Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 23. June 2011, kl 10.32

Vabandan et niuke kokkujooksnud tabel. ma ei ole õige arvuti taga ja üldse on kuidagi raske puhkuse ajal tabada arvutitsmiling smiley teen kohe korda kui saan koju!

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: nasser
Kuupäev: 24. June 2011, kl 20.44

Minu 24.06 kaaluks saab märkida 91,4 kg, niiet seekord vaid - 0,2 kg. Sain küll eile jagu vaid kahest kanatiivast, kuid sellegipoolest kaal nagu seisab.
Loodan et mu kaasvõitlejad pole alla andnud ja siiski "orbiidile" tagasi saabuvad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 25. June 2011, kl 11.55

Tere , ilusat jaani teile ja ka kaalumine on vastav jaanile. Minu eilne kaalunumber oli 103,1,mis küll on väike, kuid visa alla tulema, loodan olla järgmine nädal suurema kaotusega, jõudu teile ja kirjutage, kuidas jaanidel vastui pidasite.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: lohekene
Kuupäev: 25. June 2011, kl 23.28

Terekest ka minu poolt. Olin viimase nädala maal lastega ning nagu arvata võiski astun mina täna plusside ritta ehk siis ühe nädlakese kaalus tagasi ja kirja saab tänase hommikuse seiuga panna 96,6kg. Häbi on, et ei suutnud nulliga minna kuna sisimas lootsin, et kuigi maatoit ja maapiim, siis siiski ka maatöö aitab stabiliseerida seda kõike, aga see vist oli ainult meelepete. Olen pettunud ja täna oli ka tänu sellele väga raske toitumist kontrolli all hoida ja ikka tuli isu magusa järele, kuid püüdsin enamuses vaid maasikatega piirduda. Ideaalis tahaks järgmine nädal taas olla alla 96, kuid motsivatsioon hetkel null.

Vastuseks küsimusele, siis meil erilist pidu jaanil polnud, kuna hetkel kiired ajad maal ema juures ning tööpäev venis hommikust vara õhtu hilistundideni (kella 20.30'ni) ning peale seda ootas meid traditsiooniline suitsusaun ja õhtusöök.. ei midagi erilist aga siiski. Pigem oli minu jaosk möödunud nädal katsumus, kuna tegemist ei olnud oma köögi ja söökidega ning süüa tuli, mis valmistati hommikul ja õhtul ning lõunad möödusid rohkem näksides ja siis ka ikka sai ka magusat võetud (kohukese tuutud), et energiat oleks metsas rassida vennaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: rossu
Kuupäev: 26. June 2011, kl 20.45

Tervist! Ma ka endiselt orbiidil.. ja kaaluks 96,6 .. täitsa lõpp kus nüüd tormab kõrgustesse sad smiley

Jaanid möödusid rahulikult. Kuna vahepeal sai väga palju grillitud, siis jaanide ajal ei grillinud ja ei isutanud kaa.. tegime hoopis pitsat spinning smiley sticking its tongue out aga nagu näha - plussi suutsin ikka saavutada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 27. June 2011, kl 11.50

tere!

ka minul + nädal ja kaal 96,7sad smiley

kurb, aga ikka jätkame- teen ühe koraliku tabeli kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 27. June 2011, kl 12.00


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 27. June 2011, kl 12.00

See 2077 oli nii ilus viga, et ma jätsin ta sissesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 28. June 2011, kl 08.04

Tere, minu kaal oli eelmine kord, s.t. reedel 24,06 103,1 ja kus meie tüdrukud on kadunud. Kuidas jaanipäev möödus.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 28. June 2011, kl 08.11

minu oli arvutis mingi x sees ja ma ei näinud uusi kirju, nii et see eelmine kiri tuli juba topelt, kuid arvan, et plusside poolest tasuks ikka edasi üritada ja soovin teile jõudu. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: rossu
Kuupäev: 29. June 2011, kl 08.50

mind ajab segadusse see +/- tabel... Kas teisi kaa?
mul on nt all näha 1,100 ... ja vaatan suure hirmuga, et olen juurde võtnud... kui vaatan tablelit, siis on hoopis tegelt kaal vähenenud. Kas oleks äkki võimalik allapoole miinused numbirtele ette tekitada? tongue sticking out smiley

Mina igatahes hakkan nüüd allapoole rühkima. 3 nädalat haiguslehete sai läbi. Nüüd tööl olles ei ole võimalik iga natukese aja tagant külmkapi poole kõndida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 30. June 2011, kl 10.48

Teen tabeli ümber järgmisel korral, lihtsalt valem arvutab palju oled alla võtnud ja kui juurde võtnud siis matemaatiliselt numbes vastupidi, korrutan kõik miinusega läbi valemis, siis korras..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: nasser
Kuupäev: 01. July 2011, kl 10.37

Kõik on nii vaikseks jäänud - loodetavasti pole te kuhugi ära kadunud ega alla andnud!
Minu 1 juuli kaaluks saab panna 90,0 kg, seega - 1,4 kg.
Kaunist nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 01. July 2011, kl 11.00

Hei!
Olen ikka olemas- kaaluks on 95,7, nii et miinus 1 kg!!

nasser- sa oled super tubli!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: nasser
Kuupäev: 01. July 2011, kl 18.30

Õhtust!
Mul tekkis selline küsimus, et kus kandis te kõik elate kes meie duellis osalevad, et võiks ju teinekord ka reaalses elus kokku saada, või mis teie arvate sellest? Kuigi ega suvel seda aega vist eriti pole, sest kõigil ju käed töid, tegemisi täis. Ma ise elan Tallinnas, Nõmmel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: lohekene
Kuupäev: 01. July 2011, kl 22.21

Nasser sa oled tõesti tubli, et nii palju kohe maha said taas.

