Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 17. June 2011, kl 08.01

89,2 kg, nulliring confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 17. June 2011, kl 19.50

Kus te kõik olete?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 17. June 2011, kl 21.11

Hei!

Minul ka nulliring (90,9).
Tundub, et kõik naudivad täiel rinnal suve juba. Isegi pole ammu siia sattunud ja kaloreid ei jälgi. Tahaks loota, et terve suvi niimoodi ei möödusmiling smiley
Unustasin eelmine nädal kaalutabelit ka täita. Täna täitsin ära, ootame paar päeva teisi ka veel, kes pole kaalu kirjutanud siia ja siis panen uue tabeli üles.

Naerulind, sa oled ikka megatubli. Iga nädal kaal langeb(Y)
Õpeta meile ka, kuidas sa seda teedsmiling smiley

Nagu ikka, loodame, et uus nädal tuleb miinusega (kuigi juba homme jälle sünnale mineksmiling smiley).
Igatahes katsun jälle toidupäevikut täitma hakata.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 18. June 2011, kl 13.11

62,2 oli minu eile hommikune kaal, mis teeb -2,5kg grinning smiley See nädal käisin ilusti trennis ja toidud panin ka kirjasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 20. June 2011, kl 12.21

Hei!

Täiendasin natukene tabelit jälle smiling smiley

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 21. June 2011, kl 06.43

Nupi123 tänud smiling smiley

Kuidas muidu läinud ka? smiling smiley
Mina soetasin uue kaalu kuna vana andis otsad, see klemm mis hoiab patareid kinni murdus ära grinning smiley Seekord siis pika seedimise peale soetasin ikka korraliku Soehnle kaalu, mis näitab lisaks ka vee/rasva/lihas osakaalu kehas smiling smiley Üllatavalt põnev on, täna näitas, et pean vett tarbima rohkem grinning smiley Muidugi näitab uus kaal veidi suuremat kaalu, aga pole hullu, elame üle, vahe on enamvähem teada ja saan ka vanas vääringus arvestada smiling smiley

Olge mõnusad ja kergemat kaalu igaks päevaks winking smiley

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 24. June 2011, kl 09.08

Hommik!
Minu tänahommikune kaal on 61,8kg so. -400g. Kas ja kuna mõõte teatama peab?
Kuidas pidutsemine möödus teil? Ise see aasta ei pidutsenudsmiling smiley Aga sellegi poolest õgisin eile 200kcl rohkem kui lubatudtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 26. June 2011, kl 19.51

Minu kaal reedel oli 61kg smiling smiley

Muidu läksid pühad hästi ja söögiga ei liialdanud, õlu oli aga küll hea grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 01. July 2011, kl 07.51

Tere

Kuidas meil siin siis läheb? Ainuke julge kes esitas eelmine reede kaalu oli Naerulind thumbs up, tubli. Seekord ehk esitajaid rohkem.
Minu kaal 89 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 01. July 2011, kl 08.05

Tere!

Minul on suvi täies hoos ja kaal tõuseb usinasti. Täna siis 92,7 sad smiley
Õnneks hakkab homsest puhkus ja siis saab endale ise süüa tegema hakata (kuigi söögitegemine kõige ebameeldivam töö üldse mida tean smiling smiley ).
Eelmine nädal jäi minul kaalumata, sest veetsin pikad pühad Hiiumaal ja seal mul polnud kaalu.
Uuendan õhtul meie tabelit ka. Selleks ajaks ehk veel siia numbreid lisandunud.

Kas keegi peab teist blogi ka? Ma pole kunagi pävikut/blogi pidanud aga võibolla peaks. Ehk see aitab ennast kontrollida, kui iga päev kellelegi aru annad, kuidas päev läinud onsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 01. July 2011, kl 12.11

Hommik!
Omastarust esitasin mina ka eelmine reede kaaluconfused smiley A see selleks, igatahes tänane kaal 61,6kg so eelmise nädalaga võrreldes -200g.

Tunnen, et olen languse teelgrinning smiley Järgmine nädal saadame siis viimased näidud?

Blogi pole ma pidanud, ei teagi mikssmiling smiley siia kirjutada kuidagi julgem...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 01. July 2011, kl 13.23

Täitsin meie tabeli ära, kuna Margitike ja Heitzz juba mõnda aega "kadunud"

TABEL

Kuna üle poolte meist siin veel alles, siis ma küll hea meelega jätkaks asja edasi (loodetavasti muidugi mitte samas suunas vaid ikka allapoole smiling smiley ).

