Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 05. May 2010, kl 22.01

Olen 53a proua ja tahan leida siinses keskkonnas sõpra, kellega võistelda. Kuna vanus on juba soliidne ja suur kaalulangetamine võib lõppeda löta-löta nahaga, kavatsen langetada ettvaatlikult.
Alustasin 85kg-ga, eesmärk 75kg. Pikkus 164 ja kaal momendil 82,5. Kui te olete olemas, prouad 50+. andke teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 06. May 2010, kl 10.48

Tere. Olen 58 , pikkust 165 kaalu 83,6 . eesmärk 77 , kuu aega olen siin juba toimetanud , aga tulemus on senini 0 . Viimased aastad kaal lihtsalt vaikselt tõuseb .
Kas hakkame sõbrustama ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 06. May 2010, kl 12.17

Olen 56 ja alustasin märtsi alguses 82 kg. Tervis hakkas väga käest ära minema, seega tuli midagi ette võtta. Tänaseks olen kaalu saanud 77,3 peale. Alguses ei tahtnud kaal kuidagi langeda ja vee joomist ma omaks ei ole võtnud siiani. Palju kergem on juba olla. Kaal hakkas langema siis kui oma jalutuskäigud koeraga kestsid tund ja rohkem ning olin süsivesikute hulka toidus vähendanud ( tarbisin magusat liiast). Pean hakkama vist midagi kõhulihastele tegema, sest tundub,et kui rasvad vähenevad siis löta-löta nahk on tulemas. Nüüd suudan 4-6 km ilusti käia ilma et jalasääred krampis oleks nagu alguses. Minul momendil indu ja usku jätkub. Arvuti seadis eesmärgiks 60, ise oleks väga rahul kui saaks 70 ja suudaks seda hoida.. Soovin edu ja heameel et teisigi minu vanusega siin on ning võtame meie asja rahulikumalt. Oleksin meeleldi sõpruskonnas

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 06. May 2010, kl 15.27

Tere eha01!
Hakkame sõbrustama!
Tahaksin kohe küsida, kuidas see juhtus, et Sinul üldsegi kaal langenud pole... Räägi, kuidas Sa siin toimetanud oled, ehk saame koos targemaks.
Minul läks esimese nädalaga alla 2 kilo. Tundus, et esialgu oli imerohuks vee joomine, see paneb kõhu kiiresti läbi käima ja kui rohkem liikuda, siis ei ole 1,5-2 liitri vee joomine üldse raske. Mulle see nüüd juba lausa meeldib! Ülejäänud 2 kuuga on läinud 0,5 kilo (kevadel palju sünnipäevi!). Nii et pole ka kuigi hästi. Söömine on mulle alati meeldinud ja raske on end ohjeldada. Ja muidugi needesamused ealised iseärasused - nagu Sinagi kirjutad - kaal muudkui vaikselt kasvab.
Peale kaalulangetamise otsustasin regulaarselt liikuma hakata, ostsin sammulugeja ja eile käisin ära ligi 11000 sammu, nii et päkad lõid tuld. Aga täna hommikul, muide, selg ei valutanud! Eelnevatel päevadel olen ka aiatööd teinud; muidu oleks 11000 sammu ehk ka liig olnud.
Need on üldjoontes minu kogemused siin.
Räägi omadest!
Leasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 06. May 2010, kl 16.01

Tere mõmmu!
Tule sõbraks!
Probleemid meil samad - tervis eelõige (vt. kiri eha01-le)
See, et Sina edukas oled olnud, annab mullegi usku!
Tõesti oluline on see, et saad rääkida inimestega, kel samad huvid/probleemid, sest tavapärases seltskonnas (sünnipäeval jms) on raske endale kindlaks jääda. Kui tead, et "pead" hiljem "saatusekaaslastele aru andma" on kindlasti lihtsam. Võibolla tänu toetusele sean endale isegi kõrgema (=madalamawinking smiley) eesmärgi. Esialgu ei julge unistada vähemast kui 75kg.
Tahtsin Sinu jaoks osundada ühele artiklile siin keskkonnas, aga ei leia seda enam üles - seal räägiti lõdva naha "töötlemisest" - põhimõtteliselt - vahelduvad kuumad/külmad dušid ja kuivharjamine. Võibolla teadsid seda isegi...
Lea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 07. May 2010, kl 12.29

