Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 20. May 2011, kl 19.33

Hey!

Teeme siis nii, et kõik saadavad oma kaalu alati reede jooksul ja ootan maksimaalselt laupäeva hommikuni ning seejärel panen tabeli ülesse.smiling smiley

Järgmine mõõtude võtmine toimuks 3 juuni.

Siin on meie tabel [www.upload.ee]

Kõigile ägedat algust ja meelekindlust lõpuni vastu pidamiseksthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 20. May 2011, kl 20.04

Pealkirja see suitsetav smile ei olnud mõeldud, aga kahjuks ei saa ära ka muutatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 20. May 2011, kl 20.31

Ma ikka puhta segane, sääreümbermõõt mul 38cm ja reis siis see mis sääreks kirjutasin grinning smiley 56cm vist oli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 20. May 2011, kl 21.37

Tegin siis väiksed parandused Naerulind sinu andmete suhtes ja Darkness saatis ka oma andmed ära nii, et tabel täies koosseisus on siinsmiling smiley [www.upload.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 21. May 2011, kl 17.27

Hey!

Tänane päev on olnud üsna toimingute rikas. Siblimist kui palju. Planeerime mehega rattamatkale minna ja loodan, et järgmine nv saab vajalikud asjad kokku. Mõte oli minna Ahvenamaale aga vaatab vbl teeme alustuseks kusagil veidi lähemal Helsingile.smiling smiley
Söömise suhtes on õnneks tulnud rütm sisse ja kaal alaneb plaanipäraselt. Võtsin enda päevasest 1700 kaloraazist 200 kalorit vähemaks ja nüüd langeb kusagil 100 g päevas. Eks ta natuke kiiresti langeb, aga no mitte ei sobi mulle see teistmoodi variant, et võtad kusagil 2 kilo kuus alla. Motivastioon kipub ära siis kaduma. tongue sticking out smiley

Aga soovin kõigile ikka suurt suurt tahtejõudu ja meelekindlustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 22. May 2011, kl 12.00

Mina pidasin eile lapse 5-aastast juubelit grinning smiley olin eema, aga toitumise suhtes väga tubli, kuigi 1 torditüki ikka pistsin keresse grinning smiley toitumise suhtes dipikas ja juurviljad ning makra, arvan, et täitsa hea winking smiley

Täna siis jalutamine, kino ja koristamine grinning smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 22. May 2011, kl 13.48

Heihei kaasvõitlejad,

Mina olin reedel paha, patustasin veiniga tongue sticking out smiley Oli tore aga kalorid olid laes, eile suutsin ka ikka natuke üle süüa sad smiley
Aga täna oli treeneriga kohtumine, sain uue trennikava, palju näpunäiteid ja ka kaloraaž pandi paika, nüüd proovin kuu aega, mitte veinitada ja kaloritest täitsa kinnipidada, vaatame kuidas õnnestub tongue sticking out smiley
Samuti ei soovitanud ta mul 53 kilo kaaluda, siis ma pidavat läbipaistma, aga tahtmine on tahtmine, eks paistab palju läheb smiling smiley Peaasi, et enesetunne hea on.
Sain tänasest palju energiat.

Loodan, et kõigil oli mõnus nädalavahetus.

Olge tublid!

Margit

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 22. May 2011, kl 13.51

Samuti ütles ta, et tegelikult kui tahta alla võtta, siis ei tohiks üle enda baas kalorite süüa. Minul oleks see 1313 - mis on niiiiii vähe. Aga 5 korda nädalas trenniga, millel on ka omad nipid. Tõstis ta kaloraaži 1600 peale. Hiljem 1500. Eks paistab .... smiling smiley

Margit

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 22. May 2011, kl 22.16

Mina olen nüüd järgmise nädala arvutist eemal ja järgmine kaalumine jääb ka vahele. Aga siis jälle rõõmsalt tagasi. Olge tublid ja langetage hästi spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 22. May 2011, kl 22.21

Oeh te nii tublid ikka......ma muudkui patustansad smiley toitu kirja ei pane jne....oleme lapsega mõlemad AB kuuril ka, minu rohud nii rõvedad, et tegelikult söögiisu ei olegi, kuid midagi ikka peab sööma ja nii ma siis võtan miskit sellist mida tegelikult ei tohikssmiling smiley Aga vett joon nagu loomgrinning smiley kuna siht silme eest hakkab kaduma, siis see nädal katsun endaga rohkem mõttetööd teha....eks siis paistab.... Ja trenni pole ma ka juba paar kuud saanud.. väiksema lapse lastehoiuga harjutamine käsil, nii kui korralikult käima hakkab saan ma ka trennismiling smiley

Edu meile uuel nädalal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 23. May 2011, kl 08.46

Hommik!

