Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 09. August 2011, kl 11.07

Tere.

Annan endast märku - olen jälle tagasi. Puhkus läbi ja nüüd on võimalik korralikult arvutis suhelda. Vaatasin tabelit, et olen ikka alles veel - TÄNUD! Hakkan nüüd korralikuks - nii toidupäeviku täitmise mõttes kui ka andmete edastamise mõttessmiling smiley
Edu meile kõigile ja päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 09. August 2011, kl 18.24

Rõõm sind taas näha Zant!
Ja teretulemast tagasi!smiling smiley
Nagu näed on meie read üpris hõredaks jäänud aga me rühime vapralt edasispinning smiley sticking its tongue out
Me siin otsustasime,et teeks kuskil 2.septembrini,eks siis juba näeb mis ja kuidas keegi soovib edasi teha.

kakuke36-kuidas sul tervis? Loodetavasti oled paranemaseye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Ceilin
Kuupäev: 09. August 2011, kl 18.38

Ma tahaks ka Duellist osa võtta... kui see võimalik on veel. Või peaksin ma eraldi oma duelli välja kuulutama kellegagi?
C

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 09. August 2011, kl 18.44

Meil on siin muidu juba päris tükk aega see duell käinud. Ehk leiad mõne pundi,kes on just nüüd alustamas? Mitte,et mul sinu vastu midagi olekssmiling smileyaga vanasse duelli vist ei saa liituda. Kuigi ega ma ka nii täpselt ei oskagi öelda.
Uurid ehk duelli teemadest,kindlasti on mingi seltskond alustamas.winking smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 09. August 2011, kl 18.46

Tere armsad duellitajad. Tervisega on nii ja naa aga tundub, et hakkab ikka paranemise poole kiskuma. Vähemalt püsib toit sees ja sellega seoses on kaal hakanud tasapisi tõusma ka. Trennitegijat sellel kuul minust pole, nii et võtan vastu selle mis tuleb.
Loodetavasti septembrikuus olen jälle korralikult rivis. Eks ma reedeti kaalun ikka kui vähegi võimalust. Nii, et halvad asjad jäävad seljataha ja uus ja huvitav on ootamas ees....
Aga teie postitusi jälgin pidevalt, selles suhtes ma täielik sõltlanesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 09. August 2011, kl 19.09

Rõõm kuulda,et paranedthe finger smiley
Aga ega sa ometi ei taha nüüd öelda,et astud duellist väljaeye popping smiley
Ära seda küll tee.Ega minagi pole teab mis suur asi duellitaja aga noh...ma üritaneye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 09. August 2011, kl 19.15

Ei-ei armas camomilla, duellist ma ei loobu smiling smiley Reedeti olen kaalumas! Lihtsalt ma praegu ei märgi oma sööke üles ega tee trenni jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 09. August 2011, kl 20.13

Tubli kakukethe finger smiley
Minu vana kere on ka pisut viletsaks jäänud,täna tegin taas seljale liiga, nii et minu trennitamised on ka trennitatud mingiks ajakseye rolling smiley
Aga ega vist midagi see ei muuda ka eriti,püüan ja punnin aga tulemused...eh,nigelad.
No pole viga,ehk saab veel asjagi minust.Ja no sinust kohe päris kindlastismiling bouncing smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 10. August 2011, kl 19.33

Tere.

Tore, et me ikka ridades püsime ja ka kaal on "ilus", maaõhk ja värske hein mõjuvad kaalule hästi, kasvab teine, aga eks siis reede näissmiling smiley)
Kõigile head kõhnumist, suve jätku ja Kakuksesele tõvest kosumistwinking smiley)

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 10. August 2011, kl 19.35

SRY: Kakukeselesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 12. August 2011, kl 06.53

Tere hommikut! Minu kaal oli täna hommiku 81,8grinning smiley nii et tulemus on -0,900g...

