Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 10. May 2010, kl 08.53

Krista 164/103
Kiisumiisu160/75
Kaalumine toimub reede hommikul, Soovitavalt peale ärkamist, wc käimist. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 10. May 2010, kl 13.22

Sobib! Ma loodan,et duellitamine motiveerib!Reedeni siis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 13. May 2010, kl 21.57

Nii homme on siis see suurpäev. kuid ma kardan seda nagu tuld. Olen viimastel pävadel kole palju patustanud. sad smiley vitsa mulle vaja anda. Loodan et sul läheb paremini kui mul. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 14. May 2010, kl 06.10

Kaal on siis

Kiisumiisu78 84,7kg

Sõin mis ma sõin aga 300g on ikkagi alla läinud. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 14. May 2010, kl 09.02

Pole mitu päeva aega olnud kirjutada.Tabelid kõik täitmata ! Hull nädal olnud ja peale selle ühelt sünnalt teisele.See on mulle ka kätte maksnud.
NIISIIS:
täna hommikul 104,2 kg

APPI;APPI +1kg võrreldes eelmise kaalumisega.

Tänasest hakkan jälle korralikuks!Tööl täna spordipäev ja hea algus kohe tehtud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 14. May 2010, kl 11.08

Olen tahtnud juba pikemat aega küsida et kuskohas sa tööl käid? kuidagi väga tuttavlik on kõik see millest räägid. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 17. May 2010, kl 08.40

Laiguline olen

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 20. May 2010, kl 13.49

Homme siis kaalumisepäev.Kergemana ma enast ei tunne aga enne homset ma kaalule ei astu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 20. May 2010, kl 19.46

oh jah ära parem tuleta kohe meeldegi sad smiley ma pole muud teinudki kui ületanud igat normi. nutma ajab. päeval kõik ok ja siis jälle hakkab sama jama kell kukub neli ja mul on selline mega söögiisu ja kui ma siis ei täida ennast hakkab magu valutama ja kui ma täidan ennast siis hakkab KA maguvalutama. nii et tee mis tahad. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 21. May 2010, kl 06.27

Nii mina siis täna hommikul rõõmsalt 85kg thumbs down täielik õudus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 21. May 2010, kl 09.57

Lõuna-Eestis muutusteta!!!
hommikul siis kaalule ja....104,4 seega +200g


Kartsin hullemat.Kaal seisab põhimõtteliselt juba natuke üle kuu paigal.
Ma pole kade tüdruk üldiselt, aga kui teiste numbreid vaatan (selliseid mis on kas või 5 kilo vähem kui minul) siis kripeldab küll natuke seal südame all kõige tagumises nurgas miskit. KUI ma saaksin kaalu 80kg-ni siis oleksin juba rinnust saati või sees. Ja kui 70 ära tuleb siis silmini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 21. May 2010, kl 11.47

jaa vot ma tahaks ka kuidagi aru saada et miks see minu iseloomuke on mind alt vedanud. sad smiley
pole hullu püüame kuidagi ikka edasi ja see nädal ei sammukestki tagasi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 26. May 2010, kl 09.57

Nonii.Reede hakkab lähenema ja mul arvas kõht et nüüd on siis paras aeg streikima hakata. Nii kitsi on et ei anna mitte midagi kätte mis sisse on läinud. Jama värk.Kui nii siis olen jälle plussitüdruk. Kaalul küll käinud ei ole, aga tunne on küll nats kergem. Olen püüdnud õhtul peale kella 6-7 mitte süüa ja on ka õnnestunud. Erand oli eile õhtul, siis oli va külmkapikutse nii tugev,et nõudis lausa hiiglaslikke jõupingutusi et kapiligi mitte minna. Vaatasin eurovisiooni ja jõin mineraalvett ja kui mõte jälle kapi juurde läks, siis vaatasin telekast ilusaid väikeseid inimesi ja küünitasin vee järele. Vastu pidasin!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 27. May 2010, kl 10.27