Tere.Lea ja Mõmmu .Siis siin rohkem "noori" inimesi ei olegi ?
Minu kõige paremaks omaduseks on ebajärjekindlus , laiskus ka smiling smileyPaar päeva suudan kaloreid lugeda ja kõndimas käia ja siis naudin jälle söömist .Söömine on suur nauding, eriti peale tööd , õhtuti.
Otsisin isegi mõnda "head haigust" , mis võiks kaalutõusu põhjustada , õnneks ei leidnud .
Nii ma loodangi , et juhtuks ime , mis minu söögiisu kaotaks ja laiskust vähendaks .
Soovin kõigile järjekindlusthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 07. May 2010, kl 19.00

Tere eha01 ja Lea.

Hea, et sõpruskonda kutsusite. Võtan seda kaalu langetamist rahulikult,aga siiski eesmärgistatult. Ka minul on kaal uuesti tõusnud peale sünnipäeval käiku, või siis kui lapsed on kodus ja rohkem küpsetamist ning grillimist on olnud. Püüan seejärel natuke rohkem liikuda ja nüüd on aias tegemist mis kaloreid kulutab.Aga sellest 1300 mis arvuti ette andis pean ligilähedaselt kinni hoidma. Kaks kolm päeva olen seda kogust ületanud siis kohe kaal seisab või hakkab natuke juurde tulema. Arvuti antud graafikust olen maas, aga see mind ei kurvasta. Arvan, et ehk järgmisel nädala teisel poolel vilksab kaalunäit ka vähemalt korraks esimesteks numbriteks 76 ... ja see innustab. Ülakeha tõsta ei jõua ,aga jalgu tõsta ja nn. jalgratta sõitu jalgadega natuke täna tegin. Homme näha kas kuskilt valutab ka. Aga see vähem söömine on raske võitu küll, aga me oleme tublid ja saame hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 09. May 2010, kl 08.51

Tere ,Lea ja Mõmmu . Kena emadepäeva smiling smiley
Kuidas on läinud ? Mina sain täna hommikul -300g . Hõiskamiseks ei ole veel põhjust , järgmisel hommikul võib olla + .
Sõbrad , kuidas me eraviisiliselt võiksime suhelda ? Pakkuge välja.Võiksime kokkugi saada .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 09. May 2010, kl 16.50

Tere. Ka minu poolt kena emadepäeva. Vaatan emadepäeva kontserti telekast. Lapsed bussidele saadetud. Sellel nädalavahetusel kaal paigas, mingeid "_" pole, hea ,et niigi läks. Mitme tordi tükiga sai patustatud, selle eest ka aias vihmahoogude vahel mässatud.Elan suurasustusest väga kaugel,maal Ida-Virumaa ja Jõgevamaa piiril. Tartus ja Jõgeval aegajalt käin, aga ei usu ,et te selle kandi inimesed olete.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 10. May 2010, kl 17.40

No näed, tagasi tuli meie teema, just siis kui olin uuesti alustanudsmiling bouncing smiley.
eha01 ja mõmmu, saadan teile erakirja.
Nii vast rahulikum suhelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Kuupäev: 11. May 2010, kl 11.55

Tere,
liituks ka teie väikse grupiga, vanus 51. Pikkus 175 ja kaalu oli veel paar kuud tagasi 93. Nüüd olen kaaluabiga saanud kaalu 84 peale, kuid eesmärk on veel -4-5 kilo. Olen kaalu ka enne jälginud, sain kunagi isegi kaalujälgijate kuldliikmeks, kuid mõningate elumuutuste järel on kaal jälle tagasi ja enamgi veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 11. May 2010, kl 21.15

Tere, pilleriinu smiling smileyTere tulemast tütarlapsed 50+ hulka .
Olen alati kadestanud pikki tüdrukuid ,

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 16. May 2010, kl 07.03

Tere. kus te olete tütarlapsed 50+ ?
On kaalumise aeg hot smiley
Minu kaal on 83,1 , oleks nagu siis nädalaga -500 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 16. May 2010, kl 10.53

Tere, tütarlapsed!

