Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 28. July 2011, kl 06.54

TABEL


Siin on eelmise nädala tabel.

Lugu on nüüd selline, et mul tuli ikka eelmise nädala väljasõiduga jubedalt juurde, proovin nüüd üles märkida kõik aga iga päev läheb üle, eks see magu on toidust joogist jubedalt ümber harjunud. Kohe sõidan jälle ära ja seega ei saa tabelit enam teha.

Septembri alguseks olen endale lubanud vähemalt niipalju alla võtta kui suve alguses olin ja siis hakkan ka uuesti duellitama. Seni pean korralik olema.

Kui keegi tahab tabelit edasi täita siis võin selle e-mailile saata - kirjutage erakirjadesse mail kuhu selle saadan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 28. July 2011, kl 07.03

Ma võiks proovida ju teha seda tabeliteye rolling smiley
Saadan sulle oma aadressi

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 28. July 2011, kl 09.31

Minu eelmise nädala näit oli 87.5, pole lihtsalt mahti olnud, et see ka kirja panna. Nüüd nädal aega metsas elatud, eks näis mis homme kaal näitab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 29. July 2011, kl 07.36

Tere.

Oi, oi, oi, mis jutt see on, teeme ikka camomilla pakutud 2. septembrini ära, siis 3 kuud täis. Uus tabelipidja ka olemas. Ega ma isegi satu iga päev arvuti juurde, aga kord nädalas ikka, et kaal kirja panna, nüüd lähen ka 3 nädalaks ära maale: heina söömasmiling smiley. No nii lihtsalt ikka alla ei anna, eksjusmiling smiley
Minu kaal sel nädalal 69, seega - 500 grammismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 29. July 2011, kl 07.44

Tere taas.

Ma vaatasin tabelit ka, seal minu real väike kriva sees, kokku peaks mul olema langetatud (tabeli seisuga, tänane arvesse veel ei lähe) 3,5, tabelis on 3,8, väikene arvutuse näpukassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 29. July 2011, kl 08.10

Maale, heina sööma- siiamaani itsitansmiling smiley))
Aga minu kaal siis pole nädalaga ei tõusnud ega ka langenud. Kaalun 68,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. July 2011, kl 08.38

Teresmiling smiley Kes sööb heina, kes silosmiling smiley Minu kaal näitas hommikul 80,9 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 31. July 2011, kl 16.49

Tere kaunist pühapäeva õhtut!
Tuletan siis teile,kallid kaasduellitajad,meelde,et homme õhtuks(1.aug.) oleks hea näha kõikide järelejäänud duellitajate selle nädala kaalunumbreidwinking smiley
Üritan homme õhtuks tabelisse kanda. Tundub,et meie suur kamp on laiali sulanud,kahjukssad smiley
Aga mis teha,suvi ikkagismiling smiley Loodan siiski,et need,kes soovivad jätkata,annavad endast märku homseks.
Isiklikult minul pole miskit headsad smiley Kaal on sel nädalal teinud tõusu,kahtlustan,et tervislikel põhjustel.Aga see ei tähenda veel,et ma alla annan.Kindlasti mitte-loll aga järjekindelspinning smiley sticking its tongue outnagu ma olen. Ja duellitada tahaks kindlasti vähemalt septembrini.
Nii et,kallid duellitajad,andke endast teada!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 01. August 2011, kl 08.49

Tere.Ma tõesti vabandan et pole siia nii kaua kirjutanud,märku andnud..Kaks nädalat oli puhkus ja polnud aega siin käia.Pole ammu juba toidupäevikut ka täitnud,kas sobiks kui ma ütleks oma kaal homme hommiku,täna ei olnud aega kaaluda hommiku ja õhtu vaja tööle minna..

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 01. August 2011, kl 14.24

To:mariliis15
Ok,ootan siis homseni. Tabel tuleb siis homme õhtupoolesmiling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 01. August 2011, kl 17.08

Minu kaal 87,9, väike pluss seekord

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 02. August 2011, kl 15.27

Head duellikaaslased!
Vabandan tabeli viivitusega,aga ootan veel mariliis15 numbreidsmiling smiley
hiljemalt homme hommikuks lisan tabeli.

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 02. August 2011, kl 15.56

Palun vabandust et nii kaua läks,hommiku 7 sai töölt koju ja siis nii väsinud.Aga minu kaal 83,nii et midagi head seal polesad smiley Pole saanud enam toidupäevikut ka täita,aga ei õigusta ennast...eks kõik mõjub öösed töö juures söömiosed jne....tuleb käsile ennast võtta

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 02. August 2011, kl 16.13

Ma nüüd ei teagi siis millist kaalu panna. Peale nädalavahetust on kaal langenud ning tänase seisuga 65,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 02. August 2011, kl 16.26