Vaata kui tubli sa oleid ju spinning smiley sticking its tongue out Mina alustasin ka kaalu langetamist sellega et kui kell kukkus kuus siis läksin sõin veel oma viimase kõhutäie ja kõik. Pärast kui tuli isu siis larpisin ka vett. Alguses on raske aga nädalaga harjub ära. Lõpuks ei taha enam vett ka. Lugesin kuskilt et 3 tundi enne magama minekut ei tohi süüa. Nii ma ka olen teinud ja hommikuti on õnneks kergem kohe olla ning söök maitseb paremini. Nüüd olen siin kaks nädalat iga päev kolm tassi rohelist teed joonud ja see on mind aidanud ehk siis iga hommikune "geisri külaskäik". Võid ka proovida seda. Lõpetasin päevase kohvi joomise ja asendasin need rohelise teega. Tulemus on väga positiivne ehk siis sile kõht. smiling bouncing smiley Proovisin alguses ilma suhkruta kuid ei suutnud. Nüüd lasen teel ära jahtuda ja panen sinna 1 tl suhkurt ja maitse on teine. Kõlbab täitsa juua. winking smiley Algus on ikka raske ja neid nippe kuidas muuta oma menüüd niiiiii et see omale piinarikas ei ole ja ei tundu mingi kohustusena on suht raske. Olen ka siin viimastel päevadel laiselnud ja eks see annab homme hommikul tunda. Samas nädala alguses sain isegi kaalu korra 83kg peale mis oli minu jaoks täiesti müstika aga hommikul oli kuidagi nii mega kerge olla et pidin kohe sinna kaalule ronima ja üllatus oli suur kui see number vastu vaatas. grinning smiley Kuid nüüd on sellest jälle unistus saanud.tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 28. May 2010, kl 06.13

Nii siis surm siin või siberis!!! smoking smiley

Kaalu siis juures +400g thumbs downthumbs downthumbs down ehk siis 84,4kg

Kätte maksid mulle need looderdamise päevad. Paras mulle hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 28. May 2010, kl 07.06

Hommikul 103,4 ja seega nädalaga -1,0

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 28. May 2010, kl 09.25

Jee!!!! thumbs up Üks meist on vähemalt tubli olnud. Jätkame siis edasi ei sammukestki tagasi winking smiley püüame vähemalt eks ole. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 28. May 2010, kl 09.57

Nii ma nüüd siis lõin meie andmed exelisse sisse ja nüüd saab parema pülevaate selles mis meil toimub.

Kaalulangetamine
10.mai kaal pikkus
Krista 103kg 164cm
Marilin 85kg 160cm

14.mai
Krista 104,2kg `+ 1.2kg
Marilin 84,7kg ´-0,3kg

21.mai
Krista 104.4kg ´+0,2kg
Marilin 85kg ´+0,3kg

28.mai
Krista 103,4kg ´-1kg
Marilin 84,4kg ´-0,6kg

Kolme nädala kokkuvõte
Krista +400g
Marilin -600g
Loodan et ma mööda pole midagi pannud. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 28. May 2010, kl 10.28

Oled kõik rehkendused korralikult ära teinud ja lõppkokkuvõtteks olen kaotaja hetkel ikkagi mina. Ma ei kurvasta,sest 1kg on super. loodan et nüüd hakkab kaal tasapisi jällegi allapoole liikuma. Ühesõnaga olen ühe käpakese juba reeäärepeale saanud toetada. Kui järgmisel nädalal jälle vähem kaalun, siis saan juba kahe käpakesega toetada. Ja kui nii edasi läheb siis saan mõne nädala pärast juba täiga reepeale ronida - ikka selleks et eesmärgijoonele järele kihutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 28. May 2010, kl 13.00

Ei siin ole kaotajaid. Siin on ainult võitjad. See et sul on tõus ei tähenda midagi. Peaasi et omal tahtmist ja peale hakkamist on. Eks need viimased kaks on nii ja naa. Kord on ja kord ei ole. Nagu mul smiling bouncing smiley Aga ikkagi oled sa tubli. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 04. June 2010, kl 08.25

