Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 23. August 2011, kl 09.43

No tere hommikust! Mina pingutan kindlasti septembrini ja muidugi ka veel edasi. Tahaks seda esialgselt pandud eesmärki ikka kätte ka saada. Sinnani vaja veel peaaegu 2 kilo kaotada. Käisin mõnusal reisil ja õnneks lisandus vaid 400g- selle siis üritaks reedeseks kaalumiseks maha saada. Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 23. August 2011, kl 16.28

Jälle olen mina see kes ei ole ikka veel jõudnud oma kaalu öelda....Laupäeval käisid pesamunal külalise,sai 3aastaseks ja nüüd mõlemad lapsed haiged..peab nendega tegelema...aga minu kaal 81,9 ehk siis +100g juurde....aga ei lase pead norgu,eks see oli see lapse sünnipäev...

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 23. August 2011, kl 17.15

Lisasin mariliis15 su tabelisse

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 26. August 2011, kl 07.52

Tere hommikust!
minu kaal siis täna hommikul 79,7 ehk -100gr.Noh isegi hea tulemus,sest liikumist mul praktiliselt ei olegi.Söögiisu ka eriti mitte,söön lihtsalt selleks,et rohtusid võttaeye rolling smileyAga nagu näha,hoiab keha kramplikult kinni ka selle pisku,mis suhu läheb.
Ilusat päeva jätku!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 26. August 2011, kl 08.14

Tere hommikust!
Minu kaal on 64,1- seega juures 100g. Pole hullu sest trenni pole teinud 3 nädalat (täna lähen!!!) ja nädalajagu sai nüüd reisitud ka ning pole elus enne nii palju hamburgereid pistnudwinking smiley Seega +100g aga rühin ikka edasiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 27. August 2011, kl 06.49

Eh kakuke,kas tõesti oleme sinuga kahekesi jäänud ses raskes võitlusessad smiley
Loodetavasti ikka mitte.
mina sain siis eile arstilt teada,et veel ei lõigata mu selga,aga range puhkereziim ja ravimikuurid ootavad mind küll,ja seda veel kaks kuudsad smiley see aga tähendab seda,et ei mingit trenni ega keplemist,mõõdukad jalutuskäigud vaid. Iga päev mõtlen,et ei täida enam päevikut ja ei kaalu sööki,aga...see on juba nii harjumuseks saanud,et eneselegi märkamatult teen sedasmiling smiley ja mis mul siin muud teha ongispinning smiley sticking its tongue out
Igatahes loodan,et teised duellikaaslased ka ikka endast veel märku annavad,ei ole ju jäänud enam palju,nädal vaid!
ilusat nädalavahetust!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 27. August 2011, kl 17.08

Tundub küll jah, et kuigi me alustasime päris suure kambaga siis järele jäänud on ikka imevähe sad smiley
Kartsin et mina ise olen see, kes pooleli jätab aga hetkel pole veel loobumismõtteid. Praegune kaal on 64 , esialgne pandud eesmärk on 62,8 (kaaluabi ise pani). Tegelikult igatseks väga näha 5-ga algavat numbrit.
Kahjuks on ka minu tervisega hetkel päris suured probleemid ning ei teagi mis ja kuidas üldse edasi... Trenni saan ja võin teha aga kahjuks on kuuajaline paus sisse tulnud. Aga kallis camomilla, rühime ikka edasi eks winking smiley Vähemalt septembrini ja mina jätkaks ikka veel- võimalik, et siis juba mõnes uues grupis või kasvõi kahekesi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 27. August 2011, kl 17.34