Minu oli järjekordselt kiire ja raske nädalavahetus. Kaks päeva sai väljas oldud ja grillitud.
Midagi pole kirja pannud ja ei tea üldse kuidas kalorid elavad. Tänasest olen jälle arvuti taga ja saab ilusasti kõik üles märkida.
Vaatan, et olen ka mõõdud valesti kirjtanud. Reis on 71 ja säär 40.
Kui vihm õhtuks järgi annab, siis üritan ka rattaga sõitma minna. Pärast 8h arvuti taga istumist,kuluks väike sõit marjaks ära küllsmiling smiley

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 23. May 2011, kl 13.24

Hey!

Siin Soomes on täna vihmane ja äikestki sai kuulda. Muidu mulle sellised ilmad väga ei meeldi, kuid joosta on küll huvitav vihmaga. Looduse lõhnad tulevad välja ja metsa vahel oli see lihtsalt vaimustav. Täna õnneks valu ka ei olnud hüppeliigseses ja otsustasin väheke distansi pikemaks muuta. Nüüd siis 8 km ring .smiling smiley
Kaal alaneb mul vaikselt kuid õnneks alaneb...täna sain 66,6 kg.smiling smiley Loodan reedeks 66 peale saadasmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 24. May 2011, kl 18.18

Meil tuuline, läksin enne välja jalutama, aga polnud piisavalt hästi riides ja tulin tagasi grinning smiley Nüüd uuele katsele lapsega poepoole soolapähkleid talle tooma grinning smiley saab liigutada veidi winking smiley

Minu kaal tõusis peale ndl.vahetust, aga praegu see aeg ka kuust kus keha hoiab kaalu kinni ja loodan reedeks enamvähem Ok seisus olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 24. May 2011, kl 19.06

Tere!

Täna sai veits liialt patustatud, kuid üritan homme see-eest topelt tublim olla. Ma isegi usun, et kalorid mida juurde sõin läksid veidi üle 1500 . Ehk siis kokku 3000 kalorit.spinning smiley sticking its tongue out Ma loodan, et see mu kaalule nüüd väga kohutavalt ei mõju. Eks homme ole tulemust näha hommikul kaalule astudes. tongue sticking out smiley
Treeninguga on ka natuke kahtlased lood, sest jalg tahab natuke alt vedada. Homme või ülehomme katsun spordiarsti juures ära käia Eestis ja vaatan mida tarka räägib.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 25. May 2011, kl 11.42

Hei,

Mina olen see ndl tubli olnud, trenni olen küll vaid korra jõudnud ja täna jälle ei jõua sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 26. May 2011, kl 20.21

Homme siis astume kaalule grinning smiley

Kuidas tunne on, kas on ilus nädal olnud? smiling smiley Mul küll mitte sad smiley

Kergemat hommikut ootama jäädes grinning smiley grinning smiley

N.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 26. May 2011, kl 22.59

Nädal oli täitsa tore, täna sai natuke patustatud aga, tunne küll kergem pole, eks hommikul näha ole grinning smiley Järgmine ndl ka nii töine, et siis ikka natuke patustad sad smiley

Hommikuni naised !

Margit

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 27. May 2011, kl 06.43

Hommik kullakesed smiling smiley

Minul on siiski ilus nädal olnud, koos tõusudega ja nagu näha ka langusega grinning smiley

jessssss ... võin rõõmustada, sest kaal on täna hommikul 64,2kg ehk siis -0,7kg smiling smiley

seda küll oodata ei osanud, sest ndl. keskel näitas kaal veel 65,5kg, suur pinge ka see nädal kaelas olnud, aga näe suutsin eile mitte kaalunumbrile mõelda ja kaal täna niiiii ilus grinning smiley (Y)

300gr veel ja siis olen kaalus, mida kandsin endaga kaasas eelmine suvi (juulis), peale seda miskipärast enam ei jälginud ja mingil hetkel oli paanika, apppiiii mu kaal on suur sad smiley

Soovin ka teistele ilusat reedet ja kergemat kaalu grinning smiley

Päikselist päeva,

N.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 27. May 2011, kl 07.02

Hey!