Jälle kaalul ja tulemus kesisem kui lootsin. Eilne töökaaslase sünnipäevapidu tegi oma korrektuurid.Niisiis:

reede 04.06 ja kaal 102,9

Kuramuse raske on ikka kergemaks saada.Vahepeal kui kaalunumber seisab siis tekib tahtmine kõigele käega lüüa. Mul on suureks motivatsiooniks töökoht. Selle nimel olen nõus läbi minema tulest, veest ja vasktorudest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 04. June 2010, kl 10.27

Nii minu number siis täna hommikul 84kg pole nagu paha või mis eye rolling smiley -400g smiling bouncing smiley
Oi Kristake sa ju terve nädalaga ilusti alla võtnud -500g thumbs upthumbs upthumbs up See ju ainult hea ja lausa väääääga hea!!! smiling bouncing smiley Ei ole see sünnipäev midagi nii väga mõjutanud. Püüa juua vett ja teed ja liigu nii palju kui sul võimalik on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 11. June 2010, kl 06.26

No nii mina võin siis ennast küll maha kanda. Kui üks nädal alla siis teine kohe ülesse tagasi. sad smiley
Kaal siis täna hommikul 85kg kõik saavutused tühja läinud. Samas mul ka punased pühad ja see võib mõjutada seega loodan järgmine reede ikka miinus tulemusi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 11. June 2010, kl 08.44

Mina olen endaga täitsa rahul.Võib-olla on see praegu algaja õnn, aga täna hommikul siis 102,2
mis on -700g. Üldiselt läks see nädal luhta, kuna äia sünna oli ja seda veel 2 päeva järjest. Ma jõudsin ka arusaamiseni, et minu sööma peab lõppema hiljemalt kell kolm päeval, siis läheb ka kaal allapoole. Mul on nii aeglane ainevahetus,et hilisem toit läheb otsemaid pekiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 11. June 2010, kl 11.34

Huvitav mul on sina üle ainult hea meel. kas mu oma kaal langeb või tõuseb see mind mingil imelikul põhjusel ei huvita. Aga sinu saavutuste üle on ainult hea meel. ma olen vist veitsa imelik eye rolling smiley eriti viimasel ajal tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 11. June 2010, kl 14.22

Ega sa ometi loobumise mõtteid mõlguta? Mul ka kaal kõikus kolme kilo piires pikka aega u. 2 kuud ja nüüd liigub tasapisi jälle alla poole. Olen ka tähele pannud,et ma ei või öhtul üldse süüa. Pean oma kalorid lõunaks ära mugima ja vett joon kah umbes sama moodi. Pole ju klassikaline toitumismudel või mis? ja pealegi on mul 20kg rohkem võlusid.On kust võtta. Küll sul kah number kahanema hakkab!

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 18. June 2010, kl 08.34

Jälle reede ja kaalupäev. Üllatus,üllatus kaal 103,2 - terve kilo juures! Ma olen ise ikka süüdi kah. Terve nädal ei märkinud toite päevikusse ja palun väga - olengi täiega üle söönud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Kuupäev: 18. June 2010, kl 11.07

Jaa on küll reede ja minu kaal on jälle 85kg kuid ma ei kurvasta. Pigem kurvastusega pean ma tõdema et jätan su maha. confused smiley Saan siia kaalu langetama tulla uuesti alles 9 kuu pärast. eye rolling smiley Loodan et sa leiad endale uue kellega duellitada ja ära kaota lootust. Küll see kaal ka langeb kui vaja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. June 2010, kl 12.00

Palju õnne, kiisumiisuhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Krista ja Kiisumiisu78 duellitavad smiling smiley
Saatis: krista
Kuupäev: 22. June 2010, kl 09.34

See on kurb et ma üksi jään aga sinu üle on mul hea meel. Soovin sulle kõike kõige paremat ja loodan et kohtume siin kaaluabis veel edaspidigi.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.