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 12. August 2011, kl 07.33

64,5 kg hommikul- seega kaal õnneks seisab, kuigi kartsin et peale sellist langust hakkab salvestama ja tõusma ka. Teosammul läheb paremaks, loodan et varsti olen jälle rõõmus ja roosa. Teile kõigile palju tänu, et olemas olete!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.48

Tere hommikust sõbrakesed!
Minul pole midagi rõõmustavat,kaal plussis nagu kartsingisad smiley
+700 ehk siis 80kg
Täna on kohe kuidagi eriti masendav hommik:vihma kallab,ilm on pime,tervis kehv....ja no muidugi see kaal..Oeh,nii hea on vinguda ja nuriseda vaheleye rolling smiley
Mingist trennist või keplemisest ei saa ma unistadagi, selg haige taas ja need harjutused,mis seljale ette nähtud ei ole küll trenni eest.See meenutab rohkem mr.Beani hommikuvõimlemisteye rolling smiley
Mul on olnud nüüd aega siin jälle mõtlemiseks ja analüüsimiseks ja hakkan jõudma arusaamisele,et no ei ole kõigile ette nähtud olla ilus ja sale ja nõtke ja sihvakas...ma olen kaaluabis olnud
7(!)kuud ja saavutused...vaid -4 kilo. Muidugi on hea,et need 4 kilo on ilmselt jäädavalt läinud,ma olen harjunud toituma tervislikult, kokkan rohkem kui varem, pähh-toidud on menüüst väljas, füüsiline liikumine on muutunud meeldivaks harjumuseks...
Vabandan nüüd kõigi kaasduellitajate ees oma vingu-jutu pärast,aga just selline meeleolu mul täna onsad smiley ja vahel on hea seda välja öelda.
Aitäh teile kõigile,ilma teie abita ei oleks ma kindlasti nii kaugelegi jõudnudsmiling smiley
Ja ma luban,et enam ei virise...nii paljuspinning smiley sticking its tongue out
Ilusat algavat nädalavahetust!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.49

Tere hommikust, 80,4 kg. Paraku käivad minul naisteasjad käsikäes kaalutõusugatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 12. August 2011, kl 09.59

Hommik.
Minu kaal siis 80,4 - ehk siis viimasest teatamisest +1,0. Seda oligi arvata, et puhkusel on raske end joonel hoida - kui ikka toitumist kirja ei pane, siis ikka tuleb seda ülesöömist kuhjaga. Nüüd tööl tagasi ja hommikul esimene asi - toidud kirja! Kuidagi mõjub see hästi distsiplineerivalt. Enda kohta võin kindlalt seda väita, et kui trenni ei tee, siis kaal ei liigu. Ootan juba seda 20.augustit - siis linna tagasi ja kohe trenni! Ei ole see rattasõit minu jaoks - no suure hädaga suudan end välja ajada! Tublid on need, kes suudavd päevade viisi ratast sõitasmiling smiley Linnas aga pole mingit probleemi käia nädalas 5x trennis. Ja kui trennist tuled, siis no ei ole seda hullu söömist - ja kui on ka isu, siis boonuskaloreid ju saab kasutada. Nii et vindun veel järgmise nädala ja siis hakkan ilusaksspinning smiley sticking its tongue out
Kogu aja jooksul on kadunud tegelikult ainult 3,5 kilo, aga mis on naljakas, et teatud riided lähevad selga, mis varem ei mahtunud - ja isegi siis, kui kaal oli väiksem! Oleks pidanud ennast ka mõõtma, kui alustasin, aga noh... Riiete järgi on näha, et ümbermõõdud on kahanenud - ja see ju super!
Ja veel - HEA, ET KÕIK OLEMAS OLETE!!! Üksinda pusides ilmselt oleks juba käega löönud.
To Camomilla - kirjuta rohkem, mõnus sinu kirjutisi lugeda (võid ka vingudasmiling smileysmiling smileysmiling smiley)
To Kakuke36 - saa terveks! Kõigepealt tervis ja siis kaal!!
Päikest kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 12. August 2011, kl 10.12

hommik, minul täna 86,7 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 12. August 2011, kl 10.44

