne kui välja kiirustan ja alles õhtul hilja vist taas siin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 20. May 2011, kl 05.41

Hommikused tervitused grinning smiley

Raporteerin - tänahommikune kaal üllatas mind positiivselt näidates 64,9kg, juhuuuuuuuuuu eelmine reede oli 66,3kg ja seega -1,4kg maas (Y)

Ehk siis:
Pikkus 163cm
Kaal: 64,9kg
Talje: 73cm
Puus:; 93cm
Rind: 96cm
Säär: 56cm
Käsi: 33cm

Kaunist päikselist reedet kõigile!

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.36

Tere kõigile!

Oh Naerulind sa ikka nii tublismiling smiley. Jätka samas vaimusthumbs up.
Mind tabas ka täna täitsa meeldiv üllatus ja kui alustasin 68 kg, siis nüüdseks on kaalunumbriks ilus ümmargune 67 kgsmiling bouncing smiley

Panen ka enda mõõdud siia kirja:
Pikkus-172 cm
kaal-67 kg
vöö-76 cm
puus-98 cm
rind-86 cm
käsi-30 cm
reis-55 cm
säär-35.5 cm

Täna õhtul kella 9-ks panen siis meie esimese tabeli ülessesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.03

Hei-hopsti!

Minu tänased mõõdud siis järgmised:
Pikkus 173cm
Kaal: 90,4kg
Talje: 92cm
Puus:; 120cm
Rind: 105cm
Säär: 71cm
Käsi: 34cm

Eesmärk 8.-ndaks juuliks võiks olla 85kg.
Loodetavasti seekord läheb mul paremini, kui aprillis alustades, kus 2 nädalat hästi langes ja siis järgmise kahe nädalaga kõik ja rohkemgi tagasi tuli sad smiley

Ilusat edukat kaalulangetmise algust kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi. Otsin endale truusid duelli kaaslaseid smiling smiley
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.20

Hei,

Minu kaaluke küll väga langeda ei taha sad smiley

Andmed on siis järgmised:
Pikkus 166
Kaal 58.7
talje 71
puus (kõige laiema kohapealt tagumikult) 93
rind 87
käsi 27,5
reis 54
säär 33,5

See nädal läks ainult 200 grammi sad smiley
Kurb.
Uuel nädalal uue hooga smiling smiley

Margit

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.