Kaalumise aeg käes ja mina hädas - nädala lõikes poleks nagu kaloreid ületanud ja kõvasti aiatööd on tehtud, aga minul ikka 82 kilo, nagu eelmisel.
Olen seda asja mõelnud nii ja naa ja oletan:
1) olen oma toiduarvestusi ikkagi valesti teinud. Seetõttu soetasin eile(juba varem plaanisin) 1g-se täpsusega lauakaalu ja nüüd juba iga ampsu kaaludes leidsin selle hea olevat. Peale selle pean lõpetama õhtuse toitude "varastamise" = näksin, aga päevikusse ei märgitongue sticking out smiley
2) usun, et ka kalorite kasutamise arvestus võib mul vale olla; treeningu vormid on ju ka üsna suhtelised - aiatöö kerge, keskmine,raske - mis tütarlapsele50+ keskmine, see nooremale kerge jne.
Ja võimlemine on ainult - üldine. kas kalorite põletamine polegi siis nii oluline?
3) ka arvan, et meiesuguste puhul peaks need arvestused ehk üldse teistsugused olema-ainevahetus ju aeglasem jne - siit tuleb ka PALVE KAALUABILE - nad vist ikka jälgivad teemasid - AVALDADA MATERJALE SOLIIDSEMAS EAS KAALUALANDAJATELE

Aga kaalumist ma muidugi ikka jätkan ja Pilleriinule teretulemast ja tervisi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 16. May 2010, kl 13.11

Tere sõpruskond 50+
Enda arvates saatsin hommikul kohe peale kaalumist kirja, aga ju ei läinud siis ära. Minul tänane seis 77.2, ainult -100, aga ise olen süüdi ei ole iseloomu, et sünnipäevadel ja muudel olemistel kus kõik ahvatlev laual on rohkem suhu läheb kui võib, kaal on viimase kahe nädala jooksul pendeldanud ,aga üld tendents on aeglane vähenemine. Võtan asja rahulikult, peamine et juurde ei tuleks ja iga -100 on edu minu jaoks. Mind häirib kui mõnel olemisel mõni proua muust ei räägigi kui oma kolesteroolist, veresuhkrust ja üleliigsetest kilodest ja sellest, et tema küll niisuguseid asju ei osta või ei valmista (kartulisalat vorsti kurgi j, hapukoore ja majoneesiga) jne. Ei taha selliseks muutuda ja oma kaalujälgimise jätan enda teada ja ei tüüta sellega oma ülejäänud sõpruskonda. Jagan rõõmu edusammudest ja tagasilöökidest teiega. Kõike head ja jätkame kilode vähenemise nimel. Soojad ilmad vist vähendavad ka söögiisu ja loodan, et ehk järgmine nädal vilksatab esinumbriks 76... Meie eas on ka suur asi see kui suudame natukenegi kaalu vähendada. Ma sain oma rattakummid ka korda seega kõndimise asemel proovin rattesõitu, palju jõuan ei tea. Homme alustan ja kirjutan õhtul kuidas läks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 16. May 2010, kl 18.26

Pilleriinu ,uuuuuuu eye popping smiley Kus oled ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Kuupäev: 17. May 2010, kl 12.09

