Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 17. September 2011, kl 14.14

Kus olete, hakkame jälle pihta, sügis ja palju sügisande on meil aedades . Proovime veel, see ei saa ju raske olla, minagi võtsin juurde, kuid nüüd alustasin uuesti ja ma tean , et ka suudan lõpuni välja vedadatongue sticking out smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: lohekene
Kuupäev: 17. September 2011, kl 21.22

Fiskars... jätkuvalt olen olemas smiling smiley. Lodoetavasti on su üleskutsel ka väge ning siiski saame taas asja tööle.

Minu kaal oli täna hommikul 93,0kg... ise olen süüdi, et nii vähe läks maha - eile oli üks suur ahvatlus tee peal ja ei suutnud ei öelda (sünnipäevalaud) ning täna kohe tulemus selline. Minu motoks võib pidada "tasa sõuan, kaugele jõuan"... kui see ka nii oleks ja jääks

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 20. September 2011, kl 09.30

Terekest, kus on meie tubli tabelipidaja ja enam ei ole ka pikalt rossut olnud siin. Kuidas läheb nasseril ja adukaarlil. Suvi on möödas, kirjutage, mida tegite ja kuidas see soe suvi kõigil läks. Ootame tagasi teidsmiling bouncing smileyspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.00

Terekest, ma jess võtsin alla pea kilo, kaalun 103,2, võtsin ette vanad raamatud ja tulemus ka kohe olemas ja nüüd rahulikult lõpuni välja. Olen ise niiiiii õnnelik. Kuidas teil ka on läinudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: lohekene
Kuupäev: 25. September 2011, kl 22.29

Kardan, et siiski meie grupist enam asja ei saa aga panen siiski siia ka märgi maha... selle nädala tulemus 92kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: lohekene
Kuupäev: 06. October 2011, kl 19.02

Mnjahh... nüüd olen vist siia ainukesena jäänud. Alguses ei saanud tehnilistel põhjustel suhelda ja nüüd pole kellega suhelda winking smiley. Kahju, kahju.... misk külll nii läks? Tean et me ju kõik tegelikult siin figureerime... miks siis mitte koos eesmärgi saavutamiseni püüelda?! Ega siis asi ei peakski ju vaid virtuaalne ju olema ning sai kunagi ka räägitud, et sügisel võiks kokku saada reaalelus ning rääkida endast ja oma tegevustest ning mida saaks koos ette võtta, et oma eesmärgini jõuda jmt.

Ei taha nüüd kellegile n.ö saba peale astuda, aga ei suuda ka niisama vait olla.....kahju on avastada et meie grupi inimesed on reaalselt KA jätkuvalt olemas ning suhtlevad või otsivad trennikaaslasi, aga nii palju julgust ja ausust ei ole teiste kaasvõitlejate vastu siin, ütlemaks, et aitab ja ma astun välja mis iganes põhjus ka poleks. Võiksime ju vähemalt viisakalt siis selle duelli kinni panna! Kes on käsi? Mina isiklikult jätkaks aga kui enamus otsustab, aitab siis ühinen ka selle grupiga, sest panin ennast kirja ka "Jõuluduelli" ning hoolimata vaikusest siin, on siiski kaasvõitlejaid kellega püüelda oma eesmärgi poole ja motivatsiooni on grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 17. October 2011, kl 13.53

Terekest, olen ka veel alles ja kaalun ka 101,5 reedese seisuga. Ma vaatan jah , et meie tiim on lagunenud, kuid ei oska ka otsida, milles on suure numbriga tüdrukud. Tahan ka duellitada, ja ma loodan, et saaME VEEL HOO SISSE, iLUSAT SUVE JA MA VEL OOTAN, KAS ON VEEL KEDAGIwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: lohekene
Kuupäev: 17. October 2011, kl 20.53

Üldiselt foorum - motivatsioon all on suuri tüdrukute rühmi küll, aga teen ettepaneku, et pakime siin asjad kokku ja teeme meile kahele n.ö duelli teema. Mis arvad?
Vaatasin, et adukaarli pole KA's käinud alatis augusti keskpaigast ning teised on viimastel päevadel ikak KA's käinud aga kuna nad pole kirjutanud, siis võin eeldada, et nad pole huvitatud.

