Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 28. May 2011, kl 13.52

Ma soovitan tavalise vee asemel mineraliseeritud vett juua. Endal läheb iga päev 1,5 l mineraliseeritud vett. See sisaldab rohkelt vajalike mineraalne nagu naatrium, magneesium, kaalium. Sellest saab poole vajalikust magneesiumi kogusest kätte.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 28. May 2011, kl 15.59

Teate pearingluse vastu aitab ka see, kui jood päevas ühe joodava vitamiini ja ripud natuke pea alaspidi, jooga treener soovitas, aitab hästi. Hea veri läheb pähe ja hakkab parem.
Ma ise olen kannatanud pikka aega paanikahäirete ja migreeni kimbatuses ja sellega kaasneb ka igapäevane pearinglus, aga tasapisi suudan selle vastu juba võidelda smiling smiley
Teen joogat ja muud mõnusat mis selle kõige vastu ideaalselt aitab.

Kaalulangus on meil jumala tubli, aplaus kõigile smiling smiley

Nupi ära muretse, mõni nädal ongi pluss, kui sa siit täitsa terve todi kalorlust ei leia, siis pane tükk haaval, kas või enamus kaloreid.
Ma tihti peale panen sarnase toidu kalorid, siin pole nii palju valikuid kui ma söön grinning smiley

Olen jube väljas sööja, telefon pihku ja kirjutan mis toidu sees on, silma järgi grinning smileygrinning smiley

Olge mõnusad

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 28. May 2011, kl 16.00

joodava c-vitamiini, mina kasutan 1000 mg st

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 28. May 2011, kl 16.07

Kuulge kuidas teil selle todi tasakaalus olemisega on?
minul on igapäev valgus kõvasti üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 28. May 2011, kl 16.49

Minul mõni päev ikka juhtub toit tasakaalus olevat, aga enamasti ka valgud üle ja süsikad puudu. Rasvad saan normi pähklitega, ma ei tea mida veel sööma peaks, et süsikaid juurde saaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 28. May 2011, kl 17.53

Mul kipub ka just valke üle olema grinning smiley grinning smiley

Mul ka need migreenihood ja täna ärkasin hommik jälle selle peale, aga eirasin ja päeva lõpuks nüüd ära ta kaduski grinning smiley

Käisime lastega just pikal jalutuskäigul Irusse ja tagasi Lasnamäelt, kojujõudes nad lausa kukkusid pikali, sest jalad olid nii väsinud grinning smiley

Õhtusöök oli ka alles nüüd, aga vähemasti enne 19.00 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 31. May 2011, kl 19.05

Kuidas palavuse vastu võtsite? grinning smiley minule väga meeldis, lõpetasin töö kell 14 ja tulin koju ning siis läksin jala lapsele lasteaeda järgi kesklinna (Lasnast) grinning smiley jalutasin Piritale, kõigepealt läbi lauluväljaku ja siis mere äärde ja sealt siis kesklinna, ülimõnus oli, päike paitas ja mõtlesin, et homme lähen mina ka randa grinning smiley

Mis Teil homme plaanis? Loomaaeda tahaxin ka jõuda ma homme grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 31. May 2011, kl 21.51

Ohh täna oli jh mõnus ilmgrinning smiley Veetsin päeva aias nokitsedes.....sain üle pika aja mõlemad lapsed lasteaedasmiling smiley Niisiis kasutasin võimalust ja niitsin aia ära, pügasin hekki ja lõikusin sirelit . Homme plaani elamise korda teha.....hea meelega päevitaks aias, aga meil punaseid sipelgaid terve aed täis-- ei tea mis nende vastu aitab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 01. June 2011, kl 08.56

Ilm on tõepoolest super. Kahju ainult, et 8-st 17-ni peab kontoris passima, kus isegi lahtikäivaid aknaid pole sad smiley
Aga postitiivne on see, et tänu palavusele joon oma veenormi vast täis smiling smiley
Toitumine pole minul ka tasakaalus. Tavaliselt valgud ja rasvad vahetuses smiling smiley
Aga sellepärast ma väga ei muretse. Kõigepealt tahaks nii tubliks saada, et kõik toit päevikusse kirja saaks ja et mahuks 100% sisse smiling smiley
Täna on mul plaanis see aasta esimest korda rulluisud alla saada. Millalgi peab ju trenniga alustama ja miks mitte sellisel ilusal päeval nagu täna smiling smiley