Ei ole ma kuhugi kadunud, ainult seisan siin häbelikult nurgas. Kaal on nädalaga alla läinud 1,1 kilo, kuid seda siis reedese kaalumisega. Kolm päeva pole kaalule astunud, kardan minnagi. Nädalavahetus on ikka tõeliselt raske, maja oli rahvast täis, külalisi ja omasid. Hommikud olid ilusad, kaalusin toitu ja olin kindel, et päev on samuti ohjes. Siis aga toodi nii palju head kraami, iseloom jäi nõrgaks. Amps siit ja teine sealt, edasi pole mõtet nagu rääkidagi.
Igatahes, luban, et homme hommikul astun kaalule ja võtan karituse vastu. Edasi aga läheb jälle raskeks, kuna sõidan õhtul komandeeringusse. Kolm päeva Prahas, söögid hotellis rootsi lauas ja õhtuti pidulikud vastuvõtud......

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 20. May 2010, kl 11.14

Tere sõpruskond 50+
Üks vahepealne kiri on vist kaduma läinud. Oli vist äikse aeg ja internet jupsis. Kordan mida kirja panin. Pühapäevane kaal oli 77.2.Eelmine nädal oli sünnipäevade ja ürituste rohke. Käisime töö juurest kanuudega sõitmas, oskasime kohe alguses kanuu kummuli keerata, oli hea suplus, sõitsime märgadena pea 20 km veel . Külmetamise vältimiseks tuli natuke hundijalavett juua ja korralikult süüa. Õhtune aeg jääb nii lühikeseks, tegemist palju ,otsustasin kõndimise asendada jalgrattasõiduga, et aega kokku hoida.
Jõudu on ikka väga vähe .olen mnüüd kahel õhtul umbes 8km. sõitnud , seda on vähe aga võhma pole. Eile õhtul kui muruniitmise lõpetasin vilksatas ka 76.. esinumbriks. Nädalavahetusel on aga vilistlaste kokkutulek , eks näis palju iseloomu on , seal õnneks seapraadide söömist pole aga näksimine on hullemgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 20. May 2010, kl 22.53

Tere tüdrikud 50+!
Mingi kirjakratt liigub ringi jah, minu pühabane kiri ka kadund. Aga ei viitsi üle korrata oma soigumist. Seega - number kirja - vaata kuidas tahad, ikka 82, mitte üks gramm ei taha alla minna!
Kuidagi segaseks on mulle see asi läinud - kangesti olen seda va tasakaalu taga ajanud - kasvõi kalorid üle - tuleks vist asja pisut loomingulisemalt võtta... Püüan!
smileys with beer Selle smiley`i panin seepärast, et see on tore - midagi toimub ja muidugi sobib kah suvehooajaks - peaasi, et üle ei pingutaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 23. May 2010, kl 06.59

Hommik smiling smiley Kaalule , kaalule !
Täna kaalun 82,8 , -0,3 nädalaga , olen õnnelik piskugi üle hot smiley
Ootan teie tulemusi .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 23. May 2010, kl 07.59

Tere sõpruskond 50+
Olen peolt kodus ja kaal näitas õnneks täpselt 77.00. Seega -200 ikkagi jäi. olete tublid , eriti eha01. Mina pole vist -300 ühelgi nädalal saanud ikka -100, -200 ja vahel ka 0000..
Rattaga sõit tahab jälle harjumist nagu talvine kõndimise alustamine, et alguses jalad läbi. Sõitsin reedeõhtul umbes 16 km. Eile hommikul reielihased lausa kanged. Täna tuleb veel aias tegutseda päris pikalt,seega loodan 76... varsti jälle kaalul vilksatamas näha.Suurim rõõm oli see, et kokkutulikule sain selga panna pluusi mille nööpide kinnipanekul oli eelmine aasta vahe pea cm ja käte liigutamine riskantne (järsku läheb pluus selja pealt katki).. Ilusate kevadilmade nautimist ja jätkame "-" nimel

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 23. May 2010, kl 21.24

Õhtust, tüdrukud!
Rõõm kuulda, et kõigil (kaal) kenasti allamäge läheb! Raporteerin - ka minul nüüd taas see õnnestus. Kuna mu kaal pole eriti täpne, saan kirja panna poole kilo kaupa. Seega, täna hommikune kaal: 81,5
Tundub, et täpsus toidu koguste kaalumisel annab tulemuse. Saab seda teha vähemalt kodutoitude puhul, aga siis tekib ka juba mingi vilumus hinnata silma järgi toidukoguseid, mida väljas söön.