Tundub,et kahekesi ongi kõige mõttekam duelli pidada,tegelikult duell kui selline käibki ju kahekesispinning smiley sticking its tongue out,sest siis tekib see moment,et kuidas ma ikkagi teist alt vean.No vähemalt mul on küll nii,et hakkab nagu häbi või niieye rolling smiley
see ei tähenda muidugi nüüd seda,et teised meie kaasduellitajad ei võiks lõpuni pürgida,kindlasti mitte! ootan ikkagi esmaspäeva lõunani kõigi järelejäänute andmeid...
Mis tulevikku puutub,siis ma ei tea,kas julgengi enam siin midagi duellitada,pealegi oled sina minust siiski palju tublim olnud(jätame terviseprobleemid praegu kõrvale),mina kükitan oma kaaluga ikka enam-vähem samal kohal ja kuigi ma ei tahaks loobuda oma soovkaalu saavutamisest,tundub,et see on ikka pagana raske...Kui mitte võimatueye rolling smileyVähemalt hetkel tundub mulle küll nii. See teeb mind natuke kurvaks,tean küll,et kõik,mida alati tahan saavutada,tuleb väga raskelt,aga kui ma loen siin blogidest,kuidas paljudel see ikkagi õnnestub,siis kardan,et mu unistus jääbki unistuseks...
Aga vaatame,mis tulevik toob ja ma ei ole kergelt loobuja ja allaandja tüüpsmiling smiley Üritan kõiges siiski näha ka midagi positiivset. Nii et, lipp kõrgele ja saba rõngasse!
Ilusat laupäeva õhtut!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 27. August 2011, kl 17.56

Ära heida meelt sest minu kaalulangus on tegelikult olnud väga aeglane. Ma armastan kohutavalt süüa confused smiley Vahepealsed 3 nädalat olid nii jubedad, et söök ei püsinud lihtsalt sees ja ise olin ka nagu zombi... Nüüd hakkan tasapisi taastuma ja kaal ka ei lange enam... Teisalt jälle- duelli alustasin 71kg pealt ja nüüd 64... pole just ideaalne aga päris hea. Eputan juba lühikeste seelikutega ja minu motivatsioonikuluvad lähevad ka juba jalga!!! Ma olen endaga juba peaaegu rahul. Kindlasti ei raatsi ma praegu käega lüüa sest kapis on veel selliseid riideid mis selga ei lähe....
Järgmisest nädalast hakkan tegema trenni jälle korralikult ning tahaks soetada selle kurikuulsa trennivideo ka mida siin promotakse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 27. August 2011, kl 18.40

No vot,see ongi see,mis mind siin nii kõvasti kinni hoiab,see üksteise toetamine ja julgustaminethe finger smiley
ka minul on kapis paar motivatsioonihilpuspinning smiley sticking its tongue out ei tea küll,kuidas ma olem soetanud suvel endale kappi ühe T-särgi ja ühe trikoomaterjalist tuunikaconfused smiley Ja mõlemal hilbul on probleemkohad(loe kitsaskohad) käised.Täpsemalt öeldes õlavarre kohad.No need on probleemiks mul kogu aeg olnud ja mul lausa kompleks sellest,suvel naljalt varrukata esemeid ei kanna. Aga...ma olen nüüd korralikult 1 kuu vältel iga päev teinud kuivharjamist probleemsetele kohtadele,õlavarred sh.,ja teinud ka mõõtmisi.Ning täna leidsin,et õlavartelt on kadunud 2 cmthe finger smileyEi tea küll kuhu,eks olespinning smiley sticking its tongue out
Ja hantleid näpin ka igal õhtuleye rolling smiley Seda ma veel tohin ja saan teha. Point siis selles,et taas leian kinnitust: ole ikka visa ja järjekindel!
Ja veel kakuke,aitäh sulle toetuse eestthumbs up

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. August 2011, kl 08.59

Tere, ma juba ka mõtlesin, et mis duellitaja nüüd mina olen, mul algas see nädal lapse sünnipäev, siis tuleb kohe enda ja siis mehe ja siis mina pean alla võtma. Mõtlesin juba, et loobun ja nüüd lugedes teie plaani kahekesi jätkata......Unustage ära, näitan julgelt oma suuuuuuuure + ära ja võibolla veel ka järgmine nädal, kuid siis tuleb kaalulangus, vähemalt peab oma unistused ükskord täide viimagrinning smiley Kaalusin siis reedel 82,8 kgeye popping smiley Häbi mulle selle-eest, aga ise sõin, ise kosusintongue sticking out smiley Lähme aga sealt 2.septembrist ka edasi......