Mina annan oma kaalu homme hommikul, kuna täna hommikul läks lastega toimetades meelest kaaluda ning avastasin alles kui kõht juba täis söödud oli (kuigi patustasin täna, siis sain toitumise tasakaalu... esimest korda siin oleku aja jooksul).

Nasser, mina pesitsen ka Tallinnas ja ka Nõmmel. Kus kandis sa ise oled Nõmmel... ma siin Hiiu tänaval smiling smiley

Mul tekkis mõni aeg küsimus/mõte, et kas meie duell on, et iga üks ise rihib omas tempos püstitavate eesmärkideni või teeme n.ö võistlustena a'la, et kes kiiremini 5-10-15kg jne maha saab? Ma tean, et meil kõigil ole erinevad eesmärgid langetatava kg osas, kuid ise tunnen, et privaatselt tehes mulle just kõige paremini ei sobi, sest nii on alati võimalik öelda, et homme olen tublim või maal lastega olles naudin kõike seda mida maal pakutakse... Mis te arvate kas teha n.ö vahe-eesmärkidega või?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: lohekene
Kuupäev: 03. July 2011, kl 21.03

Minu täna hommikune kaal oli 96,0kg. Väike langus võrreldes eelmise nädalaga, kuid siiski õnneks läks! Täna sai lastega laulupeol käidud (pigem neid mehega võidu süles tassida... no ikka andis üks 10 ja teine 18kg) ja tänu sellele lubasin ka endale head ja paremat ehk siis jäätisekokteili joodud ja paar kooki stockmannist ka õhtuks ostetud. Vaatame mida kaal selle peale ütleb.. ühtepidi tugev trenn ja teistpidi patustamine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: rossu
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.02

olen ka endiselt plaanis. Kaaluks võib märkida 97kg .. +400g juures confused smiley

Mina pesitsen Harjumaal, Kiili vallas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.46

Hei!

Nüüd siis on puudu ainult fiskarsi kaal, panen teised tabelissesmiling smiley Olge tublid, mina elan Saku vallas., nii et pole kauge kokku saada sügise poole.

Oh need eesmärgid on raske seada- mul oleks kubjast vaja, kes mind piitsutaks, kui ma ei liiguta.

Ilusat nädalat teile- nädala lõpus olen laagris ja tulen esmaspäeval, siis kirjutan kaalu uue!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.52

Tere, minu kaal oli reedel 103,0, seega maha 100 grammi, mina asun soomes, kuid käin tihedalt kodus ja minu laps elab Nõmmel. Võiks küll mingil ajal kokku saada, vist sügise poole. Praegu ma eriti liikuda ei saa, kuna oli alles nädal tagasi avarii ja olen kodus jalga parandamas. Üritan kappidest hoida eemal, et ainult ei sööks. Muud ju teha ei saa. Ainult olla pikali või istuda jalg üleval. Ise loodan, et järgmine nädal on suurem kaalulangus, kuid kes teab, vähemalt loodan.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.54


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.54


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: lohekene
Kuupäev: 04. July 2011, kl 21.33

Oi kui palju meid ühe kandi pealt ja kõik veel Tallinna ümbrusest. Pakun ise ka välja, et sügisel võiks kokku saada... suvel nüüd selline kiire periood tulemas ning olen ka põhiliselt lastega Tallinnast eemal. Rohkem koduseks ehk Talinnas olen taas augusti lõpust. Kuna maal siiski seda netti õieti pole, siis pole ka hetkel kindel, et kui hästi või halvasti ma saan oma andmeid esitada aga püüan anda parima, et ikka saaks.... seega palun kergemat karistust juhul kui mõni nädal jääb andmata aga kirjutan kõik ilusasti üles ning siis annan tagant järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 05. July 2011, kl 14.56

Pole hullu ma ka see nädala lõpp ära... suvi on selline kaootiline aeg.,.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Kuupäev: 05. July 2011, kl 14.59


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: rossu
Kuupäev: 07. July 2011, kl 14.29

Kuidas kaalulangetus läheb? Miinused paistavad?

Mul vist see nädal miinust oodata ei ole.. aga motivatsioon tõusis küll täna. Käisin füsioterapeudi juures ja äärmiselt tore inimene oli. Arstide puhul kipub tavaliselt olema üks ja sama jutt "kaalust alla!!". Aga tema nii ei rääkinud. Ta oli viisakas ja tore kui uuris kas sporti teen.. Igatahes tuju oli väga hea nii võimlemise ajal kui ka peale seda. Tuleb välja, et õlaliigesele ongi ujumisetrenn kõige parem. Viimaks ometi saan taas kord vette winking smiley ja hakkan väikest viisi ennast jälle liigutama smiling smiley

oh..mul on tuju kohe nii hea grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: nasser
Kuupäev: 07. July 2011, kl 21.03

Hei!

No ma loodan küll homme hommikul miinust näha, iseasi mis numbriga see hakkab, kuid peaasi et miinus oleks. Loodetavasti hakkab kõigi homne kaal miinusega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: rossu
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.20

Väga piinlik, aga ma täitsa unustasin kaaluda angry smiley

Teen seda kindlasti homme hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: nasser
Kuupäev: 09. July 2011, kl 19.55

Hei kaasvõitlejatele!

Minu 8 juuli kaaluks saab märkida 89,0 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: rossu
Kuupäev: 10. July 2011, kl 21.35

Mul näitas kaal 96,6. Tuli ikkagi pisike miinus ära:-)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.