To Zant: aitähsmiling smileyEks ma olen selline nats lobiseja tüüp,ja blogis ei taha ju ka kogu aeg risustada. Pealegi,mis ma ikka sinna kirjutan kogu aeg-tulemusi niikuinii erilisi polespinning smiley sticking its tongue out
Aga mis nüüd mõõtudesse puutub,siis mina olen end mõõtnud küll,vahelduva eduga üle aasta. No on tulemusi ka,kõige rohkem on läinud cm-d reielt. Aastaga 7cm-pole pahaeye rolling smiley Eks teised mõõdud on ka kahanenud aga mitte nii palju. Sa võid ju praegugi alustada mõõtmisega. Mina võtsin aluseks mingi tervisearengu tabeli ja lisasin veel omalt sinna õlavarre mõõdud ka.
Tegelikult mul on tunne,et mul on see kaalulangetamine kinnisideeks muutunud ja vot enam pääst seda välja ei saa.Ja nii ongi nokk kinni,saba lahti. ja kui saangi siin Soomemaal üksi elades kenasti toimetada,siis Eesti minnes läheb see kõik juba teisel päeval vastu taevast. nagu ogaraks läheks peastspinning smiley sticking its tongue outSamas mõtlen küll,et oi oi see ei sobi suhu pista ja ups! juba läks.No mis kaalu sa niimoodi jälgid siis.Oeh,ma ju lubasin,et ei vingu enamgrinning smiley
Olge tublid!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 12. August 2011, kl 19.42

Eks me kõik viriseme vahepeal.Minule tekitas probleeme ööse töö juures söömine..Kuna meil on 4päeva(2päeva 07.00-19.00 ja 2päeva 19.00-07.00) tööl ja 4päeva kodus..Õhtuse vahetuse ajal läheb ikka kõht tühjaks,aga nüüd loobusin ööse praadide,suppide söömisest.Võtan porgandid,õuna,banaani jne kaasa.Ja see kõhuke ei käi ka korralikult läbi.Aga tahaks ikka kaalust alla saada,nii et üritan ikka,aga siiamaani ei ole hästi õnnestunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 13. August 2011, kl 20.36

Tere laupäevaõhtutsmiling smiley

Niiiiiii..., õhtu, jesssmiling smiley tööd tehtud, lapsed saunatatud ja nüüd veidi aega istuda. Kaal nagu kardetud värske maa õhu ja rammusa heina peal plussis, siis 69,5 seega 500g lisaks. Aga ehk nüüd uuel nädalal ilmad paremad saab õues rohkem olla ja siis ka pole aega nii palju kappe mööda kolistada.
Nüüd lähen teen väikese veinismiling smiley

Ilusat õhtut ja edukat uut( viimane puhkusenädalsad smiley) nädalatsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 14. August 2011, kl 07.03

Tere väga varahommikust!

Ükski vähegi normaalne inimene ei istu pühapäeva hommikul kell 7 arvuti taha ja ei kola KA lehelspinning smiley sticking its tongue out
Aga kuna olin sunnitud voodist välja ronima (kamp pidulisi otsustas minu akna all jätkata ilmselt kuskil baaris alanud diskusiooni teemal soomlaste ja eestlaste vahelised sõprussuhted) angry smiley,ei mõistnud midagi muud tarka teha.Kuna kõik meie järelejäänud duellitajad on oma kaalunumbrid ilusti esitanud, otsustasin meie tabeli valmis teha ja ka natuke värvilisemaks muutasmiling smiley Loodetavasti nüüd keegi ei pahanda,aga mõtlesin meid natuke turgutadaspinning smiley sticking its tongue outJa nimelt punase värviga,see mõjub alati. Meie selle nädala seis on päris kehvake ja eks olen minagi selles süüdieye rolling smileyAga...meil on veel ees 3 nädalat ja need,nagu näete,olen rõõmsalt juba ette roheliseks teinud,sest NÜÜD peab end käsile võtma. Eelkõige pean silmas muidugi iseennastsmiling bouncing smiley
Kui nüüd kellelegi teist selline tabeli väljanägemine ei meeldi või avastate vead,andke kindlasti teada,parandan need.
Päikselist pühapäeva!

