Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 13. May 2010, kl 11.22

Olen nüüd väga mitu päeva oodanud tulutult ja meie teema ei ole tagasi tulnud. Teen siis teema tagasi, sest juba homme on jälle kaalumise päev.
Taastan siis eelneva info:
kesteine on pikk 176 cm ja mirtzuke 175 cm
……………......………...... kesteine……..mirtzuke
......
algus 06.05….………- 83,6 ……….. 76,9

1.kaalumine 07.05 .........- 82,7 ……….. 75,3
………………..........… ……-0,9 ……. ….-1,6

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: kesteine
Kuupäev: 13. May 2010, kl 14.05

See on jah häbematune lugu, et meie teemad niimoodi ära kaovad. Ehk seekord jääb püsima. Teema, mitte kaal. Kaal peab langema!

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 13. May 2010, kl 15.35

eduthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: kesteine
Kuupäev: 14. May 2010, kl 07.40

Nii, selle nädalaga õnnestus 600 grammi pekki maha raputada. Kaal näitas hommikul 82,1 klio. Arvestades asjaolusid ja mitte just kõige eeskujulikumat käitumist toitumise vallas, olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 14. May 2010, kl 09.58

…………………… ........ kesteine.....mirtzuke

algus 06.05…………....- 83,6 …….... .76,9

1.kaalumine 07.05 ......- 82,7 ……….. 75,3
2.kaalumine 14.05 ......- 82,1…....……75,5
...........
…………… …… -1,5……. ...….-1,4

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 14. May 2010, kl 10.03

Mis mul enda vabanduseks siis ka öelda on, et seenädal on plussis 200 grammiga...
Esiteks nädalavahetus ja esmaspäev läksid kapitaalselt nässu, eile wc sse asja ei olnud ja eile õhtul sõin ennast ka veel pastast kandiliseks... Oligi eelmise nädala algus liiga tormakas ja ilus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 21. May 2010, kl 08.02

Kaalul käidud, masendav... Enam ei tahagi kaalule minna. Meie duellitamisega on naljakas lugu, esimestel päevadel olin ma nii korralik ja siis aina libastusin ja libastusin ja koperdan siiani, seda ka näha mu kaalust - 76,1 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: kesteine
Kuupäev: 21. May 2010, kl 08.38

…………………… ........ kesteine.....mirtzuke

algus 06.05…………... .- 83,6 ……....76,9

1.kaalumine 07.05 ......- 82,7 ……….. 75,3
2.kaalumine 14.05 ......- 82,1…....……75,5
3.kaalumine 21.05.......- 81,4 ......……76,1
.................. ................ - 2,2................-0,8

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: kesteine
Kuupäev: 21. May 2010, kl 08.40

Nagu eelnevast sissekandest võib näha, tuli minu sellenädalaseks kaalulanguseks 700 grammi. Väga ei kurda, sest nädala sees sooritatud salakaalumised ähvardasid, et ei pruugi midagi maha minna.
Aga Mirtzuke, küll sa ka varsti jälle joone peale saad!

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 24. May 2010, kl 19.59

Joone peale pole ma senini päris saanud, lisaks kõigele sai mul ka siis veel makstud aega kaaluabis otsa. Ponnistan siis nüüd edasi mõnda aega ilma graafikute ja päevikuteta. Foorum, blogid ja kõik kaaskannatjad ja kaasvõitlejad on ju alles smiling smiley Ning reedel ronin jälle kaalule, varem julgust küll pole, nädalavahetus ja ka tänane päev on kõik nii vussi läinud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: kesteine
Kuupäev: 02. June 2010, kl 11.50

Jah, seoses minu eemalviibimisega kaalust ja üleüldse tsiviliseeritud maailmast jäi meil eelmisel reedel kaalumine tegemata. Aga sel reedel kindlasti jälle kaalule! Ülemäära suurt kaalulangust oodata pole, aga ehk midagi ikka pudeneb...

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: kesteine
Kuupäev: 04. June 2010, kl 08.33

Nii, kaks nädalat on mööda läinud ja midagi polekski justkui muutunud. kaalunumber on täpselt sama. 81,4. Ei saa öelda, et ma just ülemääara edukas kaalulangetaja oleks, aga oleks võinud ka juurde tulla. Arvestades kui palju ma hea ja paremaga patustanud olen vahepealse aja jooksul...
Seega kogu duellitamise käigus on maha läinud 2,2 kilo, kogu kaaluabi ajal 5,6 kilo ja kogu programmi "mingisuguseks suveks saledaks" käigus 8,8 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: mirtzuke ja kesteine duellitavad ka
Saatis: kesteine
Kuupäev: 11. June 2010, kl 10.01

Hämming, hommikul kirjutasin oma loo siia üles ja praeguseks on see kadunud. No eks ma kirjutan siis uuesti.

Selle nädalaga õnnestus mul alla võtta täpselt 1 kilo ja kaalunumber näitas 80,4. Olen tulemusega väga rahul. Ainus kurb asi on see, et minu duellipartner näikse kadunud olevat. Üksi hästi duelli ei pea ja loobumisvõit pole sugugi nii magus. Eriti kui arvestada, et seatud eesmärgini on veel küllaltki pikk maa.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.