Ma aravn et selleks et asi töötaks on oluline, et toimuks ka suhtlus peale reedest päeva kui kaalu andmise päev. Minu ettepanek ongi, et kui teeme eraldi duelli, siis see võiks stiilis olla kus võiks alguses kirjutada endast a'la miks KA's ehk mis põhjusel on tekkinud ülekaal jmt, palju alla võtta soov ja miks, ning mida selleks teed. Tegemiste osas siis võiks proovida ühildada ka vahepeal koostegemisi... nagu ma aru saan oled sa ka Nõmme kandist nagu mina. Teiseks, võiks meie n.ö duell olla võistlus, mille igakordset võitjat premeerime mitte sõnaga "TUBLI" vaid näiteks kaotaja teeb välja kohvikus käigu või koogi või tervisliku ettevõtmise koos vmt ehk siis premeerimisel osalevad mõlemad, selleks et kaotaja ka järgmiseks verstapostiks indu saaks/jääks. Ettepanek oleks teha ka 5 kg kaupa langetust.

Mis arvad sellises koostegemise vormis duellitamisest? Ma võin siis ka tabeli teha ja seda pidada


PS minu reedene kaal oli 90,2 ja selle nädala eesmärk on see säilitada (hetkel naisteaeg) ning neljapäeva tulen alles tagasi mehe poolt korraldatavalt üllatuskohtingult.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 20. October 2011, kl 07.59

Olen nõus duellitama ja ma olen vahelduva eduga Nõmmel. Asun praegu ja töötan Soomes, kuid olen sage käia eestis.

Ma saan aru, et tahad teha päris uut teemat ja sealt edasi minna.

Olen kohe kahel käel nõus ja hakkame tegema maha võtmist 5 kilo kaupa. Olen liiga suur ja see kaal võib hakata tervise peale. Ma pean saama vähemalt 75 kiloseks. Pikk tee on ees, kuid olen selleks ka valmis. Nii, et hakkame aga pihta, kasvõi kahekesi. Olen nii indu täis, et lausa lendaks.

Tabeli tegemise võid küll enda kanda võtta, mul vähe kiire töö tegemisega. Aitäh sulle. Teed sa tabeli selle nädala seisuga ja paneks mõned mõõdud ka kirja, nagu keskkoht ja puusaümbermõõt, mis arvad.
hot smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: lohekene
Kuupäev: 20. October 2011, kl 16.42

Ega mul ka vähem alla võtta pole. Olen enne laste sünde kaalunud 68 kg ning olin treenitud, kuid karjääri tegemine ja lapsed panid paugu ning täna olen siis 90+, aga järgmine suvi PEAN olema minimaalset 75 aga ideaalis võiks vähem olla smiling smiley

Olen täitsa nõus, et lisaks kaalule võiks olla ka alljärgnevad näidud: VÜ, PÜ, Reis, Käsi sest need on need kohad kus peaks maha minena ja mõõdetakse reeglina ka treenerite/arstide juures. Kui sa mõnda näitu avaldada ei taha, siis pole hullu...ise aga pean küll. Mis puudutab aga seda mõõtmist, siis siin on ettepanek teha nii, et fikseeriks need iga kuu esimesel reedel... siis oleks hea vaadata kuhu poole näidud muutuvad sõltumata kilodest. Esimene kord võtaks küll homme aga järgmine kord siis detsembri alguses. Mis arvad?

Teen homseks uue duelli pealkirjaga "KOOS ON TOEKAM"... seega suhtleme seal edasi ja palun anna siis mõõdud sinna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adukaarli, fiskars, lohekene, nasser, rossu
Saatis: fiskars
Kuupäev: 21. October 2011, kl 20.56

Tere, mul viskas eile arvuti mind välja. olen nõus uuesti üritama, olen 101,7 kilo ja mõõdud anna KOOS ON TOEKAM duellile smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.