Aitäh mariliis15!
kakuke36-olen sisestanud sinu antud reedese kaalu,püüa nüüd ilusti see langus säilitada ka selleks reedekssmiling smiley
Pusisin,mis ma pusisin aga sain valmis meie tabeli,pisut küll uuemas väljanägemises kui oli eelmine,aga loodan,et keegi pahandaeye rolling smiley
Mul oleks palve kallitele duellikaaslastele,kes ei soovi enam duellis osaleda-andke palun oma kindla sõnaga märku,et soovite lahkuda. Nii on lihtsam teid tabelist kustutada. sel korral kustutasin essuka.
Vabandan veel kord,et tabel viibis. Ja otse loomulikult ootan teie nõuandeid kas ja kuidas tabelit paremaks tehasmiling smiley
TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 02. August 2011, kl 16.33

OK. Aga kahjuks ei oska seda tabelit avada- minul ei tule lahti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 02. August 2011, kl 16.41

Ohh,huvitav miks?
ma tegin küll kõik nii nagu peakseye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 02. August 2011, kl 16.45

kahjuks tõesti ei avane- küsib mingeid google paroole jne. 28.07 tehtud Muutused poolt tabel tuleb aga ilusasti lahti?
Eks ootan, kas keegi veel sama rumal kui mina ja kui teised saavad kõik lahti tabeli siis ma peanvist loobuma. Aga ootame ja vaatame. Kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 02. August 2011, kl 16.51

Hoopis mina olen rumaleye rolling smiley
Sorry! Proovin uuesti saata,kui nüüd ka ei avane,siis pean abi küsima
TABEL

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 02. August 2011, kl 16.58

Suur aitäh sulle camomilla! Sain ilusasti lahti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 02. August 2011, kl 17.02

oeh,kivi langes südamelt!
Ma totuke olin jätnud lingile loa ainult iseendaleeye rolling smiley
Aga eks inimene õpib kogu aegspinning smiley sticking its tongue out

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. August 2011, kl 19.44

Väga ilus ja korralik tabel, tubli camomilla, väga hea töö. Ilusat langetamist, juba ülehomme kaalumetongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.10

Tere varahommikust sõbrakesed!
Loodetavasti meil ikka veel on duellitajaid eye rolling smiley
Minu tänahommikune kaal pole midagi rõõmustavat:79,3 ehk siis -200.Aga olen hetkel sellegagi rahul
Loodan,et teil kõigil on palju ilusamad numbrid ette näidata
Ilusat nädalavahetuse algust!smiling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.06

Ärge ära ehmuge aga minu kaal võrreldes eelmise reedega on -3,6kg!!! Eelmisel reedel kaalusin 68,1 ja nüüd 64,5. Kahjuks pole see rõõmustav uudis ja ma ei tea kaua see haigus mind veel laastab.... Ma nüüd ei teagi, kas peaksin teie mõnusast seltskonnast lahkuma sest minu kaalulangus ei ole tingitud tubli olemisest- söön väga minimaalselt ning sellise kaalukaotusega on hea kui püstigi seisan...

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.03

Tere.


Minu number siis hetkel seisab, võib kirja panna 69, seega o maha, aga mina osalen edasi igal juhulsmiling smiley Kuna olen maal, siis ei ole aega eriti nädala sees siin kolada, aga reedeti olen kohalsmiling smiley

Kena suve jätku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.29

Oi oi kakuke36! See on paha uudis,et oled haigesad smiley
Eks mindki on tabanud terviserike-uuritakse kas on maohaavad või sapikivid,kumbki variant ei ole meeldiv.Nädala keskel ei söönudki midagi,sest kõik tegi vaeva,aga kaal...see va sigudik ei langenud pea üldsemoody smiley keha peab ka vett kinni,vahepeal tundsin end vägagi õhupallina...
Aga me saame kõigest üle,on ju? Ja ära loobumismõtteid mõlguta,ei ole minulgi midagi rõõmustavat,aga pisitasa saame hakkama. Kaalulangus tervisehädadest tingituna on muidugi paha,aga ma panen selle ikkagi sulle kirja. Ma väga loodan,et saad varsti terveks. Suured ja kõvad kallid sulle sõbrake,ehk aitab pisuteye rolling smiley
Sõbrakesed,proovime ikka selle kuu veel vastu pidadasmiling smileyEi ole minagi suurem asi duellitaja aga pooleli ei tahaks ka jätta

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.53

Minul kaal täna hommikul 87,3 ja duellitamist teiega jätkan hea meelega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. August 2011, kl 11.03

Tere, minu kaal näitas 79,9. Ja muidugi jätkame, me oleme tugevad ja suure tahtejõuga......edasi ikka edasi, ei mitte sammukestki tagasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 05. August 2011, kl 12.07

Minu kaal on 82,7,ei midagi head aga võrreldes sellega et vahepeal oli juurde tulnud kõvasti siiski midagigrinning smiley ehk siis minul on -300ggrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 08. August 2011, kl 05.32

Tere varahommikust sõbrakesed!
Saadan teele meie tabeli.
Lippan kohe tööle ja arvutisse saan ehk kunagi hilisõhtul ja tundub,et rohkem keegi oma kaalunumbreid ei lisa.
Ilusat alanud uut nädalat!
TABEL

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.