Olen kuulnud, et sipelgate vastu aitab sool (ei tea kas see tõsi ka on). Aga kui aed suur, siis tervet aeda vast üle soolata ei jõua smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 02. June 2011, kl 10.17

Mul on hea meel, et eile siia kirjutasin, et lähen lõpuks rullitama.
Õhtul kui kõht oli täis, siis oli küll korra tunne, et ikka ei viitsi minna, aga kuna juba siin lubasin, et lähen, siis ajasin ennast toast välja hot smiley
Rullitasin küll vaid 35 min, aga asi seegi alguseks. Keel oli vahepeal päris vestil, kui rajal suuremad tõusud olid smiling smiley

Avastasin, et mul kaalutabelis eelmise nädala kaal vale. 91,1 peaks olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 02. June 2011, kl 10.53

Läheb parandusse, tnx smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.43

Hommik,

jätkan samas vaimus, ka seekord -0,8kg ehk siis 63,4kg grinning smiley Pole paha ... tasa ja targu ikka liigume parema mina poole smiling smiley

Eile lugesin kuskilt, et kõik ei saagi piitspeenikesed olla, kes siis modelle pildistaks grinning smiley Olen alati ise sedasama arvanud, et kui Sul on ikka lai puus või suur kont, siis Sa ei saagi ju nii peenikeseks kunagi kui mõni modell grinning smiley grinning smiley

Kaunist päikselist reeded kõigile teistele grinning smiley

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.43

Naerulind kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Läheb parandusse, tnx smiling smiley


Sry, ma jäin siin mõtlema et mida asja, mina ju ei teegi tabelit grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 03. June 2011, kl 07.44

Tere ilusat hommikut! smiling smiley

Täna sain ka mina kaalule astudes rõõmustada. Tänane kaal siis 89,9 (-1,4).smiling bouncing smiley

Õppisin küll 3 aastat ülikoolis matemaatikat, aga nagu näha siis saja piires ikka arvutada ei oskagrinning smiley
Eelmine nädal oli +900 ehk siis 91,3 (mitte 91,1 nagu eile kirjutasin). Sry, et segadust külvan.

Kas teisi mõõte pidime iga 2 nädala tagant ütlema?
Igatahes tänased mõõdud on järgmised:
Rind: 105
talje: 90 (kust te mõõdate? kas naba juurest või kõige peenema koha pealt? mina võtsin sealt, kus kõige kitsam koht smiling smiley )
Puus: 119
Reis: 70
Säär: 40
Käsi: 34

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 03. June 2011, kl 16.02

Puus mul 91cm
Talje 70cm
Rind kahanenud 94cm peale (2ndl. tagasi oli 96cm)
Säär 53cm

Ma olen täna nii väsinud, et lähen pikutan veidi ja hiljem tulen vaatan siin asjad üle grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 03. June 2011, kl 19.57

Kaal 89,2 kg (+ 0,5 kg)
Rind 103,5 cm
Vöö 93 cm
Puus 108 cm
Käsi 34,5 cm
Reis 65 cm
Säär 39 cm

Kaal küll suurem eelmise nädalaga võrreldes ja sama üleeelmisega, aga sentimeetrid kukkuvad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 03. June 2011, kl 23.51

Jäin nüüd hilja peale, aga minu kaal reede hommikul oli 63,8 kg st +800gsad smiley Mõõte ei saanud võtta, sest lapsed on mõõdulindi kuhugi ära nihverdanudconfused smiley Kui sobib teatan mõõdud laup. või jääb mul seekord lihtsalt vahele...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 05. June 2011, kl 19.06

heitzzz - kus sa oled tabeliga?
Või ootad sa veel viimaseid numbrite esitajaid? Kel andmed puudu, sellel tabelis tühi koht!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 05. June 2011, kl 22.49

Minu kaal on 57,7

jäin hiljaks, käisin puhkamas, mõõdud saadan järgmine ndl mõõdulint kadunud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 06. June 2011, kl 16.56

Tere!