Naerulind sul päris kena tulemus sel nädalal.smileys with beer Jätka samas vaimusthumbs up

Minul kahjuks lood pole plaanipärselt läinud nagu lootsin ja täna kaalule astused oli 66,9 ehk siis vaid 100 g alla läinud.tongue sticking out smiley Nädala keskelt saati pole saanud sääreluuümbrise põletiku pärast trenni teha, ja rattaga trenni ka nüüd teha ei saa, sest eile varastati nii mu mehe kui ka minu ratas ära. Õnneks mehe rattal on kindlustus ja saab natuke odavamalt uue. Loodan uuelt nädalalt paremat ja teen hoolega külmkompressi, et peagi uuesti trenni teha.smiling smiley

Kõigile kergemat kaalu tänasekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.03

Kusjuures mul on 2 päeva juba sääremarjakrambid sad smiley vastik ...

heitzzz, Sa oled ju siiski tubli, tõusu pole js iga miinus on oluline smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.14

Hommik!
Endalegi üllatuseks kaalun ma täna 63 kg... so. -900g smiling smiley Üllatus sellepärast, et tervis on halvenenud ja söök sisse ei lähe, kirja pole jälle midagi pannud ja kui söön midagi siis katsun ikka rammusat süüa, sest päeva peale vb korra ainult sööngisad smiley Aga vett läheb 3 liitrit päevas.....palju võitu naguconfused smiley


Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.16

Woooohooooo kaal näitab 58, ikka tasakesi langeb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 27. May 2011, kl 22.01

Super ju, huvitav kus teised on kõik grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 28. May 2011, kl 07.55

Hommik!

Minul kahjuks nii ilus nädal polnud. +900 sad smiley
Olen enda peale nii tige, et ei suuda end käsile võtta.
Nii kui on päevas kasvõi 1 selline asi, mida ma ei oska päevikusse kirja panna, siis ülejäänud päeva ei märgi midagi ja söön vabalt.
Loodetavasti uus nädal tuleb parem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 28. May 2011, kl 09.06

Tere

Mina ka nüüd tagasi spinning smiley sticking its tongue out
Seekord siis ilusad -500 g (88,7 kg)
Vaatasin veelkord oma kalorid üle, et oleks ikka üle BAVi ja veel varugagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 28. May 2011, kl 09.24

Naerulind kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kusjuures mul on 2 päeva juba sääremarjakrambid
> sad smiley vastik ...
>

Mis krampide vastu aitas? Kas see oli magneesium äkki, ega ei mäleta enam spinning smiley sticking its tongue out Alles olin ju rase ( ainult aasta tagasi) ja siis ju teadsin mis selle vastu aitas hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 28. May 2011, kl 09.47

Tere kõigile!

Oleme esimese nädala siis seljataha jätnud ja miinuseid oli päris kenasti.thumbs up

Tabel on siin [www.upload.ee]

Edu kõigile uueks nädalakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 28. May 2011, kl 09.54

Minul on õnneks sääre luuümbrise põletik vist natuke taandunud ja üritan täna väikse ringi joostasmiling smiley. Ehk läheb ka kaalulangus veidi paremini see nädal. Eile patustasin Nussa saiaga ja tänaseks oli kaal tõusnud. Pole ka ime. Pean kokku võtma ennast.

Ma olen tähele pannud, et mida rohkem on vaba aega, seda enam käivad mõtted söögi ümber.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 28. May 2011, kl 12.52

Ma arvangi, et mingi vitamiinipuudus või miskit on, sest nõrkus ka peal mitu päeva juba ja pearinglus sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 28. May 2011, kl 13.14

Ma olen ka kuulnud, et Magneesiumi puudus pidavat krampe tekitama, kuid mõned väidavad ka, et kaltsiumidefitsiit pidavat krampe esile kutsuma. Taimede rohelised osad sisaldavad vist Mg kõige enam.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.