Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 14. November 2010, kl 08.54

Tere 50+
Kiita pole millegagi, vahepeal oli enda sünnipäev, mis lisas kilo kohe juurde, nüüd mõned grammid kadunud. Tundub, et minu keha armastab kaalunumbrit 73.2 ja natuke enam. Pole mitmed nädalad enam 72. vilksatamas kaaluskaalal näinud. Aga pole ka eriti liikuda saanud , töölt tulen juba pime ja kõik nii porine siin maal. Enne jõulusid tahaks 72 ikka näha, sest siis läheb ju jälle kõik graafikus sassi. Täna lähen jälle tantsima ja ujuma, et tuju parem oleks. Olete tublid, sest juba mõtlemine,et midagi peaks oma tervise heaks tegema väärib kiitust. seega muudkuihot smileyhot smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 14. November 2010, kl 11.03

Tere!
Mina küll kiidan, sest kui minu keha ka juba 73,2 armastab, siis olen ka oma pesu kõik välja vahetanud. Aga see on küll tõsi, et töölt tulles on paha ja pime - maal porine ka ja mina kardan veel rohkem kui pori (selle saab kuidagi maha pesta) igasuguseid konarusi, mis võivad mind jalutuks teha ja siis ei liigu enam niigi palju ja sellele ei taha mõeldagi.
Aga praegu ilm suht-koht ilus ja nii siis lähengi valges õue liigutama! Ilusat nädalavahetuse jätku kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 21. November 2010, kl 11.46

Kas ma ehmatasin nüüd kõik 50+ ära või? Uuuuu! Ärge jätke mind üksi....

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 26. November 2010, kl 17.16

Tere 50+! Ma ikka veel ei taha uskuda, et jätsite mu üksi. Kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 29. November 2010, kl 21.16

Tere 50+
olen söömise lainel.Pole kaalu alanemist. Hoopis +200. 73.4 momendil. Nüüd tuleb hoida,et kaalu kasvu hoida,ehk säilitada suhtelist paigalseisu . Enne päevade pikenemist ei toimu vist mingit muutust minu puhul ja see 70 jääb aastavahetuseks nägemata. olge tublimad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 05. December 2010, kl 22.00

Ei mingit kaalulangust minulgi. Õnneks polnud küll ka tõusu. Ja kogu aeg on niiiiiiii külm. isegi meega tee ei soojenda. Tahan juba kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 06. December 2010, kl 22.32

Tere 50+

Ei mingit muutust. Kaal tahab tõusta. Aga hommikul on see 73.4 veel alles.Mõnel õhtul enam mitte.
Tööl on nii pingeline ja koju tulles pime ja külm. Ikka päeva jooksul mitu tassi kuuma teed. Arvan, et vesi hakkab juba kaalu kasvatama, peab selle pimeduse aja kuidahgi vastu pidama, et siis motiveeritumalt alustada kui päevad pikenevad. Edu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 13. December 2010, kl 19.52

Minultki edu neile, kes suudavad veel toitumist kontrollida. Mina olen vägaväga tüdinud sellest kui külmkülmkülm kogu aeg on. Tuju pole ollagi. Selle kaalualandamise mõttega olen ära võtnud ka toidust lohutuse saamise mõnu. Pole ma ennegi miski jõulufänn olnud, nüüd pole üldse isu nende pühade järgi. Ainult süümekate saamise võimalus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 26. December 2010, kl 17.25

Olgu mis tahes, pühadega sain juurde terve kilo. Ja Aastavahetus alles ees, aga siis ehk teistmoodi olemine. Hanged endiselt suured, külm ka endiselt, aga teile sõbrad, soovin jõudu edukaks aasta lõpetamiseks ja uue alustamiseks! Head vana-aasta lõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 27. December 2010, kl 21.01

Tere 50+
Minul ka motivatsioon kaalu suhtes nullis. Ei mingit alanemist. Ikka 100g viisi juurde. Täna 74.2. Seega +800. Arvan,et lume kühveldamine kahel päeval võttis natuke tagasi, muidu oleks veel rohkem. Ilusat aastavahetust teile. Ega ma alla veel ei anna,aga aastavahetus saab raske olema.Arva,et enne 09.jaan siia midaagi ei kirjuta, selleks ajaks peaks ka pidusöögid lõpu korrale saama ja peod olema peetud

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 04. January 2011, kl 19.54

Head uut aastat! Loodame ka uut langetamise algust! Ruumi ju jagub, kuigi lund laialt. Huvitav, miks ainult lumi langeb? Nüüdsest võiks olla hoopis nii, et kaal langeb. Vastupidamist ja vaimujõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 14. January 2011, kl 12.48