Tõeliselt hea meel iseendast on seetõttu, et füüsiline liikumine on muutunud teatud määral sõltuvuseks. Olin enne "ärkamist" tõeline laiskelajas; mõnikord ei viitsinud üht bussipeatuse vahetki jalgsi kõndida. Täna pidasime pereliikme sünnipäeva; peale lõunat tundsin end tõeliselt kehvasti, oleksin sealsamas magama jäänud; panin tööriided selga ja õue; 2,5 tundi siblimist tõi inimese tunde tagasi; lausa mõnu! Soovitan kõigile!smiling smiley

Olen aru saanud, et ainult dieedist ei piisa, on ju nii, Mõmmu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Kuupäev: 23. May 2010, kl 22.15

Kui tore, et teil nii ilusti kaal alla läheb. Minul on ikkagi kurb tunne oma iseloomutuse pärast. Suurema osa eelmisest nädalast olin komandeeringus. Elasin 4*hotellis, kõik hommiku ja lõunasöögid buffeelauas, koosoleku pausid koos kohvi ja snäksidega ning pikad õhtusöögid murdsid minu tahtajõu ja lasin end vabaks. Mõtlesin, et alustan järgmine nädal uuesti korralikku elu. Täna näitas kaal 84 kg, mis võrreldes eelmise nädala tulemusega on ikka tublisti plussis. Magu on ka välja veninud, kogu aeg tahaks midagi näksida. Üritan teist eeskuju võtta ja uuesti rajale naasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 24. May 2010, kl 09.22

Eile õhtul "varastasin" oma 100 g kuivatatud puuviljade ja pähklite segu; panin ausalt täna hommikuks kirja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 25. May 2010, kl 21.39

Tere Lea ja teised
Minul on tõesti nii, et kui sõõn küll vahem, aga liikumist pole siis kaal peaaegu paigal. Täna käisin jälle rattaga sõitmas, tempo oli aeglane aga 12-13 km umbes. Homme õhtul tuleb muruniitmine. Tahaks ikka, et uut nädalat saaks alustada 76....Õuest tulles on selline hundiisu, et teeks külmkapi kohe tühjaks ja siis ikka see näksimine ja endaga pahuksis olemine.Aga peaasi, et mõnedki grammid vähenevad ja jõudu tuleks juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 26. May 2010, kl 14.27

Kui viis moosipalli ära süüa , siis ei ole vist kaloreid mõtet kirja panna ? moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 27. May 2010, kl 20.27

Sa pead nüüd hästi palju nii smiling bouncing smiley tegema, või veel parem nii - hot smiley ! Aga pane ikka kirja! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 28. May 2010, kl 14.24

hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley
ei ole kerge , sellel pühapäeval vist passin kaalu .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 30. May 2010, kl 07.49

Hommiksmiling smiley Ikka julgesin kaalule astuda peale eilset aiapidu . Pole hullu -0,1 möödunud nädalaga võrreldes . Hea , et juures ei ole smiling smiley Sõin head ja paremat isu järgi , jõin viina mahlaga , võtsin piiranguteta ,kaloriteta , olemise .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 31. May 2010, kl 09.12

Tubli Eha; ju ikka tegid ka harjutusi hot smiley ?!
Mõmmu ja Pilleriinu, kuidas teil läheb?

Täiesti uskumatu, aga minul kaal (eile hommikul) 80,5 - see tähendab, et nädalaga - 1,0 thumbs up
Ja ongi hea, sest sel nädalalalõpul on asjad ilmselt hoopistükkis teisiti - ees ootab klassikokkutulek. Muidugi üritan ka siis pigem muule, kui toidule rõhuda.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.