Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 29. July 2011, kl 09.57

Väiksed tagasilöögid, tänane kaal oli 58,7kg, aga ei heida meelt üldse kohe, puhkus saab läbi ja saan koju köögikaalu juurde grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 05. August 2011, kl 06.42

Hommik, ma lihtsalt ei saa enam aru, mis toimub, mu kaal ei lange enam üldse, mida rohkem treenin, seda hullem asi grinning smiley 59kg näitab juba mitmed päevad selle ndl. jooksul, aga samas mu tark kaal näitab, et rasvaprotsent miinimum ja lihasprotsent maksimum ja kõik tasakaalus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.17

Minu kaal on 61,9 kg, nagu näed, olen ka mina mingil imelikul perioodil, ei lähe enam alla. Pean kiirelt midagi muutma, kas paar korda nädalat tugevamat trenni tegema ehk? Vaatame kuidas järgmiel nädalal läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 07. August 2011, kl 17.54

Mul kõigub 58,6kg ja 59kg grinning smiley juba mitu aega grinning smiley reedel oli 58,6kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.00

58,7kg täna, ei mina oma kaalust aru saa enam viimastel nädalatel confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.05

Hei Naerulind! Ma olen maal, kaalu pole ja oma numbrit öelda ei saa. Ju ma midagi 60 kanti olen, juurde pole tulnud, ehk ainult natuke maha läinud.
Ma järgmisel reedel ütlen kaalu..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 12. August 2011, kl 13.32

Teeme nii grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 19. August 2011, kl 06.30

Hommik, uus reede ja kaalumine näitas 57,7kg smiling smiley

Päikest winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 19. August 2011, kl 19.03

smiling smiley Mul on nii hea meel, et Sul kaal hästi langenud on! Ole edasi sama tubli ja ära unusta mis oli Su eesmärk, et Sa ei võtaks endale kinnisideed, et ikka veel ja veel kaalu alla saada. Vaata, et alla 50 ei läheks!

Minu kaal on 60.2, aga tead mis! Ma ei jälgi enam kaalu, olen nüüd lapseootel ja kuigi ma ei kavatse kaalu päris käest lasta, siis enam jälgima korralikult küll ei hakka.

Ole tubli ja ma usun, et suudad oma kaalu alatiseks sellele numbrile pidama jätta, mida soovid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 20. August 2011, kl 12.05

Me võiks ikka suhelda ja vaadata kuidas läheb üksteisel smiling smiley Palju palju Õnne minu poolt Teie perele, suurepärane uudis smiling smiley thumbs up

Ma ei langetagi enam kaalu, püüan säilitada ja täna vaatasin peeglisse, olen endaga suhteliselt rahul smiling smiley

Edu Sle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.