Tere ja tore oleks kellestki midagi kuulda. Saan küll aru, et hanged kõrged ja ilm külm, aga loodetavasti hing sees ikka kuum. Minu pühadekilod poolest saadik kadunud, mis oli tegelikult väga hea üllatus. Kuna tuju paranes, siis ei ole enam nii külm ka. Ja soolaseenepurgi otsisin ka välja. Varsti paastuaeg käes, siis kulub ära ja ehk läheb kaaluga ka kergemaks. Kõike head teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 15. January 2011, kl 17.51

Tere 50+
Aastavahetus ja koolivaheaeg, (lapsed kodus) tegi minu kaalule karuteene. Kaal kasvas pea kaks kilo.Oli Juba 75. ringis. Nüüd olen natuke tagasi saanud ja täna hommikul nägin rõõmsalt 73.8. Seega olen veel pea kg jagu plussis. Aga alustasin 10-dast jälle rohkem kalorite jälgimist . Mul on mingi eriline une periood. Töölt koju, toad soojaks ja magama. Olen kogu aeg võtnud seda kaalu langetamist rahulikult,proovin seda pühade kaalu tõusu võtta rahulikult. Liikumine on jäänud tahaplaanile. Aga olen päris palju maha saanud ja see innustab edasi pingutama. Teile aga eduhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 28. January 2011, kl 20.04

Minagi soovin edu kõigile 50+ kaalulangetajatele. Ega selles vanuses enam tormata tohigi. Ja eks lastele tahaks ju ikka koduseid paremaid palasid pakkuda ja siis tuleb ju maitsta ja pärast jääke süüa ja ikka sedasi edasi. Nii sain mina ka pühadega üle kahe kilo juurde, aga tänaseks õnneks neist lahti ka saanud. Praegu kõige suurem mure see, et ei taha enam külmetada - aga ilma külmatundeta ei tule kaal ka alla. Ei tea küll, mis aitaks. Joon juba liigagi palju teed, see teeb vähemalt korraks olemise soojaks ja ei too kaalu juurde, aga kempsu vahet käimine on ka tüütu.
Ootan juba kevadet, aga enne vaja veel veebruar üle elada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 02. February 2011, kl 16.12

Tere.
Tervitus kes te veel alles olete. Mina ka vahepeal lahkun ,aga kevadel maist hakkan hoolega uuesti peale. Siis maksan uuesti ja tulen tagasi teie kampa. Siis tulevad aiatööd ja saab rattaga sõita. Nüüd püüan kaalu hoida,sest tööpäevad on pikad ja õhtupimedas eilähe siin maal enam kuhugi uitama. Sellest lume rookimisest tekkis rohkem stress kui abi kaalu langetamisel. Nädalavahetusel püüan ikka ujuma minna,aga selleks tuleb ka kaugemale keskusesse sõita.Maha pole mul õieti midagi läinud ja seda nov .lõpu kaalu (73) tagasi pole saanud. +600 veel alles. Olge tublid. Saan vist järgmine nädal ka kirjutada, siis on makseperiood läbi. Mina mõtlen ka,et saaks selle veebr ja märtsiga kuidagi hakkama ja suudaks kaalu näidu vähemalt paigal hoida. Aga sellel suvel tahan 70 väiksemat nr kaalul näha..Seega toetame üksteist ja küll saame hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 09. February 2011, kl 17.00

Tere, sõbrad 50+! Loodetavasti läheb teil paremini kui minul, kes ma köhin ja köhin ja küll ei saa. Ausalt öeldes, mustematel hetkedel mõtlen, et kõik on selle süü, et selle kaalu pärast muretsema hakkasin. Pole mitmel aasta talvel nii palju põdenud. Nii külm pole mul ka justkui kunagi varem olnud. Positiivne on aga see, et maiustama väga ei kipu kuigi meeleolu pole suurem asi. Aga kena tüki liha tahan küll vahest saada! Paastuaeg alles ees, eks ma siis ikka luban teinekord ka seda. Ja kange isu on igasugu rohelise kraami järele. Ja see poe oma pole see, aga õiget tuleb veel kaua oodata. Ükspäev ei pidanud vastu ja ostsin juba redise seemneid.
Pidage Teiegi kenasti vastu, kolmandik veebruari juba tänasega läbi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 19. February 2011, kl 18.47

Tere 50+
Olen ka üpris köhane, muudkui kuuma teed ja kuuma teed. Mõtlen,et kaal ei saagi alaneda ,sest tass teed on pea 200g Tõesti paastuaeg on ees. Kui suudaks seda pidada oleks hea,aga minule see ei sobi. Tegelikult päevad on juba pikemad ja peale tööd saan kõndima minna. Küllap nädala pärast on ka juba soojem. Olen seda 73.6 enam vähem hoida suutnud. Kül me hakkama saame. Minul on vaja palju liikuda, et kaal alaneks. Ainult vähem söömisega ei juhtu midagi. Jõudu teile. Kui nüüd vahepeal ära kaon, siis mais olen kindlasti tagasi . Siis kooshot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.