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 29. August 2011, kl 17.30

No nii kallid kaaslangetajad.Ega meil siin midagi rõõmustavat muidugi polesad smiley
Panen uue tabeli,eks saab lisada veel hilinejaid.
Üks nädalake veel,üritame ikka viimase nädala roheliseks saada,ekssmiling smiley
TABEL

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 29. August 2011, kl 20.15

Väga hea, et sa KurrNurr ka veel meiega oled! Rõõmustada pole hetkel millegi üle jah sest ma ikkagi iga päev kaalun ja hetkel on nädalavahetusega lisandunud jälle natukene.... Lubasin, et tänasest hakkan jälle korralikuks ja trenni tegema- pisikese tiiru tegingi rattaga.... Varsti lapsed lasteaeda ja siis vast jääb rohkem vaba aega ka enda jaoks. Mina jätkan kindlasti ka peale 2 septembrit aga üritame tõesti siis selle nädala roheliseks saadasmiling smiley Oleks vaja 1,3 kilo vähemaks saada siis oleks ikka väga õnnelik. Aga aias on ahvatlevad õunad, tomatid, kurgid... Arbuusiga oli väike vahe aga täna õnnestus siis üle poole päris suurest arbuusist ära süüa sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 30. August 2011, kl 09.55

Minu viga on see,et ma ei suuda oma kaloreid täis süüaeye rolling smiley
Hetkel on täiesti säilitamise moment,aga no pagan,ma ei taha ju säilitada seda kaalu,vaid langetada. Eile arutlesime sõbrannaga teemal,kuidas armastada iseennast ja oma keha....Valus teema,minu jaoks. Ma küll üritan ja püüan aru saada sellest, kuidas kõik on mõtlemises kinni;et kui ma ei armasta oma keha,siis ei toimugi midagi head;et kõik need füüsilised hädad on seoses suhtumisega jne. kohati tundub see kõik nii mõttetuna...Ma ju püüan kõigest hingest teha kõik,et mu keha oleks terve ja vaim tugev...aga siis tuleb hetk,kui tunnen,et ei jaksa enam pingutada,sest tulemusi ju ei ole...
See ei ole nüüd vingumine(lubasin ju kunagi,et ei vingu enamspinning smiley sticking its tongue out ),vaid lihtsalt selline mõttevälgatus. Kuidas teie,kallid kaaslased, tunnete? Kas teie armastate iseennast ja oma keha? kas tunnete,et teete seda piisavalt? Mul on tunne,et hakkan juba segi keerama siin selle kodusistumisegaeye rolling smiley Aga vahel on vajadus sellisteks arutlusteks...