Pole pikalt olnud võimalust arvutisse pääseda, kuna arvuti tuksis. Kas keegi saaks võtta enda peale tabeli tegemise. Ehk saab asi paari nädala jooksul korda.confused smiley Viisin täna arvuti parandusse igatahes.
Vabandan!

Minu kaal muidu 66,0
puus-98
vöö-74
rind-86
reis-55 cm
kõht-84 cm
käsi-30 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 07. June 2011, kl 10.56

Hei!

Täitsin meie tabeli kaalude osas ära.
TABEL

Nädalas oli nii plusse kui miinuseid, kui kahe nädalaga kokku pole kellelgi kaal tõusnud.
Oleme kõik väga tublid!hot smiley

Loodame, et uus nädal tuleb edukas, kuigi ma pole veel päevikut täitnud ja nädalavahetusel sai soomes käidud ja igasugu jama söödudconfused smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 07. June 2011, kl 13.10

Tubli Nupi, et tabeli enda peale võtsid thumbs up.
Me lapsega läksime kuuma eest maale ema juurde pakku ja selle suure pakkimisega jäi köögikaal koju, nii et kõik käib kõhutunde järgi. Ja reedel tuleb ka kaalumine kõhutunde järgi grinning smiley, emal on mingi vana kaal, mis gramme ei näita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 09. June 2011, kl 05.31

Nu neiukesed, Homme kaalule jhgrinning smiley

Kuidas läinud?smiling smiley

Mul nii kiire ndl. et ei jõuagi siia väga, tegin need tasuta 3 proovipäeva 1 tuttava kaudu ära ja nüüd kaalun kas tasub see aastane pakett võtta, iga päev on mul rasvad ja valgud üle sad smiley

Aga ilmad on ilusad ja päike paitab winking smiley mingit jooksu jne ple see ndl. jõudnudki, ainult jalutamine ja kõhulihased smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 09. June 2011, kl 05.33

Ja seda ka, et mu kaal andis otsad, ta ei taha enam koostööd teha grinning smiley Tuleb vist uus soetada, iseasi mida see tulemuseks näitab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 10. June 2011, kl 05.56

Hommik,

hõiskan oma tänahommikuse kaalu enne tööle ja randaminekut ka siin üle smiling smiley

Ei rohkem ega vähem kui 62,7kg, ehk siis tavaline taks -0,7kg smiling smiley

Päikest!

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.14

Hommikust

Mina jätan täna vahele kaalumise, ma ei taha uskuda seda võõrast kaalu, ma ei taha uskuda seda numbrit mida ta mulle pakub grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.28

Hommik!

Tundub, et see mu saatus jäädagi kaaluma 90-93 kg. Täna jälle +1kg (90,9)moody smiley
Pole terve nädal toidupäevikut täitnud ja magusa isu on ka pidevalt.
Suht lootusetu ettevõtmine see kaalualandaminesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 10. June 2011, kl 14.46

Tere, ei ole mul ka midagi rõõmustavat tänasad smiley kaal näitas 64,7 so. +900g...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 14. June 2011, kl 16.05

Kuidas on läinud? Mina hetkel puhkan maal ja tegemist nii palju, et siia ei jõuagi väga grinning smiley
Täna aias 7 tundi järjest toimetatud ja sellest 2 pausi vaid 5min kokku, et juua grinning smiley Kaal aga läks katki ja ei teagi kuidas see rapsimine mõjunud on smiling smiley Reedel ehk kodus ja saan ka kaalule smiling smiley

Olge mõnudad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.47

Hommik,

mina täna nii õnnelik smiling smiley Vaatamata linnast eemaloldud ajale ja kalorite mittelugemisele oli täna hommikul kaalul ilus nr 61,8kg grinning smiley Ülilaheee grinning smiley grinning smiley Täna puhkuse viimane päev, nii kahju, aga see-eest terve juulki seda veel saan nautida smiling smiley

Päikest kõigile,
Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.