TABEL

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. August 2011, kl 10.57

marliis15, kiidusõnad sulle, sa olid see nädal ju kõige tublim. Aga tabel on väga hea. Tublid olete, aga nüüd võtame end käsile, kõik, kes me siia jäänud oleme, me ju oleme tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 16. August 2011, kl 08.51

Mina lähen loodetavasti nädalasele puhkusele ja ei saa kaaluda reedel. Loobuda ma teie mõnusast seltskonnast aga mingil juhul ei tahaks. Nii, et kas paneksite tänahommikuse kaalu 64 ehk reedel minu andmetesse kuigi kardan, et tulen reisilt korraliku kaalutõusuga winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 16. August 2011, kl 08.57

Hei kakuke!
Panen su kaalu kirjasmiling smiley
Puhka mõnusalt ja ära stressa. Ja otse loomulikult ootame me sind tagasi-vahet pole kas plusside või miinustega,peaasi,et vead meiega lõpuni väljathe finger smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 17. August 2011, kl 07.27

Eelmine nädal olin jah kõige suurema langusega,aga kokku võttes olen ma ikkagi juurde võtnud,mitte maha.....aga üritan ikka edasi..

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 20. August 2011, kl 07.11

Tere sõbrakesed!
Ei saanud eile arvutile ligi,kuna jooksin(minu puhul antud hetkel ei ole see muidugi kõige õigem sõna) arstide vahet. Tulemuseks siis see,et järgmisel kuul tuleb ette võtta siiski seljalõikussad smiley
Muidu ma oma hädadest lahti ei saa.Aga ma ei ole õnnetu,sest need valud on mind lõplikult ära väsitanud ja korralikult räsinud.ja tean eelmisest korrast,et peale seda saan jälle normaalset elu elada.
Kaalurindel läheb väga visalt,sest liikumine on 0.Seega jääb mul üle ainult toiduga ja kaloraazhiga jälgida.Pisike miinus siiski tuli,-200gr ehk siis kaal hetkel 79,8kg. Nüüd on lootused kõik teie peal sõbrakesedspinning smiley sticking its tongue out Teie peate nüüd tõsiselt meie tabeli rohelise värvi eest seisma.Ja usun,et te seda ka teete,sest te olete kõik tublidthe finger smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. August 2011, kl 09.10

Kahjuks pean pettuma endas ja ka teistele pettumust valmistama. Paar nädalat veel, siis hakkab normaalne töö ja tekib ehk rutiin söögiaegades ja kõige enam meeldib just see, et külmkapist eemalsmiling smiley
Igaljuhul oli kaal eile hommikul masendavalt 81,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 20. August 2011, kl 09.50

Hellõu!

Mina ei ole ennasat veel kaaluda saanud, katsun homme hommikul numbrid edastada, aga tundub, et ega erilist miinust ei olesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 21. August 2011, kl 17.21

Hei kullakesed!
Kus te kõik olete? Tahaks varsti tabeli ära teha. Muidugi on homme lõunani aega,aga ma hakkasin juba muretsemaeye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 21. August 2011, kl 21.32

Õhtust!

Mina raporteerin pidulikult, et puhkus läbi, maalt tagasi ja rammusa toidu peal lisandus 200 grammi, seega siis 69,7. Aga homsest algab uus elu ja ei grammigi juurde enamsmiling smiley (loodetavastsmiling smileysmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 23. August 2011, kl 07.49

Tere hommikust sõbrakesed!
Kahjuks ei ole ma saanud kõikide andmeidsad smiley
Kuid tabeli tegin siiski ära ja saan muidugi lisada veel. Loodan väga,et 2.septembriks ma päris üksi ei jääsmiling smiley
Ilusat päeva kõigile!
TABEL

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.