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. August 2011, kl 12.25

Jube raske on sind lohutada camomilla. Mina olen kahjuks üks neist inimestest, kes on pidevalt rahulolematud. Lisaks veel see, et kui ma mingi asja ette võtan ja kui ei õnnestu siis loobun väga kergesti. Ma siin juba kunagi alguses mainisin, et kuni 30nda eluaastani polnud mul absoluutselt mingit probleemi kehakaaluga. 169cm juures kaalusin keskmiselt 53-57 kilo olenevalt siis aastaajast vist smiling smiley Aga siis sündisid lapsed, mees tahtis ikka korralikku sööki ja pidev küpsetamine....
Ma olen alati väga hästi süüa armastanud aga enne lapsi olin lihtsalt igas mõttes nii aktiivne, et eks ma neid kaloreid siis kõvasti põletasin ka. Lastega kodus olles ja mänguväljakul liivakasti ääres istudes seda kahjuks teha ei saa...Kusjuures ise nagu ei märganudki, et neid nii palju lõpuks selga jäi.... Suurem laps mainis paar korda, et emme kuna sa ka nii ilusaks ja kõhnaks saad kui tädi... Appi, ma olen oma õest alati kõhnem olnud!!!! Hullumaja. Kui laste isaga teed lahku läksid siis kadus ka nagu mõte pingutada- hea, et vahepeal juuksuriski käisin...
Igatahes siia KA tulin siis kui ma sain teada, et mu sõbranna väga hea välimuse taga on just KA liitumine. Alustasin mais 73 kilo pealt. Esimese hooga läks ikka üle kilo nädalas aga loobumismõtted tekkisid ka väga kiirelt kui ühe nädalavahetusega õnnestus suure vaevaga maha saadud 3 kilo uuesti selga korjata!!!
Igatahes hambad ristis ma siin siiski jätkasin kuna tellisin teenuse ju terveks aastaks. Väga mõnus on, et siin lohutatakse ja antakse ka vahel ideid, et mis ja kuidas...
Motivatsiooniga on nii ja naa... Ostsin talvel endale kuluvad- kaubamajas oli mingi soodukas ja mulle väga meeldisid need. Kuna aega oli nii vähe siis vaatasin, et pikkus sobib ja ümber ka läheb- nooh, jalga panin need alles kodus ja siis selgus, et kõht ei mahu mitte kuidagi sisse ära ja sääred ka ülikitsad... APPI!!! Mis sest et alega ostetud- need maksid ikka korraliku summa isegi siis sad smiley Igatahes panin ma need eelmisel nädalal jalga kui töökaaslastega väljas käisime ja sain selliseid komplimente!!! Igatahes söögiisu vähenes ikka kõvasti winking smiley
Täna jälle on selline jamam päev- korrastasin arvutis pilte ja uskumatu aga talvel tehtud piltidel ja nüüd suvel tehtutel polegi mingit vahet. Paks mutt vaatab ikka vastu sad smiley Et mitte päris masendusse langeda siis panin endale juuskuriaja ja täna näiteks käisin kosmeetikus smiling smiley Üritan mitte masendusse langeda ning tegeleda asjadega, mis annavad rohkem energiat. Minu võlusõna ongi trenn ja liikumine- ainult söögi piiramisega minul kaal ei vähene. Ja üldiselt olen loobunud ka alkoholist sest see annab nii meeletult kaloreid smiling smiley
Mina lubasin endale, et kaal algab jõuludeks 5-ga. Sinnani pean väga pingutama ja eks siis hiljem pingutan, et seda hoida. Aa, ja mis on naljakas- laste vahepeal kaalusin 64-65 kilo ja ulusin, et ma olen paks. Nüüd kui sain uuesti 65 peale siis mõtlesin, et pole mul mutil veel häda midagi winking smiley
Hetkel on veel sõbrannad minust kõik kõhnemad- on mille nimel pingutadawinking smiley Nii, et tegelikult motivatsiooni jätkub.
Vabandan, et sai pikk jutt- olengi täna sellises imelikus tujus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 30. August 2011, kl 16.53

Tere tulemast Imelike Tujude Klubisse kakuke!smiling smiley
iga päev mõtlen,et nüüd ei tohi enam sellest kaalulangetamisest nii palju mõelda, et see ongi mul mingi kinnisidee juba ja et see ei vii kuhugi,ainult masendan ennast...ja mida ma teen kui algab uus päev? Ei ole netis ajalehed need,mida ma esimesena lahti võtantongue sticking out smiley ikka KA lehekülg ja eneselegi märkamatult täidan juba päevikut...Ei ole selles midagi paha,muidugi mitte,aga mulle endale tundub see juba masohhismina:täidan päevikut ja kaalun toitu ja saan mõnikod ka tasakaalu jne,jne.Tulemus: 0. Ja see kestab.Küll proovin nii ja proovin naa,ei mingit muutust.Siit kerkibki küsimus,siis milleks see kõik? Nojah,eks see ole ka üks ajaviitmise viis ja suhtlemine,kuigi ma isegi ei blogi enam,aga selle kõige eesmärk peaks olema ju ikkagi kaalulangetamine. See on aga mul olematu. Natuke totakas jutt ehk,aga nagu sinul,nii on ka minul täna imelik tuju,isegi mitte kurb tuju,aga just imelik...Mul on tunne,et kohe,kohe muutub midagi minu jaoks väga oluliselt,aga mis see on ja kuidas see toimub,ma ei teaeye rolling smiley
Igatahes,selle pika ja ehk segase jutu lõpuks tahan öelda,et see kolm päevakest,mis 2.kuupäevani jäänud on,püüan olla tubli ja teha nii,et mu lõpptulemus jääks ikka roheliseks,olgu siis see number missugune tahes.
sest tegelikult me oleme olnud tublid ja oleme ka edaspidi ja ikka toetame üksteist,on ju?the finger smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 31. August 2011, kl 07.02