Suvel pole väga aega siia kirjutada, kuid korra nädalas vast ikka aega leiab, et numbried esitada ja vaadata kuidas teistel läheb.
Mida te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 01. July 2011, kl 15.10

eye popping smiley

darkness kirjutas:
------------------------------------------------------
> Omastarust esitasin mina ka eelmine reede kaaluconfused smiley

Oh mind pimedat!

Ainukesed julged kes esitasid eelmine reede kaalud olid Naerulind ja darkness thumbs up, tublid.

Aga see selleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 01. July 2011, kl 16.49

Kaal seisab, endiselt hommikul oli 61kg, hetk tagasi 60kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 06. July 2011, kl 08.49

Olen eemal siit mõnda aega, kuna puhkan grinning smiley

Reedel kohtume winking smiley enne kaalule patakad saama kuskilt grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 08. July 2011, kl 07.12

89,3 kg confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 08. July 2011, kl 09.38

Hommik! Minu kaal see nädal seisabsmiling smiley 61,6kg. Vähemalt ei ole juurde tulnudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 09. July 2011, kl 21.10

Ma puhkan ikka ja ei kaalu, patakaid pole saanud grinning smiley

ehk uuel ndl. kohtume grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 14. July 2011, kl 22.07

Nonii, lõpuks jõudsin ka siia enne kui juba uute näitude sisestamise aeg hakkab smiling smiley
Minu kaal oli siis eelmine nädal 91,9.

Siin siis tabel ka:


Homme mul kahjuks nii hästi ei lähe, aga no eks puhkus teeb kaaluga oma töö grinning smiley

Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 15. July 2011, kl 07.01

88,8 kg (-0,5)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 15. July 2011, kl 07.52

Hommik, kaal täna siis 60,7kg grinning smiley Tasa ja targu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 15. July 2011, kl 22.25

Minu kaal näitas täna endalegi üllatuseks miinust ehk siis 91,6 (-300). Selliseid reedeid võiks rohkem olla smiling smiley
Järgmisel reedel leban sõpradega Palanga rannas aga kaalun ennast siis esmaspäeval kui kodus tagasi olen. Meie sellenädala tabeli täidan ära, kui darkness oma kaalu ka esitanud on.

Naerulind, sina oled eriti tubli! Päris palju miinust juba mitte plussis nagu minaconfused smiley Mul ometi on mida maha võtta aga kuidagi ei edene. Vähemalt ei tule väga suure kolinaga juurde vaid vaikselt üles-alla. Aasta tagasi olin veel 5-6 kg raskem kui praegu. Asi seegi smiling smiley

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 15. July 2011, kl 23.37

Minu kaal ikka seisab.........olen väga rahul, sest pattu olen ma teinudgrinning smiley Niisiis 61,6kg ka seekord. Samas arvan et nende pattudeta oleks kaal juba päris heaconfused smiley Üritan end kokku võtta, kuna see reede pean laste sünnat,siis salatile ja grillile risti ette ei löö ja nii kogu nv. arvatavastismiling smiley

Trenni teen ikka korralikult ja uue asjana võtsin ette ultratone paketi......eks näis kas viimane miskit mõikab kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 15. July 2011, kl 23.40

Ei saa mainimata jätta, et kaaluabi kell on valetongue sticking out smiley sellepärast mainin ka igakord päeva kuna miski toimub, sest enda kella järgi kirjutan juba uuel päevalgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 16. July 2011, kl 18.57

Nii, siin siis meie ilus tabel:


Oleme kõik väga tublid olnud. Mitte ühtegi plussi eelmine nädal(Y).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 16. July 2011, kl 19.05

Tublid tõesti, parema Mina poole ikka edasi ja edasi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 21. July 2011, kl 11.12

Teatan oma kaalu täna 88,8 kg, muutusteta cool smiley
Läheme homme hommikul Saaremaale, siis pole aega ja meeles ehk kaaluda.
Teile ilusaid miinuseid spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 22. July 2011, kl 13.00

Heii, käes on reede ja kaalunumbri esitamine smiling smiley

Ütlen seda kaalu täna kohe eriti innuga, kaalun nüüdseks 58,4kg, sellist kaalu olen kaua oodanud ja unistanud näha oma kaalul winking smiley ülimalt ilusad -2,3kg on selle nädalaga mu kaalult maha läinud, on enda üle niii uhke grinning smiley

Kuidas Teil?

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 22. July 2011, kl 19.26

Tere, minugi poolt. Naerulind Sa nii tubli the finger smiley , et ikka samas vaimus jätkuks grinning smiley

Minu kaal 61,4kg so. -200g. Istusin näd alguses öö üleval, kuna sattusin lapsega haiglasse ja sõin päris palju, et üleval püsida niiet ma ka tunnen uhkust oma pisi kaalulanguse üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 25. July 2011, kl 13.15

Kõik kadunud jälle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.