Muidugi toetame, nii tore on teie kirjutisi lugeda, kusjuures ka minu esimene leht, mille ma netis avan, on KAsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 02. September 2011, kl 07.13

No tere hommikust! Peaksin vist rõõmus olema sest -100g kadunud. Kaalusin hommikul täpselt 64kg. Kindluse mõttes tõstsin ka kaalu ühest seinast teise, et oleks ikka täpne. Eesmärk kaaluda septembriks 62,8 läks luhta. Samas võtan asja positiivselt- sinna pole enam palju maad minna ja suurem tee juba läbitud.
Tegelikult oli kolmapäeva hommikul kaal 63,5 aga eile sai 1 septembri puhul patustatud liialt magusaga. Arvan, et see pool kilo lihtsalt sattuski sinna.
Jõudu ja jaksu! Loodan teiega aga kindlasti veel jätkata kallid camomilla ja kurrnurr.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. September 2011, kl 11.29

tsau, 82,4 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 04. September 2011, kl 08.37

Tere kaunist pühapäeva!
Sain ka arvutile ligispinning smiley sticking its tongue out
Reedel reisisin siis kodumaile Tartusse,et ennast veidi aega nüüd siin end turgutada ja puhata. Kaalusin end reede hommikul ikka ka enne kui reisima hakkasin.Ja no...õnneks tuli ikka miinus,väike küll aga ikkagieye rolling smiley Kaal siis 79,4 ehk siis -300gr
Ma tõesti ei oska praegu öelda kas olen valmis edasi duellitama,pealegi olen ma väga kehvakene kaalulangetaja. Aga mõtlen veelsmiling smiley
Olge tublid!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 05. September 2011, kl 08.23

Tere kaunist esmaspäeva hommikut!
tegin valmis meie tabeli,ilmselt rohkem andmeid enam ei tule,seega panen selle ka välja.
Tore,et saime ikkagi sel nädalal read roheliseksthe finger smiley
Minul on ikka haletsusväärselt väikesed saavutused,et peaksin ikka korralikult häbenemaeye rolling smiley
3 kuuga ainult 0,9gr kaotada,naeruväärne.Ja seepärast ma siiski enam ei jätka mingit duellitamist,nokitsen vaikselt omaette edasi. See aga ei tähenda seda,et ma KA ja teie tegemisi ei jälgiks,oh ei, olen ikka teile toeks ja kui tohib võtan vahel sõna kasmiling smiley
Kakuke on olnud meil kõige tublim ja suured kallid sulle selle eestthe finger smiley
Tegelikult on minu arust kõik tublid,kes siin KA-s üldse tegutsevad.
Ikka rõõmsalt ja lootusrikkalt edasi!!hot smiley
TABEL

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 05. September 2011, kl 08.40

tere hommikust!
Kahju lugeda, et sa camomilla enam edasi duellitada ei taha. Minul KA oldud aja jooksul maha läinud kokku 9 kilo. Alustasin maikuus. Kuna selga läheb palju ilusaid riideid (miniseelikud peavad veel ootama -5kg) siis oleks nagu motivatsiooni piisavalt. Eile alustasin ka JM treeningutega. Nii, et eks ma siis ka pingutan üksi edasi niikaua kui kaal algab 5-ga.
Aga edu teistele ja väga mõnus oli duellitada- ikka pingutasin, et ei peaks reedeseks kaalumiseks +näitama winking smiley
Kõikide soovide täitumist teile!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.